О внесении дополнения в решение Акжарского районного маслихата от 27 июня 2011 года N 32-3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Акжарского района"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 8 августа 2012 года N 5-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 сентября 2012 года N 1821. Утратило силу решением маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2014 года N 20-1
Сноска. Утратило силу решением маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 29.01.2014 N 20-1
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и пунктом 11 Стандарта государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», утвержденным Постановлением Правительства Республики Казахстан «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами» от 7 апреля 2011 года № 394, Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Акжарского района» от 27 июня 2011 года № 32-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-125 от 18 июля 2011 года и опубликованное от 6 августа 2011 года в газете «Дала дидары» за № 32, и от 6 августа 2011 года в газете «Акжар-хабар» за № 32) следующее дополнение:
пункт 2:
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
«5) Определить перечень необходимых документов для назначения социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Акжарского района согласно приложению.»
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата                  А.Тажмиева
Секретарь Акжарского
районного маслихата                             М. Жумабаев
СОГЛАСОВАНО:
8 августа 2012 года
Начальник государственного
учреждения «Акжарский районный
отдел занятости и социальных
программ»                                       С.Мукалыкова
Начальник государственного учреждения
«Акжарский районный отдел экономики и
бюджетного планирования»                        Р.Джунусова
Приложение
к решению Акжарского
районного маслихата
от 8 августа 2012 года № 5-3
Перечень необходимых документов для назначения
социальной помощи отдельным категориям нуждающихся
граждан Акжарского района

"Ақжар ауданының жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" Ақжар аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 27 маусымдағы N 32-3 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы N 5-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қыркүйекте N 1821 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 қаңтардағы N 20-1 шешімі
Ескерту. Күші жойылды -  Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 29.01.2014 N 20-1 шешімімен
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына және «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысымен бекітілген «Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекті төлеу және тағайындау» мемлекеттік қызмет Стандартының 11-тармағына сәйкес, Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Ақжар ауданының жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы» 2011 жылғы 27 маусымдағы № 32-3 аудандық мәслихат шешіміне (Құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2011 жылғы 18 шілдедегі № 13-4-125 тіркелген, және 2011 жылғы 6 тамызда «Дала-дидары» № 32 газетінде және 2011 жылғы 6 тамызда «Ақжар-хабар» № 32 газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
2 тармақ:
келесі мазмұнды 5) тармақшамен толықтырылсын:
«5) Ақжар ауданының жеке санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтiк көмектi тағайындау үшiн қажеттi құжаттардың тiзбесі қосымшаға сәйкес анықталсын»
2.Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат
сессияның төрағасы                              А.Тәжмиева
Ақжар аудандық
мәслихат хатшысы                                М. Жұмабаев
КЕЛІСІЛГЕН:
2012 жылғы 8 тамыздағы
«Ақжар ауданының жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы                 С. Мұқалықова
«Ақжар ауданының экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                         Р.Жүнісова
Ақжар аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 8 тамыздағы
№ 5-3 шешіміне қосымша
Ақжар ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген
санаттарына әлеуметтік көмекті тағайындау үшін
қажетті құжаттар тізбесі

1. Документы необходимые для назначения социальной помощи:
заявление лица, обратившегося за социальной помощью (далее заявитель);
копия документа, удостоверяющего личность заявителя;
копия удостоверения инвалида, участника Великой Отечественной войны или лица, приравненного по льготам и гарантиям к ним, многодетной матери награжденной подвеской «Алтын алқа», «Кұміс алқа», награжденной орденами «Материнская слава» I, II степени, получившей звания «Мать-героиня», Героя Советского Союза, Героя Социалистического труда, кавалера орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, участника ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии;
копия пенсионного удостоверения;
копия лицевого счета заявителя;
копия регистрационного налогового номера;
копия документа, подтверждающего место жительства заявителя;
копию справок об инвалидности и санаторно-курортную карту при оказании социальной помощи на санаторно-курортное лечение инвалидам;
копия направления медицинского учебного заведения;
счет фактура от медицинской организации о стоимости оказанных услуг при оказании социальной помощи на зубопротезирование;
справка с отдела по делам обороны лицам из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии;
справка с отдела РАГС;
справка о составе семьи;
сведения о доходах членов семьи;
копия документа об образовании;
сертификат установленного образца о результатах комплексного тестирования;
договор с учебным заведением о стоимости обучения;
справка с места работы.
2. В день полного приема документов оригиналы после сверки возвращаются заявителю, а копии документов заверяются и формируются в дело.

1. Әлеуметтік көмекті тағайындау үшін қажетті құжаттар:
әлеуметтік көмекке өтініш жасаған тұлғаның өтініші (одан әрі өтініш иесі);
өтініш иесінің жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
Ұлы Отан соғысына қатысушы, мүгедегі немесе олардың жеңілдіктері мен кепілдіктеріне теңестірілген тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған және «Ардақты ана» атағын алғандарға, сондай-ақ І және ІІ дәрежелі «Ана даңқы» ордендерімен марапатталған көпбалалы аналарға, «Кеңес Одағының Батыры», «Социалистік Еңбек Ері», үш дәрежелі Даңқы орденінің кавалері, үш дәрежелі Еңбек Даңқы орденінің кавалері атағына ие болған, Чернобыль атом электростанциясында 1988-1989 жылда болған апат зардаптарын жоюға қатысқан, Қазақстан Республикасына иеліктен айыру аймағынан көшірілген (дербес кеткен) адамдарға, сонымен қатар көшірілген кезде тумаған балаларды қоса, тұлғалардың куәлігінің көшірмесі;
зейнеткерлік куәлігінің көшірмесі;
өтініш иесінің жеке шотының көшірмесі;
салық төлеуші нөмірінің көшірмесі;
мүгедектің тұрғылықты жерін растайтын құжаттың көшірмесі;
әлеуметтік көмек көрсетілгенде мүгедектерге санаторлық-курорттық емделуге мүгедектігі туралы анықтамасының көшірмесі мен санаторлық-курорттық картасы;
медициналық оқу мекемесінің жолдауының көшірмесі;
әлеуметтік көмек көрсетілгенде тіс протездеуге көрсетілген қызметтердің құны туралы медициналық мекеменің шот-фактурасы;
Чернобыль атом электростанциясында 1988-1989 жылда болған апат зардаптарын жоюға қатысқан адамдардың қатарынан, Қазақстан Республикасына иеліктен айыру аймағынан көшірілген (дербес кеткен) адамдарға, сонымен қатар көшірілген кезде тумаған балаларға қорғаныс жөніңдегі бөлімінен анықтама;
АХАТ бөлімінен анықтама;
отбасының құрамы туралы анықтама;
отбасы мүшелерінің табыстары туралы мәлімет;
білім туралы құжатының көшірмесі;
кешенді тестілеу қорытындысының белгіленген үлгісінің сертификаты;
оқу мекемесімен оқыту құны туралы шарт;
жұмыс орнынан анықтама;
2. Құжаттар толық қабылданған күні құжаттардың түпнұсқасы салыстырылып тексерілгеннен кейін өтініш иесіне қайтарылады, ал құжаттардың көшірмесі куәландырылып, іске түзіледі.