О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 328-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 8 августа 2012 года № 60-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 августа 2012 года № 4-7-151. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 марта 2013 года № 105-V.
Сноска. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13.03.2013 № 105-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2012-2014 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХVІІІ очередной сессии районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 328-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-139, опубликовано 26 января 2012 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "2 852 496" заменить цифрами "2 743 114";
цифры "1 669 750" заменить цифрами "1 560 350".
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 328-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы № 60-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда № 4-7-151 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 наурыздағы № 105-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013.03.13 № 105-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы БюджетКодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы кезекті ХХХVІІІ сессиясының № 328-ІV "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-7-139 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
"2 852 496" деген сандар "2 743 114" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 669 750" деген сандар "1 560 350" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасындағы:

цифры "2 852 496" заменить цифрами "2 743 114".
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласноприложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности (Д. Алтаевой).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель внеочередной VІ
сессии районного маслихата                 Е. Ермагамбетов            Секретарь районного маслихата              Т. Жолмагамбетов
Приложение 1 к решению
сессии районного маслихата

"2 852 496" деген сандар "2 743 114" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау, бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану және табиғатты қорғау, заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Алтаева) жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс VІ сессиясының төрағасы:               Е. Ермағамбетов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Жолмағамбетов