Об организации общественных работ в Аккайынском районе в 2013 году
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2012 года N 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 февраля 2013 года N 2153
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Аккайынском районе в 2013 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2013 год (далее по тексту - Перечень).
3. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы.
4. Государственному учреждению «Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем, заключать с работодателями договора на выполнение общественных работ.
5. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 239 единиц;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 239 единиц.
6. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» размер минимальной заработной платы составляет 18660 тенге. Финансирование организации общественных работ осуществлять из средств местного бюджета.
7. Условия общественных работ определяются в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан, продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час 30 минут, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

2013 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы N 334 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 ақпанда N 2153 болып тіркелді
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қантардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері және 2013 жылға арналған олардың қаржыландыру көздері бойынша ұйымдардың тізбесі (әрі қарай мәтін бойынша - Тізбе) бекітілсін.
3. Қоса берілген қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыссыздардың еңбегін төлеу көлемі және жұмыс тәртібі бекітілсін.
4. «Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарды атқаруға жұмыс берушілермен келісім-шарттарды жасасып, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
5. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындары қажеттілігінің берілген өтінім санында – 239 бірлік;
жұмыс орындары қажеттілігінің бекітілген өтінім санында – 239 бірлік.
6. «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасы 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес қоғамдық қызметкерлердің еңбекақысын төлеу ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын ең төменгі жалақы 18660 теңгені құрайды. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылсын.
7. Қоғамдық жұмыстардың шарттары аптасына 5 жұмыс күні екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат 30 минут ұзақтығымен анықталады, жұмыс берушілер мен қызметкерлер арасында жасалған еңбек шартымен қарастырылған жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңдылығына сәйкес қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын тұрғын-жайларда жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу – түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін тұрғын-жайлардың жабдықталуын қамтамасыз етуге міндетті.

8. Признать утратившим силу постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области «Об организации общественных работ в Аккайынском районе в 2012 году» от 9 января 2012 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-2-146 от 27 января 2012 года, опубликовано от 2 февраля 2012 года в районной газете «Аккайын» № 7, от 2 февраля 2012 года в газете «Колос» № 7), постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Аккайынского района от 9 января 2012 года № 5 «Об организации общественных работ в Аккайынском районе в 2012 году» от 5 апреля 2012 года № 98 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-2-153 от 7 мая 2012 года, опубликовано от 17 мая 2012 года в районной газете «Аккайын» № 26, от 17 мая 2012 года в газете «Колос» № 26).
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аккайынского района Северо-Казахстанский области Муканова С.У.
10. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области               Р. Елубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Управление юстиции
Аккайынского района
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Кадош Н.С.
25 декабря 2012 г.
Начальник
государственного учреждения
«Аккайынский районный отдел занятости
и социальных программ»                     Галыгина Е.В.
25 декабря 2012 г.
Директор
государственного учреждения
«Аккайынский районный архив»               Досщанова Д.А.
25 декабря 2012 г.
Директор
коммунального государственного
учреждения «Централизованная
библиотечная система
Аккайынского района»                       Шарипова М.У.
25 декабря 2012 г.
Прокурор Аккайынского района
советник юстиции Северо-
Казахстанской области
государственного учреждения
«Прокуратура Северо-
Казахстанской области»                     Ибраев Е.К.
25 декабря 2012 г.
И. о. председателя
Аккайынского районного суда
Северо-Казахстанской области
государственного учреждения
«Канцелярия Северо-Казахстанского
областного суда Департамента по
обеспечению деятельности судов
при Верховном Суде Республики
Казахстан (аппарата Верховного
Суда Республики Казахстан)»                Шамшинурова А.М.
25 декабря 2012 г.
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по чрезвычайным ситуациям
Аккайынского района Департамента
по чрезвычайным ситуациям Северо-
Казахстанской области Министерства
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан»                      Елемесов Н.К.
25 декабря 2012 г.
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Аккайынского района
Департамента внутренних дел
Северо-Казастанской области»               Сахатов С.С.
25 декабря 2012 г.
Начальник
государственного учреждения
«Департамент по исполнению
судебных актов Северо-
Казахстанской области
Комитета по исполнению
судебных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Базылов Р.А.
25 декабря 2012 г.
Утверждено постановлением
акимата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 25 декабря 2012 года № 334
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования на 2013 год
п\
п
Наименование
организаций
Виды оплачиваемых общественных работ
Объемы работ
Коли-
чество
единиц
Источники
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Смирновского сельского округа»
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Очистка от снега улиц, территорий площади – 40000 м., возле памятников, уборка от мусора улиц, прополка сорной травы – 20000 м., обрезка деревьев – 150 шт., уборка от мусора территорий – 10000 м., вырубка веток, кустарников, побелка деревьев – 100 шт. Побелка, покраска, частичная штукатурка памятников. Разбивка клумб, посадка деревьев - 2325 шт. Посадка саженцев – 1007 шт. Чистка фонтана – 1 шт.
46
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Перепись населения с. Смирново – 1983 дворов.
6
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аралагашского сельского округа»
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территории, посадка деревьев и разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных.

8. «Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 5 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу өңірлік тарауының тізілімінде 2012 жылғы 27 қаңтардағы № 13-2-146 тіркелді, аудандық «Аққайың» газетінде 2012 жылдың 2 ақпанында № 7, «Колос» газетінде 2012 жылдың 2 ақпанында № 7 жарияланды) қаулысының, «2012 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Аққайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 5 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу өңірлік тарауының тізілімінде 2012 жылғы 7 мамырдағы № 13-2-153 тіркелді, аудандық «Аққайың» газетінде 2012 жылдың 17 мамырдағы № 26, «Колос» газетінде 2012 жылдың 17 мамырдағы № 26 жарияланды), қаулысының күші жойылды деп танылсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудан әкімінің орынбасары С.Ө.Мұқановқа жүктелсін.
10. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі                    Р. Елубаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Солтүстік Қазақстан
облысының Әділет департаменті Аққайың
ауданының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.С. Кәдөш
25 желтоқсан 2012 ж.
«Аққайың аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.В. Галыгина
25 желтоқсан 2012 ж.
«Аққайың аудандық архиві»
мемлекеттік мекемесінің директоры          Д.А. Досжанова
25 желтоқсан 2012 ж.
«Аққайың ауданының
орталықтандырылған кітапханасы
жүйесі» коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Ө. Шәріпова
25 желтоқсан 2012 ж.
«Солтүстік Қазақстан облысының
прокуратурасы» мемлекеттік мекемесінің
Солтүстік Қазақстан облысының
әділет кеңесшісі Аққайың
ауданының прокуроры                        Е.Қ. Ыбыраев
25 желтоқсан 2012 ж.
«Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты аппаратының)
Солтүстік Қазақстан облыстық
сотының кеңсесі» мемлекеттік
мекемесінің Солтүстік Қазақстан облысының
Аққайың аудандық сотының
төрағасының м. а.                          А.М. Шәмшінұрова
25 желтоқсан 2012 ж.
«Қазақстан Республикасы төтенше
жағдайлар министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
төтенше жағдайлар департаменті
Аққайың ауданының төтенше жағдайлар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.К. Елемесов
25 желтоқсан 2012 ж.
«Солтүстік Қазақстан облысының
ішкі істер департаменті
Аққайың ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.С. Сахатов
25 желтоқсан 2012 ж.
«Қазақстан Республикасы
әділет министрлігі сот актілерін
орындау Комитетінің Солтүстік
Қазақстан облысының сот актілерін
орындау департаменті»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Р.А. Базылов
25 желтоқсан 2012 ж.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 334 қаулысымен бекітілген
Ұйымдардың тізбесі, 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың  түрлері мен көлемдері
р/
с
Ұйымның атауы
Ақылы қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
Адам-
дар-
дың
саны
қаржылан
дыру көзі
1
2
3
4
5
6
1
«Смирново селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерде қарды жинау, ескерткіш алдында алаңдарын жинау – 40000 м., көшелерді қоқыстан жинау, арамшөпті жұлу – 20000 м., ағаштарды кесу – 150 дана, аумақтарды қоқыстан жинау – 10000 м., бұтақшаларды кесу,
ағаштарды ағарту – 100 дана. Ағарту, бояу, ескерткіштерді жарым–жарты сылақтау – 2325, көшеттерді отырғызу 1007. Фонтанды тазалау – 1 дана.
46
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Смирново с. Халқын санақтау - 1983 аулалар
6
Аудандық бюджет
2
«Аралағаш селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.

Уборка территории от мусора – 38000 м., погрузка мусора – 15000 тонн. Высаживание саженцев по улицам – 50 шт., обрезка веток деревьев и кустарников – 1000 шт. Частичная побелка и покраска памятника. Уборка территории памятника от мусора – 200 м., погрузка мусора на телегу – 300 тонн. Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов, прополка клумб – 30 шт. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 18000 м. Побелка электроопор по улицам сел - 160 шт. Уборка от мусора остановочного павильона – 100 м.
12
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона организаций и государственных учреждений

Аумақты қоқыстан жинау - 38000, қоқысты салу – 15000 тонна. Көшелерде өсімдіктерді отырғызу – 50 дана. Ағаштардың бұтақтарын кесу – 1000 дана. Ескерткіштерді сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштердің аумағын қоқыстан жинау – 200 м., оны арбаға салу – 300 тонна, клумбаларды жасау, гүлдерді отырғызу – 30 дана. Көше жиектерін және қалған жерлердегі шөптерін шабу, шөпті жинау – 18000 м. Көшелердегі электр бағаналарды ағарту – 160 дана. Аялдамалардағы қоқыстарды жинау – 100 м.
12
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде жәрдемдесу.

Засыпка угля в котел – 50 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 50 тонн, уборка прилегающей территории здания – 300 м.
3
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Астраханского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).

Пешке көмір салу – 50 тонна. Пешті шлактан тазалау және далаға тасып шығару – 50 тонна. Мекеменің ауласын жинау – 300 м.
3
Аудандық бюджет
3
«Астраханка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.

Уборка от мусора и грязи, площади в центре, вокруг памятников – 15000 м., уборка от мусора территорий улиц по кюветам на въезде в село – 13500 км., побелка деревьев – 110 шт. Посадка саженцев – 70 шт., побелка столбов – 100 шт., побелка электроопор по трассе – 40 шт. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 20000 м., разбивка цветочных клумб – 35 шт., посадка цветов, полив саженцев, прополка клумб, обрезка деревьев – 100 шт.
8
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг.
Перепись населения по селам округа – 345 дворов.
2
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Власовского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц и территорий – 13000 м. Покраска скамеек – 10 шт., столбов – 70 шт., обрезка деревьев – 80 шт., чистка фонтана – 1 шт., вскапывание клумб, прополка и полив клумб – 35 шт. Обкашивание травы вдоль дорог, установка забора, ремонт забора – 15000 м.
12
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг.
Перепись населения по селам округа – 325 дворов.
2
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Григорьевского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка территорий от мусора – 15000 м. на телегу вручную, высаживание саженцев по улицам сел – 80 шт. Обрезка веток деревьев и кустарников. Частичная штукатурка, побелка и покраска мемориала и обелисков славы, уборка территории от мусора – 17000 м. Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов и прополка клумб – 30 шт. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы – 13000 м. Побелка электроопор – 40 шт. Покраска остановочного павильона, уборка прилегающей территории от мусора – 10 м. Очистка территорий от снега – 10000 м.
7
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Перепись населения по четырем селам округа – 405 дворов.
2
Районный бюджет
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весеннее-
осенними паводками
Очистка труб, очистка территорий от снега – 20000 м.
1
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).

Орталықтағы алаңды, ескерткіштер жанындағы батпақтар мен қоқыстарды жинау – 15000 м., селоға кірердегі жолдың жағасын қоқыстан жинау - 13500 ш., ағаштарды ағарту - 110, Бұтақтарды отырғызу - 70, бағаналарды ағарту – 100, Көшелердегі электр бағаналарды ағарту 40, селосында көшелердің жағаларын шөптен алу - 20000, гүлзарларды жасау, гүлдерді отырғызу - 35, бұтақтарды отырғызу, оларды суару, ағаштарды кесу - 100.
8
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Округтардың селоларында халықты санақтау - 345
2
Аудандық бюджет
4
«Власовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерді және алаңдарды қоқыстан жинау - 13000. Орындықтарды бояу - 10, столбаларды бояу - 70, ағаштарды кесу - 80, клумбаларда жер қазу - 35, жолдың жағасынан шөпті жұлу, заборды орнату, заборды жөндеу 15000.
12
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Округтардың селоларында халықты санақтау – 325 аула
2
Аудандық бюджет
5
«Григорьевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Аумақта қоқысты жинау - 15000, арбаға қоқысты қолмен салу, көшелерде өсімдіктерді отырғызу - 80. Ағаштардың бұтақтарын кесу. Ескерткіштерді сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштердің аумағын қоқыстан жинау, оны арбаға қолмен салу - 17000, клумбаларды жасау, гүлдерді отырғызу, гүлдерді суару, клумбаларда шөп жұлу - 30.
Көше жиектерін және қалған жерлердегі шөптерін шабу, шөпті жинау - 13000. Көшелердегі электр бағаналарды ағарту - 40. Аялдамалардағы қоқыстарды жинау - 10. Көшелерде қарды жинау - 10000.
12
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Округтің 4 селосы бойынша халықты санақтау - 405
2
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, аумақтарды қардан тазалау - 20000
1
Аудандық бюджет
6
«Ивановка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.

Уборка от мусора улиц – 8 км., аллей – 800 м., посадка саженцев – 50 шт., побелка деревьев и столбов – 70 шт., разбивка клумб и посадка цветов – 30 шт., скашивание травы по улицам и кюветам – 900 м. Обрезка веток деревьев и кустарников, частичная штукатурка -5 кв.м., покраска ограждения – 9 кв.м., побелка мемориала и обелисков славы – 2 кв.м.
8
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг.
Подворный обход – 364 дворов.
2
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Киялинского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц – 12000 м., обрезка деревьев, посадка деревьев, побелка столбов, побелка деревьев – 100 шт., вырубка полыни, лопуха, погрузка, разгрузка и вывоз мусора – 1500 тонн.
20
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг.
Подворный обход – 800 дворов.
3
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского
округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц – 10000 м., прополка территорий улиц от сорной травы – 13000 м., посадка деревьев – 70 шт., высадка цветов рассады и полив – 50 шт. Частичная штукатурка, побелка покраска памятника. Вырубка деревьев в алее первоцелинника – 2500 кв.м., сжигание мусора – 5000 тонн.
12
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона организаций и государственных учреждений.
Засыпка угля в котел – 150 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка прилегающей территории здания – 300 м.
3
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг.
Подворный обход – 484 дворов.
1
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Полтавского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц – 13000 м., территории вокруг кладбища – 300 м., разбивка клумб – 100 шт., ремонт забора, обрезка и вырубка молодой поросли – 1300 м.
10
Районный бюджет
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весеннее-
осенними паводками.
Очистка труб, кюветов, дорог от снега – 20000 м.
1
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг.
Подворный обход – 300 дворов.
1
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений.

Көшелерді қоқыстан тазалау - 8, саяжолды – 800, көшеттерді отырғызу - 50, ағашты және столбты ағарту - 70, клумбаны жасау және гүлдерді отырғызу - 30, көшелерде шөпті жұлу – 900, бұтақтарды, ағаштарды кесу – 5, қоршауды сырлау – 9, мемориалдармен ескерткіштерді сырлау - 2.
8
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Ауланы аралау - 364 аула
2
Аудандық бюджет
7
«Қиялы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерді қоқыстан жинау - 13000, ағаштарды кесу, бағаналарды және ағаштарды ағарту - 100, көшелерде арамшөпті жұлу, қоқысты арту, түсіру және шығару – 1500 тонна.
20
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Ауланы аралау
3
Аудандық бюджет
8
«Лесной селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерде қоқыс жинау - 100, көшелердің аумақтарда арамшөпті жұлу - 13000, ағаштарды отырғызу - 70, гүлдерді отырғызу және су құю – 50, Ағарту, бояу, ескерткіштерді жарым – жарты сылақтау, саяжайдағы ағаштарды кесу – 2500, қоқыстарды күйдіру – 5000 тонна.
12
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде от жағушы ретінде жұмыс істеу
қазанға көмір салу – 150 тонна, қазанды тазалау және оны далаға шығару – 100 тонна, Жылытатын әкімдігінің ғимараты жинау - 300.
3
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Ауланы аралау - 484 аула
1
Аудандық бюджет
9
«Полтавка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Көшелерді қоқыстан жинау - 1300,
зират алдында алаңды қоқыстан жинау - 300,
клумбаны жасау - 100, заборды жөндеу жас ағаштарды кесу - 1300.
10
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі- күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
Құбырларды тазалау, жолдарды, жол жағасын қардан тазалау - 20000
1
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Ауланы аралау - 300 аула
1
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде от жағушы ретінде жұмыс істеу.

Уборка территорий от мусора – 20000 м., погрузка мусора вручную на трактор, вывозка. Уборка мусора по обочинам дорог, прополка сорной растительности по улицам сел, по обочинам дорог – 40000 м. Обрезка деревьев и кустарников – 200 шт. Побелка опор по улицам сел - 50 шт.
10
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг.
Перепись населения, с. Токуши, с. Камышлово, с. Тюменка – 886 дворов.
6
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Шагалалы"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).

көшелерінде қоқысты жинау - 20000, қоқысты қолмен арту тракторға, жол жағынан қоқысты жинау, селоның көшелерінде, жол жағынан арамшөпті жұлу – 40000, ағаштар мен саяжайларды кесу – 200, көшедегі бағаналарды ағарту - 50.
10
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету
Тоқшын с., Камышлово с., Тюменка с. халықты көшіріп жазу – 836 аула
6
Аудандық бюджет
11
«Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.

Уборка территорий от мусора – 49000 м., погрузка мусора на телегу – 14000 тонн. Высаживание саженцев по улицам сел. Обрезка веток деревьев и кустарников – 250 шт. Частичная штукатурка, побелка, покраска памятника. Уборка территории памятника от мусора – 300 м., погрузка мусора на телегу – 300 тонн. Разбивка клумб, посадка цветов, полив цветов, прополка клумб – 100 шт. Обкашивание кюветов и пустырей по улицам сел, уборка скошенной травы 15000 м. Побелка электроопор по улицам сел – 250 шт. Покраска остановочного павильона, уборка прилегающей территории от мусора – 200 м.
7
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг.
Перепись населения, ауыл Шагалалы, с. Степное, с. Южное – 564 дворов.
2
Районный бюджет
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений.

Аумақта қоқысты жинау - 49000, қолмен арбаға қоқысты салу - 14000. Көшелерде өсімдіктерді отырғызу. Ағаштардың бұтақтарын кесу - 250. Ескерткішті жарым жарты сырлау, ағарту, бояу. Ескерткіштің аумағын қоқыстан жинау - 300, оны қолмен арбаға салу - 300. Клумбаларды жасау, гүлдерді суару, клумбаларда шөп жұлу - 100. Көшелердегі жолдардың жиектерін және қалған жерлерін шөптер шабу, шөпті жинау - 15000. Көшелердегі электр бағаналарды ағарту - 250. Аялдама павильонын бояу, аумағын қоқыстан жинау - 200.
7
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Шағалалы а., Степное с., Южное с. халықты көшіріп жазу – 564 аула.
2
Аудандық бюджет
Ұйымдардың және мемлекеттік мекемелердің жылыту маусымы кезінде жәрдемдесу.

Засыпка угля в котел – 150 тонн, чистка котла от шлака и вывоз его на улицу – 100 тонн, уборка прилегающей территории здания – 300 м.
3
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Черкасского сельского округа"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение и развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка от мусора улиц сел – 12000 м., прополка сорной растительности по улицам села, обрезка деревьев – 300 шт.
6
Районный бюджет
Проведение мелиоративных работ, а также работ связанных с весеннее-
осенними паводками.
Очистка труб, кюветов, дорог от снега – 15000 м.
2
Районный бюджет
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг.
Перепись населения, с. Черкасское, с. Добровольское, с. Новоросийка – 557 дворов.
2
Районный бюджет
13
Государственное
учреждение «Аккайынский районный архив»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Обработка архивных документов - 1200 дел.
8
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Департамент по исполнению судебных актов Северо-Казахстанской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Обработка архивных документов - 900 дел
2
Районный бюджет
15
Государственное
учреждение «Отдел внутренних дел Аккайынского района Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области»
Помощь право-
охранительным органам в обеспечении общественного порядка и в организационной работе по паспортизации.
Сбор и оформление необходимых документов для паспортизации населения – 450 дел.
4
Районный бюджет
16
Государственное учреждение «Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ»
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет.

Пешке көмір салу – 150 тонна. Пешті шлактан тазалау және далаға тасып шығару - 100. Мекеменің ауласын жинау - 300.
3
Аудандық бюджет
12
«Черкас селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақтарды экологиялық сауықтыру (аумақтарды көгалдандыру мен көркейту (ағаштарды отырғызу, гүл өсіретін алаңды бөлшектеу), орман шаруашылықты, демалу және туризм аймақтарын сақтандыру мен дамыту, қаңғыратын жануарларды аулау.
Ауылдардың көшелерден қоқыс жинау – 150 тонна,
ауылдардың көшелер бойынша арамшөпті жұлу, ағаштарды кесу - 300.
6
Аудандық бюджет
Суландыру жұмыстарын, сондай-ақ, көктемгі-күзгі тасқынға байланысты жұмыстарын жүргізу.
трубаларды жол жиектерін тазалау, көшелерде қарды жинау - 15000.
2
Аудандық бюджет
Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
Черкас с., Добровольск с., Новоросийка с. халықты көшіріп жазу – 557 аула.
2
Аудандық бюджет
13
«Аққайың ауданының архиві» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 1200 іс.
8
Аудандық бюджет
14
«Қазақстан Республикасы әділет министрлігі сот актілерін орындау Комитетінің Солтүстік Қазақстан облысының сот актілерін орындау департаменті» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету.
Мұрағат құжаттарын өңдеу – 900 іс.
2
Аудандық бюджет
15
«Солтүстік Қазақстан облысының ішкі істер департаменті Аққайың аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құқық қорғау органдарына қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге және құжаттандыру бойынша көмек көрсету.
Халықты құжаттандыру үшін қажетті құжаттарды жинау және рәсімдеу – 450 іс.
4
Аудандық бюджет
16
«Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселелері бойынша көмек көрсету

Помощь по вопросам занятости, сбор необходимых документов при назначении пособий – 650 дел, а также при направлении безработных на профессиональную подготовку и постановки на учет – 67 дел. Формирование дел – 700 дел.
4
Районный бюджет
17
Государственное учреждение «Отдел по чрезвычайным ситуациям Аккайынского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 400 дел. Прием и регистрация входящей и исходящей документации.
3
Районный бюджет
18
Прокуратура Аккайынского района государственного учреждения «Прокуратура
Северо-Казахстанской области»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 900 дел
3
Районный бюджет
19
Аккайынский районный суд государственного учреждения «Канцелярия Северо-
Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан»
Оказание помощи в делопроизводстве
Оказание помощи в ведении делопроизводства, обработка архивных дел – 650 дел, разнесение повесток по адресам.
2
Районный бюджет
20
Государственное учреждение «Управление юстиции Аккайынского района Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив – 200 дел.
8
Районный бюджет
21
Коммунальное государственное учреждение «Централизован-
ная библиотечная система Аккайынского района»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Обработка и подготовка документов к сдаче в ведомственный архив - 2000 дел.
2
Районный бюджет
Утверждено постановлением
акимата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 25 декабря 2012 года № 334
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы
п/
п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
1 минимальная заработная плата - 18660 тенге
40 часовая рабочая неделя
рабочий день – 8 часов
2
Работы выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата - 18660 тенге
40 часовая рабочая неделя
рабочий день – 8 часов

Жұмыспен қамту мәселелері жөнінде көмек көрсету, жәрдемақыларды тағайындауда 650 іс, сонымен бірге жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және есепке қоюға қажетті құжаттарды жинау – 67 іс. Істерді қалыптастыру – 700 іс.
4
Аудандық бюджет
«Қазақстан Республикасы төтенше жағдайлар министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Аққайың ауданының төтенше жағдайлар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 400 іс. Кіріс және шығыс құжаттарын қабылдау.
3
Аудандық бюджет
«Солтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды даярлау және өңдеуге көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 900 іс.
3
Аудандық бюджет
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамассыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кенсесі» мемлекеттік мекемесі
Іс жүргізуге көмек көрсету.
Мұрағаттық құжаттарды өңдеуге, іс жүргізуге көмек көрсету – 650 іс, мекен жайлары бойынша шақыру қағаздарын тарату.
2
Аудандық бюджет
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет департаменті Аққайың ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды өңдеу мен дайындауға көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 200 іс.
8
Аудандық бюджет
«Аққайың ауданының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды сақтауды өңдеу мен дайындауға көмек көрсету.
Идаралық мұрағатқа тапсыру үшін құжаттарды өңдеу және дайындау – 2000 іс.
2
Аудандық бюджет
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 334 қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстарда тартылған жұмыссыздардың еңбегіне ақы төлеу мөлшері және жұмыс тәртібі
р/
с
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбек ақы төлемінің мөлшері
Жұмыс тәртібі
бес күндік жұмыс аптасы
1
Физикалық күшке байланысты және ашық ауадағы жұмыстар (абаттандыру, қаланы тазалау, құрылыс және жөндеу жұмыстары)
1 ең төменгі еңбекақы төлемі - 18660 теңге
40 сағаттық жұмыс аптасы
8 сағаттық жұмыс күні
2
Физикалық күшке байланысты емес және ғимараттың ішінде орындалатын жұмыстар
1 ең төменгі еңбекақы төлемі - 18660 теңге
40 сағаттық жұмыс аптасы
8 сағаттық жұмыс күні