Об утверждении регламентов государственных услуг некоторых государственных учреждений района Магжана Жумабаева
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 1 июня 2012 года N 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 июля 2012 года N 13-9-160. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года N 184
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24.05.2013 N 184
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 336 «Об утверждении стандартов государственных услуг и внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 «Об утверждении стандарта государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства», постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745», в целях качественного предоставления государственных услуг, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты:
регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки»;
регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное».
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.10.2012 г. N 441
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Аубакирова Е.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В. Бубенко
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
1 июня 2012 года № 260
Регламент государственной услуги «Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства»
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.10.2012 г. N 441
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
1 июня 2012 года № 260
Регламент государственной услуги «Выдача ветеринарной справки»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача ветеринарной справки» предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) подразделения местного исполнительного органа города Булаево, аула (села), аульного (сельского) округа, осуществляющего деятельность в области ветеринарии (далее – МИО) по адресам указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1) подпункта 13) статьи 10-1 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии»;

Мағжан Жұмабаев ауданының кейбір мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы N 260 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 шілдеде N 13-9-160 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 мамырдағы N 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 24.05.2013 N 184 қаулысымен
«Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы «Әкімшілік рәсімдер туралы» Заңының 9-1-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 22.01.2013 N 16 қаулысымен
1. Қоса берілген:
«Ветеринариялық анықтаманы беру» мемлекеттiк қызмет регламентi;
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызмет регламенті .
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Е. Әубәкіровке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Бубенко
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 1 маусымдағы № 260
қаулысымен бекiтiлдi
«Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру» мемлекеттiк қызметiнiң регламентi
Ескерту. Регламенттің күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 1 маусымдағы № 260
қаулысымен бекiтiлдi
«Ветеринариялық анықтаманы беру» мемлекеттiк қызмет регламентi
1. Жалпы ережелер
1. «Ветеринариялық анықтаманы беру» мемлекеттiк қызметiн (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша ветеринария саласында қызмет ететін жергілікті атқарушы органның ( бұдан әрі ЖАО) Булаево қаласы, селолық (ауылдық) округтер әкiмдерi аппараттарының ветеринариялық дәрiгерi (бұдан әрi - ветдәрігер) ұсынады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет:
1) «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1-бабы 13) тармақшасы және 35-бабы 2-тармағы;

2) исключен постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.10.2012 г. N 441;
3) постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745».
4. Информация об оказания государственной услуги размещена на интернет-ресурсе МИО и на стендах, расположенных в помещениях МИО, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
8. Государственная услуга оказывается платно (выдача бланков ветеринарной справки)
Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операции, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
Потребитель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:
1) при наличном способе оплаты - квитанцию об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года № 179 «Об утверждении Правил использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан» - платежное поручение.
9. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, перерыв с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан». Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

2) - алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен.
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 «Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi № 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» қаулысы негiзiнде көрсетiледi.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен
4. Мемлекеттiк қызмет туралы ақпарат және мемлекеттiк қызметтi көрсету стандарты, ЖАО-нің және ХҚКО-ының Интернет-ресурсында, сондай-ақ осы регламенттiң 1-қосымшада көрсетiлген мекен-жайлар бойынша ЖАО үй-жайларында iлiнген стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi – ветеринариялық анықтаманы (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi — тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттiк қызмет жүгiнген күннiң iшiнде көрсетiледi;
2) мемлекеттiк қызметтi алуға дейiнгi ең жоғары рұқсат етiлетiн күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет ақылы жүзеге асырылады (ветеринариялық анықтаманың бланкiсiн беру). Тұтынушы банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын екiншi деңгейдегi банктер немесе ұйымдар арқылы мемлекеттiк сатып алу туралы конкурс нәтижесi бойынша анықталған бланктiң құнын төлейдi.
Тұтынушы мемлекеттiк қызметке ақы төлеу кезiнде мынадай құжаттардың нысандарын толтырады:
1) қолма-қол ақы төлеу тәсiлi кезiнде - ақы төлеу туралы түбiртек;
2) «Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуiрдегi № 179 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiне сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсiлi кезiнде - төлем тапсырмасы.
9. Мемлекеттiк қызмет «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, жұмыс күндерi, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiнгi түскi үзiлiспен ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетiлген қызмет көрсетусiз, кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.

2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) ветеринарный паспорт на животное;
2) на кожевенно-меховое сырье обязательно наличие ярлыка, с указанием индивидуального номера животного;
3) документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки.
11. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя либо его представителя.
12. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет ветеринарный паспорт на животное, документ подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки ветврачу МИО по месту нахождения, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
14. Ветеринарная справка выдается потребителю либо его представителю при его личном посещении.
15. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются следующие случаи:
1) в случае, если животное, продукция и сырье животного происхождения (далее-объект) перемещаются из неблагополучной зоны;
2) обнаружение болезни заразного характера;
3) отсутствие индивидуального номера животного;
4) несоответствие перемещаемого (перевозимого) объекта, транспортного средства ветеринарно-санитарным требованиям и требованиям безопасности.
Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель обращается в МИО за получением ветеринарной справки;
2) ветврач МИО принимает необходимые документы;
3) ветврач МИО заполняет ветеринарную справку, ставит печать либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, регистрирует обращение в журнале, подписывает;
4) выдает потребителю ветеринарную справку либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
3. Порядок действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
16. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ветеринарный врач МИО.
17. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.

2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Мемлекеттiк қызметтi алуға қажеттi құжаттар және оларға қойылатын талаптар тiзбесi:
1) жануарға ветеринариялық паспорт;
2) терi-жүн шикiзатына, жануардың жеке нөмiрi көрсетiлген жапсырма мiндеттi түрде қажет;
3) ветеринариялық анықтама бланкi құнын төлеуiн растайтын құжат.
11. Мемлекеттiк қызмет тұтынушы не оның өкiлi тiкелей жүгiнген күнi көрсетiледi.
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жай бойынша ЖАО-ның ветдәрiгерiне ветеринариялық паспортты, бланкi құнын төлеуiн растайтын құжат ұсынады.
13. Мемлекеттiк қызмет тұтынушысының өтiнiшi жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн тiркеу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күні көрсетiлiп тiркеледi.
14. Ветеринариялық анықтама тұтынушыға жеке өзi не оның өкiлi келген кезде берiледi.
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту үшiн мыналар:
1) егер жануар, жануардан алынатын өнiм және шикiзат (бұдан әрi - объект) қолайсыз аймақтан тасымалданған жағдайда;
2) жұқпалы сипаттағы ауру анықталғанда;
3) жануардың жеке нөмiрi болмағанда;
4) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiнiң, көлiк құралының ветеринариялық-санитариялық талаптарға және қауiпсiздiк талаптарына сәйкессiздiгi негiз болып табылады.
Тұтынушының мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш берген сәтінен бастап мемлекеттік қызмет алу және мемлекеттік қызмет нәтижесін алуға дейін мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
Тұтынушы ЖАО ветеринарлық анықтама алу үшін жүгінеді;
ЖАО ветдәрігері қажетті құжаттарды қабылдайды;
ЖАО дәрігері ветеринарлық анықтама толтырады, мөр басады немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту бойынша дәлелді жауап даярлайды, өтінішті журналда тіркейді, қол қояды;
тұтынушыға ветеринарлық анықтама немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту бойынша дәлелді жауап береді.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi iс-әрекеттер (өзара әрекеттестiк) тәртiбi
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық- функционалдық бiрлiктер (одан әрi - ҚФБ) қатысады:
ЖАО ветдәрiгерi;
17. Әрбір ҚФБ әкімшілік iс-әрекетiнiң (үдерісінің) логикалық реті және өзара қарым-қатынас сипаттамасы әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімін көрсете отырып осы регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген.

18. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
19. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветврач МИО, участвующий в процессе оказания государственной услуги (далее - должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые им решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
Перечень государственных учреждений, оказывающих государственную услугу «Выдача ветеринарной справки»
Наименование государственного учреждения
Адрес месторасположения
Контактные данные
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Полтавка
тел: 8 (71531) 27-1-33, факс: 27-1-33
E-mail: mzh-avangard@sko.kz
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Александровского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Александровка
тел: 8 (71531) 5-25-37, факс: 5-25-35
E-mail: mzh-aleksandrov@sko.kz
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Бастомар
тел: 8 (71531) 35-7-33, факс: 35-7-33
E-mail: mzh-bastomar@sko.kz
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Возвышенка
тел: 8 (71531) 3-12-62, факс: 3-14-77
E-mail: mzh-vozvyshen@sko.kz
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Гаврино
тел: 8 (71545) 3-61-82, факс: 3-61-82
E-mail: mzh-gavren@sko.kz
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Золотонивского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Золотая Нива
тел: 8 (71531) 33-4-33, факс: 33-4-05
E-mail: mzh-zniva@sko.kz
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагандинского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Караганды
тел: 8 (71531) 2-13-88, факс: 3-55-75, E-mail: mzh-karaganda@sko.kz
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Карагугинского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Каракога

18. Iс-әрекеттiң және ҚФБ-iнiң логикалық ретi арасындағы өзара байланысты көрсететiн сызба осы регламенттің 3-қосымшасында келтiрiлген.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
20. Мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатындар ЖАО ветеринарлық дәрігер болып табылады (бұдан әрі – лауазымды тұлға).
Мемлекеттік қызмет көрсету барысында лауазымды тұлға мемлекеттік қызметтің көрсету сапасына және тиімділігіне, сондай-ақ олардың қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздігі), мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгілген мерзімде іске асыруына жауапты.
«Ветеринариялық анықтаманы беру»
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
«Ветеринариялық анықтаманы беру» мемлекеттiк қызмет көрсететiн мемлекеттiк мекемелердiң тiзбесі
р/с
Мемлекеттік мекеменің атауы
Мекен жайы
Байланыс деректерi
1
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Авангад селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Полтавка селосы
тел: 8 (71531) 27-1-33, факс: 27-1-33
E-mail: mzh-avangard@sko.kz
2
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Александров ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Александровка селосы
тел: 8 (71531) 5-25-37, факс: 5-25-35
E-mail: mzh-aleksandrov@sko.kz
3
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Бастомар селосы
тел: 8 (71531) 35-7-33, факс: 35-7-33
E-mail: mzh-bastomar@sko.kz
4
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Возвышенка селосы
тел: 8 (71531) 3-12-62, факс: 3-14-77
E-mail: mzh-vozvyshen@sko.kz
5
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Гаврин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Гаврино селосы
тел: 8 (71545) 3-61-82, факс: 3-61-82
E-mail: mzh-gavren@sko.kz
6
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Золотонив селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Золотая Нива селосы
тел: 8 (71531) 33-4-33, факс: 33-4-05
E-mail: mzh-zniva@sko.kz
7
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарағанды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Қарағанды ауылы
тел: 8 (71531) 3-55-75, факс: 3-55-75, 2-13-88 E-mail: mzh-karaganda@sko.kz
8
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Қарақоға селосы

тел: 8 (71531) 24-4-49, факс: 24-4-49
E-mail: mzh-karaguga@sko.kz
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Конюхово
тел: 8 (71531) 25-3-32, факс: 25-3-32
E-mail: mzh-konuhovo@sko.kz
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Лебяженского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Лебяжье
тел: 8 (71531) 24-7-42, факс: 24-7-42
E-mail: mzh-lebyazhe@sko.kz
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Майбалыкского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Майбалык
тел: 8 (71531) 52-0-25, факс: 52-0-25
E-mail: mzh-maibalyk@sko.kz
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Молодежное
тел: 8 (71531) 23-5-29, факс: 23-5-29
E-mail: mzh-molodezhny@sko.kz
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Молодогвардейско
го сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Молодогвардейское
тел: 8 (71531) 33-6-31, факс: 33-6-31
E-mail: mzh-mgvardiya@sko.kz
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Надеждиннского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Надежка
тел: 8 (71531) 27-4-42, факс: 27-4-42
E-mail: mzh-nadezhka@sko.kz
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
тел: 8 (71531) 26-3-36, факс: 26-3-36
E-mail: mzh-oktyabr@sko.kz
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Писаревского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Писаревка
тел: 8 (71531) 26-1-35, факс: 26-1-35
E-mail: mzh-pisarevka@sko.kz
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Полудино
тел: 8 (71531) 26-5-73, факс: 26-5-73
E-mail: mzh-poludin@sko.kz
18
Государственное учреждение «Аппарат акима Пролетарского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Пролетарка
тел: 8 (71531) 52-3-94, факс: 52-3-94
E-mail: mzh-proletar@sko.kz
19
Государственное учреждение «Аппарат акима Советского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Советское
тел: 8 (71531) 36-4-70, факс: 36-9-70,
E-mail: mzh-sovet@sko.kz
20
Государственное учреждение «Аппарат акима Тамановского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Таманское

тел: 8 (71531) 24-4-49, факс: 24-4-49
E-mail: mzh-karaguga@sko.kz
9
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Конюхово селосы
тел: 8 (71531) 25-3-32, факс: 25-3-32
E-mail: mzh-konuhovo@sko.kz
10
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Лебяжье селосы
тел: 8 (71531) 24-7-42, факс: 24-7-42
E-mail: mzh-lebyazhe@sko.kz
11
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Майбалық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Майбалық селосы
тел: 8 (71531) 52-0-25, факс: 52-0-25
E-mail: mzh-maibalyk@sko.kz
12
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежное селосы
тел: 8 (71531) 23-5-29, факс: 23-5-29
E-mail: mzh-molodezhny@sko.kz
13
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодогвардейское селосы
тел: 8 (71531) 33-6-31, факс: 33-6-31
E-mail: mzh-mgvardiya@sko.kz
14
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Надежка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Надежка селосы
тел: 8 (71531) 27-4-42, факс: 27-4-42
E-mail: mzh-nadezhka@sko.kz
15
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрьское селосы
тел: 8 (71531) 26-3-36, факс: 26-3-36
E-mail: mzh-oktyabr@sko.kz
16
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Писарев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Писаревка селосы
тел: 8 (71531) 26-1-35, факс: 26-1-35
E-mail: mzh-pisarevka@sko.kz
17
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Полудино селосы
тел: 8 (71531) 26-5-73, факс: 26-5-73
E-mail: mzh-poludin@sko.kz
18
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Пролетар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Пролетарка селосы
тел: 8 (71531) 52-3-94, факс: 52-3-94
E-mail: mzh-proletar@sko.kz
19
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Совет селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Советское селосы
тел: 8 (71531) 36-9-70, факс: 36-9-70, 36-4-70
E-mail: mzh-sovet@sko.kz
20
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Таман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Таманское селосы

тел: 8 (71531) 5-29-31, факс: 5-28-90
E-mail: mzh-taman@sko.kz
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Узынкол
тел: 8 (71531) 5-26-16, факс: 5-26-16
E-mail: mzh-uzunkul@sko.kz
22
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Успенка
тел: 8 (71531) 25-7-71, факс: 25-1-21,
E-mail: mzh-uspen@sko.kz
23
Государственное учреждение «Аппарат акима Фурмановского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Байтерек
тел: 8 (71531) 27-5-33, факс: 27-5-33
E-mail: mzh-furmanovo@sko.kz
24
Государственное учреждение «Аппарат акима Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Чистовское
тел: 8 (71531) 24-5-35, факс: 24-5-35
E-mail: mzh-chistov@sko.kz
25
Государственное учреждение «Аппарат акима города Булаево района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Пушкина, 16
тел: 8 (71531) 2-14-46, факс: 2-14-07
E-mail: mzh-bulaevo@sko.kz
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
Описание действий структурно-функциональных единиц
Действия процессов (хода, потока работ)
п/
п
№ действия (хода, потока работ)
1
2
1
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач МИО
Ветеринарный врач МИО
2
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Принимает необходимые документы
Заполняет ветеринарную справку, ставит печать либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрирует обращение в журнале
выдает потребителю ветеринарную справка либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
4
Сроки исполнения
Не более 5 минут
Не более 25 минут
5
Номер следующего действия
2
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарной справки»
Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
1 июня 2012 года № 260
Регламент государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача ветеринарного паспорта на животное» предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) подразделения местного исполнительного органа города Булаево, аула (села), аульного (сельского) округа, осуществляющего деятельность в области ветеринарии (далее - МИО), по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.

тел: 8 (71531) 5-29-31, факс: 5-28-90
E-mail: mzh-taman@sko.kz
21
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Ұзынкөл ауылы
тел: 8 (71531) 5-26-16, факс: 5-26-16
E-mail: mzh-uzunkul@sko.kz
22
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Успенка селосы
тел: 8 (71531) 25-1-21, факс: 25-1-21, 25-7-71
E-mail: mzh-uspen@sko.kz
23
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Фурманов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Бәйтерек ауылы
тел: 8 (71531) 27-5-33, факс: 27-5-33
E-mail: mzh-furmanovo@sko.kz
24
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Чистовск селосы
тел: 8 (71531) 24-5-35, факс: 24-5-35
E-mail: mzh-chistov@sko.kz
25
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаево қ. Пушкин к., 16
тел: 8 (71531) 2-14-46, факс: 2-04-35
E-mail: mzh-bulaevo@sko.kz
«Ветеринариялық анықтаманы беру»
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Әрбір ҚФБ әкімшілік iс-әрекетiнiң (үдерісінің) логикалық реті және өзара қарым-қатынас
Негiзгi үдерiстiң әрекетi (барысы, жұмысы)
р/с
әрекет № (барысы, жұмысы)
1
2
1
ҚФБ атауы
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
2
Әрекет атауы (үдерiстiң, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
Қажеттi құжаттарды қабылдайды
Ветеринариялық анықтаманы толтырады не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды, дайын құжаттарға қол қояды және тұтынушыға бередi
3
Аяқталу формасы (мәлiметтер, құжат, ұйым
дастырушылық-
өкiмдiк шешiмi)
Өтiнiштi журналда тiркеу
Ветеринариялық анықтама не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
4
Орындау мерзiмi
5 минуттан аспайды
25 минуттан аспайды
5
Келесi әрекеттiң нөмiрi
2
«Ветеринариялық анықтаманы беру»
мемлекеттiк қызмет регламентiне
3-қосымша
ҚФБ және мемлекеттік қызмет көрсету барысында әкімшілік iс-әрекетiнiң (үдерісінің) логикалық реті және өзара қарым-қатынасының сызбасы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 1 маусымдағы № 260
қаулысымен бекiтiлдi
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызметiн (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет) осы Регламентке 1-қосымшада көрсетiлген мекен-жайлар бойынша Булаево қаласы, селолық (ауылдық) округтер әкiмдерi аппараттарының ветеринариялық дәрiгерi (бұдан әрi - ЖАО) ұсынады.

2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании:
1) подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10–1 и пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии»;
2) постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 «Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных»;
3) постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745».
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.10.2012 г. N 441
4. Информация об оказания государственной услуги размещена на интернет-ресурсе МИО и на стендах, расположенных в помещениях МИО, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
8. Государственная услуга (выдача бланков ветеринарного паспорта на животное) оказывается платно. Потребитель оплачивает через банки второго уровня или организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, стоимость бланка, определенную по результатам конкурса о государственных закупках.
Потребитель при оплате государственной услуги заполняет следующие формы документов:

2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет:
1) Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-бабы 2-тармағының 20) тармақшасы, 10-1-бабы 12) тармақшасы және 35-бабы 2-тармағы;
2) «Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 қаулысының негiзiнде көрсетiледi;
3) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі № 464 «Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi № 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы» қаулысы негiзiнде көрсетiледi.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен
4. Мемлекеттiк қызмет туралы ақпарат және мемлекеттiк қызметтi көрсету регламенті (бұдан әрi - регламент) мекенжайлары осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген ЖАО-нің Интернет-ресурсында және ЖАО үй-жайларында iлiнген стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi - жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсiн) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегi мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзiндi беру) мерзiмi, жануарға жеке нөмiр берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн iшiнде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет ақылы жүзеге асырылады (жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiн беру). Тұтынушы банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын екiншi деңгейдегi банктер немесе ұйымдар арқылы мемлекеттiк сатып алу туралы конкурс нәтижесi бойынша анықталған бланктiң құнын төлейдi.
Тұтынушы мемлекеттiк қызметке ақы төлеу кезiнде мынадай құжаттардың нысандарын толтырады:

