Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Отрарского района Южно-Казахстанской области от 19 марта 2012 года N 96. Зарегистрировано Управлением юстиции Отрарского района Южно-Казахстанской области 20 марта 2012 года N 14-9-157. Утратило силу постановлением Отрарского районного акимата Южно-Казахстанской области от 28 мая 2012 года № 182
Сноска. Утратило силу постановлением Отрарского районного акимата Южно-Казахстанской области от 28.05.2012 № 182.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», с подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.

2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы N 96 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 наурызда N 14-9-157 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 мамырдағы N 182 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2012.05.28 N 182 Қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасына және Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген қағидасының 6-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.