Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Акжарского района на 2012 год
Постановление акима Акжарского района Северо-Казахстанской области от 7 февраля 2012 года N 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 февраля 2012 года N 13-4-138. Утратило силу - постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2012 года N 430
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 25.12.2012 N 430 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень организаций Акжарского района, виды и объемы общественных работ (далее по тексту – Перечень).
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Акжарского района» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 195 рабочих мест, в количестве утвержденной потребности рабочих мест– 195 рабочих мест.
4. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы».
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели: пять дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час. Исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

2012 жылы Ақжар ауданы ұйымдарында төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің 2012 жылғы 7 ақпандағы N 48 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 ақпанда N 13-4-138 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 25 желтоқсандағы N 430 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық әкімдігінің 25.12.2012 N 430 қаулысымен (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 Заңы 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжар ауданы ұйымдарының, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің Тізбесі (әрі қарай - Тізбе) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Ақжар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға деген сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
мәлімделген қажетті жұмыс орындарының саны – 195 жұмыс орны;
бекітілген қажетті жұмыс орындарының саны – 195 жұмыс орны.
4. «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы Заңына сәйкес, қоғамдық қызметкерлердің еңбекақысы ең төменгі жалақы көлемінде төленсін. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылады.
5. Қоғамдық жұмыстардың талаптары жұмыс аптасының ұзақтығына байланысты белгіленеді: екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) бес күн, 1 сағаттық түскі үзілісімен сегіз сағаттық жұмыс күні. Еңбек талабына байланысты, жұмыс беруші мен қызметкер арасында бекітілген еңбек шартында жұмыс уақытын ұйымдастырудың иілгіш формаларының қолданылуы қарастырылған.
6. Еңбек және техникалық қауіпсіздікті қорғау бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықтаумен қамтамасыздандыру, уақытша еңбекке жарамсыздық бойынша әлеуметтік төлем, зиянды төлеу, зақымдану немесе басқа бұзылған денсаулық себептеріне, зейнеткерлік және әлеуметтік қаржы бөлу Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізілсін.

7. Государственному учреждению «Отдел финансов Акжарского района» обеспечить своевременное выделение средств для оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, по бюджетной программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы».
8. Признать утратившим силу постановление акимата района от 22 декабря 2010 года № 331 «Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Акжарского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-4-115 от 26 января 2011 года, опубликовано в районных газетах «Акжар-хабар» от 29 января 2011 года № 5 и «Дала дидары» от 29 января 2011 года № 5).
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сыздыкова Ж. Б.
10. Настоящее постановление вводится в действие спустя десять дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Тастемиров
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник Департамента
по исполнению судебных актов
Северо-Казахстанской области               Сагдат С.С.
«СОГЛАСОВАНО»:
Директор государственного
учреждения «Акжарский районный архив»      Исмагулова С.С.
«СОГЛАСОВАНО»:
Исполняющий обязанности начальника
Управления юстиции Акжарского района
Северо-Казахстанской области               Садуов Ж.А.
Утвержден
постановлением акимата Акжарского района
от 7 февраля 2012 года № 48
Перечень
организаций Акжарского района, виды и объемы общественных работ
п/
п
Наименование
организации
Виды оплачи
ваемых об
щественных
работ
Объем общест
венных работ
Коли
чес
тво
чело
век
Источник
финанси
рования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Уборка от
мусора улиц – 2000 квадратных метров, прополка сорной
травы – 1000 квадратных метров, обрезка деревьев – 65 штук, вырубка веток – 200 кустарников,
побелка деревьев - 65 штук, посадка саженцев - 130 штук
5
Районный бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Посадка деревьев - 60 штук, разбивка цветочных клумб – 10 штук, посадка, уход и полив цветов и кустарников, уборка территории села и улиц от мусора – 2000 квадратных метров, побелка столбов - 120 штук, благоустройство свалок – 700 квадратных метров, прополка сорной травы – 1000 квадратных метров, скашивание травы вдоль дорог – 1000 квадратных метров, ремонт заборов - 200 квадратных метров, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника – 1 штука
8
Районный бюджет

7. «Ақжар ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі «Жұмыспен қамту бағдарламасы. Қоғамдық жұмыстар» 451-002-100 бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық қызметтегі жұмыссыздардың еңбек ақысын төлеуге қаражаттың уақытылы бөлінуін қамтамасыз етсін.
8. «Ақжар ауданының ұйымдарында төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2011 жылғы 29 қаңтардағы № 13-4-115 нөмерімен тіркелген, 2011 жылғы 29 қаңтардағы № 5 «Ақжар-хабар» және 2011 жылғы 29 қаңтардағы № 5 «Дала дидары» аудандық газеттерінде жарияланған) аудан әкімдігінің 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 331 қаулысы күші жойылған деп танылсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Б. Сыздықовқа жүктелсін.
10. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Тастеміров
«КЕЛІСІЛДІ»:
Солтүстік Қазақстан облысы
сот актілерін орындау
Департаментінің бастығы                    С.С. Сағдат
«КЕЛІСІЛДІ»:
Ақжар аудандық мұрағат
мемлекеттік мекемесінің
директоры                                  С.С. Исмағұлова
«КЕЛІСІЛДІ»:
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар ауданының Әділет басқармасы
бастығының міндетін атқарушы               Ж.А. Сәдуов
Ақжар ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 7 ақпандағы № 48
қаулысымен бекітілген
Ақжар ауданы ұйымдарының, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізбесі
Мекемелердің
атауы
Қоғамдық
жұмыстың
түрлері
Жұмыс көлемі
Адам
саны
Қаржылан
дыру
көзі
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсары селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазалау - 2000 шаршы метр, арам шөптерді жұлу 1000 шаршы метр, ағаштарды кесу - 65 дана, бұтақтарды кесу – 200 бұта, ағаштарды әктеу – 65 дана, көшеттерді егу – 130 дана
5
Аудандық
бюджет
2
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ағаш отырғызу – 60 дана, гүлзарларды бөлшектеу - 10 дана, гүл егу, суару. Көшелерді қоқыстан тазалау 2000 шаршы метр, бағандарды әктеу – 120 дана, қоқыс тастайтын жерлерді жайғастыру - 700 шаршы метр, арам шөптерді жұлу – 1000 шаршы метр, жол бойындағы шөпті шабу – 1000 шаршы метр, дуалдарды жөндеу – 200 шаршы метр, ескерткішті сылау, әктеу, сырлау – 1 дана
8
Аудандық
Бюджет

2. Оказание помощи в отоплении здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата 324,5 квадратных метров
2
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжаркынского аульного округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Очистка мусора по кюветам на въезде в село - 10000 метров, очистка улиц от мусора – 15 улиц, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, побелка деревьев - 40 штук, посадка саженцев - 45 штук, побелка столбов - 145 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 8000 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 40 штук, уборка от мусора вокруг территории стадиона - 2000 квадратных метров, покраска металлического забора – 500 квадратных метров.
7
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат Акима Восходского аульного округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
3. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Очистка от снега улиц - 1200 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 3200 метров, прополка сорной травы - 450 метров, обрезка деревьев - 120 штук, вырубка веток - 110 кустарников, побелка деревьев - 120 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника - 1 штук, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 6 клумб.
8
Районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора территории центральной площади - 250 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 10000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 1 штука, побелка деревьев - 55 штук, посадка саженцев - 40 штук, побелка столбов - 130 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 6500 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 6 клумб, обрезка деревьев - 55 штук
10
Районный бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Кишикаройского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территорий акимата - 2000 квадратных метров, очистка территорий от снега - 2000 квадратных метров, обрезка деревьев - 100 штук, вскапывание, посадка, прополка клумб - 6 клумб, скашивание травы вдоль дорог - 2100 метров, ремонт забора - 300 метров, покраска, частичная штукатурка памятников - 2 штуки
11
Районный бюджет

2. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
Әкімшілік ғимаратын жылыту 324,5 шаршы метр
2
Аудандық
бюджет
3
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округі» мемлекеттік мекеме әкімінің аппараты
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ауылға кіретін жолында кюветтерді қардан тазалау – 10000 метр, 15 көшені қоқыстан тазалау, ескерткіштерді сылау, сырлау, әктеу – 2 дана, ағаштарды әктеу – 40 дана, көшеттерді отырғызу – 45 дана, бағандарды әктеу – 145 дана, көшелердегі кюветтердің шөбін шабу – 8000 метр, гүлзарларды бөлшектеу, гүл егу, суару – 5 гүлзар, ағаштарды кесу – 40 дана, 2000 шаршы метр стадион алаңын қоқыстан жинау, 500 шаршы метр дуалдарды сырлау
7
Аудандық
бюджет
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Восход ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау – 1200 шаршы метр, көшелерді қоқыстан тазалау – 3200 метр, арам шөптерді жұлу – 450 метр, ағаштарды кесу – 120 дана, бұталарды кесу – 110 дана, ағаштарды әктеу – 120 дана, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу 1 дана. Гүлзарларды бөлшектеу, гүл егу, суару - 6 гүлзар
8
Аудандық
бюджет
5
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кенашы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңын қоқыстан тазалау, жинау – 250 шаршы метр селоға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 10000 метр, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу – 1 дана, ағаштарды әктеу – 55 дана, көшеттерді отырғызу - 40 дана, бағандарды әктеу – 130 дана, көше бойындағы кюветтерде шөп шабу – 6500 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 6 гүлзар, ағаштарды кесу – 55 дана
10
Аудандық
бюджет
6
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кіші Қарой селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Әкімшілік ғимаратының маңайын қоқыстан тазалау – 2000 шаршы метр, қардан тазалау – 2000 шаршы метр, ағаштарды кесу – 100 дана, гүлзарларды қазу, гүл егу, арам шөбін жұлу, суару – 6 гүлзар, жол бойындағы шөпті шабу – 2100 метр, қоршауларды жөндеу – 300 метр, ескерткіштерді сылау, әктеу – 2 дана
11
Аудандық
бюджет

2. Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата - 350 квадратных метров
1
Районный бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Кулыкольского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории центральной площади - 350 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 70000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 1 штук, побелка деревьев - 45 штук, посадка саженцев - 35 штук, побелка столбов - 110 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 10000 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 45 штук. Погрузка и вывоз мусора вручную – 10 телег, установка, покраска забора – 90 квадратных метров
9
Районный бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат Акима Ленинградского аульного округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Очистка от снега территории площади - 500 квадратных метров, прополка сорной травы – 2000 квадратных метров, обрезка веток - 125 кустарников, побелка деревьев – 360 штук, побелка столбов – 300 штук, благоустройство свалок – 7500 метров, скашивание травы вдоль дороги - 12000 метров, уборка мусора вдоль дороги – 12000 метров, погрузка и разгрузка мусора – 11 тонн, разбивка, посадка, прополка, полив 20 цветочных клумб, штукатурка, покраска памятников - 2 штуки, ремонт и покраска скамеек – 20 штук, покраска заборов - 230 квадратных метров
20
Районный бюджет
2. Помощь в подворном обходе для уточнения записей в похозяйст
венных книгах
Подворный обход - 1006 дворов, заполнение 60 похозяйст
венных книг
3
Районный бюджет
3. Оказание помощи в отоплении здания акимата на период отопительного сезона
Здание акимата - 40 квадратных метров
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 160 дел в квартал
3
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Майского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории акимата - 500 квадратных метров, очистка территорий от снега - 500 квадратных метров, обрезка деревьев - 55 штук, вскапывание, посадка, прополка клумб - 6 клумб, скашивание травы вдоль дорог - 3700 метров, ремонт забора - 350 метров, покраска, частичная штукатурка памятников - 1 штук, побелка столбов – 70 штук
6
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»

2. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы
350 шаршы метр әкімшілік ғимаратын жылыту
1
Аудандық
бюджет
7
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Құлыкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңын қоқыстан тазалау, жинау – 350 шаршы метр селоға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 70000 метр, ескерткішті сылау, сырлау, әктеу – 1 дана, ағаштарды әктеу – 45 дана, көшеттерді отырғызу - 35 дана, бағандарды әктеу – 110 дана, көше бойындағы кюветтерде шөп шабу – 10000 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 5 гүлзар, ағаштарды кесу – 45 дана. Қоқысты қолмен артып шығару – 10 арба, дуалдарды орнату, сырлау – 90 шаршы метр
9
Аудандық
бюджет
8
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Алаңды қардан, қоқыстан тазалау – 500 шаршы метр, арам шөптерді жұлу – 2000 шаршы метр, бұтақтарды кесу – 125 бұта, ағаштарды әктеу – 360 дана, бағандарды әктеу – 300 дана, қоқыс тастайтын жерлерді жайғастыру – 7500 метр, жол бойындағы шөпті шабу - 12000 метр, жол бойындағы қокысты жинау – 12000 метр, қоқысты арту және түсіру – 11 тонна, гүлзарларды бөлу, гүл егу, арам шөбін жүлу, суару – 20 гүлзар, ескерткіштерді сылау, сырлау – 2 дана, орындықтарды жөндеу, сырлау – 20 дана, дуалдарды сырлау – 230 шаршы метр
20
Аудандық
бюджет
2. Шаруашылық кітабының жазуын анықтау үшін ауланы аралау
Аула бойынша аралау – 1006 аула, 60 шаруашылық кітап толтыру
3
Аудандық
бюджет
3. Қысқы уақытта мемлекеттік мекемелер мен бюджеттік ұйымдардың жылыту жүйесіне көмектесу жұмысы.
Дәуіт ауылында әкімшілік ғимараттың жылыту 40 шаршы метр
1
Аудандық
бюджет
4. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларына мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындау кезінде қажетті кұжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Тоқсанда 160 іс даярлау
3
Аудандық
бюджет
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Әкімшілік ғимаратының маңайын қоқыстан тазалау 500 шаршы метр, қардан тазалау - 500 шаршы метр, ағаштарды кесу 55 дана, гүлзарларды қазу, гүл егу, арам шөбін жүлу – 6 гүлзар, жол бойындағы шөптерді шабу – 3700 метр, дуалдарды жөндеу – 350 метр ескерткіштерді сылау, сырлау – 1 дана, бағандарды әктеу – 70 дана
6
Аудандық
бюджет
10
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Новосел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме

1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Уборка территорий от мусора - 2000 квадратных метров, обрезка веток с деревьев – 58 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, высаживание саженцев - 40 штук, ремонт заборов – 1000 метров, побелка столбов – 160 штук, скашивание травы вдоль кюветов – 10000 метров, разбивка клумб, посадка, полив – 7 штук, прополка сорной травы – 1000 квадратных метров
10
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Талшыкского аульного округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Уборка от снега и мусора вручную на площади, общей площадью - 2000 квадратных метров, очистка от снега по кюветам вдоль дороги при въезде в село - 6500 метров, откос травы вдоль дороги при въезде в село - 2300 метров, обрезка деревьев - 180 штук, побелка столбов - 310 штук, погрузка мусора вручную - 10 телег, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников - 6 штук, покраска заграждений – 4000 метров, посадка саженцев – 180 штук, разбивка, посадка, уход и охрана цветочных клумб – 15 штук, очистка, покраска фонтана – 1 штука, уборка от мусора стадиона и парка -2000 квадратных метров, покраска скамеек – 35 штук
45
Районный бюджет
2. Помощь в подворном обходе для уточнения записей в похозяйст
венных книгах
Подворный обход - 1200 дворов, заполнение 53 похозяйст
венных книг
3
Районный бюджет

1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Аумақты қоқыстан тазалау - 2000 шаршы метр, ағаштардың бұталарын кесу – 58 ағаш, ескерткіштерді сылау, сырлау, әктеу – 2 дана, кошеттерді отырғызу – 40 дана, дуалдарды жөндеу – 1000 метр, бағандарды әктеу – 160 дана, жол бойының шөбін шабу – 10000 метр, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 7 гүлзар, арам шөптерді жұлу -1000 шаршы метр
10
Аудандық
бюджет
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Әкімшілік алаңын күнделікті қоқыстан, кардан тазалау 2000 шаршы метр, ауылға кіру жолында кюветтерді қардан тазалау – 6500 метр, жол бойындағы шөпті шабу – 2300 метр, ағаштарды кесу – 180 дана, бағандарды әктеу – 310 дана, қоқысты қолмен арту – 10 арба, ескерткіштерді сылау, әктеу – 6 дана, қоршауларды сырлау – 4000 метр, көшеттерді отырғызу – 180 дана, гүлзарларды бөлу, гүл егу, арам шөбін жүлу, суару, күзету – 15 гүлзар, фонтанды тазалау, сырлау – 1 дана, стадион мен паркті қоқыстан тазалау – 2000 шаршы метр, орындықтарды сырлау – 35 дана
45
Аудандық
бюджет
2. Шаруашылық кітабінің жазуын анықтау үшін ауланы аралау
Аула бойынша аралау – 1200 аула, 53 шаруашылық кітап толтыру
3
Аудандық
бюджет

3. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначений государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование 120 дел в квартал
2
Районный бюджет
4. Помощь в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков
Нарезка льда и заготовка снега для фигур - 20 штук
7
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в озеленении и благо
устройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 3000 квадратных метров, очистка территории площади от снега- 3000 квадратных метра, прополка сорной травы 1000 квадратных метров, обрезка веток – 40 кустарников, побелка деревьев – 50 штук, скашивание травы-100 квадратных метра, уборка мусора вдоль дороги 100 квадратных метров, погрузка и разгрузка мусора – 6 тонн, разбивка клумб, посадка и уход за ними – 4 штуки
9
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Акжарский районный архив»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции
Обработка 1000 документов
4
Районный бюджет
14
Коммунальное государственное предприятие «Акжар»
Помощь в уборке территории населенных пунктов
Уборка территории населенных пунктов от мусора, снега 10000 кв.м, погрузка и вывоз мусора вручную - 20 телег
13
Районный бюджет
15
Акжарский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов
Оказание помощи в работе с текущими и архивными документа
ми, достав
ка коррес
понденции
200 актов
4
Районный бюджет
16
Управление юстиции Акжарского района Департамента юстиции Северо-
Казахстанской области
Оказание помощи в обработке архивных дел по регистрации недвижимос
ти физичес
ких и юриди
ческих лиц
300 дел
4
Районный бюджет

3. Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларына мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындау кезінде қажетті кұжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Тоқсанда 120 іс даярлау
2
Аудандық
бюджет
4. Мұз қалашық салуға қосалқы жұмыстарын атқару
Пішіндерді ойып кесуіне қардан дайындауларды даярлау – 20 дана
7
Аудандық
бюджет
12
«Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау - 3000 шаршы метр, алаңды қардан тазалау – 3000 шаршы метр, шөптерді жұлу – 1000 шаршы метр, бұтақтарды кесу – 40 бұта, ағаштарды әктеу – 50 дана, жол бойында қоқысты тазалау – 100 шаршы метр, шөптерді шабу – 1000 шаршы метр, қоқысты арту және түсіру – 6 тонна, гүлзарларды бөлу, гүл егу, суару – 4 дана
9
Аудандық
Бюджет
13
«Ақжар аудандық мұрағат» мемлекеттік мекеме
1. Құжаттарды сақтауға дайындау мен ретке келтіру жұмыстарына көмек көрсету
1000 істі ретке келтіру
4
Аудандық
бюджет
14
«Ақжар» мемлекеттік коммуналдық мекеме
1. Ауыл аумағын жинауға көмектесу
Көшелерді қокыстан, қардан тазалау - 10000 шаршы метр, қоқысты қолмен арту, шығару 20 арба
13
Аудандық
бюджет
15
Ақжар ауданындағы «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы сот актілерін орындау Департамен
ті» мемлекеттік мекемесі
1. Сот актілерінің тиімділігін арттыру үшін сот атқарушыларға көмек көрсету
200 акт
4
Аудандық
бюджет
16
Ақжар ауданының Әділет басқармасы «Солтүстік Қазақстан облысының Әділет де
партаменті» мемлекеттік мекемесі
1. Заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың тіркелген мүліктерінің мұрағат істерін жинақтауға көмектесу
300 іс
4
Аудандық
бюджет