Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата города Туркестан Южно-Казахстанской области от 8 февраля 2012 года № 183. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 29 февраля 2012 года № 14-4-114. Утратило силу постановлением Туркестанского городского акимата Южно-Казахстанской области от 1 июня 2012 года N 683
Сноска. Утратило силу постановлением Туркестанского городского  акимата Южно-Казахстанской области от 01.06.2012 № 683.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 акимат города Туркестан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2012 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 8 ақпандағы № 183 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 ақпанда № 14-4-114 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы N 683 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан  қаласы әкімдігінің 2012.06.01 N 683 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасының 6-тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: