О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 10 февраля 2012 года № 20-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 февраля 2012 года № 4-4-196. Утратило силу постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 7 февраля 2013 года № 101-V
Сноска. Утратило силу постановлением Исатайского районного маслихата Атырауской области № 101-V от 07.02.2013.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 9 апреля 2012 года № 65 "О внесении изменений и дополнения в постановление районного акимата от 14 декабря 2011 года № 210 "О районном бюджете на 2012-2014 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
"1.Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 4-4-193, опубликованное 9 февраля 2012 года № 6 в газете "Нарын таңы) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 619 258" заменить цифрами "2 327 095";
цифры "818 528" заменить цифрами "833 128";
цифры "1 790 145" заменить цифрами "1 483 382";
в подпункте 2):
цифры "2 619 662" заменить цифрами "2 327 499";
подпункт 3) изложить в следующей редакций:
чистое бюджетное кредитование – 24 270 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 270 тысяч тенге;
в подпункте 5):
цифры "-22 247" заменить цифрами "-24 674";
в подпункте 6):
цифры "22 247" заменить цифрами "24 674";
в подпункте 7):
цифры "22 247" заменить цифрами "24 674";
2) в пункте 4:
цифры "15 537" заменить цифрами "10 637";
цифры "4 513" заменить цифрами "4 700";
дополнить строками следующего содержания:
100 703 тысяч тенге – на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020;
3) в пункте 6:
цифры "1 464" заменить цифрами "2 464";

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі № 20-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 сәуірде № 4-4-196 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 101-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2013.02.07 № 101-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 65 ""Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 210 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 300-ІV санды "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4-4-193 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № 6 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2 619 258" деген сандар "2 327 095" деген сандармен ауыстырылсын;
"818 528" деген сандар "833 128" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 790 145" деген сандар "1 483 382" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 619 662" деген сандар "2 327 499" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
таза бюджеттік кредиттеу – 24 270 мың теңге, оның ішінде:
таза бюджеттік кредит беру – 24 270 мың теңге;
5) тармақшасында:
"-22 247" деген сандар "-24 674" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"22 247" деген сандар "24 674" деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшасында:
"22 247" деген сандар "24 674" деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
"15 537" деген сандар "10 637" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 513" деген сандар "4 700" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 100 703 мың теңге;
6-тармақта:
"1 464" деген сандар "2 464" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "1 858" заменить цифрами "3 716";
4) пункт 7 исключить;
5) в пункте 8:
исключить строку следующего содержания:
101 676 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов образования;
6) в пункте 10:
цифры "21 843" заменить цифрами "24 270";
2. Приложение 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель ІІ сессии районного маслихата: Д. Зулкашев
Секретарь районного маслихата: Ж. Кадимов

"1 858" деген сандар "3 716" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақ алып тасталсын;
8-тармақта:
келесі мазмұндағы жол алып тасталсын:
білім беру мекемелерін күрделі жөндеуге – 101 676 мың теңге;
10-тармақта:
"21 843" деген сандар "24 270" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ІІ
сессиясының төрағасы:
Д. Зұлқашев
Аудандық мәслихат хатшысы: Ж. Қадимов

39725
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10033
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10637
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1555
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
129446
02
Социальная помощь
116247
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
14917
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14917
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
101330
002
Программа занятости
46375
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4200
005
Государственная адресная социальная помощь
4000
006
Жилищная помощь
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15046
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
900
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
18500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2400
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8409
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13199
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11899
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
393928
01
Жилищное хозяйство
122003
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4300
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

39725
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10033
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10637
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1555
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
129446
02
Әлеуметтік көмек
116247
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
14917
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
14917
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
101330
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46375
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4200
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4000
006
Тұрғын үй көмегі
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15046
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
900
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2400
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8409
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13199
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13199
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11899
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
393928
01
Тұрғын үй шаруашылығы
122003
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4300
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі