О внесении изменений и дополнения в решение Шымкентского городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с "О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 24 августа 2012 года № 11/78-5c. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 28 августа 2012 года № 14-1-166. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года № 1-20)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.02.2013 № 1-20).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2012 года № 5/48-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 47/450-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2096, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с «О бюджете города Шымкент на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-150, опубликовано в газете «Панорама Шымкента» № 1 (1123) от 6 января 2012 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 настоящего решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 903 520 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 363 311 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 860 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 794 640 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 634 709 тысяч тенге;
2) затраты – 52 648 164 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 488 625 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 500 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 375 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит бюджета - - 1 233 269 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 233 269 тысяч тенге»;
часть вторую пункта 2 изложить в новой редакции:

Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" № 61/479-4с шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 24 тамыздағы № 11/78-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 28 тамызда № 14-1-166 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 1-20 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихат аппаратының 04.02.2013 № 1-20 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 47/450-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 13 тамыздағы № 5/48-V Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2096 тіркелген шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат      ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 61/479-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-1-150 тіркелген, 2012 жылдың 6 қаңтарында «Шымкент келбеті» № 1 (1123) газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 51 903 520 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 363 311 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 860 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 794 640 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 634 709 мың теңге;
2) шығындар – 52 648 164 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 488 625 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 500 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 375 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
бюджет тапшылығы – - 1 233 269 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 233 269 мың теңге.»;
2 тармағының екінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:

«средний ремонт дорог городского значения (улиц города) - 6 159 492 тысяч тенге;»;
часть третью изложить в новой редакции:
«проведение капитального ремонта объектов образования - 156 647;»;
часть восьмую изложить в новой редакции:
«разработка проектов детальной планировки - 173 440 тысяч тенге;»;
часть девятую изложить в новой редакции:
«изъятие земельных участков для государственных нужд - 433 040 тысяч тенге;»;
дополнить частью тринадцатой следующего содержания:
«на ликвидацию и предупреждение чрезвычайных ситуаций – 143 118 тысяч тенге.»;
часть четвертую пункта 3 цифры изложить в новой редакции:
«развитие системы водоснабжения - 419 638 тысяч тенге;»;
часть пятую изложить в новой редакции:
«развитие теплоэнергетической системы - 844 607 тысяч тенге;»;
часть вторую пункта 3-1 изложить в новой редакции:
«строительство и реконструкция объектов образования - 2 160 736 тысяч тенге;»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«Утвердить резерв акимата города на 2012 год в сумме 523 994 тысяч тенге.»;

«қалалық маңызы бар жолдарды (қала көшелерін) орташа жөндеуге – 6 159 492 мың теңге;»;
үшінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«білім беру нысандарында күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге 156 647 мың теңге;»;
сегізінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«егжей-тегжейлі жобаларды әзірлеуге - 173 440 мың теңге;»;
«мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға - 433 040 мың теңге;»;
он үшінші бөлігімен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«төтенше жағдай салдарын алдын алу және жоюға – 143 118 мың теңге.»;
3 тармағының төртінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 419 638 мың теңге;»;
бесінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«жылу энергетикалық жүйені дамытуға - 844 607 мың теңге;»;
3-1 тармағының екінші бөлігі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға - 2 160 736 мың теңге;»;
4 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«Қала әкімдігінің 2012 жылға арналған резерві 523 994 мың теңге сомасында бекітілсін.»;

приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии городского маслихата   Х.Сарсенов
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 августа 2012 года № 11/78-5с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 21 декабря 2011 года № 61/479-4с
Бюджет города Шымкент на 2012 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

аталған шешімнің 1,6 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Х.Сәрсенов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2012 жылғы 24 тамыздағы
№ 11/78-5с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 61/479-4с шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер