О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 7 декабря 2012 года № 9/76-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 11 января 2013 года № 2206. Утратило силу решением областного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года № 44/358-V
Сноска. Утратило силу решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 09.12.2015 № 44/358-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Лесным кодексом Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 июня 2005 года № 16/161-ІІІ «Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1915, опубликовано 27 июля 2005 года в газете «Южный Казахстан» № 90);
2) решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2008 года № 5/72-ІV «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 23 июня 2005 года № 16/161-ІІІ «Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1978, опубликовано 23 апреля 2008 года в газете «Южный Казахстан» № 47-48).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного маслихата   С.Куашбаев
Секретарь областного маслихата             К.Ержан
Приложение
к решению Южно-Казахстанского
областного маслихата от 7 декабря
2012 года № 9/76-V
Ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области
№ п/п
Виды лесных пользований
Единица измерений
Ставки платы
1
Побочные лесные пользования
1.1.
Сенокошение

Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдаланудың төлемақы ставкалары туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/76-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 2206 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/358-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 09.12.2015 № 44/358-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексіне, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) «Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы ставкаларын бекіту туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 23 маусымдағы № 16/161-ІІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1915-нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 26 шілдеде «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 104-нөмірінде жарияланған) шешімі;
2) «Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы ставкаларын бекіту туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 23 маусымдағы № 16/161-ІІІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 27 наурыздағы № 5/72-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1978- нөмірмен тіркелген, 2008 жылы 22 сәуірде «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 61-62 нөмірінде жарияланған) шешімі.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     С.Қуашбаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ержан
Оңтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының 2012 жылғы 7
желтоқсандағы № 9/76-V шешіміне
қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы ставкалары
Р/с №
Орман пайдаланудың түрлері
Өлшем бірлігі
Төлемақы ставкалары
1
Орманды жанама пайдалану
1.1
Шөп шабу

1.1.1
хорошее состояние
1 гектар
140 тенге
1.1.2
удовлетворительное состояние
1 гектар
105 тенге
1.1.3
плохое состояние
1 гектар
82 тенге
1.2
Пастьба скота
1.2.1
верблюд
1 голова
82 тенге
1.2.2
крупный рогатый скот
1 голова
65 тенге
1.2.3
лошадь
1 голова
65 тенге
1.2.4
молодняк крупного скота
1 голова
33 тенге
1.2.5
осел
1 голова
33 тенге
1.2.6
коза
1 голова
57 тенге
1.2.7
овца
1 голова
16 тенге
1.3
Звероводство
1 гектар
253 тенге
1.4
Размещение ульев и пасек
1 улей
117 тенге
1.5
Огородничество, бахчеводство и выращивание иных сельскохозяйственных культур
1 гектар
На уровне ставок земельного налога, согласно статье 380 Налогового Кодекса Республики Казахстан
2
Пользование участками государственного лесного фонда для научно-исследовательских и культурно оздоровительных целей
2.1
долгосрочное пользование
1 гектар
58,5 тенге
2.2
краткосрочное пользование
1 человек/день
0,1 месячного расчетного показателя
3
Пользование участками государственного лесного фонда для рекреационных, туристических и спортивных целей
3.1
долгосрочное пользование
1 гектар
253 тенге
3.2
краткосрочное пользование
1 человек/день
0,1 месячного расчетного показателя
4
Пользование участками государственного лесного фонда для нужд охотничьего хозяйства
1 гектар
нулевая

1.1.1
жай-күйі жақсы
гектар
140 теңге
1.1.2
жай-күйі қанағаттанарлық
гектар
105 теңге
1.1.3
жай-күйі қанағаттанарлықсыз
гектар
82 теңге
1.2
Мал жаю
1.2.1
түйе
1 бас
82 теңге
1.2.2
ірі қара мал
1 бас
65 теңге
1.2.3
жылқы
1 бас
65 теңге
1.2.4
ірі қара малдың төлдері
1 бас
33 теңге
1.2.5
есек
1 бас
33 теңге
1.2.6
ешкі
1 бас
57 теңге
1.2.7
қой
1 бас
16 теңге
1.3
Аң өсіру
1 гектар
253 теңге
1.4
Ара ұяларын орналастыру
1 ұя
117 теңге
1.5
Көкөніс, бақша шаруашылығы және өзге де ауыл шаруашылығы дақылдарын өсіру
1 гектар
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 380-бабына сәйкес жер салығы деңгейінде айқындалады
2
Орман қоры учаскелерін ғылыми-зерттеу және мәдени-сауықтыру мақсаттары үшін пайдалану
2.1
ұзақ мерзімді пайдалану
1 гектар
58,5 теңге
2.2
қысқа мерзімді пайдалану
1 адам/күн
0,1 айлық есептік көрсеткіші
3
Орман қоры учаскелерін рекреациялық, туристік және спорттық мақсаттары үшін пайдалану
3.1
ұзақ мерзімді пайдалану
1 гектар
253 теңге
3.2
қысқа мерзімді пайдалану
1 адам/күн
0,1 айлық есептік көрсеткіш
4
Орман қоры учаскелерін аңшылық шаруашылығы мұқтаждықтары үшін пайдалану
1 гектар
нөлдік