О корректировке базовых ставок земельного налога
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 сентября 2012 года № 9/48-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 ноября 2012 года № 2121. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 38/179-V
Сноска. Утратило силу решением Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 23.12.2014 № 38/179-V.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога, установленные статьями 378381383 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) соответственно:
1) на земли сельскохозяйственного назначения базовые ставки земельного налога на 30 процентов;
2) на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков и земель выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции) базовые ставки земельного налога на 30 процентов, а на земельные участки города Ленгера на 50 процентов;
3) на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов базовые ставки земельного налога на 50 процентов.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата              А. Шынгысбаев

Жер салығының базалық ставкаларын түзету туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі № 9/48-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 2 қарашада № 2121 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/179-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 23.12.2014 № 38/179-V шешімімен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) 10 желтоқсан 2008 жылғы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387 бабы 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 23 қаңтар 2001 жылғы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Кодексінің 378381,  383 баптарымен бекітілген жер салығының базалық ставкалары:
1) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге салынатын базалық салық ставкалары - 30 пайызға;
2) елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін және автотұрақтарға (паркингтерге), автомобиль май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) жерлерді қоспағанда) салынатын базалық салық ставкалары - 30 пайызға, Ленгір қаласының жерлеріне салынатын базалық салық ставкалары - 50 пайызға;
3) елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне салынатын базалық салық ставкалары - 50 пайызға жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Ә.Шыңғысбаев