Об утверждении форм документов по субсидированию повышения продуктивности и качества продукции животноводства
Решение акима Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2012 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 июня 2012 года за N 2575. Утратило силу решением акима Восточно-Казахстанской области от 06 мая 2013 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Восточно-Казахстанской области от 06.05.2013 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 625, аким Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) формы заявок на получение субсидий согласно приложениям 12345678 к настоящему решению;
2) форму сводного акта о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району согласно приложению 9 к настоящему решению;
3) форму сводного списка распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий согласно приложению 10 к настоящему решению;
4) форму сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий согласно приложению 11 к настоящему решению;
5) форму отчета (информации) по освоению средств по области согласно приложению 12 к настоящему решению;
6) форму отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции согласно приложению 13 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Восточно-Казахстанской области «Об утверждении форм документов по субсидированию повышения продуктивности и качества продукции животноводства» от 2 декабря 2011 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2559, опубликовано в газетах «Дидар» от 14 декабря 2011 года № 146 (16622), «Рудный Алтай» от 13 декабря 2011 года № 144 (19132).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сапарбаев
Приложение 1 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию говядины

Мал шаруашылығы өнімділігін және өнімі сапасын арттыруды субсидиялау бойынша құжаттардың нысандарын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің 2012 жылғы 14 маусымдағы N 3 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 маусымда N 2575 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің 2013 жылғы 06 мамырдағы N 1 шешімімен
Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің 06.05.2013 N 1 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастып қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 625 қаулысымен бекітілген, Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану кағидасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімі ШЕШТІ:
1. Бекітілсін:
1) осы шешімге 12345678 қосымшаларға сәйкес субсидиялар алуға өтінімдердің нысандары;
2) осы шешімге 9 қосымшаға сәйкес мал шаруашылығы өнімін өткізу, сондай-ақ аудан бойынша сиырлардың саны туралы жиынтық актінің нысаны;
3) осы шешімге 10 қосымшаға сәйкес субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квотаны бөлудің жиынтық тізімінің нысаны және бюджеттік субсидиялардың мөлшері;
4) осы шешімге 11 қосымшаға сәйкес сатылған мал шаруашылығы өнімдерінің көлемі, сондай-ақ сиырлардың саны және субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық тізімдеменің нысаны;
5) осы шешімге 12 қосымшаға сәйкес облыс бойынша қаражатты игеру бойынша есептің (ақпараттың) нысаны;
6) осы шешімге 13 қосымшаға сәйкес мал шаруашылығы өнімдерін өткізу көлемі бойынша есептің (ақпараттың) нысаны.
2. «Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау бойынша құжаттардың нысандарын бекіту туралы» Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 3 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2559, 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 146 (16622) «Дидар», 2011 жылғы 13 желтоқсанда № 144 (19132) «Рудный Алтай» газеттерінде жарияланды).
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнiнен кейiн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сапарбаев
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 1 қосымша
Сиыр етiн өндiру және өткiзу үшiн субсидия алуға
ӨТIНIМ

1. Товаропроизводитель ____________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие поголовья на 1 января 20__ года ___ голов.
3. Имеется специализированная площадка для откорма крупного
рогатого скота с мощностью ___ голов единовременного откорма и
развитой инфраструктурой (указать нужное):
1) загоны открытые/закрытые для содержания животных;
2) желоба для подачи кормов с бетонным фартуком;
3) обеспеченность автоматическим источником водопоя;
4) дренажная система с лагуной для удаления фекальных и талых
вод;
5) наличие кормоприготовительной и кормораздаточной
техники/оборудования;
6) наличие раскола с фиксатором, весовое устройство;
7) наличие ветеринарного пункта, хранилища для кормов.
4. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) ___) с
мощностью ___ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) ___) с мощностью
___ тонн в сутки.
5. Живая масса крупного рогатого скота (реализуемого на убой)
будет не ниже ___ кг.
6. Планируемый объем реализации говядины в убойном весе ___
тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная
переработка ___ тонн - (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе пашни
___ га, пастбищных угодий ______ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) сочных кормов ____________________тонн;
2) грубых кормов ____________________тонн;
3) комбикормов _____________________ тонн;
4) зернофуража _____________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 20__ году:
1) сочных кормов _____________________тонн;
2) грубых кормов _____________________тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Дополнительно планируется закупить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных
Республики Казахстан _______________ (дата и номер регистрации).
12. Адрес (полный) товаропроизводителя:______________
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации)
товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом,
подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его
номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести
предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия (хозяйства)____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» __________ 20__ года.
Подтверждаю
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района
Восточно-Казахстанской области.
«__» __________ 20__ года ________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 2 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию молока

1. Тауар өндiрушi ______________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 20__ жылғы 1 қаңтарға қолда бар мал ____ бас.
3. Iрi қара малды бордақылау үшiн мамандандырылған, бiр жолғы
бордақылау қуаты ____ бас болатын және инфрақұрылымы дамыған қолда
бар алаң (керегiн көрсету):
1) малдарды ұстау үшiн ашық/жабық қашалар;
2) малға азық беретiн бетон жиектi науалар;
3) автоматтандырылған суару көзiмен қамтамасыз етiлуi;
4) қалдық және қар суын шығарып тастауға арналған бұрышы еңіс
мүйісі бар дренаждық жүйе;
5) қолда бар мал азығын дайындайтын және мал азығын үлестiретiн
техника/жабдық;
6) қолда бар бекiткiшi бар тежегiш, таразы құрылғысы;
7) қолда бар ветеринариялық пункт, мал азығын сақтайтын қойма.
4. Қолда бар қайта өңдеу қуаты:
1) қуаты тәулiгiне ____ тонна болатын мал сою алаңы (пунктi)
(есептiк нөмiрi (коды);
2) қуаты тәулiгiне ____ тонна болатын қайта өңдеу цехы (есептiк
нөмiрi (коды).
5. Iрi қара малының (союға өткiзiлетiн) тiрi салмағы ____ кг.
кем болмайды.
6. Тiрi салмақта өткiзiлетiн сиыр етiнiң жоспарлы көлемi ____
тонна, оның iшiнде қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзiнде
қайта өңдеу ____ тонна (керегiн толтыру).
7. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның
iшiнде егiстiк жер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
8. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) құнарлы жем ________________ тонна;
2) iрi азық _____________________ тонна;
3) қоспа жем ___________________тонна;
4) жемдiк астық ________________ тонна.
9. 20__ жылы дайындау жоспарланды:
1) құнарлы жем ________________ тонна;
2) iрi азық ____________________ тонна;
3) қоспа жем ___________________ тонна;
4) жемдiк астық ________________ тонна.
10. 20__ жылы қосымша сатып алу жоспарланды:
1) құнарлы жем _________________ тонна;
2) iрi азық ____________________ тонна;
3) қоспа жем ___________________ тонна;
4) жемдiк астық ________________ тонна.
11. Қазақстан Республикасының бiрыңғай сәйкестендiру деректер
қорында тiркелдi ________ (тiркелген күнi және нөмiрi).
12. Тауар өндiрушiнiң мекенжайы (толық): ___________________.
13. Өтiнiмге мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндiрушiнi тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң
көшiрмесi;
3) салық органы берген, клиенттiң салықтық есепке тұрғанын
растайтын құжаттың көшiрмесi;
4) банктiк шоттың бары туралы, оның нөмiрi көрсетiлген банктiң
анықтамасы.
Белгiленген өлшемдерге сәйкес кәсiпорынды (шаруашылықты) ___
деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсiпорынның (шаруашылықтың) басшысы _______________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______
Растаймын
Шығыс Қазақстан облысы ____________________ауданының ауыл
шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы.
20__ жылғы «__» ________________________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 2 қосымша
Сүт өндiру және өткiзу үшiн субсидия алуға
ӨТIНIМ

