Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности"
Постановление Атырауского областного акимата от 29 декабря 2012 года № 433. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 25 января 2013 года № 2678. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 21 июня 2013 года № 238
Сноска. Утратило силу постановлением Атырауского областного акимата от 21.06.2013 № 238.
В соответствии со статьеи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Шакимова Т.А. - заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Измухамбетов
Приложение к постановлению акимата Атырауской области от 29 декабря 2012 года № 433
Утвержден постановлением
акимата Атырауской области
от 29 декабря 2012 года № 433
Регламент государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их место расположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности"
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Управлением архитектуры и градостроительства Атырауской области (далее – управление) расположенного по адресу: город Атырау, улица Айтеке би 77, контактные телефоны 8/7122/320363, по согласованию с территориальным органом Агентства Республики Казахстан по делам религий (далее – территориальный орган).

"Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентiн бекіту туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 433 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 2678 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 21 маусымдағы № 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімдігінің 2013.06.21 № 238 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 2737-баптарына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентi бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т.Ә. Шәкімовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Ізмұхамбетов
Атырау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 433 қаулысына қосымша
Облыс әкімдігінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 433 қаулысымен бекітілген
"Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің аумақтық органы (бұдан әрі – аумақтық орган) келісім бойынша Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі 77 мекен-жайында орналасқан, байланыс телефондары 8/7122/320363, Атырау облысы Сәулет және қала құрылысы басқармасымен (бұдан әрі - басқарма) көрсетіледі.

2. Государственная услуга осуществляется на основании подпункта 5) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" и стандарта государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их место расположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности" (далее - Стандарт), утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 1311 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере религиозной деятельности".
3. График работы управления: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед, кроме выходных и праздничных дней, установленных Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года и Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан".
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их место расположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
5. В настоящем Регламенте используются следующие понятия:
1) получатель - физические и юридические лица;
2) культовое здание (сооружение) – место, предназначенное для богослужений, молитвенных и религиозных собраний, религиозного почитания (паломничества).
2. Требования к оказанию государственной услуги
6. Информация о государственной услуге размещается на интернет-ресурсе Управления.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) с момента сдачи получателем государственной услуги необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта составляют:
для получения решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их место расположения - тридцать календарных дней;
для получения решения о перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения) – тридцать календарных дней;
2) максимально допустимое время ожидания получателем государственной услуги, желающим сдать пакет документов для получения государственной услуги, – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения, – не более 30 минут.

2. Мемлекеттік қызмет "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5-бабының 5) тармақшасы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 1311 "Діни қызмет саласында мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" қаулысымен бекітілген "Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандарты (бұдан әрі - стандарт) негізінде жүзеге асырылады.
3. Басқарманың жұмыс кестесі: 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінде және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Заңында белгіленген демалыс және мереке күндерінен басқа, жұмыс күндері, сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліспен ұсынылады.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі мемлекеттік қызметті алушы ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім не қызмет көрсетуден бас тарту туралы қағаз тасығышта дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Осы Регламентте мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
1) алушы – жеке және заңды тұлғалар;
2) ғибадат үйі (ғимараты) – құдайға құлшылық етуге, дұға оқылатын және діни жиналыстарға, діни тәу етуге (мінажат етуге) арналған орын.
2. Мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат басқарманың интернет-ресурсында орналасқан.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) Мемлекеттік қызметті алу осы стандарттың 11-тармағында (бұдан әрі - Стандарт) белгіленген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап:
ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін анықтау туралы шешім алу үшін – күнтізбелік отыз күнді;
үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім алу үшін – күнтізбелік отыз күнді құрайды;
2) мемлекеттік қызметті алуға арналған құжаттар пакетін тапсыруға ниеттелген мемлекеттік қызметті алушының күтуін рұқсат берілген ең ұзақ уақыты – 30 минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті алушыға өтініш жасаған күні сол жерде көрсетілетін қызмет көрсету үшін рұқсат берілген ең ұзақ уақыт – 30 минуттан аспайды.

8. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги являются:
1) представление неполного пакета документов, предусмотренных пунктом 11 Стандарта;
2) представление недостоверных сведений в документах, предусмотренных пунктом 11 Стандарта;
3) ненадлежащее оформление документов;
4) отсутствие согласования территориального органа.
3. Описание действий (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
10. Прием документов осуществляется через ответственного сотрудника управления по адресу, указанному в пункте 1 настоящего Регламента.
Подтверждением сдачи документов, указанных в пункте 11 Стандарта, является копия заявления получателя государственной услуги со штампом регистрации (входящий номер, дата) службы документационного обеспечения управления.
11. Для получения государственной услуги получатель представляет в управление документы, указанные в пункте 11 Стандарта.
12. Этапы оказания государственной услуги со дня получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель подает в управление документы, предусмотренные пунктом 11 Стандарта;
2) сотрудник службы документационного обеспечения управления осуществляет проверку полноты документов, проводит регистрацию полученных документов и передает на рассмотрение руководителю управления;
3) после рассмотрения, руководитель управления направляет документы ответственному сотруднику;
4) ответственный сотрудник изучает полученные документы и направляет их на согласование в территориальный орган;
5) территориальный орган в соответствии с Регламентом, согласует либо отказывает в согласовании в выдаче решения;
6) после получения согласования либо отказа в согласовании территориального органа, руководитель управления принимает решения о выдаче либо об отказе в выдаче решения;
7) сотрудником управления осуществляется выдача решения или мотивированный отказ о выдаче решения получателю (либо представителю по доверенности) при личном посещении или направляется почтой по адресу, указанному получателем государственной услуги.
13. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) сотрудник службы документационного обеспечения управления;
2) руководитель управления;
3) ответственный специалист управления;
4) территориальный орган.
14. Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.

8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға:
1) Стандарттың 11-тармағында көзделген құжаттардың толық пакетінің ұсынылмауы;
2) Стандарттың 11-тармағында көзделген құжаттарда дұрыс емес мәліметтердің ұсынылуы;
3) құжаттардың тиісінше ресімделмеуі;
4) аумақтық органның келісуінің болмауы негіз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерісінде iс-қимыл (өзара іс-қимыл) сипаттамасы
10. Құжаттарды қабылдау осы Регламентінің 1-тармағында көрсетілген мекен-жай бойынша басқарманың жауапты маманы арқылы жүргізіледі.
Басқармалардың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметінің тіркеу мөртабаны (кіріс нөмірі, күні) қойылған мемлекеттік қызметті алушы өтінішінің көшірмесі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың өткізілгендігін растау болып табылады.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін алушы басқармаға Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарын тапсырады.
12. Мемлекеттік қызметті алуға өтініштің келіп түскен сәтінен бастап мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызмет көрсетудің кезеңдері:
1) мемлекеттік қызметті алушы басқармаға Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарын тапсырады;
2) басқарманың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметкері түскен құжаттардың толықтығын тексереді, қабылданған құжаттарды тіркейді және басқарма басшысына қарауға жолдайды;
3) басқарма басшысы құжаттарды қарағаннан кейін жауапты қызметкерге жібереді;
4) жауапты қызметкер түскен құжаттарды зерделейді, оларды келісім алу үшін аумақтық органға жолдайды;
5) аумақтық орган Регламентке сәйкес келісім береді, немесе шешім беруге келісім беруден бас тартады;
6) аумақтық органнан келісім беру не келісімнен бас тартуды алғаннан кейін, басқарма басшысы шешім беру немесе шешім беруден бас тарту туралы шешім қабылдайды;
7) басқарма қызметкерімен алушыға жеке өзі келгенде шешім немесе шешім беруден бас тарту туралы уәжделген жауап беріледі, не болмаса мемлекеттік қызметті алушымен көрсетілген мекенжай бойынша пошта арқылы жіберіледі.
13. . Мемлекеттiк қызметтi көрсетуге келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi – ҚФБ) тартылады:
1) Басқарманың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметінің қызметкері;
2) Басқарма басшысы;
3) Басқарманың жауапты маманы;
4) аумақтық орган.
14. Әр әкiмшiлiк әрекеттi (рәсiмдi) орындау мерзiмiн көрсетумен әр ҚФБ әкiмшiлiк әрекетiнің (рәсiмнiң) өзара іс-қимыл мен кезектiлiгiнiң сипаттамасы осы Регламенттiң 1-қосымшасында келтiрiлген.

15. Схемы, отражающие взаимодействие между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Регламент государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их место расположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания(сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности"
Описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
7
Наименование СФЕ
Сотрудник службы документационного обеспечения управления
Руководитель управления
Ответственный специалист управления
территориальный орган
Ответственный специалист управления
Руководитель управления
Сотрудник службы документационного обеспечения управления
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, проверка документов на соответствие пункта 11 Стандарта. Если документы соответствуют указанным требованиям, то выдается копия заявления получателя со штампом регистрации (входящий номер, дата) управления
Ознакомление с документами, определение ответственного специалиста
Изучение документов, и направление их в территориальный орган
Рассматривает документы в соответствии со Стандартом, согласует либо отказывает в согласовании в выдаче решения
Подготовка результата рассмотрения в соответствии с согласованием либо мотивированный ответ об отказе в выдаче решения территориального органа
Решение о выдаче решения либо мотивированный ответом об отказе в выдаче решения
Подготовка к выдаче решения получателю, регистрация в журнале выданных решений, либо направление по почте письменного мотивированного ответа об отказе в выдаче решения
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Подтверждение принятия документов
Наложение резолюции
Сопроводительное письмо о направлении на согласование с территориальным органом, подготовка результата рассмотрения (решение либо письменный мотивированный ответ об отказе в выдаче решения)
Представляет согласование либо отказ в согласовании
Подготовка решения либо письменного мотивированного ответа об отказе в выдаче решения
Подписание решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их месторасположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания (сооружения), либо письменного мотивированного ответа об отказе в выдаче решения
выдача решения мотивированный отказ о выдаче решения получателю (либо представителю по доверенности) при личном посещении или направляется почтой по адресу, указанному получателем государственной услуги
Сроки исполнения
1 час
В течение дня
В течение дня
В течение 15 календарных дней
В течение дня
В течение дня
В течение дня
Номер следующего действия
2
3
4
5
6
7
-
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Группа 1 СФЕ сотрудник службы документационного обеспечения управления
Группа 2 СФЕ Руководитель управления
Группа 3 СФЕ Ответственный специалист управления
Группа 4 СФЕ территориальный орган
Действие № 1 Прием документов от получателя, регистрация, направление документов руководству управления
Действие № 2 Определение ответственного специалиста для исполнения, наложение резолюции
Действие № 3 Рассмотрение документов и направление в территориальный орган на согласование
Действие № 4 рассмотрение согласования либо отказ в согласовании
Действие № 5 Подготовка решения
Действие № 6 Рассмотрение, принятие решения о выдаче решения. Подписание решения
Действие № 7. Выдача решения получателю
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ Сотрудник документационного обеспечения управления
Группа 2 СФЕ Руководитель управления
Группа 3 СФЕ Ответственный специалист управления
Группа 4 СФЕ территориальный орган
Действие № 1 Прием документов от получателя, регистрация, направление документов руководству управления
Действие № 2 Определение ответственного специалиста для исполнения, наложение резолюции
Действие № 3 Рассмотрение документов и направление их в территориальный орган на согласование
Действие № 4 рассмотрение согласования либо отказ в согласовании
Действие № 5 Подготавливает письменный мотивированный ответ об отказе в выдаче решения
Действие № 6. Принятие решения об отказе в выдаче решения. Подписание письменного мотивированного ответа об отказе в выдаче решения
Действие № 7. Выдача мотивированного отказа получателю
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Регламент государственной услуги "Выдача решения о строительстве культовых зданий (сооружений) и определении их место расположения, а также перепрофилировании (изменении функционального назначения) зданий (сооружений) в культовые здания(сооружения) по согласованию с уполномоченным органом в сфере религиозной деятельности"
Схемы, отражающие взаимодействие между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ

15. ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттердің қисынды дәйектілігі арасындағы өзара іс-қимылды көрсететін сызба осы Регламенттiң 2-қосымшасында келтiрiлген.
"Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 1-қосымша
Әкімшілік өзара іс-қимыл және кезектілік (рәсім) әкімшілік әрекетінің сипаттамасы 1-кесте. ҚФБ iс-әрекетінің сипаттамасы
Негiзгi үдерістің iс-әрекеті (жұмыс барысы, ағыны)
Әрекет № (жұмыс барысы, ағыны)
1
2
3
4
5
6
7
ҚФБ атауы
Басқарманың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметінің қызметкері
Басқарма басшысы
Басқарманың жауапты маманы
Аумақтық орган
Басқарманың жауапты маманы
Басқарма басшысы
Басқарма құжаттамалық қамтамасыз ету қызметінің қызметкері
Әрекет (үдеріс, рәсiм, операция) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, құжаттардың Стандарттың 11-тармағына сәйкестігін тексеру. Егер құжаттар көрсетілген талапқа сай болса, онда басқарманың кіріс мөртабанымен (кіріс нөмірі, күні) алушы арызының көшірмесі беріледі
Құжаттармен танысу, жауапты маманды анықтау
Құжаттарды зерделеу және құжаттарды уәкілетті органның аумақтық органына жолдау
Стандартқа сәйкес құжаттарды қарайды, келісім береді немесе шешім беруге келісімнен бас тартады
аумақтық органның келісу немесе шешім беруге келісімнен бас тарту туралы уәжделген жауабына сәйкес қарау нәтижесін дайындау
Шешім беруге немесе шешім келісім беруге уәжделген бас тарту туралы жауап беруді шешу
Алушыға жеке өзі келгенде шешім немесе шешім беруден бас тарту туралы уәжделген жауап беру, не болмаса мемлекеттік қызметті алушымен көрсетілген мекенжай бойынша пошта арқылы жіберу
Аяқтау нысаны (деректер, ұйымдық-басшылық ету шешiмі)
Құжаттарды қабылдағанын растау
Бұрыштама қою
Қабылданған құжаттардың негізінде келісім алу үшін аумақтық органға жолдауы туралы ілеспе хат, қарау нәтижесін(шешім немесе шешімді беруден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауап) дайындау
келісім беру немесе келісім беруден бас тартуды ұсынады
Шешімді не шешімді беруден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауапты дайындау
ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу (функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешімге не шешімді беруден бас тарту туралы уәжделген жазбаша жауапқа қол қою
алушыға жеке өзі келгенде шешім немесе шешім беруден бас тарту туралы уәжделген жауап беру, не болмаса мемлекеттік қызметті алушымен көрсетілген мекенжай бойынша пошта арқылы жіберу
Орындалу мерзімі
1 сағат
Күн ішінде
Күн ішінде
15 Күнтізбелік Күн ішінде
Күн ішінде
Күн ішінде
Күн ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
5
6
7
-
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
Топ 1 ҚФБ Басқарманың құжаттамалық қамтамасыз ету қызметінің қызметкері
Топ 2 ҚФБ Басқарма басшысы
Топ 3 ҚФБ Басқарманың жауапты маманы
Топ 4 ҚФБ Аумақтық орган
№ 1 әрекет Алушыдан құжаттарды қабылдау, тіркеу, құжаттарды басқарма басшысына жолдау
№ 2 әрекет. Орындау үшін жауапты маманды анықтау, бұрыштама қою
№ 3 әрекет. Құжаттарды қарау және келісім алу үшін аумақтық органға жолдау
Іс-қимыл № 4 Келісім беру немесе келісім беруден бас тартуды қарау
№ 5 әрекет. Шешімді дайындау
№ 6 әрекет. Қарау, шешімді беру туралы шешім қабылдау. Шешімге қол қою
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
Топ 1 ҚФБ Басқарма құжаттамалық қамтамасыз етуқызметінің қызметкері
Топ 2 ҚФБ Басқарма басшысы
Топ 3 ҚФБ Басқарманың жауапты маманы
Топ 4 ҚФБ Аумақтық орган
№ 1 әрекет. Алушыдан құжаттарды қабылдау, тіркеу, құжаттарды басқарма басшысына жолдау
№ 2 әрекет Орындау үшін жауапты маманды анықтау,бұрыштама қою
№ 3 әрекет Құжаттарды қарау және оларды келісім алу үшін аумақтық органға жіберу
№ 4 әрекет. Келісім беру немесе келісім беруден бас тартуды қарау
№ 5 әрекет. Шешімді беруден бас тарту туралы жазбаша уәжделген жауап дайындау
№ 6 әрекет. Шешімді беруден бас тарту туралы шешімді қабылдау. Шешімді беруден бас тарту туралы жазбаша уәжделген жауапқа қол қою
№ 7 әрекет Алушыға уәжделген бас тартуды беру
"Дін қызметі саласындағы уәкілетті органмен келісім бойынша ғибадат үйлерін (ғимараттарын) салу және олардың орналасатын жерін айқындау, сондай-ақ үйлерді (ғимараттарды) ғибадат үйлері (ғимараттары) етіп қайта бейіндеу функционалдық мақсатын өзгерту) туралы шешім беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентіне 2-қосымша
ҚФБ мен мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әкімшілік әрекеттердің қисынды дәйектілігі арасындағы өзара іс-қимылды көрсететін сызба