Об установлении стоимости разовых талонов на 2012 год по Жылыойскому району
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 30 января 2012 года № 1-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 21 февраля 2012 года N 4-2-167. Утратило силу - решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2013 № 10-12
Сноска. Утратило силу - решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2013 № 10-12.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" районный маслихат на І сессии РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель І сессии
районного маслихата:                       Жакашев У.
Секретарь районного маслихата:             Кенганов М.
Приложение
к решению районного маслихата

Жылыой ауданы бойынша 2012 жылғы тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы № 1-7 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 ақпанда № 4-2-167 тіркелді. Күші жойылды - Жылыой аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 10-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жылыой аудандық мәслихатының 2013.02.07 № 10-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабына сәйкес аудандық мәслихаттың І сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қызметі дүркін-дүркін сипаттағы болатын біржолғы талондардың құны қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешiм алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
І сессиясының төрағасы:                    Ү. Жақашев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың