О внесении дополнения в решение Ордабасинского районного маслихата от 16 апреля 2012 года № 4/2 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Ордабасинского района"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 10 октября 2012 года № 8/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 02 ноября 2012 года № 2122. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 12/2
Сноска. Утратило силу решением Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 12/2.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктами 611 Стандарта государственной услуги «Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 16 апреля 2012 года № 4/2 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Ордабасинского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-8-127, опубликовано 10 мая 2012 года в газете «Ордабасы оттары» № 22) следующее дополнение:
пункт 1 данного решения дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
«11) семьям, с месячным среднедушевым доходам ниже черты бедности, на покупку крупного рогатого скота, единовременно, в размере 92 месячных расчетных показателей.».
2. Настоящее решение вводится в действий со дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
VІІІ сессии районного маслихата:           С.Алтыбаев
Секретарь районного маслихата:             П.С.Жұрман

Ордабасы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 4/2 "Ордабасы ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 қазандағы № 8/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 қарашада № 2122 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 12/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 12/2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 7 сәуiрдегi № 394 қаулысымен бекiтiлген «Жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек тағайындау және төлеу» мемлекеттiк қызмет стандартының 611 тармақтарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. «Ордабасы ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» Ордабасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 4/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14-8-127 тіркелген, 2012 жылғы 10 мамырдағы «Ордабасы оттары» газетінің № 22 санында жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған шешiмнiң 1 тармағы келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
«11) жан басына шаққандағы орташа айлық табысы кедейлік шегінен төмен отбасыларға ірі қара мал алу үшін біржолғы 92 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.».
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс VІІІ сессиясының төрағасы:             С.Алтыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы:                 П.С.Жұрман