1. Товаропроизводитель __________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие собственного маточного поголовья коров и телок
(старше 2-х лет) на 1 января 20__ года ___ голов _________ (указать
породу), в том числе породного скота ___ голов (___%).
3. Среднегодовое поголовье дойных коров и нетелей по итогам
20__ года ___ голов.
4. Средний удой по стаду (на 1 корову) за 20__ год составил ___
кг (для I уровня по результатам бонитировки Форма № 7-мол).
5. Планируемый объем производства молока в зачетном весе ___
тонн, из них объем реализации в зачетном весе:
на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___
тонн (указать нужное).
6. Имеется в наличии (указать нужное):
1) современный молочный комплекс на ___ дойных коров, введенный
в эксплуатацию в ____ году;
2) молочный комплекс с соответствующей инфраструктурой
(механизированное доение, навозоудаление и кормораздача, автопоение и
кормоцех) на ___ дойных коров;
3) доильное оборудование с доением в молокопровод, в бидоны,
молокосборник (танк) (подчеркнуть наличие).
7. Наличие собственного цеха по переработке молока
_________________________________________________________________.
(указать – мощность, наименование оборудования, производителя, учетный номер, код)
8. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе пашни
___ га, пастбищных угодий ___ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ______________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и
племенной работы _______________ (число и дата регистрации).
13. Адрес (полный) товаропроизводителя:_________________.
14. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации)
товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом,
подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его
номера;

1. Тауар өндiрушi ______________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. Өзiндегi сиырлар мен құнажындардың (2 жастан асқан) 20__
жылғы 1 қаңтардағы қолда бары ____ бас _____ (тұқымын көрсету), оның
iшiнде асыл тұқымды мал ____ бас (____%).
3. 20__ жылдың қорытындысы бойынша сауын сиырлардың және қысыр
сиырлардың орташа жылдық саны ____ бас.
4. Табыннан (1 сиырға шаққанда) 20__ жылы сауылған орташа сүт
____ кг құрады (сапасын бағалау нәтижелерi бойынша I деңгей үшiн
нысан № 7-сүт).
5. Есепке алынған салмақта сүт өндiрудiң жоспарлы көлемi ____
тонна, оның iшiнде есепке алынған салмақта өткiзу көлемi:
қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзiнде қайта өңдеу ____
тонна (керегiн көрсету).
6. Қолда бары (керегiн көрсету):
1) ____ сауын сиырға арналған, ____ жылы iске қосылған заманауи
сүт кешенi;
2) ____ сауын сиырға арналған тиiстi инфрақұрылымы (механикалық
сүт сауу, көң тазалау және жем үлестiру, автосуару және жем цехы) бар
сүт кешенi;
3) сүт өткiзгiшке, бидонға, сүт жинағыштарға (танк) сауатын
сауу жабдығы (барының астын сызу).
7. Сүттi қайта өңдейтiн қолда бар өз цехы
________________________________________________________________.
(қуатын, жабдықтың атауын, өндiрушiнi, есептiк нөмiрiн, кодын көрсету)
8. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның
iшiнде егiстiк жер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
9. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) құнарлы жем _____________________ тонна;
2) iрi азық ________________________ тонна;
3) қоспа жем _______________________ тонна;
4) жемдiк астық ____________________ тонна.
10. 20__ жылы дайындау жоспарланды:
1) құнарлы жем _____________________ тонна;
2) iрi азық ________________________ тонна;
3) қоспа жем _______________________ тонна;
4) жемдiк астық ____________________ тонна.
11. 20__ жылы қосымша сатып алу жоспарланды:
1) құнарлы жем _____________________ тонна;
2) iрi азық ________________________ тонна;
3) қоспа жем _______________________ тонна;
4) жемдiк астық ____________________ тонна.
12. Селекциялық және асылдандыру жұмысының бiрыңғай ақпараттық
деректер қорында тiркелдi _____ (тiркелген күнi және нөмiрi).
13. Тауар өндiрушiнiң мекенжайы (толық): ___________________.
14. Өтiнiмге мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндiрушiнi тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң
көшiрмесi;
3) салық органы берген, клиенттiң салықтық есепке тұрғанын
растайтын құжаттың көшiрмесi;
4) банктiк шоттың бары туралы, оның нөмiрi көрсетiлген банктiң
анықтамасы;

