О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 июля 2012 года № 9/69-5с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 31 июля 2012 года № 14-1-165. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 8 августа 2014 года № 39/266-5c
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской от 08.08.2014 № 39/266-5с.
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. На основании схемы зонирования земель города Шымкент, утвержденной решением Шымкентского городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/481-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-153), повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьями 378379381383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) для земель, находящихся:
в зонах 1, 2, 3, 4 за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции на 50 процентов;
в зоне 5, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции на 40 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров

Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 9/69-5с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 31 шілдеде № 14-1-165 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 8 тамыздағы № 39/266-5с шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 08.08.2014 № 39/266-5с шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 10 желтоқсанындағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/481-4с шешімімен бекітілген (Нормативтiк құқықтық актілердің мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 14-1-153 нөмірімен тiркелген) Шымкент қаласының жерді аймақтарға бөлу схемасы негiзiнде, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 378379381383 баптарымен белгіленген жер салығының базалық ставкалары жоғарылатылсын:
1, 2, 3, 4 аймақтарда, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда 50 пайызға;
5 аймақта, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда 40 пайызға.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы қалалық мәслихат хатшысы   Н.Бекназаров