О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Петропавловска от 21 декабря 2011 года N 1926 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 13 июля 2012 года N 1375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 августа 2012 года N 13-1-232. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 января 2013 года N 29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14.01.2013 N 29
В соответствии статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года №оо213 «О нормативных правовых актах» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» от 21 декабря 2011 года № 1926 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-209 от 27 декабря 2011 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» от 6 января 2012 года № 1, «Проспект СК» от 6 января 2012 года № 1) следующие изменения:
приложение 1 «Перечень предприятий и организации города Петропавловска, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы» к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города                                Б. Жумабеков
СОГЛАСОВАНО:
ГУ «Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства Юстиции
Республики
Казахстан»                                 Е. Сейдимбеков
ГУ «Налоговый департамент
по Северо-Казахстанской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      К. Жулмухамбетов
ГУ «Департамент по исполнению судебных
актов Северо-Казахстанской области Комитета
по исполнению судебных актов Министерства
Юстиции Республики Казахстан»              Р. Базылов
ГУ «Департамент по контролю в сфере
образования Северо-Казахстанской области
Комитета по контролю в сфере образования
и науки Республики Казахстан»              Е. Абельдинов
ГУ «Управление по делам обороны
города Петропавловска
Северо-Казахстанской области»              Д. Габдуллин
ГУ «Канцелярия Северо-Казахстанского
областного суда департамента по обеспечению
деятельности судов при верховном суде
Республики Казахстан»                      С. Актанов
ГУ «Управление внутренних дел города
Петропавловска Департамента
внутренних дел
Северо-Казахстанской области»              А. Касеинов
ГУ «Управление Комитета по правовой
статистике и специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области»              А. Маткаримов
ГУ «Управление юстиции города
Петропавловска Департамента
Юстиции Северо-Казахстанской
области Министерства Юстиции
Республики Казахстан»                      Ж. Самашев
ГУ «Северо-Казахстанский областной
центр по профилактике
и борьбе со СПИД»                          А. Сыздыкова
Коммунальное государственное казенное
предприятие на праве хозяйственного
ведения «Областной наркологический центр»
акимата Северо-Казахстанской области
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан                       Б. Ыбыраев
ГУ «Северо-Казахстанский
государственный архив»                     С. Маликова
ГУ «Архив по личному составу
г.Петропавловска Северо-Казахстанской
области»                                  Б. Муслимова
Северо-Казахстанская областная
Дирекция телекоммуникаций
филиал АО «Казахтелеком»                   А. Шукенов
Приложение
Утверждено
постановлением акимата города
Петропавловска

"Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 1926 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2012 жылғы 13 шілдедегі N 1375 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 тамызда N 13-1-232 тіркелді. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 14 қаңтарда N 29 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013.01.14 N 29 Қаулысымен
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 1926 қаулысына (2011 жылғы 27 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген № 13-1-209, «Қызылжар нұры» газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1, «Проспект СК» газетінің 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 1-қосымшасында «Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері» жаңа редакцияда мазмұндалсын, қосымшаға сәйкес.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған қүнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Б. Жұмабеков
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті» ММ                    Е. Сейдімбеков
«Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің Солтүстік
Қазақстан облысы бойынша
Салық департаменті» ММ                     Қ. Жұлмұхамбетов
«Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Сот актілерін орындау
комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысының сот актілерін орындау
департаменті» ММ                           Р. Базылов
«Қазақстан Республикасы Білім және
ғылым министрлігі Білім және ғылым
саласындағы бақылау комитетінің Солтүстік
Қазақстан облысының білім саласындағы
бакылау департаменті» ММ                   Е. Әбілдинов
«Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және
Бақылау комитеті Есіл экология             Қ. Мүсапарбеков
Департаменті» ММ Солстүк Қазақстан филиалы
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл
қаласының қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы» ММ                             Д. Ғабдуллин
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты
жанындағы соттардың қызметін
қамтамасыз ету департаментінің Солтүстік
Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» ММ     С. Ақтанов
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер
департаменті Петропавл қаласының
ішкі істер басқармасы» ММ                  Ә. Қасейінов
«Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
құқықтық статистика және арнайы есепке алу
жөніндегі Комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша басқармасы» ММ              А. Мәткарімов
«Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Солтүстік Қазақстан
облысының Әділет департаменті
Петропавл қалалық әділет басқармасы» ММ    Ж. Самашев
«ЖИТС-тің алдын алу және онымен күрес
жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық
орталығы» ММ                               А. Сыздықова
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау
министрлігі Солтүстік Қазақстан
облысы әкімдігінің «Облыстық
наркологиялық орталығы» шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорны                        Б. Ыбыраев
«Солтүстік Қазақстан
мемлекеттік мұрағаты» ММ                   С. Мәликова
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл
қаласының жеке құрамы
бойынша мұрағаты» ММ                       Б. Мүслімова
«Қазақтелеком» АҚ филиалы
Солтүстік Қазақстан облыстық
телекоммуникациялар дирекциясы             Ә. Шүкенов
Қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің

от 13 июля 2012 года № 1375
Приложение 1
Утверждено
постановлением акимата города
от 21 декабря 2011 года № 1926
Перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
№ п/п
Наименование предприятия, организации
Рабо
чих мест
Вид общественных работ
Объем работ
Про
должи
тель
ность
об
щест
вен
ных
работ
(меся
цев)
Источ
ник фи
нансиро
вания
1
Государствен
ное комму
нальное предприятие «Коммунхоз» акимата города Петропавлов
ска Государ
ственное учреждение «Отдела жилищно-
коммуналь
ного
хозяйства, пассажирско
го тран
спорта и
автомобиль
ных дорог
города
Петропавлов
ска»
180 чело
век
Оказание помощи в уборке террито
рии города; оказание помощи в озелене
нии и благоуст
ройстве террито
рии; оказание помощи в выполне
нии подсобных работ в строительстве ледовых городков
453735000 квад
ратных метров 57150
квадрат
ных метров 28000
ледовых блоков
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
2
Государствен
ное учреж
дение «Северо-
Казахстанс
кий областной центр по профилактике и борьбе со СПИД»
7 чело
век
Оказание помощи в профилак
тической работе среди уязвимой группы населения (потреби
телей инъекционных наркоти
ков)
Помощь специалистам при прове
дении лекций, бесед с охватом 2500 человек
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
3
Коммунальное государствен
ное казенное предприятие на праве хо
зяйственного ведения «Областной наркологичес
кий центр» акимата Северо-
Казахстанс
кой области Министерства здравоохране
ния Рес
публики Казахстан
4 че
ловека
Оказание помощи в профилак
тической работе среди молодежи, потребите
лей инъе
кционных наркоти
ков и
алкоголя в учебных заведе
ниях города
Помощь специалистам при прове
дении лекций, бесед сохва
том 3200
человек
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
4
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Петропавловска Департамента внутренних дел Северо-
Казахстанс
кой области»
37 чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества оператив
ного обс
лужива
ния; насе
ления
8400 дел
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
5
Государственное учреждение «Налоговый департамент по Северо-
Казахстанс
кой области» Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан
6 чело
век
Вручение уведомле
ний о суммах начислен
ных и не
уплачен
ных нало
гов по городу Петропа
вловску
80 000 уведомле
ний в  год.
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
6
Государствен
ное учрежде
ние «Аппарат
акима города
Петропавлов
ска»
10 че
ловек
Оказание помощи в обработке и подго
товке к
хранению
документа
ции; ксе
рокопиро
ванию,
рассылке и дос
тавке
материа
лов; по
мощь в
организа
ции и
проведе
нии об
ществен
ных ком
паний,
обходе
террито
рий горо
да в
работе с
населе
нием
По меренакопления докумен
тов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
7
Государствен
ное учрежде
ние «Отдел
земельных
отношений
города Пет
ропавловска»
5 чело
век
Помощь в
обследова
нии и
составле
нии актов
выбора
земельных
участков,
в пос
тановке
их на
учет, как
бесхозяй
ное иму
щество;
помощь в
обработке
архивных
докумен
тов
5000 докумен
тов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
8
Государствен
ное учрежде
ние «Отдел
занятости и
социальных
программ
города Пет
ропавловска»
7 чело
век
Оказание
помощи в
проведе
нии рес
публикан
ских и
региональ
ных об
ществен
ных ком
паний
(статисти
ческие
обследова
ния по
вопросам
занятости
и социаль
ной защи
ты насе
ления);
оказание помощи в проведе
нии тех
нических
работ по
ведению
баз дан
ных раз
личных
категорий
населе
ния, нуж
дающихся
в социаль
ной
защите;
помощь в
обработке
архивных
докумен
тов;
работа
курьера
По мере
накопле
ния доку
ментов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
9
Государствен
ное учрежде
ние «Отдел
предпринима
тельства,
сельского
хозяйства и
ветеринарии
города Пет
ропавловска»
3 че
ловека
Помощь в переписи домашних хозяйств и в сос
тавлении похозяйст
венных книг; оказание помощи в обработке и подго
товке к хранению документа
ции
Обход 10132 дворов Работа с субъекта
ми малого и сред
него биз
неса
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
10
Государствен
ное учрежде
ние «Отдел
финансов
города Пет
ропавловска»
3 че
ловека
Оказание помощи в выявлении бесхозяй
ных жилых и нежилых объектов для пос
ледующего принятия в ком
мунальную собствен
ность акимата города Петропа
вловска
Обследова
ние 450 жилых и нежилых объектов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
11
Государствен
ное учрежде
ние «Отдел
строительст
ва города
Петропавлов
ска»
2 че
ловека
Оказание помощи в обработке и подго
товке к хранению документа
ции
Оказание помощи в формирова
нии базы данных в целях улучшения качества и опера
тивности
обслужива
ние насе
ления
По мере накопле
ния
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
12
Государствен
ное учрежде
ние «Управле
ние юстиции
города Петро
павловска
Департамента
Юстиции
Северо-
Казахстан
ской облас
ти»
Министерства
Юстиции
Республики Казахстан
10 че
ловек
Оказание помощи в ведении делопроиз
водства управле
ния юстиции города; оказание помощи в работе с архивными документа
ми по линии ЗАГС, по регистра
ции прав на недви
жимое иму
щество,
по регис
трации
юридичес
ких лиц оказание помощи в обработ
ке и под
готовке к хранению документа
ции
По мере накопле
ния
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
13
Государствен
ное учрежде
ние «Департа
мент юстиции
Северо-
Казахстан
ской облас
ти» Минис
терства
Юстиции
Республики
Казахстан
10 че
ловек
Оказание помощи в работе с архивными документа
ми по линии ЗАГС, по регистра
ции прав на недви
жимое иму
щество,
по регис
трации юридичес
ких лиц, оказание помощи в обработке подготов
ке к хранению документа
ции
По мере накопле
ния
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
14
Государствен
ное учреж
дение
«Управление
по делам
обороны
города
Петропавлов
ска Северо-
Казахстан
ской
области»
5 чело
век
Оказание помощи в обработке и подго
товке к хранению документа
ции ксеро
копирова
нию, рас
сылке и
доставке материа
лов
По мере накопле
ния доку
ментов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
15
Государствен
ное учрежде
ние «Северо-
Казахстан
ский госу
дарственный
архив»
3 че
ловека
Оказание помощи в обработке и подго
товке к
хранению документа
ции
5100 докумен
тов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
16
Государствен
ное учрежде
ние
«Управление
Комитета по
правовой
статистике и
специальным
учетам
Генеральной
прокуратуры Республики
Казахстан по
Северо-
Казахстан
ской
области»
3 че
ловека
Оказание помощи в обработке и подго
товке к хранению документа
ции рас
сылка и
доставка справок формирова
ние бу
мажной
базы
данных по
качеству
оператив
ному обс
луживанию
населения
города в
части
выдачи справок
36000 докумен
тов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
17
Государствен
ное учрежде
ние «Канцеля
рия Северо-
Казахстан
ского област
ного суда
департамента по обеспече
нию деятель
ности судов
при верхов
ном суде
Республики
Казахстан»
10 че
ловек
Оказание помощи в формировании базы данных в целях качества и опера
тивности
обслужива
ния насе
ления
По мере
накопле
ния
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
18
Государствен
ное учрежде
ние «Отдел
экономики и
бюджетного
планирования
города Пет
ропавловска»
2 чело
век
Копирова
ние доку
ментов,
доставка
докумен
тов опо
вещение
предприя
тий о про
водимых
мероприя
тиях,
участие в
обществен
ных ком
паниях
По мере накопле
ния
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
19
Государствен
ное комму
нальное
предприятие
«Жилищно-экс
плуатацион
ная служба»
акимата горо
да Петро
павловска
5 чело
век
Помощь в организа
ции и про
ведении
обществен
ных ком
паний
обходе
террито
рий горо
да, в
работе с
населе
нием
По мере накопле
ния докумен
тов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
20
Государствен
ное учрежде
ние «Архив
по личному
составу
города
Петропавлов
ска Северо-
Казахстан
ской
области»
1 чело
век
Оказание помощи в обработке и подго
товке к
хранению
документации
По мере накопле
ния доку
ментов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
21
Государствен
ное учрежде
ние «Отдел
архитектуры
и градострои
тельства
города Пет
ропавловска»
1 чело
век
Оказание помощи в обработке и подго
товке
докумен
тов по оформле
нию зе
мельных
участков, архивиро
вании
докумен
тов, в
ведении
кадастро
вых дел, а также в оформле
нии юри
дических
докумен
тов
По мере накопле
ния доку
ментов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
22
Государствен
ное учрежде
ние «Депар
тамент по
исполнению
судебных
актов Северо-
Казахстан
ской области
Комитета по
исполнению
судебных
актов
Министерства
Юстиции
Республики
Казахстан»
10 че
ловек
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и опера
тивности
обслужива
ния насе
ления,
оказание
помощи в обработке документа
ции
По мере накопле
ния доку
ментов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
23
Государствен
ное учрежде
ние «Департа
мент по
контролю в
сфере образо
вания
Северо-
Казахстан
ской области
Комитета по
контролю в
сфере образо
вания и
науки
Министерства
Образования
и науки
Республики
Казахстан»
3 чел
овека
Оказание помощи в обработке и подго
товке к
хранению документа
ции, оказ
ание помо
щи в рас
сылке и
доставке
материа
лов
По мере накопле
ния доку
ментов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
24
Северо–
Казахстан
ский Филиал
Государствен
ного учреж
дения
«Есильский
департамент
экологии
Комитета
экологического регулиро
вания и
контроля
Министерства
охраны
окружающей
среды
Республики
Казахстан»
2 че
ловека
Оказание помощи в обработке
и подго
товке к
хранению
документа
ции, ока
зание
помощи в
рассылке
и достав
ке мате
риалов
По мере накомле
ния доку
ментов
12
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
25
Северо-
Казахстан
ская област
ная дирекция
телекоммуни
каций филиал
АО «Казах
телеком»
10 че
ловек
Оказание помощи в прокладке коммуника
ции
10000 метров
5
Бюджет
города
Петро
павлов
ска
Итого
339 че
ловека

2012 жылғы 13 шілдедегі № 1375
қаулысымен бекітілген
1-қосымша
Қала әкімдігінің
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 1926 қаулысымен бекітілген
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
р/н
Кәсіпорын, ұйымдардың атауы
Жұмыс орын
дары
Қоғамдық жұмыс түрі
Жұмыс көлемі
Қо
ғам
дық
жұ
мыс
тар
дың
ұзақ
тығы
(ай)
Қаржылан
дыру көзі
1
«Петропавл қаласының тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің» мемлекеттік мекемесінің Петропавл қаласы әкімдігіне қарасты «Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
180 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету; аумақтарды көгалдандыру және абаттанды
руға көмек көрсету; мұзды қала
шықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
453735000 шаршы метр 57150 шаршы метр 28000 мұзды блоктар
12
Петропавл қаласының бюджеті
2
«ЖИТС-тің алдын алу және онымен күрес жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық орталығы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халықтың әлжуаз топтары қатарына алдын алу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету (есірткі инъекция
ларын тұ
тынушылар)
2500 адамды қамтумен дәрістер, әңгіме
лер өткі
зу бары
сында маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюджеті
3
Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық наркология
лық орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4 адам
Қаланың оқу орын
дарында есірткі инъекцияла
ры мен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыста
рына көмек көрсету
3200 адамды қамтумен дәрістер, әңгіме
лер өткі
зу бары
сында маманға көмек
12
Петропавл қаласының бюджеті
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
37 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
8400 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
5
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің «Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Салық депар
таменті» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Петропавл қаласы бойынша есептелген және төленбеген салық сомалары туралы хабарлама тапсыру
Жылына 80000 хабар
лама
12
Петропавл қаласының бюджеті
6
«Петропавл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындау
ға, ксеро
көшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету;
қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдасты
руға және өткізуге көмек
Құжаттардың жинақ
талу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
7
«Петропавл қаласының жер қатынастар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
5 адам
Иесіз мүлік ретінде жер учас
келерін тексеруге және таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
