Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения
Постановление Акимата города Алматы от 6 ноября 2012 года N 4/945. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 15 ноября 2012 года за N 956. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 14 сентября 2023 года № 3/496
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 14.09.2023 № 3/496 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению внутренней политики города Алматы в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить размещение данного постановления на интернет-ресурсе акимата города Алматы;
2) принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 6 ноября 2012 года № 4/945
Расположение специальных стационарных помещений для
распространения религиозной литературы и иных
информационных материалов религиозного содержания,
предметов религиозного назначения
Район
Наименование книжных магазинов
Адрес
1.
Алмалинский район
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Джагамбек и С",
Дом книги "Гулянда"
город Алматы,
улица Толе би,
111
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Джагамбек и С",
Дом книги "Гулянда"
город Алматы,
улица Шевченко,
дом 112
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Меломан Home Video",
Сеть книжных магазинов
"Booking"
город Алматы,
улица Гоголя, 58
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Алматыкітап баспасы",
Магазин "Дастан"
город Алматы,
улица Гоголя,
108
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Алматыкітап баспасы",
Магазин "Достык"
город Алматы,
улица Кабанбай
батыра, 109
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Алматыкітап баспасы",
Магазин "Арман"
город Алматы,
улица Бруно, 95
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Алматыкітап баспасы",
Магазин "Дом книги"
город Алматы,

Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қарашадағы N 4/945 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 қарашадағы N 956 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 3/496 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 14.09.2023 № 3/496 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Заңының 5 бабының 4) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары C. Сейдумановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 6 қарашадағы
№ 4/945 қаулысына қосымша
Діни әдебиетті және діни мазмұндағы
өзге де ақпараттық материалдарды,
діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы
тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы
Аудан
Кітап дүкендерінің атауы
Мекенжайы
1.
Алмалы ауданы
"Джагамбек и С" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Гулянда" кітаптар үйі
Алматы қаласы, Төле би көшесі, 111
"Джагамбек и С" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Гулянда" кітаптар үйі
Алматы қаласы, Шевченко көшесі, 112 үй
"Меломан Home Video" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Booking" кітап дүкендері желісі
Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 58
"Алматыкітап баспасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Дастан" дүкені
Алматы қаласы, Гоголь көшесі, 108
"Алматыкітап баспасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Достық" дүкені
Алматы қаласы, Қабанбай батыр көшесі, 109
"Алматыкітап баспасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Арман" дүкені
Алматы қаласы, Бруно көшесі, 95
"Алматыкітап баспасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Дом книги" дүкені

пр. Абая, 35/37
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Кокжиек-Б",
Книжный магазин
"Кокжиек"
город Алматы,
улица Макатаева,
128а
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Книжный центр "Эрудит"
город Алматы,
улица
Байтурсынулы, 75
2.
Ауэзовский
район
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Джагамбек и С",
Дом книги "Гулянда"
город Алматы,
микрорайон №11,
дом 27
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Алматыкітап баспасы",
Магазин "Жалын"
город Алматы,
улица Жандосова,
57
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Меломан Home Video",
Сеть книжных магазинов
"Booking"
Торгово-
развлекательный
центр "City
Plus", город
Алматы, улица
Толе би,
285
Товарищество с
ограниченной
ответственностью "BRK
group", Книжный
магазин
"Ummastore.kz"
Торговый центр
"ЛюМир", город
Алматы, микрорайон
Астана, дом 1/10
3.
Бостандыкский район
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Джагамбек и С",
Дом книги "Гулянда"
город Алматы,
микрорайон
Коктем-3, дом 17
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Алматыкітап
баспасы", Магазин
"Аль-Фараби"
город Алматы,
проспект
Аль-Фараби, 63/17
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Меломан Home Video",
Сеть книжных
магазинов "Booking"
Торгово-
развлекательный
центр "Mega Center
Alma-Ata" город
Алматы, улица
Розыбакиева, 247а
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Меломан Home Video",
Сеть книжных
магазинов "Booking"
Торговый центр
"Promenade" город
Алматы,
пр. Абая, 44а
Товарищество с
ограниченной
ответственностью
"Меломан Home Video",
Сеть книжных
магазинов "Booking"
Торгово-
развлекательный
центр "Галерея",
город
Алматы, улица
Тимирязева, 42
Товарищество с ограниченной ответственностью "Меломан Home Video", Сеть книжных магазинов "Booking"
Торгово- развлекательный центр "Алмалы" город Алматы, улица Сатпаева, 2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Меломан Home Video", Сеть книжных магазинов "Booking"
Торгово- развлекательный комплекс "ADK", город Алматы, улица Сатпаева, 90
Товарищество с ограниченной ответственностью "Березка", Книжный магазин "Китап"
город Алматы, улица Тимирязева, 75
4.
Жетысуский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Книжный центр "Эрудит"
город Алматы, проспект Абылай хана, 25
Товарищество с ограниченной ответственностью "Книжный центр "Эрудит"
город Алматы, улица  Чайковского, 15а
5.
Медеуский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Академкнига", Книжный магазин "Академкнига"
город Алматы, улица Фурманова, 139
Товарищество с ограниченной ответственностью "Академкнига", Книжный магазин "Академкнига"
город Алматы, улица Фурманова, 91/97
Товарищество с ограниченной ответственностью "Меломан Home Video", Сеть книжных магазинов "Booking"
город Алматы, проспект Достык, 71
6.
Турксибский
район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматыкітап баспасы", Магазин "На Майлина"
город Алматы, улица Майлина, 224а

