О внесении изменений и дополнений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 апреля 2012 года № 3/16-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 апреля 2012 года за N 2571. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2012 года № 660/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27.12.2012 № 660/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2012 года № 350 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2560, опубликовано в газете «Дидар» от 30 декабря 2011 года № 153, 6 января 2012 года № 1, 9 января 2012 года № 2, «Рудный Алтай» от 5 января 2012 года № 1, 7 января 2012 года № 2) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 177932001,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18546286,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1329290,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 158056424,9 тысяч тенге;
2) затраты – 180208613,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4504963,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5961280,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1456317,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1359600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1359600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 03 сәуірдегі N 3/16-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 сәуірде N 2571 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 660/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 27.12.2012 N 660/01-06 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 350 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2560, «Дидар» газетінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 153, 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1, 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 2, «Рудный Алтай» газетінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 1, 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177932001,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18546286,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1329290,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 158056424,9 мың теңге;
2) шығындар – 180208613,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4504963,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5961280,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1456317,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1359600,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1359600,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -8141175,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8141175,1 тысяч тенге.»;
2) абзац пятый пункта 9 изложить в следующей редакции:
«передачей функций и полномочий по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования в сумме 44564 тысяч тенге;»;
3) в пункте 13:
дополнить подпунктом 12-1) следующего содержания:
«12-1) на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;»;
подпункт 14) изложить в следующей редакции:
«14) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов;»;
дополнить подпунктом 14-1) следующего содержания:
«14-1) на решение вопросов обустройства моногородов;»;
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Е. Нурбаев
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата                       Г. Пинчук
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8141175,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8141175,1 мың теңге.»;
2) 9 тармақтың бесінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«мемлекеттік сәулет-құрылысты бақылау және лицензиялау мәселелері жөніндегі функциялар мен өкілеттіктерді беруге байланысты 44564 мың теңге сомасында;»;
3) 13 тармақта:
мынадай мазмұндағы 12-1) тармақшамен толықтырылсын:
«12-1) ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді ұйымдастыруға және жүргізуге;»;
14) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«14) облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;»;
мынадай мазмұндағы 14-1) тармақшамен толықтырылсын:
«14-1) моноқалаларды жайластыру мәселелерін шешуге;»;
4) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Е. Нұрбаев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                       Г. Пинчук
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының

8556517,6
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
8404311,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7337292,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
5725,0
006
Капитальные расходы государственного органа
666040,0
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
6986,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места  жительства и документов
54251,0
014
Организация  содержания лиц, арестованных в административном порядке
59309,0
015
Организация содержания служебных животных
21059,0
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
229999,0
020
Содержание и материально-техническое оснащение  центра временного размещения оралманов и  центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2826,0
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
20824,0
271
Управление строительства области
152206,6
003
Развитие объектов органов внутренних дел
152206,6
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1801217,0
271
Управление строительства области
1801217,0
054
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
1 801 217,0
04
Образование
27867124,1
1
Дошкольное воспитание и обучение
3140122,0
261
Управление образования области
3140122,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2394428,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
745694,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5574551,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2302928,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2230434,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
72494,0
261
Управление образования области

8556517,6
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы iшкi icтер органы
8404311,0
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7337292,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
5725,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
666040,0
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
6986,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
54251,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
59309,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
21059,0
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
229999,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2826,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
20824,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
152206,6
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
152206,6
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1801217,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1801217,0
054
Республикалық бюджеттен Шығыс Қазақстан облысы аудандарының (облыстық маңызы бар қалаларының) бюджеттеріне берілетін Солнечный кентінде қазандық салуға арналған нысаналы даму трансферттері
1801217,0
04
Бiлiм беру
27867124,1
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
3140122,0
261
Облыстың білім басқармасы
3140122,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2394428,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
745694,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5574551,0
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2302928,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2230434,0
007
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
72494,0
261
Облыстың білім басқармасы

3271623,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1575129,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1447241,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях  основного среднего и общего среднего образования
213044,0
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы
30359,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
5850,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
6050338,0
253
Управление здравоохранения области
300014,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300014,0
261
Управление образования области
5750324,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
5436868,0
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
225000,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
88456,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
2755339,0
253
Управление здравоохранения области
19241,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
19241,0
261
Управление образования области
2736098,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2736098,0
9
Прочие услуги в области образования
10346774,1
261
Управление образования области
2074011,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
74675,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
57882,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34860,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
98158,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

3271623,0
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1575129,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1447241,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213044,0
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30359,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
5850,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
6050338,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
300014,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300014,0
261
Облыстың білім басқармасы
5750324,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
5436868,0
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
225000,0
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
88456,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктілігін арттыру
2755339,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19241,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
19241,0
261
Облыстың білім басқармасы
2736098,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2736098,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
10346774,1
261
Облыстың білім басқармасы
2074011,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74675,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
57882,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34860,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
98158,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

84217,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
94292,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2243,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
422964,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому
233762,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
970958,0
271
Управление строительства области
8272763,1
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8272763,1
05
Здравоохранение
41997479,9
1
Больницы широкого профиля
27217,0
253
Управление здравоохранения области
27217,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
27217,0
2
Охрана здоровья населения
1263245,0
253
Управление здравоохранения области
1263245,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
732242,0
006
Услуги по охране материнства и детства
361135,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
168766,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1102,0
3
Специализированная медицинская помощь
11784448,0
253
Управление здравоохранения области
11784448,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5605483,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
171874,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
806995,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
104935,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
369623,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
585390,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

84217,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
94292,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2243,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
422964,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
233762,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
970958,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8272763,1
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8272763,1
05
Денсаулық сақтау
41997479,9
1
Кең бейінді ауруханалар
27217,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27217,0
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
27217,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1263245,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1263245,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
732242,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
361135,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
168766,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1102,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
11784448,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11784448,0
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5605483,0
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
171874,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
806995,0
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
104935,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
369623,0
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
585390,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

96372,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
189232,0
261
Управление образования области
1104792,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1050300,0
037
Социальная реабилитация
54492,0
271
Управление строительства области
1396071,7
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1396071,7
2
Социальная помощь
179428,9
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
179428,9
003
Социальная поддержка инвалидов
179428,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2616642,0
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
2561868,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77144,0
007
Капитальные расходы государственного органа
3840,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения)  на введение стандартов специальных социальных услуг
185952,0
018
Размещение государственного социального заказа  в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
58958,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
35601,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на реализацию  мероприятий  Программы занятости 2020
966923,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1233450,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
54774,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
54774,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15594018,5
1
Жилищное хозяйство
9542001,0
256
Управление координации занятости и социальных  программ области
35187,0
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам  районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35187,0
261
Управление образования области
77053,0
062
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
77053,0
262
Управление культуры области
119246,0
015
Целевые текущие трансферты  бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020

96372,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
189232,0
261
Облыстың білім басқармасы
1104792,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1050300,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
54492,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1396071,7
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1396071,7
2
Әлеуметтік көмек
179428,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
179428,9
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
179428,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2616642,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2561868,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77144,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3840,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
185952,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
58958,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелер желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35601,0
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
966923,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1233450,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
54774,0
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
54774,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15594018,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9542001,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35187,0
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35187,0
261
Облыстың білім басқармасы
77053,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77053,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
119246,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

119246,0
271
Управление строительства области
8538038,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3603544,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
194440,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2825000,0
057
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
226590,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1408464,0
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
280000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
772477,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
772477,0
2
Коммунальное хозяйство
6052017,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6052017,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
86611,5
005
Капитальные расходы государственного органа
5042,0
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3811280,0
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
626501,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства

119246,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8538038,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3603544,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
194440,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2825000,0
057
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
226590,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1408464,0
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
280000,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
772477,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттер
772477,0
2
Коммуналдық шаруашылық
6052017,5
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6052017,5
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86611,5
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5042,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3811280,0
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
626501,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттер

96752,0
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса до 2020 года»
92000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2398760,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
940335,5
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
1010900,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения)  на решение вопросов обустройства моногородов
447525,0
14
Обслуживание долга
7461,0
1
Обслуживание долга
7461,0
257
Управление финансов области
7461,0
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
7461,0
15
Трансферты
37555646,6
1
Трансферты
37555646,6
257
Управление финансов области
37555646,6
007
Субвенции
33435857,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1756702,4
017
Возврат использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
808,2
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов  из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
1042120,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
1220159,0
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
100000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
4504963,0
Бюджетные кредиты
5961280,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3000000,0
1
Жилищное хозяйство
3000000,0
271
Управление строительства области
3000000,0
009
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
3000000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
546075,0
1
Сельское хозяйство
546075,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
546075,0
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов

96752,0
016
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
92000,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2398760,5
024
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
940335,5
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1010900,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
447525,0
14
Борышқа қызмет көрсету
7461,0
1
Борышқа қызмет көрсету
7461,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
7461,0
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7461,0
15
Трансферттер
37555646,6
1
Трансферттер
37555646,6
257
Облыстың қаржы басқармасы
37555646,6
007
Субвенциялар
33435857,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1756702,4
017
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
808,2
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1042120,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1220159,0
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100000,0
III. Таза бюджеттік кредит беру
4504963,0
Бюджеттік кредиттер
5961280,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3000000,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3000000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3000000,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру
3000000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
546075,0
1
Ауыл шаруашылығы
546075,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
546075,0
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер