О переименовании улицы
Решение акима Рыскуловского сельского округа Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 9 января 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области 20 января 2012 года N 14-14-165
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнении населения жителей улицы, аким сельского округа Рыскулова РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу «Котырмахала» в ауле Азаттык в улицу имени Сартбаев Макулбека.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      Х.Рсымбетов

Көше атауын өзгерту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 09 қаңтардағы № 1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 қаңтарда № 14-14-165 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4 тармақшасына сәйкес және көше тұрғындарының пікірін ескере отырып, Рысқұлов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Азаттық ауылындағы «Қотырмахала» көшесі Сартбаев Мақұлбек атындағы көше болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі                        Х.Рсымбетов