Об утверждении регламентов государственных услуг в области здравоохранения
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 декабря 2012 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 декабря 2012 года № 2188. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 27 июня 2013 года № 157
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 27.06.2013 № 157.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
регламент государственной услуги «Вызов врача на дом» согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги «Запись на прием к врачу» согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги «Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь» согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нажметдинулы Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мырзахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 19 декабря 2012 года
№ 383
Регламент государственной услуги «Вызов врача на дом»
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте государственной услуги «Вызов врача на дом» (далее - Регламент) используются следующие понятия:
1) получатель - физическое лицо;
2) уполномоченная организация – медицинская организация, оказывающая первичную медико-санитарную помощь.
2. Общие положения
2. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
Согласно подпункту 1-4) пункта 3 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Регламент государственной услуги - нормативный правовой акт, устанавливающий требования к обеспечению соблюдения стандарта государственной услуги и определяющий порядок деятельности государственных органов, их подведомственных организаций, должностных лиц, а также физических и юридических лиц по оказанию государственной услуги.
Регламент государственной услуги устанавливает также описание действий (взаимодействия) государственных органов, их подведомственных организаций и иных физических и юридических лиц, участвующих в процессе оказания государственной услуги.

Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 383 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 желтоқсанда № 2188 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 маусымдағы № 157 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.06.2013 № 157 қаулысымен.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес «Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік қызметінің регламенті;
2) осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес «Дәрігердің қабылдауына жазылу» мемлекеттік қызметінің регламенті;
3) осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес «Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу» мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б.Нажметдинұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А.Мырзахметов
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 383 қаулысына 1-қосымша
«Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік қызметінің регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Дәрігерді үйге шақыру» мемлекеттік қызметінің регламентінде (бұдан әрі – Регламент) келесі ұғымдар қолданылады:
1) алушы – жеке тұлға;
2) уәкілетті ұйым - алғашқы медициналық-санитариялық көмекті ұсынатын медициналық ұйым.
2. Жалпы ережелер
2. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1-бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 3-бабының 3-тармағы 1-4) тармақшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету регламенті - мемлекеттік қызмет стандартының сақталуын қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды белгілейтін және мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының, мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды адамдардың, сондай-ақ жеке және заңды тұлғалардың мемлекеттік қызмет көрсетуінің тәртібін айқындайтын нормативтік құқықтық акт.
Мемлекеттік қызмет регламенті мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне қатысатын мемлекеттік органдардың, олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарының және өзге де жеке және заңды тұлғалардың әрекетінің (өзара әрекетінің) сипаттамасын да белгілейді.

3. Государственная услуга оказывается уполномоченными организациями.
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга оказывается на основании Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения», постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1263 «Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и Правил прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи», от 12 октября 2012 года № 1294 «Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения» и от 20 июля 2010 года № 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» (далее - Стандарт).
6. Результат оказываемой государственной услуги определен пунктом 9 Стандарта.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченных организациях, адреса которых указаны в приложении 1 к Регламенту. График работы согласно пункту 2 Стандарта.
8. Сроки оказания государственной услуги предусмотрены пунктом 13 Стандарта.
9. Основание для отказа в предоставлении государственной услуги предусмотрено пунктом 14 Стандарта.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса от получателя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) получатель подает запрос при непосредственном обращении или по телефонной связи в уполномоченную организацию;
2) сотрудник отдела регистратуры проводит регистрацию полученных документов в журнале регистрации вызовов уполномоченной организации затем дает устный ответ с указанием даты, времени посещения врача либо мотивированный отказ.
11. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченной организации, составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
12. В уполномоченной организации прием документов осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 Регламента.
При сдаче необходимых документов в уполномоченную организацию получателю выдается устный ответ с указанием даты, времени посещения врача либо мотивированный отказ.
13. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги указан в пункте 11 Стандарта.
14. В процессе оказания государственной услуги задействована одна структурно-функциональная единица (далее - СФЕ):
сотрудник отдела регистратуры уполномоченного организации.

3. Мемлекеттік қызмет уәкілетті ұйымдармен көрсетіледі.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексі, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсету қағидаларын және Азаматтарды бастапқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын бекіту туралы» 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1263, «Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы» 2012 жылғы 12 қазандағы № 1294 (бұдан әрі - Стандарт) және «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулылары негізінде ұсынылады.
6. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі Стандарттың 9-тармағымен айқындалған.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібіне қойылатын талаптар
7. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері бойынша, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты Регламенттің 1-қосымшасында мекен-жайлары көрсетілген уәкілетті ұйымдардан алуға болады. Жұмыс кестесі Стандарттың 2-тармағына сәйкес.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 13-тармағында қарастырылған.
9. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту үшін негіздеме Стандарттың 14-тармағында көрсетілген.
10. Алушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін сұранысты алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) алушы уәкілетті ұйымға тікелей жүгіне отырып немесе телефон байланысы арқылы сұраныс береді;
2) тіркеу бөлімінің қызметкері алған құжаттарын уәкілетті мекеменің шақыруды тіркеу журналына тіркейді, сонан соң дәрігердің баратын мерзімін, уақытын көрсетіп, ауызша жауап береді немесе дәлелді бас тартады.
11. Уәкілетті ұйымда мемлекеттік қызметті ұсыну үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар санының ең аз саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әрекеттер (өзара әрекеттер) тәртібінінің сипаттамасы
12. Уәкілетті ұйымда құжаттардың қабылдануы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген мекенжайлар бойынша жүзеге асырылады.
Уәкілетті ұйымға тиісті құжаттарды тапсырған кезде алушыға дәрігердің баратын мерзімі, уақыты көрсетіліп, ауызша жауап беріледі немесе дәлелді бас тартылады.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін тиісті құжаттардың тізбесі Стандарттың 11-тармағында көрсетілген.
14. Мемлекеттік қызметті ұсыну үдерісіне бір құрылымдық-функционалдық бірлік қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
уәкілетті ұйымның тіркеу бөлімі қызметкері.

15. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 2 к настоящему Регламенту.
16. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственную услугу.
18. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченной организации.
Руководитель уполномоченной организации несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Вызов врача на дом»
Перечень уполномоченных организации
Наименование
Юридический адрес
Телефоны
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Байдибекская районная поликлиника»
Байдибекский район, село Шаян, улица Альжанова, дом без номера
8 (725 48) 2 13 60
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Казыгуртская районная поликлиника»
Казыгуртский район, село Уалиханова, улица Альжанова, дом без номера
8 (725 39) 2 28 20
3
Государственное коммунальное казенное предприятие «Махтааральская районная поликлиника «Жетысай»
Махтааральский район, село Ынтымак, улица Корикти, дом без номера
8 (725 34) 6 76 07
4
Государственное коммунальное казенное предприятие «Махтааральская районная поликлиника «Асыката»
Махтааральский район, поселок Асыката, улица Казыбек би, дом без номера
8 (725 42) 4 10 88
5
Государственное коммунальное казенное предприятие «Махтааральская районная поликлиника «Атакент»
Махтааральский район, поселок Атакент, улица Копжасарова, дом без номера
8 (725 41) 3 26 88
6
Государственное коммунальное казенное предприятие «Махтааральская районная поликлиника «Мырзакент»
Махтааральский район, поселок Мырзакент, улица Мадиходжева, дом № 30
8 (725 41) 2 13 57
7
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ордабасинская районная поликлиника»
Ордабасинский район, село Темирлан, улица Кажымукан, дом № 168 а
8 (725 30) 2 18 00
8
Государственное коммунальное казенное предприятие «Отырарская районная поликлиника»
Отырарский район, село Шауельдер, улица Алтынбекова, дом № 19
8 (725 44) 2 15 33
9
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сайрамская районная поликлиника»
Сайрамский район, поселок Аксукент, улица Кыстаубаева, дом без номера
8 (725 31) 2 02 93
10
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сайрамская районная поликлиника «Карабулак»
Сайрамский район, село Карабулак, улица Елтай баба, дом без номера
8 (725 31) 2 66 77
11
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сайрамская районная поликлиника «Сайрам»
Сайрамский район, село Сайрам, улица Темир, дом № 152 а
8 (725 31) 4 71 63
12
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сарыагашская районная поликлиника»
Сарыагашский район, город Сарыагаш, улица Исмаилова, дом без номера
8 (725 37) 2 17 52
13
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сарыагашская районная поликлиника «Абай»
Сарыагашский район, село Абай, улица Рыскулова, дом без номера
8 (725 37) 3 10 04
14
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сузакская районная поликлиника»
Сузакский район, село Шолаккорган, улица Жибек жолы, дом без номера
8 (725 46) 4 22 92
15
Медико-санитарная часть филиала «Демеу- Кыземшек» товарищества с ограниченной ответственностью «Казатомпром-Демеу»
Сузакский район, поселок Кыземшек, дом без номера
8 701 346 52 60
872546 21263,
16
Медико-санитарная часть филиала «Демеу - Таукент» товарищества с ограниченной ответственностью «Казатомпром-Демеу»
Сузакский район, поселок Таукент, дом № 42
8 (725 46) 2 62 12
17
Государственное коммунальное казенное предприятие «Толебийская районная поликлиника»
Толебийский район, село Коксайек
8 (725 47) 5 19 02
18
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ленгерская городская поликлиника»
Толебийский район, город Ленгер, улица Толеби, дом № 235
8 (725 33) 6 25 36
19
Государственное коммунальное казенное предприятие «Тюлькубасская районная поликлиника»
Тюлькубасский район, поселок Т.Рыскулова, улица Абирова, дом № 100
8 (725 38) 5 29 74
20
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шардаринская районная поликлиника»
Шардаринский район, город Шардара, улица Аширова, дом без номера
8 (725 35) 2 16 92
21
Товарищество с ограниченной ответственностью «Семейная врачебная амбулатория Коксу»
Шардаринский район, село Коксу, улица Сатпаева, дом № 21
8 (72535) 4 64 86
22
Государственное коммунальное казенное предприятие «Арысская городская поликлиника»
Город Арысь, улица Ибрагимова, дом № 79
8 (725 40) 2 22 12
23
Производственный кооператив «Торабтық аурухана»
Город Арысь, улица Байдаулетова, дом № 26
8 (725 40) 5 42 27
24
Государственное коммунальное казенное предприятие «Кентауская городская поликлиника»
Город Кентау, улица Гагарина, дом № 27
8 (725 36) 3 16 30
25
Товарищество с ограниченной ответственностью «Медицинский центр Кентау»
Город Кентау, улица Панфилова, дом № 40
8 (725 36) 3 27 67
26
Государственное коммунальное казенное предприятие «Туркестанская городская поликлиника»
Город Туркестан, улица Кожанова, дом без номера
8 (725 33) 4 31 66
27
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская центральная поликлиника»
Город Шымкент, проспект Республики, дом № 8
8 (7252) 40-24-60
28
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская поликлиника № 1»
Город Шымкент, проспект Тауке хана, дом № 35
8 (7252) 53-43-75
29
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская поликлиника № 2»
Город Шымкент, улица Кремлевская, дом № 11
8 (7252) 56-87-37
30
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская поликлиника № 4»
Город Шымкент, улица Володарская, дом № 11
8 (7252) 55-82-29
31
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская поликлиника № 5»
город Шымкент, улица Сайрамская, дом № 198
8 (7252) 57-32-36
32
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская поликлиника № 6»
Город Шымкент, микрорайон Самал-3 улица Аль-Фараби, дом без номера
8 (7252) 45-20-75
33
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская поликлиника № 7»
Город Шымкент, село Ворошиловка, дом № 4
8 (7252) 43-00-47
34
Учреждение «Клиника международного Казахско-Турецкого университета имени А.Яссави»
Город Шымкент, улица Жандосова, дом № 92
8 (7252) 49-01-67
35
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория №1»
Город Шымкент, микрорайон Казыгурт, улица Строительная, дом без номера
8 (7252) 50-14-83
36
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория №2»
Город Шымкент, улица Аль-Фараби, дом без номера
8 (7252) 55-31-67
37
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория №3»
Город Шымкент, Турланская экспедиция, улица Голоцина, дом № 15
8 (7252) 53-35-32
38
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория Айкап»
Город Шымкент, улица Паркинова, дом № 35
8 (7252) 52-30-87
39
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория Аят»
Город Шымкент, улица Аймауытова, дом № 87
8 (7252) 53-45-02
40
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория Бейбит»
Город Шымкент, улица Ахунбабаева, дом без номера
8 (7252) 45-35-79
41
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория Кайтпас»
Город Шымкент, микрорайон Кайтпас-1, улица Амангельди, дом без номера
8 (7252) 47-62-58
42
Производственный кооператив «Поликлиника Чапаевка»
Город Шымкент, село Чапаевка, улица Берут, дом без номера
8 (7252) 54-91-68
43
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская детская поликлиника № 1»
Город Шымкент, улица Байтурсынова, дом № 2
8 (7с252) 54-04-81
44
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская детская поликлиника № 2»
Город Шымкент, улица Абая, дом № 2
8 (7252) 54-63-52
45
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шымкентская городская детская поликлиника № 3»
Город Шымкент, улица Жандосова, дом № 92 а
8 (7252) 57-46-39
46
Акционерное общество «Шымкентская железнодорожная больница «Железнодорожные госпитали медицинских катастроф»
г.Шымкент, улица Кабанбай батыра, дом без номера
8 (7252) 53 00 78
47
Товарищество с ограниченной ответственностью «Медицинский центр Ай-Нуры»
г. Шымкент, улица Б. Момышулы, дом 21а
8 (7252) 41-45-38
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Вызов врача на дом»
Описание
последовательности и взаимодействие административных
действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
Наименование СФЕ
Сотрудник отдела регистратуры
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Прием
документов и регистрация в журнале
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
устный ответ с указанием даты, времени посещения врача либо мотивированный отказ
Сроки исполнения
10 минут
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
СФЕ
Сотрудник отдела регистратуры
Действие № 1: Прием
документов и регистрация в журнале
Действие № 2: устный ответ с указанием даты, времени посещения врача
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
СФЕ
Сотрудник отдела регистратуры
Действие № 1: Прием
документов и регистрация в журнале
Действие № 2: мотивированный отказ
Приложение 3
к Регламенту государственной услуги
«Вызов врача на дом»
Схемы,
отражающие взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
Приложение 2
к постановлению акимата
Южно-Казахстанской области
от 19 декабря 2012 года
№ 383
Регламент государственной услуги
«Запись на прием к врачу»

15. Әрбір әкімшілік әрекеттің (рәсімнің) орындау мерзімі көрсетілген ҚФБ реттілігі және әкімшілік әрекеттер (рәсімдер) сипаттамасының мәтіндік кестесі осы Регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
16. Мемлекеттік қызметті көрсету барысындағы әкімшілік әрекеттер мен ҚФБ логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді ұсынатын лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
17. Мемлекеттік қызметті көрсетуге уәкілетті ұйымның басшысы жауапты болып табылады.
Уәкілетті ұйымның басшысы мемлекеттік қызметтің Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімдерде іске асырылуына жауапты болады.
«Дәрігерді үйге шақыру»
мемлекеттік қызметінің регламентіне
1-қосымша
Уәкілетті ұйымдардың тізбесі
Атауы
Заңды мекенжайы
Телефондары
1
«Бәйдібек аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Бәйдібек ауданы, Шаян ауылы, Әлжанов көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 48) 2 13 60
2
«Қазығұрт аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қазығұрт ауданы, Уәлиханов ауылы, Әлжанов көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 39) 2 28 20
3
«Мақтаарал аудандық «Жетісай» емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мақтаарал ауданы, Ынтымақ ауылы, Көрікті көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 34) 6 76 07
4
«Мақтаарал аудандық «Асықата» емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мақтаарал ауданы, Асықата кенті, Қазыбек би көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 42) 4 10 88
5
«Мақтаарал аудандық «Атакент» емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мақтаарал ауданы, Атакент кенті, Көпжасаров көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 41) 3 26 88
6
«Мақтаарал аудандық «Мырзакент» емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Мақтаарал ауданы, Мырзакент кенті, Мадиходжев көшесі, № 30 үй
8 (725 41) 2 13 57
7
«Ордабасы аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ордабасы ауданы, Темірлан ауылы, Қажымұқан көшесі, № 168а үй
8 (725 30) 2 18 00
8
«Отырар аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Отырар ауданы, Шәуілдір ауылы, Алтынбеков көшесі, № 19 үй
8 (725 44) 2 15 33
9
«Сайрам аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сайрам ауданы, Ақсукент кенті, Қыстаубаев көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 31) 2 02 93
10
«Сайрам аудандық «Қарабұлақ» емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сайрам ауданы, Қарабұлақ ауылы, Елтай баба көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 31) 2 66 77
11
«Сайрам аудандық «Сайрам» емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сайрам ауданы, Сайрам ауылы, Темір ауылы, № 152а үй
8 (725 31) 4 71 63
12
«Сарыағаш аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны»
Сарыағаш ауданы, Исмаилов көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 37) 2 17 52
13
«Сарыағаш аудандық «Абай» емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны»
Сарыағаш ауданы, Абай ауылы, Рысқұлов көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 37) 3 10 04
14
«Созақ аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны»
Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, Жібек жолы көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 46) 4 22 92
15
«Қазатомпром-Демеу» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі «Демеу-Қыземшек» филиалының медициналық-санитариялық бөлімшесі
Созақ ауданы, Қыземшек кенті
8 701 346 52 60
16
«Қазатомпром-Демеу» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі «Демеу-Таукент» филиалының медициналық-санитариялық бөлімшесі
Созақ ауданы, Таукент кенті
8 (725 46) 2 62 12
17
«Төлеби аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Төлеби ауданы, Көксәйек ауылы
8 (725 47) 5 19 02
18
«Ленгір қалалық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Төлеби ауданы, Ленгір қаласы, Төлеби көшесі, № 235 үй
8 (725 33) 6 25 36
19
«Түлкібас аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түлкібас ауданы, Т.Рысқұлов кенті, Әбіров көшесі, № 100 үй
8 (725 38) 5 29 74
20
«Шардара аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шардара ауданы, Шардара қаласы, Әшіров көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 35) 2 16 92
21
«Көксу отбасылық дәрігерлік амбулаториясы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шардара ауданы, Көксу ауылы, Сәтпаев көшесі, № 21 үй
8 (72535) 4 64 86
22
«Арыс қалалық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Арыс қаласы, Ибрагимов көшесі, № 79 үй
8 (725 40) 2 22 12
23
«Торабтық аурухана» өндірістік кооперативі
Арыс қаласы, Байдәулетов көшесі, № 26 үй
8 (725 40) 5 42 27
24
«Кентау қалалық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кентау қаласы, Гагарин көшесі, № 27 үй
8 (725 36) 3 16 30
25
«Кентау медициналық орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Кентау қаласы, Панфилов көшесі, № 40 үй
8 (725 36) 3 27 67
26
«Түркістан қалалық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Түркістан қаласы, Қожанов көшесі, нөмірсіз үй
8 (725 33) 4 31 66
27
«Шымкент қалалық орталық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Республика даңғылы, № 8 үй
8 (7252) 40-24-60
28
«Шымкент қалалық № 1 емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Тәуке хан даңғылы, № 35 үй
8 (7252) 53-43-75
29
«Шымкент қалалық № 2 емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Кремлевская көшесі, № 11 үй
8 (7252) 56-87-37
30
«Шымкент қалалық № 4 емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Володарская көшесі, № 11 үй
8 (7252) 55-82-29
31
«Шымкент қалалық № 5 емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Сайрам көшесі, № 198 үй
8 (7252) 57-32-36
32
«Шымкент қалалық № 6 емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Самал-3 шағын ауданы,Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз үй
8 (7252) 45-20-75
33
«Шымкент қалалық № 7 емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Ворошиловка ауылы, № 4 үй
8 (7252) 43-00-47
34
«А.Яссауи атындағы ХҚТУ клиникасы» мемлекеттік мекемесі
Шымкент қаласы, Жандосов көшесі, № 92 үй
8 (7252) 49-01-67
35
«№ 1 отбасылық дәрігерлік амбулатория» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Қазығұрт шағын ауданы, Құрылысшылар көшесі, нөмірсіз үй
8 (7252) 50-14-83
36
«№ 2 отбасылық дәрігерлік амбулатория» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз үй
8 (7252) 55-31-67
37
«№ 3 отбасылық дәрігерлік амбулатория» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Тұрлан экспедициясы, Голоцин көшесі, № 15 үй
8 (7252) 53-35-32
38
«Айқап отбасылық дәрігерлік амбулатория» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Паркинов көшесі, № 35 үй
8 (7252) 52-30-87
39
«Аят отбасылық дәрігерлік амбулатория» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Аймауытов көшесі, № 87 үй
8 (7252) 53-45-02
40
«Бейбіт отбасылық дәрігерлік амбулатория» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Ахунбабаев көшесі, нөмірсіз үй
8 (7252) 45-35-79
41
«Қайтпас отбасылық дәрігерлік амбулатория» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Кайтпас-1 шағын ауданы, Амангелді көшесі, нөмірсіз үй
8 (7252) 47-62-58
42
«Чапаевка емханасы» өндірістік кооперативі
Шымкент қаласы, Чапаевка ауылы, Берут көшесі, нөмірсіз үй
8 (7252) 54-91-68
43
«Шымкент қалалық № 1 балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Байтұрсынов көшесі, № 2 үй
8 (7252) 54-04-81
44
«Шымкент қалалық № 2 балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Абай көшесі, № 2 үй
8 (7252) 54-63-52
45
«Шымкент қалалық № 3 балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шымкент қаласы, Жандосов көшесі, № 92 үй
8 (7252) 57-46-39
46
«Медициналық аппараттардың теміржол госпитальдары» Шымкент теміржол ауруханасы» акционерлік қоғамы
Шымкент қаласы, Қабанбай батыр көшесі, нөмірсіз үй
8 (7252) 53 00 78
47
«Ай-Нұры медициналық орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шымкент қаласы, Б. Момышұлы көшесі, 21а үй
8 (7252) 41-45-38
«Дәрігерді үйге шақыру»
мемлекеттік қызметінің регламентіне
2-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің (рәсімдердің) өзара әрекеті және реттілік сипаттамасы
1-кесте. ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (барысы, жұмыс ағыны) әрекеті
Әрекеттің (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
ҚФБ атауы
Тіркеу бөлімінің қызметкері
Әрекеттің (үдерістің, рәсімнің,
операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау және журналға тіркеу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат,
ұйымдық-
өкімдік шешім)
Дәрігердің баратын күні, уақыты көрсетілген, ауызша жауап немесе дәлелді бас тарту
Орындау мерзімдері
10 минут
2-кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс.
ҚФБ
Тіркеу бөлімінің қызметкері
№ 1-әрекет: Құжаттарды қабылдау және журналға тіркеу
№ 2-әрекет: дәрігердің баратын күні, уақыты көрсетілген ауызша жауап
3-кесте. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үдеріс
ҚФБ
Тіркеу бөлімінің қызметкері
№ 1-әрекет: Құжаттарды қабылдау және журналға тіркеу
№ 2-әрекет: дәлелді бас тарту
«Дәрігерді үйге шақыру»
мемлекеттік қызметінің регламентіне
3-қосымша
Әкімшілік әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты айқындайтын сызбалар
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2012 жылғы «19» желтоқсандағы
№ 383 қаулысына 2-қосымша
«Дәрігердің қабылдауына жазылу»
мемлекеттік қызметінің регламенті