О внесении изменений и дополнений в решение городского Маслихата от 13 декабря 2011 года № 316 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 10 октября 2012 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 октября 2012 года № 2629. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атырауской городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского Маслихата от 13 декабря 2011 года № 316 "О бюджете города на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-152, опубликовано 19 января 2012 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 7) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "66 214 091" заменить цифрами "65 448 151";
цифры "67 559 540" заменить цифрами "66 823 600";
цифры "14 703 808" заменить цифрами "14 702 208";
2) в пункте 9:
цифры "932 699" заменить цифрами "924 099";
цифры "144 973" заменить цифрами "151 973";
3) дополнить пунктами 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 следующего содержания:
"20. Произведенные кассовые расходы по спецификам 139 "Приобретение прочих товаров", 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4.2.464.003.000 "Общеобразовательное обучение" в сумме соответственно 6 562 253 тенге, 24 146 000 тенге и 201 470 625 тенге перенести на специфики 139 "Приобретение прочих товаров", 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" и 431 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений" программы 4.9.464.067.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
21. Произведенные кассовые расходы по спецификам 111 "Оплата труда", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования" и 139 "Приобретение прочих товаров" программы 4.2.464.003.000 "Общеобразовательное обучение" в сумме соответственно 18 272 000 тенге, 1 576 000 тенге, 989 000 тенге, 835 000 тенге и 685 783 500 тенге перенести на специфики 111 "Оплата труда", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования" и 139 "Приобретение прочих товаров" программы 4.1.464.040.000 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".

Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 316 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 қазандағы № 63 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 қазанда № 2629 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 4 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 316 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-152 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда "Атырау" газетінде № 7 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"66 214 091" цифрасы "65 448 151" цифрасымен ауыстырылсын;
"67 559 540" цифрасы "66 823 600" цифрасымен ауыстырылсын;
"14 703 808" цифрасы "14 702 208" цифрасымен ауыстырылсын;
2) 9 тармақта:
"932 699" цифрасы "924 099" цифрасымен ауыстырылсын;
"144 973" цифрасы "151 973" цифрасымен ауыстырылсын;
3) келесі мазмұндағы 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 тармақтарымен толықтырылсын:
"20. 4.2.464.003.000 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделі жөндеу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 6 562 253 теңге, 24 146 000 теңге және 201 470 625 теңге кассалық шығындары 4.9.464.067.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" және 431 "Үй-жайларды, ғимараттарды, құрылыстарды күрделі жөндеу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
21. 4.2.464.003.000 "Жалпы білім беру" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар" және 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 18 272 000 теңге, 1 576 000 теңге, 989 000 теңге, 835 000 теңге және 685 783 500 теңге кассалық шығындары 4.1.464.040.000 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар" және 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.

22. Произведенные кассовые расходы по специфике 149 "Прочие услуги и работы" программы 4.1.464.009 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" в сумме 687 835 000 тенге перенести на специфику 149 "Прочие услуги и работы" программы 4.1.464.040.000 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".
23. Произведенные кассовые расходы по специфике 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий" программы 4.2.464.006 "Дополнительное образование для детей" в сумме 3 000 000 тенге перенести на специфику 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий" программы 4.9.464.067.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
24. Произведенные кассовые расходы по спецификам 412 "Приобретение помещений, зданий и сооружений", 413 "Материально-техническое оснащение государственных предприятий" и 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий" программы 4.2.464.009.000 "Обеспечение дошкольного воспитания и обучения" в сумме соответственно 247 146 312 тенге, 6 000 000 тенге и 5 397 790 тенге, перенести на специфики 412 "Приобретение помещений, зданий и сооружений", 413 "Материально-техническое оснащение государственных предприятий" и 433 "Капитальный ремонт помещений, зданий, сооружений государственных предприятий" программы 4.9.464.067.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
25. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 4.9.464.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" в сумме 101 000 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 4.9.464.012.000 "Капитальные расходы государственного органа".
26. Произведенные кассовые расходы по спецификам 139 "Приобретение прочих товаров", 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 6.2.451.013.000 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" в сумме соответственно 660 664 тенге, 2 096 880 тенге перенести на специфики 139 "Приобретение прочих товаров", 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 6.9.451.067.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".

22. 4.1.464.009 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 687 835 000 теңге кассалық шығындары 4.1.464.040.000 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігіне жылжытылсын.
23. 4.2.464.006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасының 433 "Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 3 000 000 теңге кассалық шығындары 4.9.464.067.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 433 "Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшелігіне жылжытылсын.
24. 4.2.464.009.000 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету" бағдарламасының 412 "Үй-жайлар, ғимараттар мен құралыстарды сатып алу", 413 "Мемлекеттік кәсіпорындарды матералдық-техникалық жарақтандыру" және 433 "Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу", ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 247 146 312 теңге, 6 000 000 теңге және 5 397 790 теңге кассалық шығындары 4.9.464.067.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 412 "Үй-жайлар, ғимараттар мен құралыстарды сатып алу", 413 "Мемлекеттік кәсіпорындарды матералдық-техникалық жарақтандыру" және 433 "Мемлекеттік кәсіпорындардың үй-жайларын, ғимараттарын, құрылыстарын күрделі жөндеу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
25. 4.9.464.001.000 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 101 000 теңге кассалық шығындары 4.9.464.012.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
26. 6.2.451.013.000 "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" және 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшеліктері бойынша жұмсалған тиісінше 660 664 теңге және 2 096 880 теңге кассалық шығындары 6.9.451.067.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" және 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.

27. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 6.9.451.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" в сумме 205 630 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 6.9.451.022.000 "Капитальные расходы государственного органа".
28. Произведенные кассовые расходы по специфике 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 8.1.455.003.000 "Поддержка культурно-досуговой работы" в сумме 18 500 000 тенге перенести на специфику 411 "Приобретение товаров относящихся к основным средствам" программы 8.9.455.032.000 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций".
29. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.112.001.000 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" в сумме 35 000 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.112.003.000 "Капитальные расходы государственного органа".
30. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 10.1.473.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" в сумме 33 998 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 10.1.474.003.000 "Капитальные расходы государственного органа".
31. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда", 112 "Дополнительные денежные выплаты", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования", 125 "Взносы на обязательное страхование", 139 "Приобретение прочих товаров", 141 "Оплата коммунальных услуг", 142 "Оплата услуг связи", 147 "Оплата аренды за помещение", 149 "Прочие услуги и работы" и 159 "Прочие текущие затраты" программы 10.1.462.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" в сумме соответственно 3 519 375 тенге, 100 000 тенге, 738 286 тенге, 198 000 тенге, 162 461 тенге, 20 740 тенге, 592 241 тенге, 77 000 тенге, 154 000 тенге, 57 000 тенге, 1 190 268 тенге и 4 000 тенге перенести на специфики 111 "Оплата труда", 112 "Дополнительные денежные выплаты", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования", 125 "Взносы на обязательное страхование", 139 "Приобретение прочих товаров", 141 "Оплата коммунальных услуг", 142 "Оплата услуги связи", 147 "Оплата аренды за помещение", 149 "Прочие услуги и работы" и 159 "Прочие текущие затраты" программы 10.1.474.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии".

27. 6.9.451.001.000 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 205 630 теңге кассалық шығындары 6.9.451.022.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
28. 8.1.455.003.000 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасының 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 18 500 000 теңге кассалық шығындары 8.9.455.032.000 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасының 411 "Негізгі құралдарға жататын тауарларды сатып алу" ерекшеліктеріне жылжытылсын.
29. 1.1.112.001.000 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 35 000 теңге кассалық шығындары 1.1.112.003.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
30. 10.1.473.001.000 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 33 998 теңге кассалық шығындары 10.1.474.003.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
31. 10.1.462.001.000 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 112 "Қосымша төлем ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар", 125 "Міндетті сақтандыру жарналары", 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 141 "Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу", 142 "Байланыс қызметтеріне ақы төлеу", 147 "Үй-жайды жалға алу төлемдері", 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" және 159 "Өзге де ағымдағы шығындар" ерекшеліктері бойынша тиісінше жұмсалған 3 519 375 теңге, 100 000 теңге, 738 286 теңге, 198 000 теңге, 162 461 теңге, 20 740 теңге, 592 241 теңге, 77 000 теңге, 154 000 теңге, 57 000 теңге, 1 190 268 теңге және 4 000 теңге кассалық шығындары 10.1.474.001.000 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 112 "Қосымша төлем ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар", 125 "Міндетті сақтандыру жарналары", 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 141 "Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу", 142 "Байланыс қызметтеріне ақы төлеу", 147 "Үй-жайды жалға алу төлемдері", 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" және 159 "Өзге де ағымдағы шығындар" ерекшеліктері бойынша жылжытылсын.

32. Произведенные кассовые расходы по специфике 111 "Оплата труда", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования", 139 "Приобретение прочих товаров", 141 "Оплата коммунальных услуг", 142 "Оплата услуг связи", 143 " Оплата транспортных услуг", 147 "Оплата аренды за помещение", 149 "Прочие услуги и работы", 151 "Командировки и служебные разъезды внутри страны" и 159 "Прочие текущие затраты" программы 10.1.473.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" в сумме соответственно 2 440 343 тенге, 613 536 тенге, 130 966 тенге, 110 008 тенге, 651 411 тенге, 72 000 тенге, 108 737 тенге, 280 000 тенге, 37 000 тенге, 2 531 817 тенге, 45 690 тенге и 9 057 тенге перенести на специфики 111 "Оплата труда", 113 "Компенсационные выплаты", 121 "Социальный налог", 122 "Социальные отчисления в государственный фонд социального страхования", 139 "Приобретение прочих товаров", 141 "Оплата коммунальных услуг", 142 "Оплата услуги связи", 143 " Оплата транспортных услуг", 147 "Оплата аренды за помещение", 149 "Прочие услуги и работы", 151 "Командировки и служебные разъезды внутри страны" и 159 "Прочие текущие затраты" программы 10.1.474.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии".
33. Произведенные кассовые расходы по специфике 149 "Прочие услуги и работы" программы 10.9.473.011.000 "Проведение противоэпизоотических мероприятий" в сумме соответственно 2 007 000 тенге перенести на специфику 149 "Прочие услуги и работы" программы 10.9.474.013.000 "Проведение противоэпизоотических мероприятий".
34. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.122.001.000 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" в сумме 1 599 616 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.122.003.000 "Капитальные расходы государственного органа".
35. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.2.452.001.000 "Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)" в сумме 12 246 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.2.452.018.000 "Капитальные расходы государственного органа".

32. 10.1.473.001.000 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар", 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 141 "Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу", 142 "Байланыс қызметтеріне ақы төлеу", 143 "Көліктік қызмет көрсетулерге ақы төлеу", 147 "Үй-жайды жалға алу төлемдері", 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар", 151 "Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар" және 159 "Өзге де ағымдағы шығындар" ерекшеліктері бойынша тиісінше жұмсалған 2 440 343 теңге, 613 536 теңге, 130 966 теңге, 110 008 теңге, 651 411 теңге, 72 000 теңге, 108 737 теңге, 280 000 теңге, 37 000 теңге, 2 531 817 теңге, 45 690 теңге және 9 057 теңге кассалық шығындары 10.1.474.001.000 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 111 "Еңбек ақы", 113 "Өтемақы төлемдері", 121 "Әлеуметтік салық", 122 "Әлеуметтік сақтандырудың мемлекеттік қорына әлеуметтік аударымдар", 139 "Өзге де тауарлар сатып алу", 141 "Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу", 142 "Байланыс қызметтеріне ақы төлеу", 143 "Көліктік қызмет көрсетулерге ақы төлеу", 147 "Үй-жайды жалға алу төлемдері", 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар", 151 "Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар" және 159 "Өзге де ағымдағы шығындар" ерекшеліктері бойынша жылжытылсын.
33. 10.9.473.011.000 "Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігі бойынша жұмсалған 2 007 000 теңге кассалық шығындары 10.9.474.013.000 "Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" бағдарламасының 149 "Өзге де қызметтер мен жұмыстар" ерекшелігі бойынша жылжытылсын.
34. 1.1.122.001.000 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 1 599 616 теңге кассалық шығындары 1.1.122.003.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
35. 1.2.452.001.000 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 12 246 теңге кассалық шығындары 1.2.452.018.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.

36. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.5.453.001.000 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)" в сумме 191 373 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.5.453.004.000 "Капитальные расходы государственного органа".
37. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13.9.458.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в сумме 449 800 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13.9.458.022.000 "Капитальные расходы государственного органа".
38. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 8.9.456.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" в сумме 27 000 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 8.9.456.006.000 "Капитальные расходы государственного органа".
39. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 11.2.468.001.000 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" в сумме 406 930 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 11.2.468.004.000 "Капитальные расходы государственного органа".
40. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13.3.469.001.000 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности" в сумме 72 210 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 13.3.469.004.000 "Капитальные расходы государственного органа".
41. Произведенные кассовые расходы по специфике 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.123.001.000 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" в сумме 175 650 тенге перенести на специфику 139 "Приобретение прочих товаров" программы 1.1.123.022.000 "Капитальные расходы государственного органа".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

36. 1.5.453.001.000 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 191 373 теңге кассалық шығындары 1.5.453.004.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
37. 13.9.458.001.000 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 449 800 теңге кассалық шығындары 13.9.458.022.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
38. 8.9.456.001.000 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 27 000 теңге кассалық шығындары 8.9.456.006.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
39. 11.2.468.001.000 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 406 930 теңге кассалық шығындары 11.2.468.004.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
40. 13.3.469.001.000 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 72 210 теңге кассалық шығындары 13.3.469.004.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын.
41. 1.1.123.001.000 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігі бойынша жұмсалған 175 650 теңге кассалық шығындары 1.1.123.022.000 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасының 139 "Өзге де тауарлар сатып алу" ерекшелігіне жылжытылсын".
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налогов и бюджета (С. Ерубаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Атырауской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель VII сессии,
секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение 1 к решению сессии
Атырауского городского Маслихата
"О внесении изменений и дополнений в
решение Атырауского городского Маслихата
"О бюджете города на 2012-2014 годы"
от 10 октября 2012 года № 63
Приложение 1 к решению сессии
Атырауского городского Маслихата
"О бюджете города на 2012-2014 годы"
от 13 декабря 2011 года № 316
БЮДЖЕТ ГОРОДА НА 2012 ГОД
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына жүктелсiн (С. Ерубаев).
4. Осы шешiм Атырау облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
VII сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
"2012-2014 жылдарға арналған
қала бюджеті туралы" Атырау қалалық
Мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы" 2012 жылғы
10 қазандағы № 63 шешіміне 1 қосымша
"2012-2014 жылдарға арналған
қала бюджеті туралы" Атырау
қалалық Мәслихаттың 2011 жылғы
13 желтоқсандағы № 316 шешіміне 1 қосымш
2012 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ҚАЛАЛЫҚ БЮДЖЕТ
Санаты
Сомасы, мың.теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

2 205 064
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17 412
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
17 412
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 187 652
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
1 244 753
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей,центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
18 800
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
924 099
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
6 265 750
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 265 750
003
Общеобразовательное обучение
5 778 220
006
Дополнительное образование для детей
347 051
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 306
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей;организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
133 173
9
Прочие услуги в области образования
1 545 426
464
Отдел образования района (города областного значения)
975 112
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 226
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50 620
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
643
012
Капитальные расходы государственного органа
101
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
46 916
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 745
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

2 205 064
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17 412
004
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
17 412
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 187 652
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
1 244 753
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
18 800
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
924 099
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
6 265 750
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 265 750
003
Жалпы білім беру
5 778 220
006
Балаларға қосымша білім беру
347 051
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
7 306
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
133 173
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 545 426
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
975 112
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 226
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 620
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
643
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
101
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
46 916
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз ету
13 745
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары