Об утверждении форм документов на получение субсидий
Решение акима Южно-Казахстанской области от 4 июня 2012 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 июня 2012 года № 2081. Утратило силу решением акима Южно-Казахстанской области от 15 марта 2013 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Южно-Казахстанской области от 15.03.2013 № 12.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 625 и письменной рекомендации Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 мая 2012 года № 3-2-12/3684-И, аким Южно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) формы заявок на получение субсидий, согласно приложениям 1-8 к настоящему решению;
2) форму сводного акта о реализации животноводческой                  продукции, а также количестве коров по району, согласно приложению 9 к настоящему решению;
3) форму сводного списка распределения квот среди участников   программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий, согласно приложению 10 к настоящему решению;
4) форму сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий, согласно приложению 11 к настоящему решению;
5) форму отчета (информации) по освоению средств по области, согласно приложению 12 к настоящему решению;
6) форму отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции, согласно приложению 13 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Южно-Казахстанской области от 26 мая 2011 года № 54 «Об утверждении форм документов на получение субсидий» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2049, опубликовано 2 июля 2011 года в газете «Южный Казахстан» № 78).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 июня 2012 года и подлежит  официальному опубликованию.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Исполняющий обязанностей акима области     Б.Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б.Жилкишиев
Заместитель акима области                  С.Туякбаев
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования области          Е.Садыр
Начальник областного управления
сельского хозяйства, исполнитель          К.Оспанбеков
Заведующая отделом  мониторинга
развития сельского хозяйства,
природопользования и предпринимательства   Ж.Маханова
Заведующая юридическим отделом
аппарата акима области                     Р.Джексембаева
Главный специалист-переводчик              К.Бекназарова
Приложение 1
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию говядины
на 2012 год

Субсидия алуға құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2012 жылғы 4 маусымдағы № 27 Шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 маусымда № 2081 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2013 жылғы 15 наурыздағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің  15.03.2013 № 12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 625 қаулысымен бекітілген Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2012 жылғы 24 мамырдағы № 3-2-12/3684-И жазбаша ұсынымдарына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі ШЕШТІ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімнің 1-8-қосымшаларына сәйкес субсидиялар алуға өтiнiмдер нысаны;
2) осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес аудан бойынша мал шаруашылығы өнiмiн сату, сондай-ақ сиыр саны туралы жиынтық актiнiң нысаны;
3) осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квоталар мен бюджеттiк субсидиялар мөлшерiн бөлудiң жиынтық тiзiмiнiң нысаны;
4) осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнiмiнiң сатылған көлемi, сондай-ақ сиыр саны мен субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомость нысаны;
5) осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес облыс бойынша қаражатты игеру жөнiндегі есеп (ақпарат) нысаны;
6) осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнiмiн сату көлемi жөнiндегі есеп (ақпарат) нысаны.
2. "Субсидия алуға құжаттардың нысандарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2049-нөмірмен тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2011 жылғы 2 шілдедегі 99-100-нөмірінде жарияланған) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2011 жылғы 26 мамырдағы № 54 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 маусымынан бастап  қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы           Б.Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Тұяқбаев
Облыстық экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы            Е.Садыр
Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасының бастығы, орындаушы           Қ.Оспанбеков
Ауыл шаруашылығын дамыту,
табиғатты пайдалану және кәсіпкерлік
мониторингі бөлімінің меңгерушісі          Ж.Маханова
Облыс әкімі аппараты
заң бөлімінің меңгерушісі                  Р.Жексембаева
Бас маман-аудармашы                        Қ.Бекназарова
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға сиыр етін өндіріу және сату үшін субсидия алуға өтінім

1. Товаропроизводитель _______________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие поголовья на 1 января  2012 года _____ голов
3. Имеется специализированная площадка для содержания крупного рогатого скота с мощностью _____ голов единовременного откорма и развитой инфраструктурой (указать нужное):
1) загоны для содержания животных;
2) желоба для подачи кормов с бетонным фартуком;
3) наличие источников водоснабжения и обеспеченность автоматическим  источником водопоя;
4) дренажная система с лагуной для удаления фекальных и талых вод;
5) наличие кормоприготовительной и кормораздаточной техники/оборудования, а также хранилища для кормов;
6) наличие раскола с фиксатором, весовое устройство;
7) наличие ветеринарного пункта.
4. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____ ) с мощностью ____ тонн в сутки;
5. Живая масса крупного рогатого скота (реализуемого на убой) будет не ниже _____ кг.
6. Планируемый объем реализации говядины в убойном весе ________ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., сенокосных угодий _______ га, пастбищных угодий ___________ га.
8. Наличие  кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
9.  Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
12. Адрес (полный)  Товаропроизводителя: __________________________.
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки  клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия _______ (Ф.И.О., подпись, печать) «_ » ___ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _______ 2012 г. ______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 2
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
ЗАЯВКА на получение субсидий для производства и реализации молока на 2012 год

1. Тауар өндіруші______________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы малының саны________.
3. Бір мезгілде бордақылайтын және инфрақұрылымы бар, қуаттылығы______ бас ірі қара малын бордақылауға арналған мамандандырылған алаңы бар (қажетін көрсету):
1) малды күтiп-бағуға арналған қоралар;
2) бетон жиектi азық беруге арналған науа;
3) сумен жабдықтау көздерінің болуы және автоматтандырылған суару көзiмен қамтамасыз етiлуi;
4) фекалдық масса мен қар суын шығарып тастауға арналған мүйiсi бар дренаждық жүйе;
5) азық дайындау және азық тарату техникасының/жабдығының, сондай-ақ азық сақтау қоймасының болуы;
6) бекiткiшi бар жiктегiштiң, таразы құрылғысының болуы;
7) ветеринариялық пункттiң болуы.
4. Тәулігіне ____ тонна қуаттылығымен сою алаңы (пункт) және/немесе қайта өңдейтін цехтың (есепке алу нөмірі (коды) ____) бар болуы.
5. Ірі қара малының (етке өткізілетінде) тірідей салмағы _____кг. кем болмайды.
6. Жоспармен сойыс салмақта сатылатын сиыр етінің көлемі_______ тонна, соның ішінде өңдеуге_____тонна және (немесе) жеке өзінің қайта өңдейтіні______тонна – (керегін толтыру).
7. Қолда бар жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар _____га, жайылымдар _____ га.
8. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2012 жылы қосымша сатып алынуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркеуiнiң болуы _____________(күні және тіркелген нөмірі) тіркелген.
12. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық)______________________.
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номірі көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның басшысы ____________________(аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
«Растаймын»
____________ облысының _________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 2-қосымша
2012 жылға сүтті өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім

1. Товаропроизводитель_________________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 2-х лет) на 1 января 2012 года ______ голов ____________________.
3. Среднегодовое поголовье дойных коров и нетелей по итогам 2011 года ___ голов.
4. Средний удой по стаду (на 1 корову) за 2011 год составил _______ кг (для I уровня по результатам бонитировки Форма № 7-мол).
5. Планируемый объем производства молока в зачетном весе _____ тонн, из них объем реализации в зачетном весе:
на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн - (указать нужное).
6. Имеется в наличии (указать нужное):
1) современный молочный комплекс на _______ дойных коров, введенный в эксплуатацию _______ году;
2) молочный комплекс с соответствующей инфраструктурой (механизированное доение, навозоудаление и кормораздача, автопоение и кормоцех) на _______ дойных коров;
3) доильное оборудование с доением в молокопровод, в бидоны, молокосборник (танк) (подчеркнуть наличие).
7. Наличие собственного цеха по переработке молока ________ ____________________________________(заполняется в случаях наличия).
(указать – мощность, учетный номер, код)
8. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., сенокосных угодий __________ га., пастбищных угодий _______ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
13. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы___________________ (дата и номер регистрации).
14. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
15. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;

1. Тауар өндіруші______________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтарға сиыр мен қашарлардың меншiктi аналық басының (2 жастан ересек) __________ бас болуы.
3. 2011 жылдың қортындысымен cауын сиырлар мен құнажындардың орташа жылдық саны ___ бас.
4. 2011 жылы табын бойынша орташа сауылым (1 сиырға) ___кг құрады (1-ші деңгей үшін бонитировканың қорытындысы бойынша (№ 7-нысан-сүт).
5. Жоспарланған есепке алу салмақтағы өндірілетін сүт көлемі______ тонна, оның ішінде есепке алу салмақта сатылатын көлем:
- қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдейтіні_____ тонна – (керегін толтыру).
6. Өзінде бар (қажеттісін көрсету):
1) пайдалануға ________ жылы енгізілген, ______ сауын сиырға арналған қазіргі заманғы сүт кешені;
2) ____________ сауын сиырға арналған тиісті инфрақұрлымы бар сүт кешені (механикалық сауу, тезекті жинап шығару мен мал азығын тарату, автосуару мен мал азығы цехы);
3) сүт өткізгіш түтіктерге, бидондарға сауылатын сауын құрылғылары (сүт жинайтын (танк). (барының астын сызу).
7. Сүтті қайта өңдейтін жеке меншік цехының болуы _____________(бар болған жағдайда толтырылады)
____________________________________________________________________
(есептік номерін кодын, қуаттылығын – көрсету)
8. Қолда бар жердің, барлығы   _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық______га, жайылымдық _____ га.
9. 01.01.12 ж.  жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2012 жылы дайындауы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында _____________(күні және тіркелген нөмірі) тіркелген.
13. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркелген_____________(күні және тіркелген нөмірі).
14. Тауар өндірушінің мекен жайы ________________________.
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;

4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия (хозяйства) ____________ (Ф.И.О., подпись, печать)
« __ » _______ 2012год
«Подтверждаю»
Начальник  Отдела сельского хозяйства __________ района _____________ области
_____________ (Ф.И.О., подпись, печать)  «__» _______ 2012 г.
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных, указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 3
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
ЗАЯВКА
на получение субсидий для производства и реализации свинины
на 2012 год
1. Товаропроизводитель ________________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие специализированного помещения (площадок) для откорма свиней ____ голов,
_____________________________________________________.
(указать – типовое, общая площадь кв. метров)
3. Поголовье на откорме (среднегодовое поголовье свиней) по итогам 2011 года ____ голов.
4. Наличие: автоматизации промышленной площадки; убойного цеха; комбикормового цеха; весового устройства.
5. Наличие ветеринарного пункта.
6. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки;
7. Планируемое количество свиней подлежащих откорму для сдачи на мясо в 2012 году ____ гол.
8. Планируемый объем реализации свинины ____ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).
9. Живая масса свиней (реализуемого на убой) будет не ниже _____ кг.
10. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га.
11. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
12. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
13. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
14. Адрес (полный) Товаропроизводителя: __________________________.
15. К заявку прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;

4) банктен банктік шоттың бар болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорыннын басшысы __________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
«Растаймын»
____________ облысының _________ ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы _______________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
«____ » _________ 2012 жыл
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы басқармасының басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 3-қосымша
2012 жылға шошқа етін өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. Шошқа бордақылауға арналған маманданған қоражайдың (алаңның) _______басқа болуы,
_______________________________________________________.
(үлгілі,жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
3. 2012 жылдың қортындысымен бордақылаудағы ( орташа жылдық шошқа саны) саны ___ бас.
4. Мыналардың: автоматтандырылған өндіріс алаңдарының, мал соятын цехының; құрама жем цехының; таразы құрылғысының болуы.
5. Ветеринариялық пункттің болуы.
6. Тәулігіне ____ тонна қуаттылығымен сою алаңы (пункт) және/болмаса қайта өңдейтін цехтың (есепке алу нөмірі (коды) ____) болуы.
7. 2012 жылы етке өткізу үшін бордақылауға жататын шошқаның жоспарланған саны ________ бас.
8. Сатылатын жоспарланған шошқа етінің көлемі _________ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге______тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдеуге______тонна (керектісін толтыру).
9. Шошқаның тірідей салмағы (етке өткізілетін) _____кг кем болмайды.
10. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га.
11. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
13. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
14. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) ______________________
___________________________________________________________________.
15. Өтінімге мынадай құжаттар тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі (қайта тіркелімі)  туралы куәлігінің көшірмесі;

3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки  клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия _______ (Ф.И.О., подпись, печать) «_» ___ 2012 год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _______ 2012 г. _______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных, указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 4
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
ЗАЯВКА
на получение субсидий для производства и реализации тонкой шерсти на 2012 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец на 1 января 2012 года ____ голов, в том числе маток (старше 2-х лет) ___ голов.
3. Наличие помещений для содержания овец на _____ голов, а также помещения для механизированной стрижки овец на ______ голов ______________________________________________________.
(указать – типовое, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации шерсти ____________ тонн, в том числе на глубокую переработку ____ тонн, на первичную переработку ____ тонн, в том числе через собственные цеха ___ тонн - указать какие (заполнить нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ____ га., в том числе пашни ____ га., сенокосных угодий __________ га., пастбищных угодий ____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя: ______________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ___________ (Ф.И.О., подпись, печать)
« __ » ____ 2012 год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 2012 г. _______________  (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных, указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 5
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
ЗАЯВКА
на получение субсидий для производства и реализации баранины и конины на 2012 год

3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы  _________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
«Растаймын»
____________ облысының _________ ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 4-қосымша
2012 жылға өндіріске және сатылатын биязы жүн үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші______________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қой саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2-жастан ересек) саны _________ бас.
3. Қойларды _______ бас ұстауға арналған қоражайдың болуы, сондай-ақ қырқуға арналған_____бас механикаландырылған қоражайлардың болуы ____________________________________________.
(үлгілі, жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
4. Жоспармен сатылатын жүннің көлемі _________ тонна, соның ішінде терең өңдеуге______тонна, бастапқы қайта өңдеу_____тонна, соның ішінде жеке меншік цехында____тонна-көрсету қажет (керектісін толтыру).
5. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық___га, жайылымдық _____ га.
6. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _____________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы нөмірі көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы __________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
«Растаймын»
____________ облысының _________ ауданының ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 5-қосымша
2012 жылға өндіріске және сатылатын қой және жылқы еті үшін субсидия алуға өтінім

1. Товаропроизводитель _______________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 2012 года ____ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ______ голов.
3. Наличие помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов
______________________________________________.
(указать – типовое, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации баранины (конины) ______ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн, другие объекты реализации ___ тонн - указать какие (указать нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ___ га., в том числе, пашни ____ га., сенокосных угодий ___________ га., пастбищных угодий _____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя: ______________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ______ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 2012 год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 2012 г. _____________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных, указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 6
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
ЗАЯВКА
на получение субсидий для производства и реализации кумыса и шубата на 2012 год
1. Товаропроизводитель ________________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье лошадей (верблюдов) на 1 января 2012 года _____ голов, в том числе кобыл (верблюдоматок) ______ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных кобыл (верблюдоматок) ____ голов.
4. Планируемый объем производства кумыса (шубата) в зачетном весе _____ тонн.
5. Наличие цеха по производству кумыса (шубата) на _____ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации кумыса (шубата) ____ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка _______ тонн, другие объекты реализации ________ тонн - указать какие (заполнить нужное).

1. Тауар өндіруші ___________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қой (жылқы) саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2-жастан ересек (3-жастан) саны _________ бас.
3. Қойларды (жылқыларды) _______ бас ұстауға арналған қоражайдың болуы
__________________________________________________.
(үлгілі, жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
4. Жоспармен сатылатын қой (жылқы) етінің көлемі _________ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге______тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдеуге______тонна, басқа сауда объектісі_____тонна-көрсету қажет (керектісін толтыру).
5. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық___га, жайылымдық _____ га.
6. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _____________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктік шоттың болуы туралы банктен анықтама;
Кәсіпорынның басшысы __________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
«Растаймын»
____________ облысының _________ ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 6-қосымша
2012 жылға қымыз және шұбат өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жылқы (түйе) саны________, соның ішінде 3 – жастан ересек биелер (інгендер) саны ____ бас.
3. Жоспармен жылдық орта есеппен сауынды жылқылар (інгендер) _______бас.
4. Жоспармен өндірілетін қымыз (шұбат) көлемі есепке алу салмағымен ______ тонна.
5. Тәулігіне ______ тонна өнім өндіретін цехтің (қымыз немесе шұбат өндіретін) болуы.
6. Жоспармен өндірілетін қымызды (шұбатты) көлемі______ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) өздері қайта өңдеуге_____ тонна, басқа сату нысандары_____ тонна – (керегін толтыру).

7. Наличие земельных угодий, всего _____ га., в том числе, пашни _____ га., сенокосных угодий _______ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие  кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия ____________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____________ 2012 год
«Подтверждаю»
Начальник  Отдела сельского хозяйства __________ района _____________ области _______________(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» _________ 2012 г.
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 7
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
ЗАЯВКА
на получение субсидий для производства и реализации бройлерного мяса птицы и товарного яйца на 2012 год
1. Товаропроизводитель _______________________________________.
(наименование птицефабрики)
2. Среднегодовое поголовье кур-несушек на 1 января 2012 года ______ голов
_______________________________________________________.
(указать кросс и направление продуктивности)
3. Объем производства мяса птицы за 2011 год ________ тонн.
4. Ввод птицефабрики в эксплуатацию ___________________ (день, месяц, год).
5. Мощность птицефабрики _____ тонн, _____ тысяч штук (указать нужное).
6. Среднегодовая яйценоскость на 1 курицу несушку по итогам 2011 года ______ штук.
7. Планируемый объем производства в 2012 году мяса ____ тонн, яиц ____ тысяч штук, из них объем реализации мяса _____ тонн, яиц _____ тыс. штук (указать нужное).
8. Имеется сертификат (ИСО, знак «Экологическая продукция», система пищевой безопасности ХАССП) ______________ (указать какой сертификат и дату выдачи).
9. Имеется технологическое оборудование для содержания птицы __________ (указать какое клеточное/напольное), срок эксплуатации оборудования _____ лет.
10. Адрес Товаропроизводителя (полный):  ____________________.

7. Қолда бар жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар_____га, жайылымдар _____ га.
8. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. Тауар өндірушының мекен жайы______________________________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Кәсіпорынның басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
«Растаймын»
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ________________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 7-қосымша
2012 жылға бройлерлік құс етін және тауарлық жұмыртқа өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________
(құс фабрикасының атауы)
2. 2012 жылдың 1 қаңтарына жұмыртқалайтын құстың орташа жылдық саны_____бас
_______________________________________________________.
(кроссты және өнімділік бағытын көрсету)
3. 2011 жылы өндірілген құс етінің көлемі _____________ тонна.
4. Құс фабрикасы қолданысқа берілді ______________________ (күні, айы, жылы).
5. Құс фабрикасының қуаттылығы _______ тонна, _________ мың дана (қажеттісін көрсету).
6. 2011 жылғы нәтижелермен жылдық орта есеппен 1 жұмыртқалағыш жұмыртқа ______ мың дана.
7. 2012 жылы жоспармен өндірілетін ет көлемі __________ тонна, жұмыртқа_______ мың дана, оның ішінде сатылған ет_______тонна, жұмыртқа ________мың дана (керегін көрсету).
8. Сертификат (ИСО, «Экологиялық өнім» белгісі, ХАССП азық-түлік қауіпсіздік жүйесі)
____________________________________________________ бар ма
(қандай сертификат екендігін және берілген күнін көрсету).
9. Құстарды ұстауға технологиялық қондырғылар бар ма (қандай түрі-торлық/едендік екендігін көрсету), қондырғының пайдалану мерзімі _____ жыл.
10. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _______________.

11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие к ___ уровню.
Руководитель ___________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ________ 2012 год
«Подтверждаю»
Начальник  Отдела сельского хозяйства ___________ района
_________ области _________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ________ 2012г.
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных, указанных в заявке и определения соответствия критериям.
Приложение 8
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
ЗАЯВКА
на получение субсидий на удешевление стоимости сочных и грубых кормов используемых для кормления маточного поголовья крупного рогатого скота (коров) в 2012 году
1. Товаропроизводитель ________________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие крупного рогатого скота на 1 января 2012 года _____ голов, в т.ч. коров _____ голов _________________________(указать направление продуктивности).
3. Планируемое поголовье коров на субсидирование сочных и грубых кормов ____ голов.
4. Наличие земельных угодий, всего ______ га., в том числе пашни ___ га., сенокосных угодий ________ га., пастбищных угодий _______ га.
5. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
6. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
7. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
8. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
9. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы ___________________ (дата и номер регистрации).
10. Адрес (полный) Товаропроизводителя: ______________________
11. К заявке прилагаются следующие документы:

11. Өтінімге мынадай құжаттар тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Басшысы______________(аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ »________
«Растаймын»
____________ облысының _________ ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы _________________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы шаруашылықтардың өнімдегі көрсетілген мәліметтердің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 8-қосымша
2012 жылға iрi қара малдың аналық басын азықтандыру үшiн пайдаланылатын шырынды және кесек азықтың құнын iшiнара арзандату үшін субсидия алуға өтінім
1. Тауар өндіруші ____________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы ірі қара малының саны______бас, оның ішінде сиыр______бас_________________(өнімділіктің бағытын көрсету).
3. Шырынды және кесек азықты субсидиялау үшiн. жоспармен сиыр саны_______бас
4. Қолда бар жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар _____га, жайылымдар _____ га.
5. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
6. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы қосымша сатып алынуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркелген _____________(күні және тіркелген нөмірі).
9. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркелген_____________(күні және тіркелген нөмірі).
10. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _____________________
________________________________________________________________.
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:

1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) обязательство о сохранности маточного поголовья;
6) справка о наличии кормовых культур в севообороте или договор на покупку кормов;
Руководитель предприятия _______ (Ф.И.О., подпись, печать)
« _ » ___ 2012 год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 2012г. ____________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
Примечание:
Руководитель Отдела сельского хозяйства района вправе в порядке установленном законодательством создавать комиссию для проверки достоверности данных, указанных в заявке и определения соответствия критериям.
«Утверждаю»
аким  __________________ района
_______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«___» ________________ 2012 год
Приложение 9
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
СВОДНЫЙ АКТ (ежемесячный)
о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району
(указать нужное)
за ______ 2012 года по
(месяц)
__________ району _________________ области
Наименование товаропроизводителя
Субсидируемая    животноводческая продукция
Количество коров (голов)
Наименование, дата и № платежного документа
Объем реализованной животноводческой продукции (тонн, тысяч штук)
Наименование покупателя, его реквизиты
ИТОГО по району
Сводный акт (ежемесячный) составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции.
Количество коров указывается при производстве молока и субсидирование грубых и сочных кормов.
Начальник районного
отдела сельского хозяйства и ветеринарии
_______________________ (Ф.И.О., подпись)
Специалист районного
отдела сельского хозяйства и ветеринарии
_______________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 10
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
Сводный список распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий
по ______________________ области на 2012 год
Наименование
Наличие поголовья, голов
Наличие коров, голов
в том числе маток, голов
Поголовье на откорме, голов
Поголовье дойных коров
Объем производства продукции, тонн, тысяч штук
Норматив субсидий за единицу реализованной продукции, тенге
Доведенная квота
района
хозяйства
вид продукции (уровень)
тонн, тысяч штук
сумма субсидий, тысяч тенге
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
свинина
I
свинина
II
ИТОГО
мясо птицы
I
II
III
ИТОГО
товарное яйцо
I
II
III
ИТОГО
Шерсть
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Сочный и грубый корм
Заполняется на субсидирование стоимости сочных и грубых кормов используемых для кормления маточного поголовья (коров) крупного рогатого скота.
Примечание:
Управление сельского хозяйства области в течение четырех дней со дня утверждения квот представляет в Министерство сельского хозяйства копию решения акима области об утверждении квот для товаропроизводителей участвующих в программе субсидирования.
«Утверждаю»
Начальник Управления сельского хозяйства
_____________ области
_______________(Ф.И.О., подпись, печать)
«______»________________2012 год
Приложение 11
к решению акима области
от 4 июня 2012 года
№ 27
Сводная ведомость по области
об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий
______________________________________________ ( указать нужное)
за _________ 2012 года по ________________ области
(месяц)
Наименование
Годовая квота
Норматив субсидий     за  единицу (1 кг., штук) реализованной животноводческой продукции, тенге или на 1 голову
Фактически  реализовано животноводческой продукции, (тонн, тысяч штук)
Фактически использовано комбикормов (концкормов) для производства мяса,  яиц, тонн
Причитающаяся сумма субсидий с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате, тенге
Сельхозтоваропроизводителя
Продукции
тонн, тысяч штук
тенге
с начала года
за отчетный месяц
с  начала года
за отчетный месяц
Указать уровень продукции
Начальник отдела животноводства _____________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 12
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
Отчет (информация) по освоению средств на «____» ____________ 2012 года
по ________________________ области
№ п/п
Наименование (продукции)
Доведенная квота
Доведенный план финансирования, тысяч тенге
Фактически реализовано
Находится на обработке в управлении с/х области
Фактически оплачено
уровень
кг,  тысяч штук
сумма, тысяч тенге
уровень
кг, тысяч штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тысяч штук
сумма, тысяч тенге
уровень
кг, тысяч штук
сумма, тысяч тенге
Отчет (информация) представляется ежемесячно не позднее 5 числа следующим за отчетным месяцем.
Доведенный план финансирования, тысяч тенге  на отчетную дату с начала года.
Фактически реализовано  весь объем реализации (без учета субсидий).
Начальник отдела животноводства ____________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 13
к решению акима области
от 4 июня 2012 года № 27
Отчет (информация) по объемам реализации животноводческой продукции за «____» квартал 2012 года по ________________________ области
Наименование предприятия
Вид продукции
Доведенная квота, тонн, тысяч штук
Реализация
Объекты торговли
в том числе собственные
Предприятия переработки
в том числе собственные
Другие учреждения
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации, за 1 кг., 1 штуку, тенге
Цена реализации переработанной продукции
Другие учреждения больницы, школы и дошкольные учреждения и т.д.
Начальник отдела животноводства _____________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер ___________________________ (Ф.И.О., подпись)

1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы нөмірі көрсетілген анықтама;
5) аналық мал басын сақтауға міндеттеме;
6) егіс айналымында азықтық дақылдардың немесе азық сатып алу шартының болуы.
Кәсіпорынның басшысы __________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
«Растаймын»
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
2012 жылғы «____ » _________
Ескертпе:
Аудандық ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы бекітілген заңнама аясында шаруашылықтардың өтінімдегі көрсетілген мәліметтің дұрыстығын және өлшемдерге сәйкестігін тексеру үшін комиссия құруға құқылы.
«Бекітемін»
__________________ауданы әкімі
_______________________ (Т.А.Ж., қолы, мөрі)
2012 жылғы «___»_____________
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне
9-қосымша
_____________ облысы ___________ ауданы бойынша  2012 жылғы (айы) ___
_____________________________________________________________________  (керегін көрсету)
мал шаруашылығы өнімінің сатылуы, сондай-ақ аудан бойынша сиыр саны туралы
ЖИЫНТЫҚ АКТІ (ай сайынғы)
Тауар өндірушінің атауы
Субсидияланылатын мал шаруашылығы өнімі
Сиыр саны (бас)
Төлем құжатының атауы, күні  және №
Мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі (тонна, мың, дана)
Сатып алушының атауы, оның деректемелері
аудан бойынша
ЖИЫНТЫҒЫ
Жиынтық акті (ай сайынғы) субсидияланатын мал шаруашылығы өнімінің әрбір түріне жеке жасалады.
Сондай-ақ аудан бойынша сиыр саны өндірілген сүтке және шырынды және кесек азықты субсидиялау үшін сиырдың саны көрсетіледі.
Аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімінің бастығы _____________ (Т.А.Ж., қолы)
Аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімінің маманы ______________ (Т.А.Ж., қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 10-қосымша
2012 жылға арналған ____________________ облысы бойынша субсидиялау бағдарламасының қатысушылары арасында квоталар мен бюджеттік субсидиялар мөлшерін бөлу жиынтық тізімі
Атауы
Қолда бар мал саны, бас
Қолда бар сиыр, бас
Соның ішінде аналықтары, бас
Бордақылаудағы мал басы, бас
Сауылатын сиыр саны, бас
Өндірілетін өнім көлемі, тонна, мың дана
Сатылған өнім бірлігіне субсидия нормативі, теңге
Жеткізілген квота
аудан
шаруашылық
өнім түрі (деңгей)
тонна, мың дана
Субсидия сомасы, мың теңге
сиыр еті
І
сиыр еті
ІІ
сиыр еті
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
сүт
І
сүт
ІІ
сүт
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
шошқа еті
І
шошқа еті
ІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
құс еті
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
тауарлық жұмыртқа
І
ІІ
ІІІ
ЖИЫНТЫҒЫ
Жүн
ЖИЫНТЫҒЫ
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Шырынды және кесек азық
Шырынды және кесек азық ірі қара малдың аналық мал басын (сиырларды) азықтандыруға пайдаланылатын ірі және шырынды мал азығының құнын субсидиялауға толтыруда
Ескерту:
Облыстың Ауыл шаруашылығы басқармасы төрт күн ішінде квотаны бекіткен күннен бастап Ауыл шаруашылығы министрлігіне облыс әкімінің субсидиялау бағдарламасына қатысатын тауар өндірушілер үшін квотаны бекіту туралы шешімінің көшірмесін ұсынады.
«Бекітемін»
__________________облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_______________________ (Т.А.Ж., қолы, мөрі)
2012 жылғы «___»_____________
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне
11-қосымша
____________________ облысы бойынша 2012 жылғы ____________ (айы)
_____________________________________________________________________ (керегін көрсету)
мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі, сондай-ақ, сиыр саны мен субсидиялар төлеу туралы
облыс бойынша жиынтық ведомосі
Атауы
Жылдық квота
Сатылған мал шаруашылығы өнімінің бірлігі (кг, дана) үшін субсидия нормативтері, теңге немесе 1 басқа
Нақты сойыс салмағында сатылған ет, сүт, жүн, жұмыртқа (тонна, мың дана)
Ет, жұмыртқа өндірісі үшін пайдаланған нақты құрама азық (құрама жем), тонна
Жыл  басынан бері тиесілі субсидияның соммасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Субсидиялардың тиесілі сомасының қалдығы, теңге
Төленуге жататыны, теңге
Ауыл шаруашылығы тауар өндіруші
Өнім
тонна, мың дана
теңге
жыл  басынан
есеп беру айында
жыл  басынан
есеп беру айында
Өнім деңгейін көрсету
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы_______________ (Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер __________________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 12-қосымша
_________________ облысы бойынша
2012 жылдың «____» ____________ айына игерілген қаражат бойынша есеп (ақпарат)
№ р/н
Атауы
(өнімнің)
Жеткізілген  квота
Жеткізілген  қаржыландыру жоспары, мың теңге
Нақты сатылғаны
Облыстық ауылшаруашылығы басқармасында өңдеуде жатыр
Нақты төленгені
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың тенге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың тенге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
Айына игерілген қаражат бойынша есеп (ақпарат) келесі есепті айдың 5–нен кешіктірілмей ай сайын ұсынылады.
Жеткізілген қаржыландыру жоспары мың теңге есептесу күні жылдың басында.
Нақты сатылған барлық сатылатын көлем (субсидияны есепке алмай)
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ______________ (Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер __________________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 4 маусымдағы
№ 27 шешіміне 13-қосымша
__________________ облысы бойынша
2012 жылдың «_________» тоқсанында сатылған мал шаруашылығы өнімінің көлемі бойынша есеп (ақпарат)
Кәсіпорынның атауы
Өнімнің түрі
Жеткізілген  квота, тонн, мың дана
Сату
Сауда объектілері
соның ішінде, меншікті
Қайта өңдеу кәсіпорындары
соның ішінде меншікті
Басқа мекемелер
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг, 1 дана сату бағасы, теңге
Өңделген өнімнің сату бағасы
Басқа аурухана, мектеп және мектепке дейінгі мекемелер және т.б.
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы _____________ (Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер _________________________________ (Т.А.Ж., қолы)