Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 13 июня 2012 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 июля 2012 года № 2092. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 19 декабря 2012 года № 384
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 19.12.2012 № 384.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги «Выдача справок по опеке и попечительству» согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) регламент государственной услуги «Выдача справок в пенсионные фонды, территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям» согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) регламент государственной услуги «Выдача справок органов опеки и попечительства для оформления сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища» согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
4) регламент государственной услуги «Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой» согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
5) регламент государственной услуги «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей» согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Каныбекова С.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима области      Б.Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б.Жилкишиев
Заместитель акима области                  Б.Алиев
Заместитель акима области                  А.Бектаев
Заместитель акима области                  С.Каныбеков
Заместитель акима области                  С.Туякбаев
Начальник областного управления
экономики и бюджетного планирования        Е.Садыр
Начальник областного управления финансов   Р.Исаева
Приложение 1
к постановлению акимата Южно-Казахстанской
области от 13 июня 2012 года № 186
Регламент государственной услуги
«Выдача справок по опеке и попечительству»

Білім саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 186 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 19 шілдеде № 2092 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 384 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің  19.12.2012 № 384 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес «Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтамалар беру» мемлекеттік қызметінің регламенті;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес «Зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру» мемлекеттік қызметінің регламенті;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес «Тұрғын үйдің меншік иелері болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының анықтамалар беруі» мемлекеттік қызметінің регламенті;
4) осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес «Білім алушылар мен тәрбиеленушілерді білімнің жалпы білім беру ұйымдарына және үйге тегін тасымалдауды қамтамасыз ету» мемлекеттік қызметінің регламенті;
5) осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес «Жетімдерді, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Ә.Қаныбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы           Б.Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б.Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Б.Әлиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә.Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Қаныбеков
Облыс әкімінің орынбасары                  С.Тұяқбаев
Облыстық экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы            Е.Садыр
Облыстық қаржы басқармасының бастығы       Р.Исаева
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 186 қаулысына 1-қосымша
«Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтамалар беру» мемлекеттiк қызметінің регламенті

1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте " Выдача справок по опеке и попечительству " (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое лицо;
2) уполномоченный орган - отдел образования района (города областного значения).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом или через Центры обслуживания населения (далее - Центр) согласно приложениям 1, 2 настоящего Регламента.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье», постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» (далее - Стандарт) и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки по опеке и попечительству (далее - справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе: согласно приложению 4 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе адреса которых указаны в приложениях 1,2. График работы уполномоченных органов и Центров предусмотрен пунктом 9 Стандарта.
Сведения о государственной услуге размещены на сайте www.ontustik.gov.kz акимата Южно-Казахстанской области.

1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Қамқоршылық және қорғаншылық жөнінде анықтамалар беру» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке тұлға;
2) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi – мемлекеттiк қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгiлейтiн және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттiк қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртiбiн айқындайтын нормативтiк құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылынық) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызмет уәкілетті орган немесе халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi - Орталық) арқылы осы Регламенттің 1 және 2-қосымшаларға сәйкес көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Кодексі, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 140 қаулысы (бұдан әрi - Стандарт) және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны қамқоршылық және қорғаншылық бойынша анықтамалар беру (бұдан әрi - анықтама) немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауапты қағаз тасығышта Стандарттың 4-қосымшасына сәйкес беру болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары осы Регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген. Орталықтың немесе уәкілетті органның жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету туралы мәліметтер Оңтүстік Қазақстан облыс әкімінің www.ontustik.gov.kz сайтында орналасқан.

9. Сроки оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является:
1) при обращении в уполномоченный орган - непредставление потребителем одного из документов, указанных в пункте 11 Стандарта;
2) при обращении в Центр, уполномоченный орган при представлении неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта, в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов Центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование уполномоченного органа о причине отказа.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган или в Центр;
2) инспектор Центра принимает документы, регистрирует и направляет в накопительный отдел, инспектор накопительного отдела Центра передает документы в уполномоченный орган.
Факт отправки пакета документов из Центра в уполномоченный орган фиксируется в информационной системе Центра (далее - ИС ЦОН) при помощи сканера штрихкода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа фиксирует в ИС ЦОН-а (в случае отсутствия в уполномоченном органе собственной информационной системы) и проводит регистрацию полученных документов, и передает на рассмотрение руководителю;
4) после рассмотрения руководитель уполномоченного органа отписывает ответственному исполнителю;
5) ответственный исполнитель осуществляет рассмотрение представленного заявления из Центра или от потребителя, подготавливает мотивированный отказ или оформляет справку, затем направляет на подписание руководителю уполномоченного органа;
6) руководитель уполномоченного органа подписывает справку или мотивированный отказ и направляет в канцелярию уполномоченного органа;
7) сотрудник канцелярии уполномоченного органа направляет результат оказания государственной услуги в Центр, фиксирует в ИС ЦОН-а (в случае отсутствия в уполномоченном органе собственной информационной системы) или выдает потребителю в случае обращения в уполномоченный орган;
8) При приеме готового результата государственной услуги от уполномоченного органа, Центром фиксируются поступившие документы в ИС ЦОН-а при помощи сканера штрихкода;

9. Орталықтағы және уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуының негізі:
1) уәкілетті органға жүгінгенде Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттардың бірін тұтынушы ұсынбауы;
2) Орталыққа жүгінгенде уәкілетті орган Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттардың толық пакетін тапсырмаған жағдайда құжаттар пакетін алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде бастартудың себептерінің жазбаша негіздемесімен оларды Орталыққа қайтару болып табылады.
Орталық құжаттар пакетін алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде уәкілетті органның бастартудың себептерінің жазбаша негіздемесімен оларды тұтынушыға тапсырады.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға немесе Орталыққа өтініш тапсырады;
2) Орталық инспекторы құжаттарды қабылдап, тіркеп және жинақтау бөліміне жолдайды, Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы құжаттарды уәкілетті органға жолдайды.
Орталықтан уәкілетті органға жолданған құжаттар пакетінің жөнелтілуі, мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі құжаттар қозғалысын бақылауға мүмкіндік беретін штрихкодты сканердің көмегімен Орталықтың ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі - ХҚКО АЖ) белгіленеді;
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері ХҚКО АЖ-де (егер уәкілетті органның өз ақпараттық жүйесі болмаған жағдайда) құжаттарды тіркейді және қолма-қол келген құжаттарды тіркеп, басшының қарауына жолдайды;
4) басшы құжаттарды қарап, жауапты орындаушыға жөнелтеді;
5) жауапты орындаушы Орталықтан немесе тұтынушыдан келген өтінішті қараған соң дәлелді бас тарту туралы жауап жазады немесе анықтаманы ресімдейді де басшыға қол қоюға жолдайды;
6) уәкілетті органның басшысы анықтамаға немесе дәлелді бас тартуға қол қояды да, уәкілетті органның кеңсесіне жолдайды;
7) кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін Орталыққа жолдайды, ХҚКО АЖ-де (егер уәкілетті органның өз ақпараттық жүйесі болмаған жағдайда) құжаттарды тіркейді немесе уәкілетті органға жүгінген жағдайда тұтынушыға табыстайды.
8) Орталық мемлекеттік қызмет көрсетудің дайын нәтижесін уәкілетті органнан алғанда, штрикодты сканердің көмегімен Орталықтың ақпараттық жүйесінде белгіленеді;

9) Центр выдает потребителю уведомление либо мотивированный отказ.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов в Центре осуществляется посредством "окон", на которых размещается информация о предназначении и выполняемых функциях «окон», а также указывается фамилия, имя, отчество и должность инспектора Центра по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Прием документов в уполномоченном органе осуществляется через ответственного исполнителя уполномоченного органа по адресам, указанным в приложении 2 к настоящему Регламенту.
После сдачи документов в уполномоченный орган потребителю выдается расписка о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги.
После сдачи документов в Центр потребителю выдается расписка о приеме соответствующих документов, с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названия приложенных документов;
даты (время) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества инспектора Центра, принявшего заявление на оказание государственной услуги.
14. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет документы в Центр или уполномоченный орган согласно пункту 11 Стандарта.
15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) инспектор Центра;
2) инспектор накопительного отдела Центра;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
4) руководство уполномоченного органа;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.

9) Орталық тұтынушыға анықтаманы немесе дәләлді бас тартуды табыстайды.
12. Орталықта және уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібінінің сипаттамасы
13. Орталықта құжаттарды қабылдау осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша орталықтың инспекторының аты-жөні, әкесінің аты және лауызымы, көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтер көрсетілген «терезелер» арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органда құжаттарды қабылдау осы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлары бойынша уәкілетті органның жауапты атқарушысы арқылы жүзеге асырылады.
Уәкілетті органға құжаттар тапсырылған соң тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі.
Орталыққа құжаттарды тапсырған соң тұтынушыға тиісті құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі:
сұрау салудың қабылданған нөмiрi мен күнi;
сұрау салынған мемлекеттiк қызметтiң түрi;
қоса берiлген құжаттардың саны мен атаулары;
құжаттардың берiлген күнi мен орны;
құжаттарды ресiмдеу үшiн өтiнiштi қабылдаған орталық инспекторының тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетілуі қажет.
14. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушы Орталыққа немесе уәкілетті органға Стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттарды тапсыруы қажет.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) Орталық инспекторы;
2) Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы;
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері;
4) уәкілетті органның басшысы;
5) уәкілетті органның жауапты атқарушысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін кестелер осы Регламенттің 4-қосымшасында көрсетілген.

5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и руководитель Центра (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справок по опеке и попечительству»
Перечень Центров обслуживания населения
по оказанию государственной услуги
Наименование Центров обслуживания населения
Юридический
адрес
Контактные данные
1.
Центр обслуживания населения по Южно- Казахстанской области
город Шымкент, улица Мадели Кожа, дом без номера
8-7252-30-06-79 8-72528-21-09-00
2.
Городской отдел № 1 города Шымкент
город Шымкент, улица Мадели Кожа, дом без номера
8-7252-30-06-79 8-72528-21-09-00
3.
Городской отдел № 2 города Шымкент
город Шымкент, улица Мадели Кожа, дом без номера

5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершіліктері
18. Мемлекеттік қызмет көрсететін жауапты тұлға уәкілетті органның басшысы және Орталықтың басшысы (бұдан әрі - лауазымды тұлғалар) болып табылады.
Лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға жауапты болады.
«Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтамалар беру»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізімі
Халыққа қызмет көрсету орталығының атауы
Заңды мекен - жайы
Байланыс
телефоны
1
Оңтүстік Қазақстан облысының Халыққа қызмет көрсету орталығы
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, нөмірсіз үй
8-7252-30-06-79
8-7252-21-09-00
2
Шымкент қаласының № 1 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, нөмірсіз үй
8-7252-30-06-79
8-7252-21-09-00
3
Шымкент қаласының № 2 қалалық бөлімі
Шымкент қаласы, Мәделі қожа көшесі, нөмірсіз үй

8-72531
2-21-92
Государственное
учреждение «Отдел образования
города Кентау»
город Кентау,
проспект Яссауи, дом № 85
8-72536
3-00-50
Государственное
учреждение «Отдел образования
города Шымкент»
город Шымкент,
21 микрорайон, улица Жангельдина, дом № 17
8-7252
56-86-06
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справок по опеке и попечительству»
Описание
последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Инспектор
Центра
Инспектор накопительного
отдела
Инспектор
накопительного
отдела
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов
Расписывается
в журнале и
собирает
документы
Составляет
реестр и
направляет
документы
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
в журнале и
выдача
расписки
Сбор
документов в
накопительный
отдел
Отправка
документов в
уполномоченный
орган
Сроки исполнения
30 минут
3 раза в день
Не менее 2-х раз в день
Номер следующего
действия
2
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного
органа
Руководство уполномоченного органа
Ответственный исполнитель
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием документов, регистрация
Ознакомление с корреспонденцией, определение ответственного исполнителя
для
исполнения
Осуществление проверки полноты документов, подготовка мотивированного отказа или оформление справки
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление
документов руководству
для
наложения
резолюции
Наложение
резолюции,
отправка документов ответственному исполнителю
Передача документов с материалами руководству уполномоченного органа
Сроки исполнения
30 минут
1 час
4 рабочих дня
Номер следующего
действия
5
6
7
№ действия (хода,
потока работ)
7
8
9
Наименование СФЕ
Руководство уполномоченного
органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Инспектор Центра
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление с корреспонденцией
Регистрация справки в книге выдачи справок по опеке и попечительству или мотивированного отказа
Выдача справки либо мотивированного отказа потребителю
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание документа
Передача результата оказания государственной услуги потребителю или в Центр, расписка о выдаче
справки либо мотивированного отказа
Расписка о выдаче
справки либо мотивированного отказа потребителю
Сроки исполнения
30 минут
В течение рабочего дня
В течение рабочего
дня
Номер следующего
действия
10
11
12
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1 СФЕ
Инспектор
Центра
Группа 2 СФЕ
Сотрудник канцелярии
уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Руководство
уполномоченного органа
Действие № 1
Прием документов,
выдача расписки,
регистрация заявления,
направление документов в
уполномоченный орган
Действие № 2
Прием заявления из Центра или от потребителя, регистрация, направление заявления руководству
уполномоченного органа
Действие № 3
Наложение
резолюции
Действие № 4 Рассмотрение справки, оформление справки
Действие № 5 Подписание справки
Действие № 6
Передача справки в
Центр или потребителю
Действие № 7
Выдача справки
потребителю в Центре
Таблица 2. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Инспектор
Центра
Группа 2 СФЕ
Сотрудник канцелярии
уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Руководство
уполномоченного органа
Действие № 1
Прием документов,
выдача расписки,
регистрация заявления,
направление документов в
уполномоченный орган
Действие № 2
Прием заявления из Центра или от потребителя, регистрация, направление заявления руководству
уполномоченного органа
Действие № 3
Наложение
резолюции
Действие № 4 Оформление мотивированного отказа
Действие № 5 Подписание мотивированного отказа
Действие № 6
Передача мотивированного отказа в
Центр или потребителю
Действие № 7
Выдача мотивированного отказа
потребителю в Центре
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справок по опеке и попечительству»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 2
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области

8-72531
2-21-92
«Кентау қалалық білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы,
Яссауи даңғылы, № 85 үй
8-72536
3-00-50
«Шымкент қалалық білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы,
21 мөлтек аудан, Жангелдин көшесі, № 17 үй
8-7252
56-86-06
«Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтамалар беру»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің (үдерістердің) реттілігі және өзара әрекеттілігінінің сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ әрекеттерін сипаттау
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыс легі)
әрекеттің № (барысы, жұмыс легі)
1
2
3
ҚФБ атауы
Орталық инспекторы
Жинақтау бөлімінің инспекторы
Жинақтау бөлімінің инспекторы
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Журналға қол қояды және құжаттарды жинайды
Тізілімді құрады және құжаттарды жібереді
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Журналға тіркеу және қолхат беру
Жинақтау бөліміне құжаттарды жинау
Уәкілетті органға құжаттарды жіберу
Орындалу мерзімдері
30 минут
Күніне 3 рет
Күніне 2 реттен кем емес
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
4
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыстардың легі)
Әрекеттің № (барысы, жұмыстардың легі)
4
5
6
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның басшысы
Жауапты атқарушы
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Құжаттармен танысу, орындау үшін жауапты атқарушы белгілеу
Құжаттардың толықтығын тексеруді жүзеге асыру, дәлелді бастартуды немесе анықтама дайындау
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Бұрыштама үшін басшыға құжаттарды жіберу
Бұрыштама салу, құжаттарды жауапты атқарушыға жіберу
Материалдары бар құжаттарды уәкілетті органның басшылығына тапсыру
Орындалу мерзімі
30 минут
1 сағат
4 жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
5
6
7
Әрекеттің № (барысы, жұмыс легі)
7
8
9
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның жауапты атқарушысы
Орталық инспекторы
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Хаттармен танысу
Анықтаманы қамқоршылық және қорғаншылық бойынша анықтамаларды немесе дәлелді бастартуларды беру кітабына тіркеу
Тұтынушыға анықтама немесе дәлелді бастарту беру
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Құжатқа қол қою
Тұтынушыға немесе орталыққа мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін тапсыру, анықтама немесе дәлелді бастартуды табыстау жөнінде қолхат
Тұтынушыға анықтама немесе дәлелді бастарту беру туралы қолхат
Орындау мерзімі
30 минут
Жұмыс күні ішінде
Жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
10
11
12
2-кесте. Қолдану нұсқасы. Негізгі үдеріс
1-топ ҚФБ
Орталық инспекторы
2-топ ҚФБ
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
3-топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
№ 1-әрекет
Құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу, уәкілетті органға құжаттарды жіберу
№ 2-әрекет
Орталықтан немесе тұтынушыдан өтінішті қабылдау, тіркеу, уәкілетті органның басшысына өтініш жіберу
№ 3-әрекет
Бұрыштама қою
№ 4-әрекет
Құжаттарды қарастыру, анықтаманы ресімдеу
№ 5-әрекет
Анықтамаға қол қою
№ 6-әрекет
анықтаманы орталыққа немесе тұтынушыға жіберу
№ 7-әрекет
Орталықта тұтынушыға анықтама беру
2-кесте Қолдану нұсқасы. Балама үдеріс.
1-топ ҚФБ
Орталық инспекторы
2-топ ҚФБ
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
3-топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
№ 1-әрекет
Құжаттарды қабылдау, қолхат беру, өтінішті тіркеу, уәкілетті органға құжаттарды жіберу
№ 2-әрекет
Орталықтан немесе тұтынушыдан өтінішті қабылдау, тіркеу, уәкілетті органның басшысына өтініш жіберу
№ 3-әрекет
Бұрыштама қою
№ 4-әрекет
Дәлелді бастартуды ресімдеу
№ 5-әрекет дәлелді бас тартуға қол қою
№ 6-әрекет
Орталық немесе тұтынушыға дәлелді бастартуды жіберу
№ 7-әрекет
Тұтынушыға Орталықта дәлелді бас тартуды беру
«Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтамалар беру»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
4-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін кестелер
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің

7. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки на получение пенсионных накоплений, справки согласия в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел на осуществление действий с имуществом, принадлежащим несовершеннолетним (далее - справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе согласно приложениям 4, 5 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в Центре или уполномоченном органе, адреса которых указаны в приложениях 1, 2 настоящего Регламента. График работы уполномоченных органов и Центров предусмотрен пунктом 22 Стандарта.
Сведения о государственной услуге размещены на сайте www.ontustik.gov.kz акимата Южно-Казахстанской области.
9. Сроки оказания государственной услуги в Центре и уполномоченном органе указаны в пункте 7 Стандарта.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является:
1) при обращении в уполномоченный орган - непредставление потребителем одного из документов, указанных в пункте 11 Стандарта;
2) при обращении в Центр, уполномоченный орган - при представлении неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта; в течение одного рабочего дня после получения пакета документов возвращает их в Центр с письменным обоснованием причин отказа.
После получения пакета документов Центр информирует потребителя в течение одного рабочего дня и выдает письменное обоснование уполномоченного органа о причине отказа.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя до получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган или в Центр;
2) инспектор Центра принимает документы, регистрирует и направляет в накопительный отдел, инспектор накопительного отдела Центра передает документы в уполномоченный орган.
Факт отправки пакета документов из Центра в уполномоченный орган фиксируется в информационной системе Центра (далее - ИС ЦОН) при помощи сканера штрихкода, позволяющего отслеживать движение документов в процессе оказания государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа фиксирует в ИС ЦОН-а (в случае отсутствия в уполномоченном органе собственной информационной системы) и проводит регистрацию полученных документов, и передает на рассмотрение руководителю;

7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi Жол полициясы комитетiнiң аумақтық бөлiмшелерiне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресiмдеу үшiн анықтамалар беру (бұдан әрi - анықтама) немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауапты қағаз тасығышта беру болып табылады: стандарттың 4,5-қосымшасына сәйкес.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты Орталықтан немесе уәкілетті органнан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген. Орталықтың немесе уәкілетті органның жұмыс кестесі Стандарттың 22-тармағында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету туралы мәліметтер Оңтүстік Қазақстан облыс әкімінің www.ontustik.gov.kz сайтында орналасқан.
9. Орталықтағы және уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағында көрсетілген.
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуының негізі:
1) уәкілетті органға жүгінгенде Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттардың бірін тұтынушы ұсынбауы;
2) Орталыққа жүгінгенде уәкілетті орган Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттардың толық пакетін тапсырмаған жағдайда; құжаттар пакетін алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде бастартудың себептерінің жазбаша негіздемесімен оларды Орталыққа қайтару болып табылады.
Орталық құжаттар пакетін алғаннан кейін бір жұмыс күні ішінде уәкілетті органның бастартудың себептерінің жазбаша негіздемесімен оларды тұтынушыға тапсырады.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға немесе Орталыққа өтініш тапсырады;
2) Орталық инспекторы құжаттарды қабылдап, тіркеп және жинақтау бөліміне жолдайды, Орталықтың жинақтау бөлімінің инспекторы құжаттарды уәкілетті органға жолдайды.
Орталықтан уәкілетті органға жолданған құжаттар пакетінің жөнелтілуі, мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі құжаттар қозғалысын бақылауға мүмкіндік беретін штрихкодты сканердің көмегімен Орталықтың ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – ХҚКО АЖ) белгіленеді;
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері ХҚКО АЖ-де (егер уәкілетті органның өз ақпараттық жүйесі болмаған жағдайда) құжаттарды тіркейді және қолма-қол келген құжаттарды тіркеп, басшының қарауына жолдайды;

8-72-546-43-329
19.
Сарыагашский районный отдел
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Шораулы, дом без номера
8-72-537-27-021
20.
Абайский сельский отдел
Сарыагашский район, село Абай, улица А.Жылкышиева, дом без номера
8-72-532-31-629
21.
Шардаринский районный отдел
Шардаринский район, г. Шардара, тупик Шардара дом без номера
8-72-535-21-583
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Выдача справок в пенсионные фонды,
территориальные подразделения Комитета
дорожной полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан для оформления
наследства несовершеннолетним детям»
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
Наименование
Уполномоченных органов
Юридический
адрес
Контактный
телефон
Государственное
учреждение «Отдел образования
Байдибекского района»
Байдибекский район,
село Шаян,
улица Тасболатова, дом № 1
8-72548
2-15-52
Государственное
учреждение «Отдел образования
Ордабасинского района»
Ордабасинский район,
село Темирлан,
улица Т.Рыскулова, дом № 17
8-72530
2-16-13
Государственное
учреждение «Отдел образования
Мактааральского района»
Мактааральский район,
город Жетысай,
улица М.Ауезова, дом № 3
8-72534
6-52-65
Государственное
учреждение «Отдел образования
Отырарского района»
Отырарский район,
село Шаульдер,
проспект У.Аргынбекова, дом № 21

8-72546-43-329
19
Сарыағаш аудандық бөлімі
Сарыағаш ауданы, Сарыағаш қаласы, Шораұлы көшесі, нөмірсіз үй
8-72537-27-021
20
Абай ауылдық бөлімі
Абай ауылы, Ә.Жылқышиев көшесі, нөмірсіз үй
8-72532-31-629
21
Шардара аудандық бөлімі
Шардара ауданы, Шардара қаласы, Шардара тұйығы, нөмірсіз үй
8-72535-21-583
«Зейнетақы қорларына, Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетініңаумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны
ресімдеу үшін анықтамалар беру»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша
уәкілетті органдардың тізімі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекен - жайы
Байланыс
телефоны
«Бәйдібек аудандық білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы,
Тасболатов көшесі, № 1 үй
8-72548
2-15-52
«Ордабасы аудандық білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы,
Темірлан ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, № 17 үй
8-72530
2-16-13
«Мақтаарал аудандық білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы,
Жетісай қаласы, М.Әуезов көшесі, № 3 үй
8-72534
6-52-65
«Отырар аудандық білім бөлімі» Мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы,
Шәуілдір ауылы,
Ұ.Арғынбеков даңғылы, № 21 үй

1. В настоящем Регламенте «Выдача справок органов опеки и попечительства для оформления сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое лицо;
2) уполномоченный орган - отдел образования района (города областного значения).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом или через Центры обслуживания населения (далее - Центр) согласно приложениям 1,2 настоящего Регламента.
4. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании Гражданского Кодекса Республики Казахстан, Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье», Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях, постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» (далее - Стандарт) и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки органов опеки и попечительства для оформления сделок, затрагивающих интересы несовершеннолетних детей, являющихся собственниками жилища (далее - справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе согласно 4 приложению Стандарта.

1. Осы «Тұрғын үйдiң меншiк иелерi болып табылатын кәмелетке толмаған балалардың мүдделерiн қозғайтын мәмiлелердi ресімдеу үшiн қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының анықтамалар беруі» мемлекеттік қызметінің регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі түсініктер пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке тұлға;
2) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi – мемлекеттiк қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгiлейтiн және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттiк қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртiбiн айқындайтын нормативтiк құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылынық) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызмет осы Регламенттің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес уәкілетті орган немесе халыққа қызмет көрсету орталықтары (бұдан әрi - Орталық) арқылы көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының Азаматтық Кодексі, Қазақстан Республикасының «Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы» 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Кодексі, Қазақстан Республикасының «Тұрғын үй қатынастары туралы» 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» 2010 жылғы 26 ақпандағы № 140 қаулысы (бұдан әрі - Стандарт) және Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны Тұрғын үй меншік иесі болып табылатын кәмелеттік жасқа толмаған балалардың мүдделерін қозғайтын мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылар мен қамқоршылар органдарының анықтамалар (бұдан әрi - анықтама) беруі немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауапты қағаз тасығышта Стандарттың 4-қосымшасына сәйкес беру болып табылады.

1. В настоящем Регламенте «Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое лицо;
2) уполномоченный орган - аппарат акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом согласно приложению 1 настоящего Регламента.
4. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», постановления Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2007 года № 1256 «Об утверждении гарантированного государственного норматива сети организаций образования», постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 336 «Об утверждении стандартов государственных услуг и внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (далее - Стандарт).
7. Результатом завершения оказываемой государственной услуги является обеспечение обучающихся и воспитанников бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой с выдачей справки об обеспечении бесплатным подвозом к общеобразовательной организации образования и обратно домой (далее - справка), либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе согласно приложению 6 Стандарта.

1. Осы «Білім алушылар мен тәрбиеленушiлердi білімнің жалпы бiлiм беру ұйымдарына және үйге тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай түсінік пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке тұлға;
2) уәкілетті орган - кент, ауыл (селосы), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi – мемлекеттiк қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгiлейтiн және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттiк қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртiбiн айқындайтын нормативтiк құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылынық) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттік қызмет осы Регламенттің 1-қосымшасына сәйкес уәкілетті органмен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Білім беру желілерінің кепілдендірілген мемлекеттік нормативін бекіту туралы» 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1256 қаулысы, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы және «Мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы» 2011 жылғы 31 наурыздағы № 336 қаулысы негізінде жүзеге асырылады (бұдан әрі - Стандарт).
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нәтижесі білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін ұйымдардан және кейін үйге тегін тасуды қамтамасыз ету жөнінде анықтама берумен (бұдан әрі - анықтама) және білім алушылар мен тәрбиеленушілерді жалпы білім беретін ұйымдардан және кейін үйге тегін тасуды қамтамасыз ету немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауапты қағаз тасығышта Стандарттың 6-қосымшасына сәйкес беру болып табылады.

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе, адреса которые указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту. График работы уполномоченных органов предусмотрен пунктом 9 Стандарта.
Сведения о государственной услуге размещены на сайте www.ontustik.gov.kz акимата Южно-Казахстанской области.
9. Сроки оказания государственной услуги согласно пункта 7 Стандарта.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является непредставление потребителем соответствующих документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии уполномоченного органа принимает документы от потребителя, регистрирует документы и выдает расписку о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги;
2) сотрудник канцелярии уполномоченного органа заносит документы руководителю для определения ответственного исполнителя:
3) руководитель уполномоченного органа определяет исполнителя и направляет для исполнения;
4) ответственный специалист уполномоченного органа в случае предоставления неполного пакета документов готовит проект отказа или оформляет справку, затем направляет на подписание руководителю уполномоченного органа;
5) руководитель уполномоченного органа подписывает справку или мотивированный отказ и направляет в канцелярию;
6) сотрудник канцелярии уполномоченного органа регистрирует справку, а в случае предоставления неполного пакета документов регистрирует письмо об отказе или о приостановлении и выдает потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе оказания государственной услуги
13. Документы сдаются ответственному специалисту по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается расписка в получении необходимых документов согласно приложению 2 к настоящему Регламенту с указанием номера и даты приема заявления, фамилии, имени, отчества специалиста уполномоченного органа, выдавшего расписку с указанием даты получения услуги.
14. Для получения государственной услуги потребителю необходимо предоставить документы: согласно пункта 11 Стандарта.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты уәкілетті органнан алуға болады, мекен-жайлары осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген. Уәкілетті органның жұмыс кестесі Стандарттың 9-тармағында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат Оңтүстік Қазақстан облыс әкімдігінің www.ontustik.gov.kz сайтында орналасқан.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-тармағына сәйкес.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартудың негізі осы Регламенттің 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тиісті құжаттарды ұсынбағаны болып табылады.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) уәкілетті органның кеңсе қызметкері тұтынушы ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі;
2) уәкілетті органның кеңсе қызметкері жауапты қызметкерді анықтау үшін әкімге құжаттарды алып кіреді;
3) уәкілетті органның басшысы жауапты қызметкерді анықтап, орындау үшін жолдайды;
4) уәкілетті органның жауапты қызметкері анықтаманы ресімдейді немесе тұтынушы тиісті құжаттарды толық ұсынбаған жағдайда дәлелді бас тарту жөнінде хатты ресімдейді және уәкілетті органның басшысына қол қоюға жолдайды;
5) уәкілетті органның басшысы анықтамаға немесе дәлелді бас тарту жөнінде хатқа қол қояды және кеңсеге жолдайды;
6) уәкілетті органның кеңсе қызметкері анықтаманы, тұтынушы тиісті құжаттарды толық ұсынбаған жағдайда дәлелді бас тарту жөнінде хатты немесе уақытша тоқтата тұру жөніндегі хатты тіркейді және тұтынушыға табыстайды.
12. Уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібінінің сипаттамасы
13. Құжаттар осы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекен-жайлар бойынша жауапты маманына тапсырылады.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттар тапсырылған соң тұтынушыға қызметті алатын күнін көрсетіп, қолхат беретін уәкілетті органның маманының тегі, аты, әкесінің аты, өтінішті қабылдау күні мен нөмірін көрсете отырып, осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес қажетті құжаттарды алуға қолхат беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушыға Стандарттың 11-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынуы қажет.

15. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) сотрудник канцелярии уполномоченного органа;
2) специалист уполномоченного органа;
3) руководитель уполномоченного органа.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
17. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 4 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа.
Ответственное лицо несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся
и воспитанников к общеобразовательной организации
образования и обратно домой»
Список уполномоченных органов
Наименование уполномоченных органов
Юридический адрес
График работы
Контактный телефон
Государственное учреждение «Аппарат акима Агыбетского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Агыбет, улица Т.Рыскулова, дом без номера

15. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) жұмылдырылған:
1) уәкілетті органның кеңсе қызметкері;
2) уәкілетті органның маманы;
3) уәкілетті органның басшысы.
16. Әр әкімшілік әрекетті (рәсімді) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ әкімшілік әрекеттерінің (рәсімдері) реттілігі мен өзара әрекеттерінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 5-қосымшасында көрсетілген.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетудің үдерісінде және әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін кестелер осы Регламенттің 6-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды тұлғалардың жауапкершіліктері.
18. Мемлекеттік қызмет көрсететін жауапты тұлға уәкілетті органның басшысы болып табылады.
Уәкілетті органның басшысы Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес белгіленген мерзім ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуді жүзеге асыруға жауапты болады.
«Білім алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнің жалпы білім беретiн ұйымдарына
және үйіне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті органдардың тізімі
Уәкілетті органдардың атауы
Заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс
телефоны
«Бәйдібек ауданы Ағыбет ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ағыбет ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, нөмірсіз үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
60-0-12
Государственное учреждение «Аппарат акима Алгабасского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шакпак, улица С.Абдижаппарова, дом № 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
56-2-49
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбастауского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Акбастау, улица Сейитказы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
46-3-84
46-4-91
Государственное учреждение «Аппарат акима Алмалинского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Жарыкбас, улица Ж.Дауталиева, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
79-4-80
79-4-04
Государственное учреждение «Аппарат акима Борлысайского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Актас, улица Н.Тойжанова, дом № 54
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
79-4-80
79-4-04
Государственное учреждение «Аппарат акима Боралдайского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Боралдай, улица Д.Батыршаева, дом № 155 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
48-3-72
48-2-45
Государственное учреждение «Аппарат акима Богенского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шалдар, улица А.Камбашулы, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48 54-3-01
54-3-02
54-2-25
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Жамбыл, улица А.Айнакожа, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
53-4-04
53-4-05
Государственное учреждение «Аппарат акима Коктерекского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Кенестобе, улица № 1, дом № 46
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
2-25-87
Государственное учреждение «Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район село Мынбулак улица А.Ералиева, дом № 27
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
60-0-12
«Бәйдібек ауданы Алғабас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шақпақ ауылы, С.Әбдіжаппаров көшесі, № 33 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
56-2-49
«Бәйдібек ауданы Ақбастау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ақбастау ауылы, Сейітқазы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
46-3-84
46-4-91
«Бәйдібек ауданы Алмалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Жарықбас ауылы, Ж.Дауталиев көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
79-4-80
79-4-04
«Бәйдібек ауданы Борлысай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Ақтас ауылы, Н.Тойжанов көшесі, № 54 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
79-4-80
79-4-04
«Бәйдібек ауданы Боралдай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Боралдай ауылы, Д.Батыршаев көшесі, № 155 А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
48-3-72
48-2-45
«Бәйдібек ауданы Бөген ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шалдар ауылы, А.Қамбашұлы көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
54-3-01
54-3-02
54-2-25
«Бәйдібек ауданы Жамбыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Жамбыл ауылы, А.Айнақожа көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
53-4-04
53-4-05
«Бәйдібек ауданы Көктерек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Кеңестөбе ауылы, № 1 көшесі, № 46 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
2-25-87
«Бәйдібек ауданы Мыңбұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Мыңбұлақ ауылы, А.Ералиева көшесі, № 27 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-48
57-2-40
57-3-08
Государственное учреждение «Аппарат акима Шаянского сельского округа Байдибекского района»
Байдибекский район, село Шаян, улица Б.Карашаулы, дом № 39
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-48
2-19-61
Государственное учреждение «Аппарат акима Алтынтюбинского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Алтынтобе, улица Ж.Жуматаева, дом № 45
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 45-2-28
45-2-03
45-2-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанабазарского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Жанабазар, улица Х.Рахымбай, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
33-6-58
33-6-47
Государственное учреждение «Аппарат акима Жигергенского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Жигерген, улица Т.Мырзабекова, дом № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
33-3-42
33-3-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Кокибелского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Кокибел, улица А.Азимкулова, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
31-5-01
31-5-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Казгуртского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Казгурт, улица Д.Конаева, дом № 76
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
2-17-80
2-18-60
Государственное учреждение «Аппарат акима Какпакского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Какпак, улица Казыбек би, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
47-5-43
47-5-10
Государственное учреждение «Аппарат акима Карабауского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Сынтас, улица Е.Сарыпбекова, дом № 60
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
76-2-49
76-0-09
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кызылкия Казгуртского района»
Казгуртский район, село Кызылкия, улица У.Сакулы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 31-1-31

8 725-48
57-2-40
57-3-08
«Бәйдібек ауданы Шаян ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Б.Қарашаұлы көшесі, № 39 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-48
2-19-61
«Қазығұрт ауданы Алтынтөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Алтынтөбе ауылы, Ж.Жұматаев көшесі, № 45 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
45-2-28
45-2-03
45-2-00
«Қазығұрт ауданы Жаңабазар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Жаңабазар ауылы, Х.Рақымбай көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
33-6-58
33-6-47
«Қазығұрт ауданы Жігерген ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Жігерген ауылы, Т.Мырзабеков көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
33-3-42
33-3-00
«Қазығұрт ауданы Көкібел ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Көкібел ауылы, Ә.Әзімқұлов көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
31-5-01
31-5-00
«Қазығұрт ауданы Қазығұрт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Қазығұрт елді мекені, Д.Қонаев көшесі, № 76 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
2-17-80
2-18-60
«Қазығұрт ауданы Қақпақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Қақпақ ауылы, Қазыбек би көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
47-5-43
47-5-10
«Қазығұрт ауданы Қарабау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Сынтас ауылы, Е.Сарыпбеков көшесі, № 60 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
76-2-49
76-0-09
«Қазығұрт ауданы Қызылқия ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Қызылқия ауылы, Ұ.Сақұлы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
31-1-31

31-1-79
31-3-19
Государственное учреждение «Аппарат акима Турбатского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Турбат, улица Бейбитшилик, дом № 98
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
45-4-39
45-4-60
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Шанак Казгуртского района»
Казгуртский район, село Шанак, улица Келдибек би, дом № 37
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
34-6-60
34-6-60
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Шарапхана Казгуртского района»
Казгуртский район, село Шарапхана, улица Ж.Акишулы, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39 44-4-51
44-2-58
44-4-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Шарбулакского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Шарбулак, улица Т.Батырбекова, дом № 21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
43-2-95
43-2-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Рабатского сельского округа Казгуртского района»
Казгуртский район, село Рабат, улица Акпан батыра, дом № 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-39
34-3-05
34-1-01
Государственное учреждение «Аппарат акима Абайского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Абайский сельский округ, село Жузимдик, улица Байтерек, дом № 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42)
43-1-91
43-1-92
Государственное учреждение «Аппарат акима Атамекенского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Атамекенский сельский округ, село Атамекен, улица Жибек жолы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42)
5-95-43
5-95-29
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирликского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Бирликский сельский округ, село Пернебаев, улица Калмурат Манап, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41)
3-36-11
3-22-06
Государственное учреждение «Аппарат акима Достыкского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Достыкский сельский округ, село Достык, улица Айкенжеева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34)
59-2-61
59-2-61
Государственное учреждение «Аппарат акима Ералиевского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Ералиевский сельский округ, село Арай, улица Жусипхан ата, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42) 43-3-66

31-1-79
31-3-19
«Қазығұрт ауданы Тұрбат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Тұрбат ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 98 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
45-4-39
45-4-60
«Қазығұрт ауданы Шанақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Шанақ ауылы, Келдібек би көшесі, № 37 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
34-6-60
34-6-60
«Қазығұрт ауданы Шарапхана ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Шарапхана ауылы, Ж.Әкішұлы көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
44-4-51
44-2-58
44-4-00
«Қазығұрт ауданы Шарбұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Шарбұлақ ауылы, Т.Батырбеков көшесі, № 21 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
43-2-95
43-2-00
«Қазығұрт ауданы Рабат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қазығұрт ауданы, Рабат ауылы, Ақпан батыр көшесі, № 30 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-39
34-3-05
34-1-01
«Мақтаарал ауданы Абай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Абай ауылдық округі, Жүзімдік елді мекені, Бәйтерек көшесі, № 8 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42
43-1-91
43-1-92
«Мақтаарал ауданы Атамекен ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Атамекен ауылдық округі, Атамекен елді мекені, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42
5-95-43
5-95-29
«Мақтаарал ауданы Бірлік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Бірлік ауылдық округі, Пернебаев ауылы, Қ.Манап көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41
3-36-11
3-22-06
«Мақтаарал ауданы Достық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Достық ауылдық округі, Достық елді мекені, Қ.Айкенжеев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34
59-2-61
59-2-61
«Мақтаарал ауданы Ералиев ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Ералиев ауылдық округі, Арай елді мекені, Жүсіпхан ата көшесі, №4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42
43-3-66

43-3-22
43-3-66
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшинского сельского округа Мактааральского района»
Мактааральский район, Енбекшинский сельский округ, село Т. Жайлыбаева, улица Желтоқсан, дом № 31
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41) 72-3-45
72-4-11
72-3-45
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Жамбылский сельский округ, село Кенесшил, улица Д.Байжигитов, дом № 1

43-3-22
43-3-66
«Мақтаарал ауданы Еңбекші ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Еңбекші ауылдық округі, Т.Жайлыбаев ауылы, Желтоқсан көшесі, № 31 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41
72-3-45
72-4-11
72-3-45
«Мақтаарал ауданы Жамбыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жамбыл ауылдық округі, Кеңесшіл елді мекені, Д.Байжігітов көшесі, №1 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41)
37-4-11
Государственное учреждение «Аппарат акима Жана ауылского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Жана ауылский сельский округ, село Мырзашуль, улица Жетибаев, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41)
5-62-01
5-62-01
Государственное учреждение «Аппарат акима Жана жолского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Жана жолский сельский округ, село Акжол, улица Казыбек би, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41)

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41
37-4-11
«Мақтаарал ауданы Жаңа ауыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жаңа ауыл ауыл округі, Мырзашөл елді мекені, Жетібаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41
5-62-01
5-62-01
«Мақтаарал ауданы Жаңа жол ауыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жаңа жол ауылдық округі, Ақжол ауылы, Қазыбек би көшесі, №2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41

26-5-06
Государственное учреждение «Аппарат акима Ж.Нурлыбаевского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Ж.Нурлыбаевский сельский округ, село Ынталы, улица Мадениет, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41)
24-1-41
37-1-60
Государственное учреждение «Аппарат акима Жылы суского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Жылы суский сельский округ, село Жылы су, улица Есболова, дом № 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34)

26-5-06
«Мақтаарал ауданы Ж. Нұрлыбаев ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Ж.Нұрлыбаев ауылдық округі, Ынталы ауылы, Мәдениет көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41
24-1-41
37-1-60
«Мақтаарал ауданы Жылы су ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жылы су ауылдық округі, Жылы су ауылы, Есболов көшесі, №16 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34

57-3-00
57-3-57
Государственное учреждение «Аппарат акима Ииржарского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Ииржарский сельский округ, улица Тауелсиздик, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41)
72-6-03
72-5-45
Государственное учреждение «Аппарат акима Казыбек бийского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Казыбек бийский сельский округ, село Казыбек би, улица С.Толегенов, дом № 1

57-3-00
57-3-57
«Мақтаарал ауданы Иіржар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Иіржар ауылдық округі, Тәуелсіздік көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41
72-6-03
72-5-45
«Мақтаарал ауданы Қазыбек би ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Қазыбек би ауылдық округі, Қазыбек би ауылы, С.Төлегенов көшесі, № 1 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34)
5-51-11
55-2-35
Государственное учреждение «Аппарат акима Калыбековского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Калыбековский сельский округ, село Улгили, улица Орда, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34)

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34
5-51-11
55-2-35
«Мақтаарал ауданы Қалыбеков ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Қалыбеков ауылдық округі, Үлгілі ауылы, Орда көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34

5-47-77
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракайского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Каракайский сельский округ, село Сатбаев, улица Курмангазы, дом № 41
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-34)
5-81-90
5-82-12
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылкумского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Кызылкумский сельский округ, село Кызылкум, улица К.А.Ясауи, дом № 30

5-47-77
«Мақтаарал ауданы Қарақай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Қарақай ауылдық округі, Сәтбаев елді мекені, Құрманғазы көшесі, № 41 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-34
5-81-90
5-82-12
«Мақтаарал ауданы Қызылқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Қызылқұм елді мекені, Қ.А.Ясауи көшесі, № 30 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42)
46-2-48
46-3-33
Государственное учреждение «Аппарат акима Макталынского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Макталынский сельский округ, село Макталы, улица Байтерек, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42)
44-5-88
Государственное учреждение «Аппарат акима Мактаралского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, кент Атакент, улица Бекжанова, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-41)
32-4-22
32-4-22
Государственное учреждение «Аппарат акима Ш.Дильдабековского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район, Ш.Дильдабековский сельский округ, село Бирлик, улица Бирлик, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42)
45-2-80

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42
46-2-48
46-3-33
«Мақтаарал ауданы Мақталы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Мақталы ауылдық округі, Мақталы ауылы, Бәйтерек көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42
44-5-88
«Мақтаарал ауданы Мақтарал ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Бекжанов көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-41
32-4-22
32-4-22
«Мақтаарал ауданы Ш.Ділдәбеков ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Ш.Ділдәбеков ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бірлік көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42
45-2-80

45-1-67
Государственное учреждение «Аппарат акима Ынтымакского сельского округа Мактаралского района»
Мактааральский район Ынтымакский сельский округ, село Оркенди, улица Амирханова, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(8 725-42)76-6-81 42-6-77 41-0-13 42-6-77
Государственное учреждение «Аппарат акима Асыкатинского кента Мактаралского района»
Мактааральский район, кент Асыката, улица Искакова, дом № 38
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(872542)
42-3-41 42-0-47 42-7-42 42-3-41
Государственное учреждение «Аппарат акима Атакентского кента Мактаралского района»
Мактааральский район, кент Атакент, улица Копжасаров, дом № 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(872541)
32-4-39
32-4-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Мырзакентского кента Мактаралского района»
Мактааральский район, кент Мырзакент, улица С.Жаштаева, дом № 96
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(872541)

45-1-67
«Мақтаарал ауданы Ынтымақ ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Ынтымақ ауылдық округі, Өркенді ауылы, А. Әмірханов көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-42
76-6-81
42-6-77
41-0-13
42-6-77
«Мақтаарал ауданы Асықата кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Асықата кенті, Ысқақов көшесі, № 38 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
(872542)
42-3-41
42-0-47
42-7-42
42-3-41
«Мақтаарал ауданы Атакент кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Көпжасаров көшесі, № 30 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
(872534)
32-4-39
32-4-39
«Мақтаарал ауданы Мырзакент кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Мырзакент кенті, С.Жаштаев көшесі, № 96 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
(872534)

21-1-01
21-9-34
Государственное учреждение «Аппарат акима города Жетысай Мактаралского района»
Мактааральский район, город Жетысай, улица М.Ауезова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
(872534)
6-32-53 6-15-83
Государственное учреждение «Аппарат акима Бадамского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Бадам, улица А.Шопакулы, дом № 1а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30
46-1-76
46-3-72
Государственное учреждение «Аппарат акима Боржарского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Уялыжар, улица Толеби, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30
41-0-83
41-0-33
Государственное учреждение «Аппарат акима Богенского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Боген, улица Б.Кенжебаев, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30
43-5-08
43-5-09
Государственное учреждение «Аппарат акима Жениского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Женис, улица С.Кожанов, дом № 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30
71-289
71-290
Государственное учреждение «Аппарат акима Кажымуканского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Темирлан, улица Казыбек би, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30
2-15-49
2-23-90
Государственное учреждение «Аппарат акима Караспанского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Караспан, улица Бимырза, дом № 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30
45-4-02
45-3-81
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракумского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Каракум, улица Кажымукана, дом № 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30
49-2-01
49-1-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Торткольского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Тортколь, улица Д.Конаев, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30
42-4-31
42-4-31
Государственное учреждение «Аппарат акима Шубарсуского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Шубарсу, улица Казыбек би, дом № 50
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30
76-960
76-960
Государственное учреждение «Аппарат акима Шубарского сельского округа Ордабасинского района»
Ордабасинский район, село Шубар, улица Курмангазы, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-30

21-1-01
21-9-34
«Мақтаарал ауданы Жетісай қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Мақтаарал ауданы, Жетісай қаласы, М.Әуезов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
(872534)
6-32-53
6-15-83
«Ордабасы ауданы Бадам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Бадам ауылы, Ә.Шопақұлы көшесі, № 1а үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
46-1-76
46-3-72
«Ордабасы ауданы Бөржар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Ұялыжар ауылы, Төле би көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
41-0-83
41-0-33
«Ордабасы ауданы Бөген ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Бөген ауылы, Б.Кенжебаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
43-5-08
43-5-09
«Ордабасы ауданы Жеңіс ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Жеңіс ауылы, С.Қожанов көшесі, № 13 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
71-289
71-290
«Ордабасы ауданы Қажымұқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Қазыбек би көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
2-15-49
2-23-90
«Ордабасы ауданы Қараспан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Қараспан ауылы, Бимырза көшесі, № 6 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
45-4-02
45-3-81
«Ордабасы ауданы Қарақұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Қарақұм ауылы, Қажымұқан көшесі, № 19 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
49-2-01
49-1-39
«Ордабасы ауданы Төрткөл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Төрткөл ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
42-4-31
42-4-31
«Ордабасы ауданы Шұбарсу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Шұбарсу ауылы, Қазыбек би көшесі, № 50 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30
76-960
76-960
«Ордабасы ауданы Шұбар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ордабасы ауданы, Шұбар ауылы, Құрманқазы көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-30

43-2-41
43-2-65
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккумского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Аккум, улица С.Сейфуллин, дом № 2А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
32502
Государственное учреждение «Аппарат акима Актюбинского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Актюбе, улица Абиханова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
25347
Государственное учреждение «Аппарат акима Балтакольского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Балтаколь, улица Т.Абуовой, дом № 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
34455
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксарайского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Коксарай, улица Коксарай, дом № 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
23604
Государственное учреждение «Аппарат акима Караконырского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Ш.Калдаякова, улица Ш.Ерманова, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
40190
Государственное учреждение «Аппарат акима Каргалинского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Отырар, улица А.Айменова, дом № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
27199
Государственное учреждение «Аппарат акима Когамского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Когам, проспект Аргынбекова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
26617
Государственное учреждение «Аппарат акима Кожатугайского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Кожатугай, улица Досымбека, дом № 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
27310
Государственное учреждение «Аппарат акима Маякумского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Маякум, улица Жанибек, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
26248
Государственное учреждение «Аппарат акима Отырарского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Арыс, улица Момбекова, дом без номера

43-2-41
43-2-65
«Отырар ауданы Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Аққұм ауылы, С.Сейфуллин көшесі, № 2А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
32502
«Отырар ауданы Ақтөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Ақтөбе ауылы, Әбихан көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
25347
«Отырар ауданы Балтакөл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Балтакөл ауылы, Т.Әбуова көшесі, № 7 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
34455
«Отырар ауданы Көксарай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Көксарай ауылы, Көксарай көшесі, № 15 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
23604
«Отырар ауданы Қарақоңыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Ш.Қалдаяқов ауылы, Ш.Ерманов көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
40190
«Отырар ауданы Қарғалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Отырар ауылы, Ә.Айменов көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
27199
«Отырар ауданы Қоғам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Қоғам ауылы, Арғынбеков даңғылы, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
26617
«Отырар ауданы Қожатоғай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Қожатоғай ауылы, Досымбек көшесі, № 6 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
27310
«Отырар ауданы Маяқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Маяқұм ауылы, Жәнібек көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
26248
«Отырар ауданы Отырар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Арыс ауылы, Момбеков көшесі, нөмірсіз үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
21831
Государственное учреждение «Аппарат акима Талаптинского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Кокмардан, улица Т.Бейсенби, дом № 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
22488
Государственное учреждение «Аппарат акима Темирского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Темир, улица М.Алиева, дом № 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
24631
Государственное учреждение «Аппарат акима Шауилдирского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Шаульдер, улица Жибек жолы, дом № 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
22416
Государственное учреждение «Аппарат акима Шиликского сельского округа Отырарского района»
Отырарский район, село Жана Шилик, улица Турганбай датка, дом № 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-44
25382
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксукентского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Аксукент, улица Жибек жолы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
21-517
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Акбулак, улица Курмантаева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
32-484
Государственное учреждение «Аппарат акима Арысского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Арысь, улица Уалиханова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
28-404
Государственное учреждение «Аппарат акима Бадамского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Бадам, улица Тұрсынбаева, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
40-02-57
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанаталапского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Жанаталап, улица Айдаркулова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
21831
«Отырар ауданы Талапты ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Көкмардан ауылы, Т.Бейсенбі көшесі, № 8 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
22488
«Отырар ауданы Темір ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Темір ауылы, М.Әлиев көшесі, № 12 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
24631
«Отырар ауданы Шәуілдір ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Жібек жолы көшесі, № 14 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
22416
«Отырар ауданы Шілік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Отырар ауданы, Жаңа Шілік ауылы, Тұрғанбай датқа көшесі, № 11 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-44
25382
«Сайрам ауданы Ақсукент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Ақсукент ауылы, Жібек-жолы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
21-517
«Сайрам ауданы Ақбұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Ақбұлақ ауылы, Құрмантаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
32-484
«Сайрам ауданы Арыс ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Арыс ауылы, Уалиханов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
28-404
«Сайрам ауданы Бадам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Бадам ауылы, Тұрсынбайұлы көшесі, №1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
40-02-57
«Сайрам ауданы Жаңаталап ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Жаңаталап ауылы, Айдарқұл көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-31
25-41-88
Государственное учреждение «Аппарат акима Жибек жолинского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Жибек жолы, улица Абылай хан, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
32-102
Государственное учреждение «Аппарат акима Жулдызского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Каратобе, улица Кабанбай батыр, дом № 84а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
53-31-71
Государственное учреждение «Аппарат акима Колькентского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Колькент, улица Фрунзе, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
37-316
Государственное учреждение «Аппарат акима Карасуинского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Карасу, улица Жибек жолы, дом № 111
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
30-876
Государственное учреждение «Аппарат акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Карабулак, улица Рустемова, дом № 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
27-135
Государственное учреждение «Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Комешбулак, улица Сарманова, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
25-444
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратюбинского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Базар-какпа, улица Шахайдарова, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
48-164
Государственное учреждение «Аппарат акима Карамуртского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Карамурт, улица Мухитдинова, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
31-845
Государственное учреждение «Аппарат акима Кутарысского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Кутарысь, улица Абая, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
35-325
Государственное учреждение «Аппарат акима Манкентского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Манкент, улица Курбаналиева, дом № 28

8 725-31
25-41-88
«Сайрам ауданы Жібек – жолы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Жібек-жолы ауылы, Абылай хан көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
32-102
«Сайрам ауданы Жұлдыз ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қаратөбе елді мекені, Қабанбай батыр көшесі, № 84а үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
53-31-71
«Сайрам ауданы Көлкент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Көлкент ауылы, Фрунзе көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
37-316
«Сайрам ауданы Қарасу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қарасу ауылы, Жібек жолы көшесі, № 111 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
30-876
«Сайрам ауданы Қарабұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, Рустемов көшесі, № 34 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
27-135
«Сайрам ауданы Қайнарбұлақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Көмешбұлақ ауылы, Сарманов көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
25-444
«Сайрам ауданы Қаратөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қаратөбе ауылы, Базар-қақпа ауылы, Шахайдаров көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
48-164
«Сайрам ауданы Қарамұрт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Қарамұрт ауылы, Мухитдинов көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
31-845
«Сайрам ауданы Құтарыс ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Құтарыс ауылы, Абай көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
35-325
«Сайрам ауданы Манкент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Манкент ауылы, Құрбаналиев көшесі, № 28 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
33-004
Государственное учреждение «Аппарат акима Сайрамского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Сайрам, улица А.Темира, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
41-145
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассайского сельского округа Сайрамского района»
Сайрамский район, село Тассай, улица Ш.Уалиханова, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-31
55-43-26
Государственное учреждение «Аппарат акима города Сарыагаш Сарыагашского района»
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Исмайлова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
2-24-27
2-17-17
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Абай Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Абай, улица Т.Рыскулова, дом № 87
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-09-34
3-03-48
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Акжар Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Акжар, улица Кунаева, дом № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-98-00
5-97-19
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Актобе Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Кызыл аскер, улица Туралимова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-92-18
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Алимтау Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Алимтау, улица С.Сейфуллина, дом № 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-59-21
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Алпамыс батыр Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Алпамыс батыр, улица С.Кожанова, дом № 29
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-51-10
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бирлесу Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Бирлесу, улица М.Иебаев, без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
33-004
«Сайрам ауданы Сайрам ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Сайрам ауылы, Ә.Темір көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
41-145
«Сайрам ауданы Тассай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сайрам ауданы, Тассай ауылы, Ш.Уалиханов көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-31
55-43-26
«Сарыағаш қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Сарыағаш қаласы, Исмайлов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
2-17-17
2-24-27
«Сарыағаш ауданы Абай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Абай ауылы, Т.Рысқұлов көшесі, № 87 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
3-03-48
3-09-34
«Сарыағаш ауданы Ақжар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Ақжар ауылы, Қонаев көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-97-19
5-98-00
«Сарыағаш ауданы Ақтөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Қызыл әскер ауылы, Туралимов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
3-92-18
«Сарыағаш ауданы Әлімтау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Әлімтау ауылы, С.Сейфуллин көшесі, № 11 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-59-21
«Сарыағаш ауданы Алпамыс батыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Алпамыс батыр ауылы, С.Қожанов көшесі, № 29 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
3-51-10
«Сарыағаш ауданы Бірлесу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Бірлесу ауылы, М.Иебаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

872537
3-47-34
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бирлик Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Бирлик, улица М.Ауезова, дом № 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-85-17
3-85-44
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Биртилек Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Биртилек, улица Б.Ташимбетова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-03-22
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Бозай Сарыагашского района»
Сарыагашский район, Бозайский сельский округ, село Бозай, улица Казыбек би, дом № 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
7-30-01
3-75-31
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Дарбаза Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Дарбаза, улица Жабай ата, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-62-44
5-63-83
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Дербисек Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Дербисек, улица Шонгара, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-72-19
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жамбыл Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жамбыл, улица Жамбыла, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-55-22
7-30-60
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жартытобе Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жартытобе, улица Абылайхана, дом № 104
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-51-30
5-55-63
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жемисти Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жемисти, улица Толендиулы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-20-12
5-21-31
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жибек жолы Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жибек жолы, улица Акбердиева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-91-32
5-90-19
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жузимдик Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жузимдик, улица Калмаханоав, дом № 66

8 725-37
3-47-34
«Сарыағаш ауданы Бірлік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Бірлік ауылы, М.Әуезов көшесі, № 24 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
3-85-44
3-85-17
«Сарыағаш ауданы Біртілек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Біртілек ауылы, Б.Тәшімбетов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
3-03-22
«Сарыағаш ауданы Бозай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Бозай ауылы, Қазыбек би көшесі, № 13
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
3-75-31
7-30-01
«Сарыағаш ауданы ауданы Дарбаза ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Дарбаза ауылы, Жабай ата көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-63-83
5-62-44
«Сарыағаш ауданы Дербісек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Дербісек ауылы, Шоңғара көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-72-19
«Сарыағаш ауданы Жамбыл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
7-30-60
3-55-22
«Сарыағаш ауданы Жартытөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жартытөбе ауылы, Абылайхан көшесі, № 104 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-55-63
5-51-30
«Сарыағаш ауданы Жемісті ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жемісті ауылы, Төлендіұлы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-21-31
5-20-12
«Сарыағаш ауданы Жібек жолы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жібек жолы ауылы, Акбердиев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-90-19
5-91-32
«Сарыағаш ауданы Жүзімдік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жүзімдік ауылы, Қалмаханов көшесі, № 66 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-47-18
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Жылга Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Жылга, улица Орталык, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-42-18
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабланбек Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Кабланбек, улица Бау, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-35-67
5-34-94
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Коктерек Сарыагашского района»
Сарыагашский район, поселок Коктерек, улица Ауезова, дом № 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-11-72
5-10-35
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кошкарата Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Бешкубыр, улица К.Ерназарова, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-41-90
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Куркелес Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Куркелес, улица Пупашенко, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
2-23-46
2-29-27
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кызылжар Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Кызылжар, улица Х.Оралова, дом № 129
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
6-20-91
6-20-90
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Ошакты Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Ошакты, улица М.Қурбанова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-31-17
3-31-16
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Тегисшил Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Тегисшил, улица А.Омарова, дом № 49
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
5-77-38
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Ушкын Сарыагашского района»
Сарыагашский район, село Ушкын, улица Конысбаева, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
872537
3-81-24

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
3-47-18
«Сарыағаш ауданы Жылға ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Жылға ауылы, Орталық көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-42-18
«Сарыағаш ауданы Қабланбек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Қабланбек ауылы, Бау көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-34-94
5-35-67
«Сарыағаш ауданы Көктерек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Көктерек поселкесі, Ауезов көшесі, № 20 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
5-10-35
5-11-72
«Сарыағаш ауданы Қошқарата ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Бешқұбыр ауылы, Қ.Ерназаров көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
3-41-90
«Сарыағаш ауданы Құркелес ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Құркелес ауылы, Пупашенко көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
2-29-27
2-23-46
«Сарыағаш ауданы Қызылжар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Қызылжар ауылы, Х.Оралов көшесі, № 129 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
6-20-90
6-20-91
«Сарыағаш ауданы Ошақты ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Ошақты ауылы, М.Құрбанов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37
3-31-16
3-31-17
«Сарыағаш ауданы Тегішіл ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Тегісшіл ауылы, Омаров көшесі, № 49 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8 725-37
3-31-16
3-31-17
«Сарыағаш ауданы Ұшқын ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сарыағаш ауданы, Ұшқын аулы, Қонысбаев көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-37

7-86-69
Государственное учреждение «Аппарат акима Жартитюбинского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Жартитюбе, улица Шойынбет би, дом № 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
23-543
Государственное учреждение «Аппарат акима Жуантюбинского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Жуантюбе, улица Толебии, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
23-693
23-778
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумкентского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Кумкент, улица Жылыбулак, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
24-455
24-343
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракурского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Каракур, улица Усенбай ата, дом № 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
25-341
25-406
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратауского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Каратау, улица Жиенбет батыра, дом № 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
38-553
Государственное учреждение «Аппарат акима кента Кыземшек Сузакского района»
Сузакский район, поселок Кыземшек, 1 мкр, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
20-146
Государственное учреждение «Аппарат акима Сузакского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Сузак, улица Уткелбаева, дом № 36
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
31-581
Государственное учреждение «Аппарат акима Сызганского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Сызган, улица Токмухамедова, дом № 32
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
39-245
Государственное учреждение «Аппарат акима кента Таукент Сузакского района»
Сузакский район, поселок Таукент, улица Центральный, дом № 44
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
26-599
Государственное учреждение «Аппарат акима кента Тасты Сузакского района»
Сузакский район, село Тасты, улица Амангелди, дом без номера

7-86-69
3-81-24
«Созақ ауданы Жартытөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Жартытөбе ауылы, Шойынбет би көшесі, № 12 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
23-543
«Созақ ауданы Жуантөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Жуантөбе ауылы, Төлеби көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
23-693
23-778
«Созақ ауданы Құмкент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Құмкент ауылы, Жылыбұлақ көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
24-455
24-343
«Созақ ауданы Қарақұр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Қарақұр ауылы, Үсенбай көшесі, № 24 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
25-341
25-406
«Созақ ауданы Қаратау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Қаратау ауылы, Жиенбет батыр көшесі, № 14 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
38-553
«Созақ ауданы Қыземшек кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Қыземшек кенті, 1 мөлтек аудан, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
20-146
«Созақ ауданы Созақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Созақ ауылы, Өткелбаев көшесі, № 36 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
31-581
«Созақ ауданы Сызған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Сызған ауылы, Тоқмұхамедов көшесі, № 32 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
39-245
«Созақ ауданы Таукент кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Таукент кенті, Орталық көшесі, № 44 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
26-599
«Созақ ауданы Тасты кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Тасты кенті, Амангелді көшесі, нөмірсіз үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
23-968
Государственное учреждение «Аппарат акима Шуского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Шу, улица Абая, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
23-172
Государственное учреждение «Аппарат акима Шолаккорганского сельского округа Сузакского района»
Сузакский район, село Шолаккорган, улица Жибек жолы, дом № 45
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-46
42-734
41-563
Государственное учреждение «Аппарат акима города Ленгер Толебийского района»
Толебийский район, город Ленгер, улица Толеби, дом № 294
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47 6-18-01 6-11-46 6-19-35 6-23-65
Государственное учреждение «Аппарат акима Алатауского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Алатау, улица Б.Момышулы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-74-96
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккумского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Момынай, улица 2, дом № 125
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-15-82
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжарского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Акжар, улица Шымкент, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
24-21-00
24-20-92
Государственное учреждение «Аппарат акима Биринши Мамырского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Биринши Мамыр, улица Д.Конаева, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
4-13-36
4-13-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Зертасского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Зертас, улица Еламан-Сауран, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-33-35
Государственное учреждение «Аппарат акима Жогаргы Аксуского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Мадени, улица Байшешек, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
23-968
«Созақ ауданы Шу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Шу ауылы, Абай көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
23-172
«Созақ ауданы Шолаққорған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, № 45 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-46
42-734
41-563
«Төлеби ауданы Ленгір қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Ленгір қаласы, Төлеби көшесі, № 294 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
6-18-01
6-11-46
6-19-35
6-23-65
«Төлеби ауданы Алатау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Алатау ауылы, Б.Момышұлы көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
6-74-96
«Төлеби ауданы Аққұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Момынай ауылы, 2 көше, № 125 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
6-15-82
«Төлеби ауданы Ақжар ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Ақжар ауылы, Шымкент көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
24-21-00
24-20-92
«Төлеби ауданы Бірінші Мамыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Бірінші Мамыр ауылы, Д.Қонаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
4-13-36
4-13-39
«Төлеби ауданы Зертас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Зертас ауылы, Еламан-Сауран көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
6-33-35
«Төлеби ауданы Жоғарғы Ақсу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Мәдени ауылы, Бәйшешек көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725-47
5-38-89
Государственное учреждение «Аппарат акима Кемекалганского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Абай, улица Кемекалган, дом № 24 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-32-10
6-32-16
Государственное учреждение «Аппарат акима Киелитасского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Киелитас, улица Астана, дом № 2 А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-72-52
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксайекского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Коксайек, улица Толеби, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-16-61
Государственное учреждение «Аппарат акима Казыгуртского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Тогыс, улица Арзымбетова, дом № 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
6-64-03
Государственное учреждение «Аппарат акима Каратюбинского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Каратобе, улица А.Сейтулы, дом № 115
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-32-39
Государственное учреждение «Аппарат акима Каскасуского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Каскасу, улица А.Куандык, дом № 110
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-28-41
Государственное учреждение «Аппарат акима Когалинского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Узынарык, улица Бейбитшилик, дом № 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-25-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасарыкского сельского округа Толебийского района»
Толебийский район, село Тасарык, улица М.Ауезова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-47
5-28-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбикского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Кулан, улица Бейбитшилик, дом № 82
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
5-41-35
53-666
Государственное учреждение «Аппарат акима Арысского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Керейт, улица Асилбекулы, дом № 54

8 725-47
5-38-89
«Төлеби ауданы Кемеқалған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Абай ауылы, Кемеқалған көшесі, № 24 А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
6-32-10
6-32-16
«Төлеби ауданы Киелітас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Киелітас ауылы, Астана көшесі, № 2 А үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
6-72-52
«Төлеби ауданы Көксәйек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылы, Төлеби көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
5-16-61
«Төлеби ауданы Қазығұрт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Тоғыс ауылы, Арзымбетова көшесі, № 30 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
6-64-03
«Төлеби ауданы Қаратөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Қаратөбе ауылы, А.Сейтұлы көшесі, № 115 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
5-32-39
«Төлеби ауданы Қасқасу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Қасқасу ауылы, А.Қуандық көшесі, № 110 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
5-28-41
«Төлеби ауданы Қоғалы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Ұзынарық ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 1 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
5-25-40
«Төлеби ауданы Тасарық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Төлеби ауданы, Тасарық ауылы, М.Әуезов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-47
5-28-40
«Түлкібас ауданы Ақбиік ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Құлан ауылы, Бейбішілік көшесі, № 82 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
5-41-35
53-666
«Түлкібас ауданы Арыс ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Керейт ауылы, Әсілбекұлы көшесі, № 54 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
58-140
58-335
Государственное учреждение «Аппарат акима Балыктинского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Балыкты, улица Айдагараева, дом № 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
70-207
59-103
59-121
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаскешуского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Жаскешу, улица Нурмаханбет ата, дом № 93
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
55-179
55-148
Государственное учреждение «Аппарат акима Рыскульского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Азаттык, улица Новои, дом № 103
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
71-979
56-300
5-64-66
Государственное учреждение «Аппарат акима Жабаглинского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Жабаглы, улица Абая, дом № 58
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
55-667
52-995
Государственное учреждение «Аппарат акима Келтемашатского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Кершетас, улица Сатпаева, дом № 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
45-110
4-11-12
Государственное учреждение «Аппарат акима Кемербастауского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Кемербастау, улица Л.Курманулы, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
61-336
54-540
54-583
Государственное учреждение «Аппарат акима Майлыкентского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Рыскулов, улица Абирова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 50-950
50-946
51-732
Государственное учреждение «Аппарат акима Машатского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, мело Машат, улица Жамбула, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 42-351
4-23-16
70-839
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Майтюбе, улица Гагарина, дом № 2

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
58-140
58-335
«Түлкібас ауданы Балықты ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Балықты ауылы, Айдағараев көшесі, № 14 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
70-207
59-103
59-121
«Түлкібас ауданы Жаскешу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Жаскешу ауылы, Нұрмаханбет-ата көшесі, № 93 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
55-179
55-148
«Түлкібас ауданы Рысқұлов ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Азаттық ауылы, Новоий көшесі, № 103 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
71-979
56-300
5-64-66
«Түлкібас ауданы Жабағылы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Жабағылы ауылы, Абай көшесі, № 58 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
55-667
52-995
«Түлкібас ауданы Келтемашат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Кершетас ауылы, Сатбаев көшесі, № 16 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
45-110
4-11-12
«Түлкібас ауданы Кемербастау ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Кемербастау ауылы, Л.Құрманов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
61-336
54-540
54-583
«Түлкібас ауданы Майлыкент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов ауылы, Абиров көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
50-950
50-946
51-732
«Түлкібас ауданы Машат ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Машат ауылы, Жамбыл көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
42-351
4-23-16
70-839
«Түлкібас ауданы Мичурин ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Майтөбе ауылы, Гагарин көшесі, № 2 үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 50-114
50-353
50-271
Государственное учреждение «Аппарат акима Тастумского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Тастумсык, улица Ленина, дом № 69
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 5-61-16 56-152 5-61-17
Государственное учреждение «Аппарат акима Тюлькубасского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Тюлькубас, улица Байсерекова, дом № 37
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
50-701
43-496
Государственное учреждение «Аппарат акима Састюбинского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Састбюе, улица Турысбекова, дом № 35
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38 45-001 58-731 58-784
Государственное учреждение «Аппарат акима Шакпакского сельского округа Тюлькубасского района»
Тюлькубасский район, село Шакпак баба, улица Бреусова, дом № 80
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-38
5-71-17
57-105
Государственное учреждение «Аппарат акима Алатау батырского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Алатау батыр, улица Айдарова, дом № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725-35
47-4-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Акшенгелдинского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Акалтын, улица Б.Майлина, дом № 5/2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35 75-1-62
Государственное учреждение «Аппарат акима Достыкского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Достык, улица М.Маметовой, дом № 23
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
45-3-94
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаушыкумского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Жаушыком, улица Жаушыкумский, дом № 4/3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
41-3-00
Государственное учреждение «Аппарат акима Коксуского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Коксу, улица К.Сатпаева, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
50-114
50-353
50-271
«Түлкібас ауданы Тастұмсық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Тастұмсық ауылы, Ленин көшесі, № 69 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
5-61-16
56-152
5-61-17
«Түлкібас ауданы Түлкібас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Түлкібас кенті, Байсереков көшесі, № 37 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
50-701
43-496
«Түлкібас ауданы Састөбе ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Састөбе кенті, Тұрысбеков көшесі, № 35 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
45-001
58-731
58-784
«Түлкібас ауданы Шақпақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түлкібас ауданы, Шақпақ баба ауылы, Бреусов көшесі, № 80 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-38
5-71-17
57-105
«Шардара ауданы Алатау батыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Алатау батыр ауылы, Айдаров көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725-35
47-4-40
«Шардара ауданы Ақшеңгелді ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Ақалтын ауылы, Б.Майлин көшесі, № 5/2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35 75-1-62
«Шардара ауданы Достық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Достық ауылы, М.Маметова көшесі, № 23 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35
45-3-94
«Шардара ауданы Жаушықұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Жаушықұм ауылы, Жаушықұм көшесі, № 4/3 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35
41-3-00
«Шардара ауданы Көксу ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Көксу ауылы, Қ.Сатбаев көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8-725-35
46-3-68
Государственное учреждение «Аппарат акима Коссейитского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Коссейит, улица Н.Анаркулова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
42-2-36
Государственное учреждение «Аппарат акима К.Турысбекова сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село К.Турысбеков, улица Омарова, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
43-2-95
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылкумского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Кызылкум, улица А.Молдагуловой, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
48-2-96
Государственное учреждение «Аппарат акима Суткентского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Суткент, улица Токсанбаева
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
75-2-24
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынатинского сельского округа Шардаринского района»
Шардаринский район, село Узыната, улица Н.Сапарова, № 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-35
44-3-16
Государственное учреждение «Аппарат акима Акдалинского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Акдала, улица Амангелди, № 16
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
26-6-43
Государственное учреждение «Аппарат акима Дерменинского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Дермене, улица С.Сейфуллина, № 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
25-4-10
25-4-27
Государственное учреждение «Аппарат акима Задаринского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Сырдария, улица Шукирбекова, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
2-93-13
2-92-55
Государственное учреждение «Аппарат акима Монтайтасского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Монтайтас, улица Келдибекулы, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40

8-725-35
46-3-68
«Шардара ауданы Қоссейіт ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Қоссейіт ауылы, Н.Анарқұлов көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35
42-2-36
«Шардара ауданы Қ.Тұрысбеков ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Қ.Тұрысбеков ауылы, Омаров көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35
43-2-95
«Шардара ауданы Қызылқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Қызылқұм ауылы, Ә.Молдағұлова көшесі, № 2 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35
48-2-96
«Шардара ауданы Сүткент ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Сүткент ауылы, Тоқсанбаев көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35
75-2-24
«Шардара ауданы Ұзыната ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шардара ауданы, Ұзыната ауылы, Н.Сапаров көшесі, № 19
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-35
44-3-16
«Арыс қаласы Ақдала ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Ақдала ауылы, Амангелді көшесі, № 16 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40
26-6-43
«Арыс қаласы Дермене ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Дермене ауылы, С.Сейфуллин көшесі, № 9 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40
25-4-10
25-4-27
«Арыс қаласы Задария ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Сырдария ауылы, Шүкірбеков көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40
2-93-13
2-92-55
«Арыс қаласы Монтайтас ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Монтайтас ауылы, Келдібекұлы көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40

28-2-72
Государственное учреждение «Аппарат акима Байыркумского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Байыркум, улица Жумабекулы, дом № 38
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40
24-3-17
Государственное учреждение «Аппарат акима Жиделинского сельского округа города Арысь»
город Арыс, село Жидели, улица Орталык, дом № 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8-725-40

28-2-72
«Арыс қаласы Байырқұм ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Байырқұм ауылы, Жұмабекұлы көшесі, № 38 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40
24-3-17
«Арыс қаласы Жиделі ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Арыс қаласы, Жиделі ауылы, Орталық көшесі, № 2
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8-725-40

27-1-74
Государственное учреждение «Аппарат акима Ащысайского сельского округа города Кентау»
город Кентау, село Ащысай, улица Жангельдина, дом № 29
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 (72543) 4-00-40
Государственное учреждение «Аппарат акима Байылдырского сельского округа города Кентау»
город Кентау, село Байылдыр, улица Володарский, дом без номера
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 72536 4-22-21
Государственное учреждение «Аппарат акима Карнакского сельского округа города Кентау»

27-1-74
«Кентау қаласы Ащысай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Ащысай ауылы, Жангельдин көшесі, № 29 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7(72543) 4-00-40
«Кентау қаласы Байылдыр ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Байылдыр ауылы, Володарский көшесі, нөмірсіз үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7 72536 4-22-21
«Кентау қаласы Қарнақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

город Кентау, село Карнак, улица 60 лет Октябрю, дом № 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 72536 4-22-21
Государственное учреждение «Аппарат акима Хантагинского сельского округа города Кентау»
город Кентау, село Хантагы, улица Рыскулбекова, дом № 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 72536 4-84-46 4-81-96 4-84-46
Государственное учреждение «Аппарат акима Бабайкорганского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Бабайкорган, улица Бабай батыра, дом № 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья

Кентау қаласы, Қарнақ ауылы, Октябрьдың 60 жылдығы көшесі, № 5 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7 72536 4-22-21
«Кентау қаласы Хантағы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Кентау қаласы, Хантағы ауылы, Рысқұлбеков көшесі, № 24 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
+7 72536 4-84-46
4-81-96,
4-84-46
Түркістан қаласы Бабайқорған ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылы, Бабай батыр көшесі, № 20
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде

8 725 33
4-75-42
Государственное учреждение «Аппарат акима Ески Иканского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Ески Икан, улица Д.Кунаева, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-42-09
Государственное учреждение «Аппарат акима Жана Иканского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Ибата, улица Ибадулла ата, дом № 7а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-72-60
Государственное учреждение «Аппарат акима Жуйнекского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Жуйнек, улица Туркестанская, дом № 104
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
6-20-75
Государственное учреждение «Аппарат акима Жибек жолинского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Сауран, улица Жибек жолы, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
6-80-15
Государственное учреждение «Аппарат акима Иассинского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Енбекши дихан, улица Шобанак, дом № 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-55-25
Государственное учреждение «Аппарат акима Карашикского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Карашык, улица С.Жамалова, дом № 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-86-09
Государственное учреждение «Аппарат акима Орангайского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Орангай, улица Мектеп, дом № 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-53-48
Государственное учреждение «Аппарат акима Сауранского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Ынталы, улица Д.Кунаева, дом без номера

8 725 33
4-75-42
Түркістан қаласы Ескі Иқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылы, Д.Қонаев көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
4-42-09
Түркістан қаласы Жаңа Иқан ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ибата елді мекені, Ибадулла ата көшесі, № 7а үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
4-72-60
Түркістан қаласы Жүйнек ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Жүйнек ауылы, Түркістан көшесі, № 104 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
6-20-75
Түркістан қаласы Жібек жолы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Сауран ауылы, Жібек жолы көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
6-80-15
Түркістан қаласы Иассы ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Еңбекші дихан елді мекені, Шобанақ көшесі, № 7 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
4-55-25
Түркістан қаласы Қарашық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Қарашық елді мекені, С.Жамалов көшесі, № 4 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
4-86-09
Түркістан қаласы Оранғай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Оранғай ауылы, Мектеп көшесі, № 8 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
4-53-48
Түркістан қаласы Сауран ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Ынталы елді мекені, Д.Қонаев көшесі, нөмірсіз үй

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
6-51-08
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкайыкского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Теке, шоссе Туркестан-Балтакуль, дом № 25
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
4-92-91
Государственное учреждение «Аппарат акима Шагинского сельского округа города Туркестан»

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
6-51-08
Түркістан қаласы Үшқайық ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Теке елді мекені, Түркістан-Балатакөл тас жолы, № 25 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
4-92-91
Түркістан қаласы Шаға ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

город Туркеста, село 30 лет Казахстану, улица С.Кожанова, дом № 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33
6-65-73
Государственное учреждение «Аппарат акима Шорнакского сельского округа города Туркестан»
город Туркестан, село Шорнак, улица Ы.Алтынсарина, дом № 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обед с 13.00 до 14.00, за исключением субботы, воскресенья
8 725 33

Түркістан қаласы, Қазақстан 30 жыл ауылы, С.Қожанов көшесі, № 22 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33
6-65-73
Түркістан қаласы Шорнақ ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Түркістан қаласы, Шорнақ ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, № 20 үй
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, Түскі үзіліс: 13-00-ден -14-00-ге дейін, сенбі, жексенбі күндерін есептемегенде
8 725 33

4-67-34
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся и воспитанников к общеобразовательной организации образования и обратно домой»
Расписка о получении документов у потребителя
поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
___________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, области)
Расписка в приеме документов N _________
Получены от _________________________________ следующие документы:
1. Заявление
2. Копия свидетельства о рождении (удостоверения личности)
от __________ за N ________ кем выдано ___________________
3. Справка с места учебы.
Принял специалист _____________ (подпись)
"__" _____________ 20__ г.
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся
и воспитанников к общеобразовательной
организации образования и обратно домой»
Последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
Наименование СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов, регистрация
Оформление справки или мотивированного отказа
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Выдача потребителю расписки
Передача документов акиму сельского округа
Сроки исполнения
30 минут
4 рабочих дня
Номер следующего
действия
2
3
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
3
4
Наименование СФЕ
Руководитель уполномоченного органа
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Ознакомление с корреспонденцией
Регистрация справки в книге учета справок или мотивированного отказа и передача результата оказания государственной услуги потребителю
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание документа
Расписка о выдаче документа
Сроки исполнения
1 час
В течение рабочего дня
Номер следующего
действия
4
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1 СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием
документов, регистрация, выдача потребителю расписки
Действие № 2
Оформление справки
Действие № 3
Подписание справки
Действие № 4
Регистрация справки в книге учета справок и передача потребителю. Расписка о выдаче справки
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Сотрудник канцелярии уполномоченного органа
Группа 2 СФЕ
Руководитель уполномоченного органа
Действие № 1
Прием документов, регистрация, выдача потребителю расписки
Действие № 2
Оформление мотивированного отказа
Действие № 3
Подписание мотивированного отказа
Действие № 4
Регистрация мотивированного отказа и передача потребителю.
Приложение 4
к Регламенту государственной услуги
«Обеспечение бесплатного подвоза обучающихся
и воспитанников к общеобразовательной
организации образования и обратно домой»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 5
к постановлению акимата Южно-Казахстанской

4-67-34
«Білім алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнің жалпы білім беретiн ұйымдарына
және үйіне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
2-қосымша
Тұтынушыдан құжаттарды алу жөнінде қолхат
Кент, ауыл (селосы ), ауылдық (селосы лық) округ әкімінің аппараты____________________________________________________
(облыстың, ауданның, елді мекеннің атауы)
Құжаттарды қабылдау жөнінде N _________қолхат
_________________________________-дан келесі құжаттар алынды:
1. Өтініш
2. Тууы туралы куәлігінің (жеке куәлігінің) көшірмесі
__________ жылы N ________ кім берді________________________
3. Оқу орнынан анықтама.
Маман қабылдады _____________(қолы)
"__" _____________ 20__ ж.
______________________________________________________
«Білім алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнің жалпы білім беретiн ұйымдарына
және үйіне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің (рәсімдердің)
реттілігі және өзара әрекеті
1-кесте. ҚФБ әрекеттерін сипаттау.
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыстардың легі)
Әрекеттің № (барысы, жұмыстардың легі)
1
2
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Уәкілетті органның жауапты маманы
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Анықтаманы немесе дәлелді бастартуды ресімдеу
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Тұтынушыға қолхат беру
Құжаттарды ауылдық округтің әкіміне беру
Орындалу мерзімдері
30 минут
4 жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
Негізгі үдерістің әрекеттері (барысы, жұмыстардың легі)
Әрекеттің № (барысы, жұмыстардың легі)
3
4
Наименование СФЕ
Уәкілетті органның басшысы
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттармен танысу
Анықтаманы немесе дәлелді бастартуды анықтамалар кітабына тіркеу және тұтынушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру
Аяқталу нысаны (мәліметтер, құжат, ұйымдастырушылық-бөлу шешімі)
Құжатқа қол қою
Құжат беру туралы қолхат
Орындалу мерзімдері
1 час
Жұмыс күні ішінде
Келесі әрекеттің нөмірі
4
2-кесте. Қолдану нұсқасы. Негізгі үдеріс
1-топ ҚФБ
2-топ ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты маманы
Уәкілетті органның басшысы
№ 1-әрекет
Құжаттарды қабылдау, тіркеу, тұтынушыға қолхат беру
№ 2-әрекет
Анықтаманы ресімдеу
№ 3-әрекет
Анықтамаға қол қою
№ 4-әрекет
Анықтамаларды тіркеу кітабына анықтаманы тіркеу және тұтынушыға тапсыру. Анықтаманы бергені жөнінде қолхат
2-кесте Қолдану нұсқасы. Балама үдеріс.
1-топ ҚФБ
Уәкілетті органның кеңсе қызметкері
2-топ ҚФБ
Уәкілетті органның басшысы
№ 1-әрекет
Құжаттарды қабылдау,тіркеу, тұтынушыға қолхат беру
№ 2-әрекет
Дәлелді бастарту ресімдеу
№ 3-әрекет
Дәлелді бастартуға қол қою
№ 4-әрекет
Дәлелді бастартуды тіркеу және тұтынушыға беру
«Білім алушылар мен тәрбиеленушiлердi
бiлiмнің жалпы білім беретiн ұйымдарына
және үйіне тегiн тасымалдауды қамтамасыз ету»
мемлекеттiк қызметінің регламентіне
4-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасында өзара байланысты бейнелейтін схемалар
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің

области от 13 июня 2012 года № 186
Регламент государственной услуги
«Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей» 1. Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) потребитель - физическое лицо;
2) уполномоченный орган - отдел образования района (города областного значения);
3) аким - аким района (города областного значения).
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» регламент государственной услуги – нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) центральных государственных и местных исполнительных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.
3. Государственная услуга оказывается уполномоченными органами согласно приложению 1 настоящего Регламента.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается бесплатно.
6. Государственная услуга осуществляется на основании Кодекса Республики Казахстан от 26 декабря 2011 года «О браке (супружестве) и семье», постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 140 «Об утверждении стандартов оказания государственных услуг Министерства образования и науки Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561» (далее-Стандарт) и постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам».
7. Результатом оказания государственной услуги является оформление документов на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей (далее - выписка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе согласно приложению 3 Стандарта.

2012 жылғы 13 маусымдағы № 186 қаулысына
5-қосымша
«Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз
қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған
құжаттарды ресiмдеу»
мемлекеттiк қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) тұтынушы - жеке тұлға;
2) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi.
3) әкім - аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімі.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңы 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi – мемлекеттiк қызмет көрсету стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгiлейтiн және орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттiк қызмет көрсету жөніндегі қызмет тәртiбiн айқындайтын нормативтiк құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет көрсету регламенті мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдары мен өзге де жеке және заңды тұлғалардың іс-қимылының (өзара іс-қимылынық) сипаттамасын да белгілейді.
3. Мемлекеттiк қызметті осы регламентің 1-қосымшасына сәйкес уәкілетті органдар көрсетеді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетiледi.
6. Мемлекеттік қызмет «Неке (ерлі-зайыптылық) және отбасы туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы Кодексі, «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің мемлекеттік қызметтерді көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 140 қаулысы (бұдан әрі - Стандарт) және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтер тізімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
7. Көрсетiлетiн мемлекеттік қызметтің аяқталу нысаны жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға құжаттарды ресімдеу (әрі қарай - үзінді) немесе қызмет көрсетуден бас тарту жөнінде дәлелді жауапты қағаз тасығышта Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес беру болып табылады.

3. Требования к порядку оказания государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченных органах, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту. График работы уполномоченных органов предусмотрен пунктом 9 Стандарта.
Сведения о государственной услуге размещены на сайте www.ontustik.gov.kz акимата Южно-Казахстанской области.
9. Сроки оказания государственной услуги в уполномоченном органе согласно пункту 7 Стандарта.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги уполномоченным органом является непредставление потребителем соответствующих документов, указанных в пункте 11 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление об оказании государственной услуги в уполномоченный орган;
2) сотрудник канцелярии уполномоченного органа принимает, регистрирует документы от потребителя и выдает расписку о получении всех документов, в которой содержится дата получения потребителем государственной услуги;
3) сотрудник канцелярии уполномоченного органа заносит документы руководству для определения ответственного исполнителя:
4) руководитель определяет исполнителя и направляет для исполнения;
5) ответственный исполнитель уполномоченного органа для обследования жилищно-бытовых условий жизни лица, претендующего на воспитание ребенка, отправляет в совет по опеке и попечительству или отказывает в случае непредставления потребителем одного из документов, указанных в пункте 11 Стандарта;
6) совет по опеке и попечительству обследует жилищно-бытовые условия жизни лица, претендующего на воспитание ребенка и составляет акт;
7) подписанный всеми членами совета акт отправляется в уполномоченный орган;
8) на основании акта уполномоченный орган готовит проект постановления об оформлении документа на социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей и заносит акиму;
9) аким подписывает постановление и выписку;
10) ответственный исполнитель уполномоченного органа готовит проект письма об оформлении документа на социальное обеспечение и заносит руководителю;
11) руководитель подписывает письмо об оформлении документа или мотивированный отказ;
12) сотрудник канцелярии уполномоченного органа регистрирует ответ об оформлении или мотивированный отказ и выдает потребителю.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе, составляет один сотрудник.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызмет көрсетудің барысы туралы ақпаратты уәкілетті органдардан алуға болады, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі Стандарттың 9-қосымшасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсету туралы мәліметтер Оңтүстік Қазақстан облыс әкімінің www.ontustik.gov.kz сайтында орналасқан.
9. Орталықтағы немесе уәкілетті органдағы мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 7-қосымшасына сәйкес.
10. Уәкілетті органның мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуының негізі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тиісті құжаттарды ұсынбауы болып табылады.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушыдан өтініш алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін берген сәтке дейінгі мемлекеттік қызмет көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға қызмет көрсету жөнінде өтініш береді;
2) уәкілетті органның кеңсе қызметкері тұтынушы ұсынған өтінішті қабылдайды, тіркейді және тұтынушыға тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын күні жазылған барлық құжаттарды алу жөнінде қолхат беріледі.
3) уәкілетті органның кеңсе қызметкері жауапты қызметкерді анықтау үшін басшыға құжаттарды алып кіреді.
4) басшы жауапты қызметкерді анықтап, орындау үшін жолдайды.
5) уәкілетті органның жауапты қызметкері бала тәрбиелеуге үміткердің, тұрғын үй-тұрмыстық өмір сүру жағдайын зерттеу үшін қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңеске жібереді немесе Стандарттың 11-тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тұтынушы тиісті құжаттарды ұсынбаса бас тартады.
6) қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі кеңес бала тәрбиелеуге үміткердің тұрғын үй-тұрмыстық өмір сүру жағдайын зерттейді және актіні ресімдейді.
7) кеңестің барлық мүшесі қол қойған актіні уәкілетті органға жібереді.
8) уәкілетті орган актінің негізінде жетiмдердi, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға арналған құжаттарды ресiмдеу жөнінде қаулының жобасын дайындайды және әкімге алып кіреді.
9) әкім қаулыға және үзіндіге қол қояды.
10) уәкілетті органның жауапты қызметкері әлеуметтiк қамсыздандыруға рәсімдеу жөнінде хаттың жобасын дайындайды және басшыға алып кіреді.
11) басшы әлеуметтiк қамсыздандыруға рәсімдеу жөнінде хатқа немесе дәлелді бас тарту туралы хатқа қол қояды.
12) уәкілетті органның кеңсе қызметкері рәсімдеу жөнінде жауапты немесе дәлелді бас тарту туралы хатты тіркейді және тұтынушыға табыстайды.
12. Орталықта және уәкілетті органда мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалардың мейлінше саны бір қызметкерді құрайды.