О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 300-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области № 88-V от 7 декабря 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 декабря 2012 года № 2656. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2013 года № 147-V
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2011 года № 452-ХХХХІV "О районном бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-218, опубликовано 8 марта 2012 года в газете "Серпер" № 10) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 301 194" заменить цифрами "5 334 294";
цифры "816 310" заменить цифрами "818 710";
цифры "26 294" заменить цифрами "23 894";
цифры "4 433 750" заменить цифрами "4 466 850";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 303 472" заменить цифрами "5 336 572";
3) в пункте 9:
цифры "8 194" заменить цифрами "8 188";
цифры "3 263" заменить цифрами "1 462";
цифры "16 575" заменить цифрами "16 705";
цифры "47 827" заменить цифрами "48 458";
цифры "2 000" заменить цифрами "1 229".
4) в пункте 11:
цифры "972" заменить цифрами "0";
5) в пункте 13:
цифры "7 048" заменить цифрами "7 117";
6) пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Учесть, что на работы по подготовке к зиме бюджетных организаций из областного бюджета предусмотрен целевой трансферт в сумме 32 091 тысяч тенге, из них:
Балкудукской средней школе – 7 499 тысяч тенге;
Суюндукской средней школе – 7 999 тысяч тенге;
Лабайской средней школе – 3 598 тысяч тенге;
Неполной средней школе имени Ш.Туржанова – 2 998 тысяч тенге;
детской музыкальной школе имени Д.Нурпейсовой – 4 998 тысяч тенге;
Суюндукскому дому культуры – 5000 тысяч тенге".
7) в пункте 25:
цифры "10 924" заменить цифрами "6 153";
8) Решение дополнить пунктами следующего содержания:
"29. Учесть, что на разницу начисленных отпускных работников сферы образования предусмотрен текущий целевой трансферт из областного бюджета в сумме 44 000 тысяч тенге.

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХIV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 88-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 13 желтоқсанда № 2656 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 147-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.03.14 № 147-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 14 желтоқсандағы № 452-ХХХХIV "Ауданның 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-8-218 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2012 жылы 8 наурызда № 10 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"5 301 194" саны "5 334 294" санымен ауыстырылсын;
"816 310" саны "818 710" санымен ауыстырылсын;
"26 294" саны "23 894" санымен ауыстырылсын;
"4 433 750" саны "4 466 850" санымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасында:
"5 303 472" саны "5 336 572" санымен ауыстырылсын;
3) 9-тармақта:
"8 194" саны "8 188" санымен ауыстырылсын;
"3 263" саны "1 462" санымен ауыстырылсын;
"16 575" саны "16 705" санымен ауыстырылсын;
"47 827" саны "48 458" санымен ауыстырылсын;
"2 000" саны "1 229" санымен ауыстырылсын;
4) 11-тармақта:
"972" саны "0" санымен ауыстырылсын;
5) 13-тармақта:
"7 048" саны "7 117" санымен ауыстырылсын;
6) 23-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"23. Бюджеттік мекемелердің қысқы дайындық жұмыстарына 32 091 мың теңге облыстық бюджеттен нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Балқұдық орта мектебіне – 7 499 мың теңге;
Сүйіндік орта мектебіне – 7 999 мың теңге;
Лабай орта мектебіне – 3 598 мың теңге;
Тұржанов орталау мектебіне – 2 998 мың теңге;
Д. Нұрпейсова атындағы балалар музыкалық мектебіне – 4 998 мың теңге;
Сүйіндік селолық мәдениет үйіне - 5 000 мың теңге.
7) 25-тармақта:
"10 924" саны "6 153" санымен ауыстырылсын;
8) Шешім келесі мазмұндағы тармақтармен толықтырылсын:
"29. Білім беру мекемелерінің қызметкерлеріне есептелген еңбек демалысының айырмасына 44 000 мың теңге көлемінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

30. Произведенные кассовые расходы в сумме 47 798 тысяч тенге по программе 4.1.123.004 "Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения" перенести на специфику 4.1.123.041 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".
31. Произведенные кассовые расходы в сумме 26 362 тысяч тенге по программе 4.2.464.003 "Общеобразовательное обучение" перенести на специфику 4.1.464.040 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.

30. 4.1.123.004 "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарын қолдау" бағдарламасы бойынша жұмсалған 47798 мың теңге кассалық шығындары 4.1.123.041 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасына жылжытылсын.
31. 4.2.464.003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша жұмсалған 26362 мың теңге кассалық шығындары 4.1.464.040 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасына жылжытылсын".
2. 1-ші қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. 5-ші қосымша осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

48924
464
Отдел образования района (города областного значения)
27428
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
27428
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2529055
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
993
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
993
464
Отдел образования района (города областного значения)
2528062
003
Общеобразовательное обучение
2 396 813
006
Дополнительное образование для детей
84481
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1229
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного,среднего, общего среднего образования: школы, школ-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных) специализированных для одаренных детей,организаций для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
45539
9
Прочие услуги в области образования
143429
464
Отдел образования района (города областного значения)
143429
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10988
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21897
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
633
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
16705
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1462
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
91744
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
304262
2
Социальная помощь
274995
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24660
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24660
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
250335
002
Программа занятости
83278
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

48924
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
27428
040
Мектепке дейiнгi білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
27428
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
2529055
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село),ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
993
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
993
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
2528062
003
Жалпы бiлiм беру
2396813
006
Балалар үшiн қосымша бiлiм беру
84481
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1229
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі), арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар); мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
45539
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
143429
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
143429
001
Жергілікті деңгейде бiлiм беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10988
005
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
21897
007
Аудандық ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс шараларды өткізу
633
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16705
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1462
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
91744
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
304262
2
Әлеуметтiк көмек
274995
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
24660
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
24660
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
250335
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
83278
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету

74066
Строительство водопроводных линий в населенном пункте Афанасьева
40044
467
006
О15
За счет средств местного бюджета
по программе 467 006 011
661084
Строительство водоочистных сооружений и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте ММС-Жана ауыл
50731
Строительство водоочистных сооружений и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
29667
по программе 467 006 015
80398
Реконструкция водоочистного сооружения в селе Ганюшкино
138367
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл
32370
Строительство водоочистного сооружения водопроводных сетей в разъезде Д. Нурпейсова
32126
Строительство водоочистных сооружений водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка
123059
Строительство водоочистных сооружений водопроводных сетей в населенном пункте Богатый (Амангелди)
50410
Реконструкция водоочистных сооружений в селе Приморье
1620
Продолжение строительство водоочистного сооружения водопроводных сетей в селе Жыланды
48790
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Нуржау
640
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Орлы
520
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Дашино
1960
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Аккол
1000
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных линий в селе Утера
6000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных линий в селе Ганюшкино
3000
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения в селе Приморье
4200
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения в селе Жыланды
0
по программе 467 006 019
444062
467
003
015
За счет средств местного бюджета
Проектирование, строительство и (или) приобритение жилья для государственного коммунального жилищного фонда
0
Итого:
1185544

74066
Афанасьев елді мекеніне су құбырының құрылыс жұмысына
40044
467 006 011 бағдарламасы бойынша
661084
467
006
О15
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
50731
Жасталап елді мекеніндегі су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
29667
467 006 015 бағдарламасы бойынша
80398
467
006
О19
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
Ганюшкин селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға
138367
Жамбыл елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
32370
Д. Нұрпейісова разъезіндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
32126
Кадырка елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
123059
Богатый (Амангелді) елді мекеніндегі су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысына
50410
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысын жаңғыртуға
1620
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысы мен су желісінің құрылысын жалғастыруға
48790
Нұржау селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
640
Орлы селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
520
Дәшін селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1960
Ақкөл селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
1000
Утера селосындағы су желісінің құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
6000
Ганюшкин селосындағы су желісін жаңғыртуға жобалау сметалық құжат жасақтауға
3000
Приморье селосындағы су тазарту қондырғысының құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
4200
Жыланды селосындағы су тазарту қондырғысының құрылысына жобалау сметалық құжат жасақтауға
0
467 006 019 бағдарламасы бойынша
444062
467
003
015
жергілікті бюджет қаражаты есебінен
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй жобалау, салу және (немесе) сатып алу
0
Барлығы
1185544