1) при наличном способе оплаты - квитанцию об оплате;
2) при безналичном способе оплаты, в соответствии с Правилами использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан, утвержденных Постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 апреля 2000 года № 179 «Об утверждении Правил использования платежных документов и осуществления безналичных платежей и переводов денег на территории Республики Казахстан» - платежное поручение.
9. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней, установленных Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года «О праздниках в Республике Казахстан». Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
11. Заявление заполняется в произвольной форме, с учетом положений пункта 10 настоящего регламента.
12. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребитель обращается к ветврачу МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное и (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается в МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.
14. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.

1) қолма-қол ақы төлеу тәсiлi кезiнде - ақы төлеу туралы түбiртек;
2) «Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi Басқармасының 2000 жылғы 25 сәуiрдегi № 179 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының аумағында төлем құжаттарын пайдалану және ақшаның қолма-қол жасалмайтын төлемдерi мен аударымдарын жүзеге асыру ережесiне сәйкес қолма-қол жасалмайтын ақы төлеу тәсiлi кезiнде - төлем тапсырмасы.
9. Мемлекеттiк қызмет «Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында белгiленген демалыс және мереке күндерiнен басқа, жұмыс күндерi, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейiн, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiнгi түскi үзiлiспен ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетiлген қызмет көрсетусiз, кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң тәртiбi
10. Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты бередi. Бұдан басқа, жануардан-жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушы:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлiнген фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса бередi.
11. Өтiнiш осы регламенттің 10-тармағының ережелерiн ескере отырып, еркiн нысанда толтырылады.
12. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжайлар бойынша ЖАО-ның ветдәрiгерiне жүгiнедi.
Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушы осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетiлген мекен-жайлар бойынша ЖАО-ның ветдәрiгерiне өтiнiш жасайда.
13. Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезiнде, тұтынушыға қажеттi құжаттар өткiзгенiн растайтын құжат қажет емес.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн жүгiнген кезде, тұтынушының өтiнiшi тiркеу журналына тiркелiп, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi.
14. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы және жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) жануар иесiнiң жеке өзi не оның өкiлi келген кезде берiледi.

15. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
16. Этапы оказания государственной услуги с момента обращения потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
при обращении в МИО за получением ветеринарного паспорта (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное):
1) потребитель обращается к ветврачу в МИО за получением ветеринарного паспорта, (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное);
2) ветврач МИО принимает необходимые документы, регистрирует обращение, выдает талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги;
3) ветврач МИО заполняет ветеринарный паспорт (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное), ставит печать, регистрирует и подписывает ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное), либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги;
4) выдает потребителю ветеринарный паспорт (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписку из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
Сноска. Пункт 16 в редакции постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.10.2012 г. N 441
3. Порядок действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
17. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ветеринарный врач МИО.
Сноска. Пункт 17 в редакции постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.10.2012 г. N 441
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведены в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих государственные услуги
20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветеринарный врач МИО, участвующий в процессе оказания государственной услуги (далее – должностное лицо).
Должностное лицо несет ответственность за качество и эффективность оказания государственной услуги, а также за принимаемые им решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги, за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в порядке, предусмотренном законодательством Республики Казахстан.

15. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға, жануардың берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болмауы негiз болып табылады.
16. Тұтынушының мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш берген сәтінен бастап мемлекеттік қызмет алу және мемлекеттік қызмет нәтижесін алуға дейін мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
ЖАО ветдәрігеріне ветеринариялық паспорт алу (жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) үшін өтініш берген кезде:
1) тұтынушы ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) алу үшін ЖАО жүгінеді;
2) ЖАО ветдәрігері қажетті құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi;
3) ЖАО ветдәрігері ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін толтырады, мөр басады, жануарға ветеринариялық паспортты (жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) тіркейді және қол қояды немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды;
4) тұтынушыға ветеринариялық паспорт жануарға ветеринариялық паспорттың телқұжатын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) береді немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту бойынша дәлелді жауап береді.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi iс-әрекеттер (өзара әрекеттестiк) тәртiбi
17. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi - ҚФБ) қатысады:
ЖАО ветдәрiгерi.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен
18. Әрбір ҚФБ әкімшілік iс-әрекетiнiң (үдерісінің) реті және өзара қарым-қатынас сипаттамасы әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімін көрсете отырып осы регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген.
19. Iс-әрекеттiң және ҚФБ-iнiң логикалық ретi арасындағы өзара байланысты көрсететiн сызба осы регламенттің 3-қосымшасында келтiрiлген.
4. Мемлекеттiк қызметтi көрсететiн лауазымды тұлғалардың жауапкершiлiгi
20. Мемлекеттік қызмет көрсетуге жауапты тұлға мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын ЖАО ветеринарлық дәрігері болып табылады (бұдан әрі – лауазымды тұлға).
Мемлекеттік қызмет көрсету барысында жауапты тұлға мемлекеттік қызметтің көрсету сапасына және тиімділігіне, сондай-ақ олардың қабылдаған шешімдері мен іс-әрекеттері (әрекетсіздігі), мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген мерзімде іске асыруына жауапты.

тел: 8 (71531) 5-29-31, факс: 5-28-90
E-mail: mzh-taman@sko.kz
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского аульного округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Узынкол
тел: 8 (71531) 5-26-16, факс: 5-26-16
E-mail: mzh-uzunkul@sko.kz
22
Государственное учреждение «Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Успенка
тел: 8 (71531) 25-7-71, факс: 25-1-21,
E-mail: mzh-uspen@sko.kz
23
Государственное учреждение «Аппарат акима Фурмановского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, аул Байтерек
тел: 8 (71531) 27-5-33, факс: 27-5-33
E-mail: mzh-furmanovo@sko.kz
24
Государственное учреждение «Аппарат акима Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Чистовское
тел: 8 (71531) 24-5-35, факс: 24-5-35
E-mail: mzh-chistov@sko.kz
25
Государственное учреждение «Аппарат акима города Булаево района Магжана Жумабаева СКО»
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Пушкина, 16
тел: 8 (71531) 2-14-46, факс: 2-14-07
E-mail: mzh-bulaevo@sko.kz
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное»
Таблица 1. Описание действий структурно-функциональных единиц при обращении потребителя для получения ветеринарного паспорта на животное
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.10.2012 г. N 441
Действия процессов (хода, потока работ)
п/п
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач МИО
Ветеринарный врач МИО
Ветеринарный врач МИО
2
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Ветврач МИО принимает необходимые документы, регистрирует обращение, выдает талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги
Заполняет ветеринарный паспорт на животное, ставит печать, либо готовит мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги, подписывает
Выдает
ветеринарный
паспорт на
животное либо
мотивирован-
ный ответ об
отказе в
предоставле-
нии госу-
дарственной
услуги
3
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон
Ветеринарный паспорт на животное либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
Ветеринарный
паспорт на
животное либо
мотивирован-
ный ответ об
отказе в
предоставле-
нии госу-
дарственной
услуги
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
Не более 3 (трех) рабочих дней
Не более 40 минут
5
Номер следующего действия
2
3
Таблица 2. Описание действий структурно-функциональных единиц СФЕ при обращении потребителя для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)
п/п
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
1
Наименование СФЕ
Ветеринарный врач МИО
Ветеринарный врач МИО
Ветеринарный врач МИО
2
Наименование действия (процесса процедура, операции) и их описание
Ветврач МИО принимает необходимые документы, регистрирует обращение, выдает талон с указанием даты и времени, срока и места получения потребителем государственной услуги
Заполняет дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное), ставит печать, подписывает
Выдает дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное)
3
Форма
завершения
(данные,
документ,
организационно-
распорядитель-
ное решение)
Талон
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписку из ветеринарного паспорта на животное)
Дубликат ветеринарного паспорта на животное (выписка из ветеринарного паспорта на животное)
4
Сроки исполнения
Не более 30 минут
В течение 9 рабочих дней
Не более 40 минут
5
Номер следующего действия
2
3
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача ветеринарного паспорта на животное»
Схема 1. Процесс предоставления государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» при обращении потребителя для получения ветеринарного паспорта на животное
Приложение 3 в редакции постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.10.2012 г. N 441
Схема 2. Процесс предоставления государственной услуги «Выдача ветеринарного паспорта на животное» при обращении потребителя для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное)
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева

тел: 8 (71531) 5-29-31, факс: 5-28-90
E-mail: mzh-taman@sko.kz
21
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Ұзынкөл ауылы
тел: 8 (71531) 5-26-16, факс: 5-26-16
E-mail: mzh-uzunkul@sko.kz
22
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Успенка селосы
тел: 8 (71531) 25-1-21, факс: 25-1-21, 25-7-71
E-mail: mzh-uspen@sko.kz
23
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Фурманов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Бәйтерек ауылы
тел: 8 (71531) 27-5-33, факс: 27-5-33
E-mail: mzh-furmanovo@sko.kz
24
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Чистовск селосы
тел: 8 (71531) 24-5-35, факс: 24-5-35
E-mail: mzh-chistov@sko.kz
25
«Солтүстiк Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Солтүстiк Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаево қ. Пушкин к., 16
тел: 8 (71531) 2-14-46, факс: 2-04-35
E-mail: mzh-bulaevo@sko.kz
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттiк қызмет регламентіне
2-қосымша
1-кесте. Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорт алу
үшiн жүгiнген кездегi құрылымдық-функционалдық бiрлiктердiң
сипаттамасы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен
Негiзгi үдерiстiң әрекетi (барысы, жұмысы)
р/с
әрекет № (барысы, жұмысы)
1
2
3
1
ҚФБ атауы
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
2
Әрекет атауы (үдерiстiң, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
ЖАО ветдәрігері қажетті құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi
Жануарға ветеринариялық паспортты толтырады, мөр қояды не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап дайындайды, дайын құжаттарға қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспортты не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауапты бередi
3
Аяқталу формасы (мәлiметтер, құжат, ұйымдастырушылық-өкiмдiк шешiмi)
Талон
Жануарға ветеринариялық паспорт не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Жануарға ветеринариялық паспорт не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
4
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
3 жұмыс күнінен аспайды
40 минуттан аспайды
5
Келесi әрекеттiң нөмiрi
2
3
2-кесте. Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорттың
телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
алу үшiн жүгiнген кездегi құрылымдық-функционалдық
бiрлiктердiң iс-әрекеттер сипаттамасы
№ р/с
әрекет № (барысы, жұмысы)
1
2
3
1
ҚФБ атауы
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
ЖАО-ның ветеринариялық дәрiгерi
2
Әрекет атауы (үдерiстiң, процедураның, операцияның) және олардың сипаттамасы
ЖАО ветдәрігері қажетті құжаттарды қабылдайды, өтінішті тіркейді, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) толтырады, мөр қояды, қол қояды
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндiнi) бередi
3
Аяқталу формасы
(мәлiметтер, құжат, ұйым-
дастырушылық-
өкiмдiк шешiмi)
Талон
Жануарға ветеринариялық паспорт не мемлекеттiк қызметтi ұсынудан бас тарту туралы дәлелдi жауап
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi)
4
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
9 жұмыс күн ішінде
40 минуттан аспайды
5
Келесi әрекеттiң нөмiрi
3
4
«Жануарға ветеринариялық паспорт беру»
мемлекеттiк қызмет регламентіне
3-қосымша
Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорт алу үшiн жүгiнген кезде «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызметтi ұсыну үдерiсiнiң 1-сызбасы
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен
Тұтынушының жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын алу үшiн жүгiнген кезде «Жануарға ветеринариялық паспорт беру» мемлекеттiк қызметтi ұсыну үдерiсiнiң 2-сызбасы
Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің

1 июня 2012 года № 260
Регламент оказания государственной услуги «Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой»
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 01.10.2012 г. N 441

2012 жылғы 1 маусымдағы № 260
қаулысымен бекiтiлдi
«Бiлiм алушылар мен тәрбиеленушiлердi бiлiмнiң жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйлерiне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету» мемлекеттiк қызмет регламентi
Ескерту. Регламенттің күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 01.10.2012 N 441 қаулысымен