5000 құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
8
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарлама
лар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандар өткізуге көмек көрсету (жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша статистикалық зерт
теулер); әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының мәліметтер дерекқорын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарға көмек көрсету; мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек; курьер жұмысы
Құжаттардың жинақ
талу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
9
«Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Үй шаруа
шылығының санағына және шаруашылық кітаптарын жасауға көмек Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
10132 ауланы аралап шығу
Шағын және орта бизнес субъектілерімен жұмыс
12
Петропавл қаласының бюджеті
10
«Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Кейін Петропавл қаласы әкімдігі
нің комму
налдық меншігіне қабылдау үшін иесіз тұрғын және адам тұрмайтын объектілер
ді анықтау
ға көмек көрсету
450 тұрғын және адам тұрмайтын объекті
лерді тексеру
12
Петропавл қаласының бюджеті
11
«Петропавл қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында дерекқор
лар жасау
ға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
12
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
«Солтүстік Қазақстан облысы Әділет депар
таментінің
Петропавл қалалық әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Қала әділет басқармасының іс жүргізуіне көмек көрсету; АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттар
мен, жыл
жымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
13
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
«Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
АХАЖ бойынша мұрағаттық құжаттар
мен, жыл
жымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды сақтауға дайындауға өңдеуге көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
14
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
5 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақ
тауға дай
ындауға,
ксерокөшір
ме жасау
ға, мате
риалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жи
нақталу
ына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
15
«Солтүстік Қазақстан
мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
5100 құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
16
«Қазақстан Республикасы Бас прокура
турасы құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі Комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, анықтама
ларды жіберу және жеткізу, анықтама беру бөлігінде қала халқына жедел қызмет ету сапасын жақсарту бойынша қағаз мәліметтер дерекқорын құру
36000 құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
17
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы соты жанындағы
соттардың қызметін қамтамасыз ету департа
ментінің
Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапалығы және же
делділігі мақсатында дерекқор құруға көмек көрсету
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
18
«Петропавл қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттар
дың көшір
мелерін жасау, өт
кізілетін іс-шаралар туралы кәсіпорындарға хабарлама құжаттарын жеткізу, қоғамдық науқандар
ға қатысу
Жинақталу шамасына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
19
Петропавл қаласы әкімдігің «Тұрғын
үй-пайдалану қызметі» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
5 адам
Халықпен жұмыста қала аумағын аралап шығу қоғамдық науқанда
рын ұйым
дастыруға және өткі
зуге көмек
Құжаттар
дың жи
нақталу
ына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
20
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының жеке құрамы бойынша мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
21
«Петропавл қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Жер учас
келерін ресімдеу, құжаттарды мұрағат
тау, ка
дастрлық
істерді жүргізу, сондай-ақ заңды құжаттарды ресімдеу бойынша құжаттарды өңдеуге және дайындауға көмек көрсету
Құжаттардың жинақ
талуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
22
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау де
партаменті» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
23
«Қазақстан Республикасы Білім және ғылым ми
нистрлігінің Білім және ғылым саласындағы бақылау комитеті Солтүстік Қазақстан облысының білім саласындағы бақылау де
партаменті» мемлекеттік мекемесі
3 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақ
тауға дай
ындауға,
материал
дарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
24
«Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау комитеті Есіл экология де
партаменті» мемлекеттік мекемесінің Солтүстік Қазақстан филиалы
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақ
тауға дай
ындауға,
материал
дарды
жіберуге
және
жеткізуге
көмек көрсету
Құжаттар
дың жинақ
талуына қарай
12
Петропавл қаласының бюджеті
25
«Қазақтеле
ком» АҚ филиалы Солтүстік Қазақстан облыстық телекомму
никациялар дирекциясы
10 адам
Коммуника
ция өткізуге көмек көрсету
10000 метр
5
Петропавл қаласының бюджеті
Қорытынды
339 адам