Алматы қаласы, Абай даңғылы, 35/37
"Көкжиек-Б" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Көкжиек" кітап дүкені
Алматы қаласы, Мақатаев көшесі, 128а
"Эрудит" кітап орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы, Байтұрсынұлы көшесі, 75
2.
Әуезов ауданы
"Джагамбек и С" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Гулянда" кітаптар үйі
Алматы қаласы, № 11 шағынауданы, 27 үй
"Алматыкітап баспасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Жалын" дүкені
Алматы қаласы, Жандосов көшесі, 57
"Меломан Home Video" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Booking" кітап дүкендері желісі
Алматы қаласы, Төле би көшесі, 285
"City Plus" ойын-сауық орталығы
"BRK group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Ummastore.kz" дүкені
Алматы қаласы, Астана шағынауданы, 1/10 үй
"ЛюМир" сауда орталығы
3.
Бостандық ауданы
"Джагамбек и С" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Гулянда" кітаптар үйі
Алматы қаласы, Көктем-3 шағынауданы, 17 үй
"Алматыкітап баспасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Аль-Фараби" дүкені
Алматы қаласы, Әл-Фараби даңғылы, 63/17
"Меломан Home Video" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Booking" кітап дүкендері желісі
Алматы қаласы, Розыбакиев көшесі, 247а
"Mega Center Alma-Ata" ойын-сауық орталығы
"Меломан Home Video" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Booking" кітап дүкендері желісі
Алматы қаласы, Абай даңғылы, 44а "Promenade" сауда орталығы
"Меломан Home Video" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Booking" кітап дүкендері желісі
Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 42 "Галерея" ойын-сауық орталығы
"Меломан Home Video" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Booking" кітап дүкендері желісі
Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 2
"Алмалы" ойын-сауық орталығы
"Меломан Home Video" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Booking" кітап дүкендері желісі
Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 90
"ADK" ойын-сауық кешені
"Березка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Кітап" кітап дүкені
Алматы қаласы, Тимирязев көшесі, 75
4.
Жетісу ауданы
"Эрудит" кітап орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы, Абылай хан даңғылы, 25
"Эрудит" кітап орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Алматы қаласы, Чайковский көшесі, 15а
5.
Медеу ауданы
"Академкнига" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Академкнига" кітап дүкені
Алматы қаласы, Фурманов көшесі, 139
"Академкнига" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Академкнига" кітап дүкені
Алматы қаласы, Фурманов көшесі, 91/97
"Меломан Home Video" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Booking" кітап дүкендері желісі
Алматы қаласы, Достық даңғылы, 71
6.
Түрксіб ауданы
"Алматыкітап баспасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "На Майлина" дүкені
Алматы қаласы, Майлин көшесі, 224а