Об увеличении базовых налоговых ставок на земли сельскохозяйственного назначения и базовых налоговых ставок на земли промышленности расположенных вне населенных пунктов на 2012 год
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 8 мая 2012 года № 41-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 июня 2012 года № 4-8-224. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 6 февраля 2013 года № 119-V
Сноска. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 06.02.2013 № 119-V
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",статьями 378383пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и на основании предложения налогового управления по Курмангазинскому району от 2 мая 2012 года № 671 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Увеличить базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения и базовые налоговые ставки на земли промышленности расположенных вне населенных пунктов на 2012 год на 50 процентов.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 234-ХХҮ "О базовых ставках налога на земли сельскохозяйственного назначения и базовых ставок налога на земли промышленности расположенных вне населенных пунктов на 2010 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-179 от 27 января 2010 года, опубликовано 11 февраля 2010 года в газете "Серпер" № 7).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2012 года.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, налогу и бюджетной политике (Б. Жугинисов).
Председатель внеочередной
ІV сессии маслихата:                       Б. Кенжебаев
Секретарь районного маслихата:             Р. Султанияев
Согласовано:
Ш. Сагынгалиев - Начальник налогового управления по Курмангазинскому
району
8.05.2012 г.

2012 жылға ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын базалық салық ставкалары және елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне салынатын базалық салық ставкаларын өсіру туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 мамырдағы № 41-V шешімі. Атырау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 1 маусымда № 4-8-224 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы № 119-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.02.06 № 119-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тарамағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 378383-баптарына, 387-бабының 1-тармағына сәйкес және Құрманғазы ауданы бойынша салық басқармасының 2012 жылғы 2 мамырдағы № 671 ұсынысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын базалық салық ставкалары және елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне салынатын базалық салық ставкалары 50 пайыз мөлшерінде өсірілсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 234-ХХV "2010 жылға ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын базалық салық ставкалары және елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне салынатын базалық салық ставкалары туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылдың 27 қаңтарында № 4-8-179 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2010 жылдың 11 ақпанында № 7 санында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Жүгінісов) жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ІV сессиясының төрағасы:               Б. Кенжебаев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 Р. Сұлтанияев
Келісілді:
Ш. Сағынғалиев - Құрманғазы ауданы бойынша салық басқармасының бастығы
8 мамыр 2012 жыл