О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 21 декабря 2011 года N 1926 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15 февраля 2012 года N 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 февраля 2012 года N 13-1-211. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 29
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.1Внести в постановление акимата города Петропавловска «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» от 21 декабря 2011 года № 1926 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-209 от 27 декабря 2011 года, опубликовано в газетах «Кызылжар нұры» от 6 января 2012 года № 1, «Проспект-СК» от 6 января 2012 года № 1) следующее изменение:
приложение 1 «Перечень предприятий и организаций города Петропавловска, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы» к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Жумабеков
СОГЛАСОВАНО:
ГУ «Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области»
Министерства Юстиции
Республики Казахстан                       Е. Сейдимбеков
ГУ «Налоговый департамент по
Северо-Казахстанской области»
Налогового комитета Министерства финансов
Республики Казахстан                       В. Амирханулы
ГУ «Департамент по исполнению
судебных актов Северо-Казахстанской
области Комитета по исполнению
судебных актов Министерства
Юстиции Республики Казахстан»              С. Сагдат
ГУ «Департамент по контролю
в сфере образования
Северо-Казахстанской области
Комитета по контролю в сфере
образования и науки
Республики Казахстан»                      Е. Абельдинов
Северо-Казахстанский Филиал
ГУ «Есильский департамент экологии
Комитета экологического
регулирования и контроля
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан»                      К. Мусапарбеков
ГУ «Управление по делам обороны
города Петропавловска
Северо-Казахстанской области»              Д. Габдуллин
ГУ «Канцелярия Северо-Казахстанского
областного суда департамента
по обеспечению деятельности судов
при Верховном суде Республики Казахстан»   С. Актанов
ГУ «Управление внутренних дел
города Петропавловска
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области»              А. Касеинов
ГУ «Управление Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области»              М. Аюпов
ГУ «Управление юстиции города
Петропавловска Департамента
Юстиции Северо-Казахстанской
области» Министерства Юстиции
Республики Казахстан                       Е. Есентаев
ГУ «Северо-Казахстанский областной
центр по профилактике и борьбе со СПИД»    Л. Степанова
Коммунальное государственное казенное
предприятие на праве хозяйственного
ведения «Областной наркологический центр»
акимата Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан                       Б. Ыбыраев
ГУ «Северо-Казахстанский
государственный архив»                     С. Маликова
ГУ «Архив по личному составу
г. Петропавловска
Северо-Казахстанской области»              Б. Муслимова
Приложение 1
Утверждено
постановлением акимата города
от 15 февраля 2012 года № 249
Перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
п/п
Наименование
предприятия,
организации
Рабо
чих
мест
Вид общест
венных
работ
Объем
работ
Про
дол
жи
тель
нос
ть
об
щест
вен
ных
ра
бот
(ме
ся
цев)
Источ
ник фи
нанси
рова
ния
1
Государственное коммунальное предприятие «Коммунхоз» акимата города Петропавловска «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска»
180
чело
век
Оказание помощи в уборке территории города; оказание помощи в озеленении и благо
устройстве территории;оказание помощи в выполнении подсобных работ в строитель
стве ледовых городков

"Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 1926 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 15 ақпандағы N 249 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет депатраментінде 2012 жылғы 28 ақпанда N 13-1-211 тіркелді. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтарда N 29 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013.01.14 N 29 Қаулысымен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926 қаулысына (2011 жылғы 27 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 13-1-209, «Қызылжар нұры» газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1, «Проспект СК» газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға 1 қосымша «Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері» жаңа редакцияда мазмұндалсын, қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
«Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті» ММ                    Е. Сейдімбеков
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің «Солтүстік
Қазақстан облысы бойынша
Салық департаменті» ММ                     У. Әмірханұлы
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Сот актілерін орындау
комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысы сот актілерін орындау
департаменті» ММ                           С. Сағдат
«Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
Білім және ғылым саласындағы
бақылау комитеті Солтүстік
Қазақстан облысының білім саласындағы
бақылау департаменті» ММ                   Е. Әбілдинов
«Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
Экологиялық реттеу және
бақылау комитеті Есіл экология
департаменті» ММ
Солтүстік Қазақстан филиалы                Қ. Мұсапарбеков
«Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы» ММ                   Д. Ғабдуллин
«Қазақстан Республикасы
Жоғарғы соты жанындағы
соттардың қызметін қамтамасыз ету
департаментінің Солтүстік Қазақстан
облыстық сотының кеңсесі» ММ               С. Ақтанов
«Солтүстік Қазақстан облысы
Ішкі істер департаменті
Петропавл қаласының
ішкі істер басқармасы» ММ                  Ә. Қасейінов
«Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасы
құқықтық статистика және
арнайы есепке алу
жөніндегі Комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша басқармасы» ММ                     М. Аюпов
Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
«Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті
Петропавл қалалық Әділет басқармасы» ММ    Е. Есентаев
«ЖИТС-тің алдын алу және
онымен күрес жөніндегі
Солтүстік Қазақстан облыстық
орталығы» ММ                               Л. Степанова
Қазақстан Республикасы
денсаулық сақтау министрлігі
Солтүстік Қазақстаноблысы
әкімдігінің «Облыстық
наркологиялық орталығы» шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны            Б. Ыбыраев
«Солтүстік Қазақстан
мемлекеттік мұрағаты» ММ                   С. Мәлікова
«Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының жеке
құрамы бойынша мұрағаты» ММ                Б. Мүслімова
1-қосымша
Қала әкімдігінің
2012 жылғы 15 ақпандағы
№ 249 қаулысымен бекітілген
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
р/р
Кәсіпорын,
ұйым атауы
Жұ
мыс
орын
дары
Қоғамдық жұмыс түрі
Жұмыс
көлемі
Қо
ғам
дық
жұ
мыс
тар
дың
ұзақ
тығы
(ай)
Қаржы
лан
дыру
көзі
1
«Петропавл қаласындағы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің Петропавл қаласы әкімдігіне қарасты «Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
180 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету; аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету; мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету

453735000 квадратных метров 57150 квадратных метров 28000 ледовых блоков
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
2
Государственное учреждение «Северо-Казах
станский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД»
7 че
ло
век
Оказание помощи в профилактической работе среди уязвимой группы населения (потребите
лей инъек
ционных наркотиков)
Помощь специалис
там при проведении лекций, бесед с охватом 2500 человек
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
3
Коммунальное государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения «Областной наркологический центр» акимата Северо-Казах
станской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан
4 че
ло
века
Оказание помощи в профилакти
ческой работе среди молодежи, потребите
лей инъек
ционных наркотиков и алкоголя в учебных заведениях города
Помощь специалис
там при проведении лекций, бесед с
охватом
3200
человек
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
4
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Петропавловска Департамента внутренних дел Северо-Казах
станской области»
30
чело
век
Оказание помощи в формирова
нии базы данных в целях улучшения качества оперативно
го обслу
живания; населения
2400 дел
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
5
Государственное учреждение «Налоговый департамент по Северо-Казах
станской области» Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
6 че
ло
век
Вручение уведомлений о суммах начисленных и неупла
ченных налогов по городу Пет
ропавловску
80 000 уве
домлений в год.
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
6
Государственное учреждение «Аппарат акима1города Петропавловска»
10
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции; ксерокопиро
ванию, рассылке и доставке материалов;
помощь в организации и проведе
нии общест
венных компаний, обходе территорий города в работе с населением
По мере
накопления документов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
7
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Петропавловска»
5 че
ло
век
Помощь в обследова
нии и сос
тавлении актов выбора земельных участков, в постановке их на учет, как бесхозяйное имущество; помощь в обработке архивных документов
5000 документов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
8
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска»
7
чело
век
Оказание помощи в проведении республиканских и региональ
ных общест
венных компаний (статистические обсле
дования по вопросам занятости и социальной защиты населения);оказание помощи в проведении технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социаль
ной защите; помощь в обработке архивных документов; работа курьера
По мере
накопления документов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
9
Государственное учреждение «Отдел предпри
нимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска»
3
чело
века
Помощь в переписи домашних хозяйств и в состав
лении похо
зяйственных книг Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции
Обход 10132 дворов Работа с субъектами малого и среднего бизнеса
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
10
Государственное учреждение «Отдел финансов города Петропавловска»
3
чело
века
Оказание помощи в выявлении бесхозяйных жилых и нежилых объектов для после
дующего принятия в коммуналь
ную собст
венность акимата города Пет
ропавловска
Обследование 450 жилых и нежилых объектов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
11
Государственное учреждение «Отдел строительства города Петропавловска»
2
чело
века
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслужи
вание населения
По мере накопления
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
12
Государственное учреждение «Управление юстиции города Петропавловска Департамента Юстиции Северо-Казахстанской области» Министерства Юстиции Республики Казахстан
10
чело
век
Оказание помощи в ведении делопроиз
водства управления юстиции города; оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции
По мере накопления
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
13
Государственное учреждение «Департамент юстиции Северо-Казах
станской области» Министерства Юстиции Республики Казахстан
10
чело
век
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии ЗАГС, по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц, оказание помощи в обработке подготовке к хранению документа
ции
По мере накопления
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
14
Государственное учреждение «Управление по делам обороны города Петропавловска Северо-Казах
станской области»
5
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации ксероко
пированию, рассылке и доставке материалов
По мере накопления документов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
15
Государственное учреждение «Северо-Казах
станский государственный архив»
3
чело
века
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции
5100 документов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
16
Государственное учреждение «Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по Северо-Казах
станской области»
3
чело
века
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации рассылка и доставка справок фор
мирование бумажной базы данных по качеству оперативному обслужи
ванию населения города в части выдачи справок
36000 документов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
17
Государственное учреждение «Канцелярия Северо-Казах
станского областного суда департамента по обеспечению деятельности судов при верховном суде Республики Казахстан»
10
чело
век
Оказание помощи в формирова
нии базы данных в целях качества и оперативнос
ти обслужи
вания населения
По мере накопления
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
18
Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования города Петропавловска»
2
чело
век
Копирование документов, доставка документов оповещение предприятий о проводи
мых меро
приятиях, участие в обществен
ных компаниях
По мере накопления
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
19
Государственное коммунальное предприятие «Жилищно-экс
плуатационная служба» акимата города Петропавловска
5
чело
век
Помощь в организации и проведе
нии общест
венных компаний обходе территорий города, в работе с населением
По мере накопления документов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
20
Государственное учреждение «Архив по личному составу города Петропавловска Северо-Казах
станской области»
1
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции
По мере накопления документов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
21
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроитель
ства города Петропавловска»
1
чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке документов по оформлению земельных участков, архивиров
ании доку
ментов, в ведении кадастровых дел, а также в оформлении юридических документов
По мере накопления документов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
22
Государственное учреждение «Департамент по исполнению судебных актов Северо-Казахстаской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства Юстиции Республики Казахстан»
10
чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативнос
ти обслужи
вания населения, оказание помощи в обработке документа
ции
По мере накопления документов
11
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
23
Государственное учреждение «Департамент по контролю в сфере образования Северо-Казах
станской области Комитета по контролю в сфере образования и науки Министерства Образования и науки Республики Казахстан»
3
чело
века
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции, оказание помощи в рассылке и доставке материалов
По мере накопления документов
11
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
24
Северо–Казах
станский Филиал Государственно
го учреждения «Есильский департамент экологии Комитета экологического регулирования и контроля Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан»
2
чело
века
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции, оказание помощи в рассылке и доставке материалов
По мере накомления документов
11
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
Итого
322
чело
века

453735000 шаршы метр  57150 шаршы метр 28000 мұзды блоктар
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
2
«ЖИТС-тің алдын алу және онымен күрес жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық орталығы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халықтың әлжуаз топтары қатарына алдын алу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету (есірткі инъекцияларын тұтынушылар)
2500 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелер өткізу барысында маманға көмек
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
3
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық наркологиялық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4 адам
Қаланың оқу орындарында есірткі инъекциялары мен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыстарына көмек көрсету
3200 адамды қамтумен дәрістер, әңгімелер өткізу барысында маманға көмек
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
30 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
2400 іс
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
5
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің «Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық департаменті» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Петропавл қаласы бойынша есептелген және төленбеген салық сомасы туралы хабарлама тапсыру
Жылына 80000 хабарлама
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
6
«Петропавл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету; қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жи
нақталуы
на қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
7
«Петропавл қаласының жер қатынастар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
5 адам
Иесіз мүлік ретінде жер телімдерін тексеруге және таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
5000 құжат
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
8
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандар жүргізуге көмек көрсету (жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша статистикалық зерттеулер); әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының мәліметтер дерекқорын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарға көмек көрсету; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек; курьер жұмысы
Құжаттар
дың жинақ
талуына
қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
9
«Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Үй шаруашылы
ғының санағына және шаруашылық кітаптарын жасауға көмек Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
10132 ауланы аралап шығу Шағын және орта бизнес субъекті
лерімен жұмыс
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
10
«Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Иесіз тұрғын үйлерді, адам тұрмайтын объектілерді анықтауға және кейін Петропавл қаласы әкімдігінің коммуналдық меншігіне қабылдауға көмек көрсету
450 тұрғын үйлерді және адам тұрмайтын объекті
лерді тексеру
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
11
«Петропавл қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
12
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі «Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Петропавл қалалық Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Қала әділет басқармасының іс жүргізуіне көмек көрсету; АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, жеке тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
13
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі «Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, жеке тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды сақтауға даярлауда өңдеуге көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
14
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
5 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына
қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
15
«Солтүстік Қазақстан мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
5100 құжат
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
16
«Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, анықтамаларды жіберу және жеткізу, анықтама беру бөлігінде қала халқына жедел қызмет ету сапасын жақсарту бойынша қағаз мәліметтер дерекқорын құру
36000 құжат
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
17
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті
нің Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапалығы және жеделділігі мақсатында мәліметтер дерекқорын құруға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
18
«Петропавл қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттардың көшірмелерін жасау, жүргізілетін іс-шаралар туралы кәсі
порындарға хабарлама құжаттарын жеткізу, қоғамдық науқандарға қатысу
Жинақталу шамасына қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
19
Петропавл қаласы әкімдігің «Тұрғын үй- пайдалану қызметі» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
5 адам
Халықпен жұмыста қала аумағын аралап шығу қоғамдық науқандарын ұйымдастыруға және жүргізуге көмек
Құжаттар
дың жинақ
талуына
қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
20
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының жеке құрамы бойынша мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына
қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
21
«Петропавл қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Жер телімдерін ресімдеу, құжаттарды мұрағаттау, кадастрлық істерді жүргізу, сондай-ақ заңды құжаттарды ресімдеу бойынша құжаттарды өңдеуге және дайындауға көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына
қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
22
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау департаменті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына
қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
23
«Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының білім саласындағы бақылау департаменті» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына
қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
24
«Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитеті Есіл экология департаменті» мемлекеттік мекемесі Солтүстік Қазақстан филиалы
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына
қарай
12
Петро
павл
қаласы
ның
бюдже
ті
Қорытынды
322 адам