5) копия договора на оказание услуг по научному сопровождению
селекционного процесса с планом закрепления и ротации
быков-производителей;
6) копия бонитировочной ведомости.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести
предприятие (хозяйство) к ______ уровню.
Руководитель предприятия (хозяйства)___________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ______________ 20__ года.
Подтверждаю
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района
Восточно-Казахстанской области.
«__» ______ 20__ года _______________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 3 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию свинины
1. Товаропроизводитель ___________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье основных и ремонтных свиноматок на 1 января 20__
года ___ голов, в том числе породных животных или животных,
полученных от межпородного скрещивания ___ голов ___ %.
3. Поголовье на откорме (среднегодовое поголовье свиней) по
итогам 20__ года ___ голов.
4. Наличие специализированного помещения (площадок) для откорма
свиней ___ голов, ________________________________________________.
(указать – современное, типовое, приспособленное, общая площадь кв. метров)
5. Наличие перерабатывающей мощности:
1) убойная площадка (пункт) (учетный номер (код) ___) с
мощностью ____ тонн в сутки;
2) перерабатывающий цех (учетный номер (код) ___) с мощностью
___ тонн в сутки.
6. Планируемое количество свиней, подлежащее откорму для сдачи
на мясо в 20__ году ___ гол.
7. Планируемый объем реализации свинины ___ тонн, в том числе
на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн -
(заполнить нужное).
8. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе пашни
___ га, пастбищных угодий ________ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ______________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 20__ году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ______________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 20__ году:
1) грубых кормов _____________________тонн;
2) комбикормов ______________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
12. Адрес (полный) товаропроизводителя: _________________.
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;

5) селекциялық процестердi ғылыми сүйемелдеу бойынша қызметтер
көрсету келiсiм-шартының көшiрмесi, ұрықтандырушы бұқаларды бекiту
және алмастыру жоспарымен қоса;
6) бағалау тiзiмдемесiнiң көшiрмесi.
Белгiленген өлшемдерге сәйкес кәсiпорынды (шаруашылықты) ___
деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсiпорынның (шаруашылықтың) басшысы _________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______.
Растаймын
Шығыс Қазақстан облысы ____________________ауданының ауыл
шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы.
20__ жылғы «__» ________________________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 3 қосымша
Шошқа етiн өндiру және өткiзу үшiн субсидия алуға
ӨТIНIМ
1. Тауар өндiрушi __________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. Негiзгi және мал басын толықтыратын аналық шошқалар 20__
жылғы 1 қаңтарда ____ бас, оның iшiнде асыл тұқымды жануарлар немесе
тұқымдарды өзара шағылыстырудан алынған жануарлар ____ бас %.
3. Бордақылаудағы мал басы (шошқалардың орташа жылдық саны)
20__ жылдың қорытындысы бойынша ____ бас.
4. _____ бас шошқаны бордақылау үшiн мамандандырылған орынның
(алаңқайлардың) болуы, ____________________________________________.
(көрсету керек – заманауи, типтiк,лайықталған, жалпы аумағы ш. метр)
5. Қолда бар қайта өңдеу қуаты:
1) қуаты тәулiгiне ____ тонна болатын мал сою алаңы (пункт)
(есептiк нөмiрi (коды) ____);
2) қуаты тәулiгiне ____ тонна болатын қайта өңдеу цехы (есептiк
нөмiрi (коды)____).
6. 20__ жылы етке өткiзу үшiн бордақылауға жататын шошқалардың
жоспарланған саны ____ бас.
7. Өткiзiлетiн шошқа етiнiң жоспарланған көлемi ____ тонна,
оның iшiнде қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзiнде қайта өңдеу
____ тонна (керегiн толтыру).
8. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның
iшiнде егістік жер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
9. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) iрi азық _________________________ тонна;
2) қоспа жем ________________________тонна;
3) жемдiк астық _____________________ тонна.
10. 20__ жылы дайындауға жоспарланды:
1) iрi азық __________________________ тонна;
2) қоспа жем ________________________ тонна;
3) жемдiк астық _____________________ тонна.
11. 20__ жылы сатып алу қосымша жоспарланды:
1) iрi азық _________________________ тонна;
2) қоспа жем ________________________ тонна;
3) жемдiк астық _____________________ тонна.
12. Тауар өндiрушiнiң мекенжайы (толық): ___________________.
13. Өтiнiмге мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;

2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации)
товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом,
подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его
номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести
предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия (хозяйства)_________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» _________ 20__ года.
Подтверждаю
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района
Восточно-Казахстанской области.
«__» ___________ 20__ года _________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 4 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и
реализацию тонкой шерсти
1. Товаропроизводитель __________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец на 1 января 20__ года ___ голов, в том числе
маток старше 2-х лет ___ голов.
3. Наличие помещения для содержания овец на ___ голов, а также
помещения для механизированной стрижки овец на ___
голов_________________________________________________________.
(указать – типовое, приспособленное, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации шерсти ___ тонн, в том числе на
глубокую переработку ___ тонн, на первичную переработку ___ тонн, в
том числе через собственные цеха ___ тонн - указать какие (заполнить
нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе пашни
___ га, пастбищных угодий ___ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 20__ году:
1) комбикормов ______________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) товаропроизводителя: _______________
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации)
товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом,
подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его
номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести
предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия (хозяйства)____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ года.
Подтверждаю
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района
Восточно-Казахстанской области.
«__» ___ 20__ года _________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 5 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию
баранины и конины

2) тауар өндiрушiнi тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң
көшiрмесi;
3) салық органы берген, клиенттiң салықтық есепке тұрғанын
растайтын құжаттың көшiрмесi;
4) банктiк шоттың бары туралы, оның нөмiрi көрсетiлген банктiң
анықтамасы.
Белгiленген өлшемдерге сәйкес кәсiпорынды (шаруашылықты) ___
деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсiпорынның (шаруашылықтың) басшысы _________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______.
Растаймын
Шығыс Қазақстан облысы ____________________ауданының ауыл
шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы.
20__ жылғы «__» ___________________________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 4 қосымша
Биязы жүн өндiру және өткiзу үшiн субсидия алуға
ӨТIНIМ
1. Тауар өндiрушi ___________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 20__ жылғы 1 қаңтардағы қолда бар қой ____ бас, оның iшiнде
2 жастан асқан аналық мал ____ бас.
3. ____ бас қойды ұстау үшiн қора-жайдың, сондай-ақ ____ бас
қойды механикаландырылған қырқу үшiн қора-жайдың болуы
___________________________________________________________________.
(көрсету керек – заманауи, типтiк, лайықталған,жалпы аумағы ш. метр)
4. Өткiзiлетiн жүннiң жоспарланған көлемi ____ тонна, оның
iшiнде терең қайта өңдеуге ____ тонна, бастапқы қайта өңдеуге ____
тонна, оның iшiнде өз цехтары арқылы ____ тонна (керегiн толтыру).
5. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның
iшiнде егiстiк жерлер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
6. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) iрi азық _________________________ тонна;
2) жемдiк астық _____________________ тонна.
7. 20__ жылы дайындауға жоспарланды:
1) қоспа жем ________________________ тонна;
2) жемдiк астық _____________________ тонна.
8. Тауар өндiрушiнiң мекенжайы (толық): ____________________.
9. Өтiнiмге мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндiрушiнi тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң
көшiрмесi;
3) клиенттiң салықтық есепке тұрғанын растайтын салық органы
берген құжаттың көшiрмесi;
4) банктiк шоттың бары туралы, оның нөмiрi көрсетiлген банктiң
анықтамасы.
Белгiленген өлшемдерге сәйкес кәсiпорынды (шаруашылықты) ____
деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсiпорынның (шаруашылықтың) басшысы ________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______.
Растаймын
Шығыс Қазақстан облысы ____________________ауданының ауыл
шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы.
20__ жылғы «__» _______________________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 5 қосымша
Қой етiн және жылқы етiн өндiру және өткiзу үшiн
субсидия алуға
ӨТIНIМ

1. Товаропроизводитель _______________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 20__ года ___ голов, в
том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ___ голов.
3. Наличие помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов
________________________________________________________________.
(указать – типовое, приспособленное, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации баранины (конины) ___ тонн, в
том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка __
тонн, другие объекты реализации ___ тонн - указать какие (указать
нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ___ га, в том числе, пашни
___ га, пастбищных угодий ____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года (для
товаропроизводителей, занимающимся производством баранины):
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 20__ году:
1) комбикормов ______________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) товаропроизводителя: ____________
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации)
товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом,
подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его
номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести
предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия (хозяйства)_________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ года.
Подтверждаю
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района
Восточно-Казахстанской области.
«__» ___ 20__ года _______________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 6 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию
кумыса и шубата
1. Товаропроизводитель ________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье лошадей (верблюдов) на 1 января 20__ года ___
голов, в том числе кобыл (верблюдоматок) ___ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных кобыл
(верблюдоматок) ___ голов.
4. Планируемый объем производства кумыса (шубата) в зачетном
весе ___ тонн.
5. Наличие цеха (помещение, емкость по сбору и (или)
производству кумыса или шубата) на ___ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации кумыса (шубата) ____ тонн, в
том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка
_____ тонн, другие объекты реализации ____ тонн - указать какие
(заполнить нужное).

1. Тауар өндiрушi ___________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 20__ жылғы 1 қаңтардағы қолда бар қой (жылқы) ____ бас, оның
iшiнде ұрғашы мал (2, 3 жастан жоғары) ____ бас.
3. ____ бас қой (жылқы) ұстауға арналған қолда бар қора-жай
____________________________________________________________________.
(көрсету керек – типтiк,лайықталған, жалпы алаңы ш. метр)
4. Өткiзiлетiн қой (жылқы) етiнiң жоспарланған көлемi ____
тонна, оның iшiнде қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзiнде
қайта өңдеу ____ тонна, басқа өткізу нысандары (керегiн көрсету).
5. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның
iшiнде егiстiк жерлер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
6. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы
(қой етiн өндiрумен айналысатын тауар өндiрушiлер үшiн):
1) iрi азық _________________________ тонна;
2) жемдiк астық ____________________ тонна.
7. 20__ жылы дайындауға жоспарланды:
1) қоспа жем ________________________тонна;
2) жемдiк астық _____________________ тонна.
8. Тауар өндiрушiнiң мекенжайы (толық): ____________________.
9. Өтiнiмге мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндiрушiнi тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң
көшiрмесi;
3) клиенттiң салықтық есепке тұрғанын растайтын салық органы
берген құжаттың көшірмесі:
4) банктiк шоттың бары туралы, оның нөмiрi көрсетiлген банктiң
анықтамасы.
Белгiленген өлшемдерге сәйкес кәсiпорынды (шаруашылықты) ___
деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсiпорынның (шаруашылықтың) басшысы ________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______.
Растаймын
Шығыс Қазақстан облысы ____________________ ауданының ауыл
шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы.
20__ жылғы «__» _________________________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 6 қосымша
Қымыз және шұбат өндiру және өткiзу үшiн субсидия алуға
ӨТIНIМ
1. Тауар өндiрушi __________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 20__ жылғы 1 қаңтардағы қолда бар жылқы (түйе) ____ бас,
оның iшiнде 3 жастан асқан бие (iнген) ____ бас.
3. Сауын биелердiң (iнгендердiң) жоспарланған орташа жылдық
саны ____ бас.
4. Қымыз (шұбат) өндiрудiң жоспарланған көлемi есепке алынған
салмақта ____ тонна.
5. Тәулiгiне ____ тонна қымыз немесе шұбат өндiретiн қолда бар
цех (қымыз немесе шұбат жинайтын және (немесе) өндiретiн орын, ыдыс).
6. Қымыз (шұбат) өткiзудiң жоспарланған көлемi ____ тонна, оның
iшiнде қайта өңдеуге ____ тонна және (немесе) өзiнде қайта өңдеу ____
тонна, басқа өткiзу нысандары ____ тонна (керегiн көрсету).

7. Наличие земельных угодий, всего ____ га, в том числе, пашни
___ га, пастбищных угодий ____га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 20__ году:
1) комбикормов ______________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес (полный) товаропроизводителя: _____________
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации)
товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом,
подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его
номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести
предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия (хозяйства)______________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ года.
Подтверждаю
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района
Восточно-Казахстанской области.
«__» ___ 20__ года _________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 7 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий за производство и реализацию
мяса птицы и товарного яйца
1. Товаропроизводитель __________________________________.
(наименование птицефабрики)
2. Среднегодовое поголовье кур несушек на 1 января 20__ года
___ голов _____________________________________________________.
(указать кросс и направление продуктивности)
3. Объем производства мяса птицы за 20__ год ___ тонн.
4. Ввод птицефабрики в эксплуатацию _______ (дата, год).
5. Мощность птицефабрики ____ тонн, ____ тыс. штук (указать
нужное).
6. Среднегодовая яйценоскость на 1 курицу несушку по итогам
20__ года ___ штук.
7. Планируемый объем производства в 20__ году мяса ____ тонн,
яиц ____ тыс. штук, из них объем реализации мяса _____ тонн, яиц
_____ тыс. штук (указать нужное).
8. Имеется сертификат (ИСО, знак «Экологическая продукция»,
система пищевой безопасности ХАССП) _______ (указать какой сертификат
и дату выдачи).
9. Имеется технологическое оборудование для содержания птицы
_____ (указать какое клеточное/напольное), срок эксплуатации
оборудования _____ лет.
10. Адрес (полный) товаропроизводителя:________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации)
товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом,
подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;

7. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның
iшiнде егістік жер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
8. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) iрi азық _________________________ тонна;
2) жемдiк астық _____________________ тонна.
9. 20__ жылы дайындауға жоспарланды:
1) қоспа жем ________________________ тонна;
2) жемдiк астық _____________________ тонна.
10. Тауар өндiрушiнiң мекенжайы (толық): ____________________.
11. Өтiнiмге мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндiрушiнi тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң
көшiрмесi;
3) салық органы берген, клиенттiң салықтық есепке тұрғанын
растайтын құжаттың көшірмесі;
4) банктiк шоттың бары туралы, оның нөмiрi көрсетiлген банктiң
анықтамасы.
Белгiленген өлшемдерге сәйкес кәсiпорынды (шаруашылықты) ___
деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсiпорынның (шаруашылықтың) басшысы _______________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______.
Растаймын
Шығыс Қазақстан облысы ____________________ ауданының ауыл
шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы.
20__ жылғы «__» _________________________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 7 қосымша
Құс етiн және тауарлық жұмыртқаны өндiру және
өткiзу үшiн субсидия алуға
ӨТIНIМ
1. Тауар өндiрушi ________________________________________.
(құс фабрикасының атауы)
2. Жұмыртқалайтын мекиендердiң 20__ жылғы 1 қаңтардағы орташа
жылдық саны ___ бас ____________________________________________.
(кросын және өнiмдiлiк бағытын көрсету)
3. Құс етiн өндiрудiң 20__ жылғы көлемi ____ тонна.
4. Құс фабрикасын пайдалануға беру ____ (күнi, жылы).
5. Құс фабрикасының қуаты ____ тонна, ____ мың дана (керегiн
көрсету).
6. 20__ жылдың қорытындылары бойынша 1 мекиеннiң орташа жылдық
жұмыртқалауы ____ дана.
7. 20__ жылы жоспарланған құс етiн өндiру көлемi ____ тонна,
жұмыртқа ____ мың дана, оның iшiнде ет өткiзу көлемi ____ тонна,
жұмыртқа ____ мың дана (керегiн көрсету).
8. Сертификат бар (ИСО, «Экологиялық өнiм» белгiсi, ХАССП
азық-түлiк қауiпсiздiгi жүйесi) ____ (қандай сертификат және қашан
берiлгенiн көрсету).
9. Құс ұстау үшiн қолда бар технологиялық жабдық ____ (қандай:
торда/жерде), жабдықты пайдалануға беру мерзiмi ____ жыл.
10. Тауар өндiрушiнiң мекенжайы (толық): ____________________.
11. Өтiнiмге мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндiрушiнi тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң
көшiрмесi;
3) клиенттiң салықтық есепке тұрғанын растайтын салық органы
берген құжаттың көшiрмесi;

4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его
номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести
предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия (хозяйства)__________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ года.
Подтверждаю
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района
Восточно-Казахстанской области.
«__» ___ 20__ года _______________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Согласовано с объединением юридических лиц «Союз птицеводов
Казахстана».
«__» _____ 20__ года ________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 8 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
ЗАЯВКА
на получение субсидий на удешевление стоимости сочных и грубых
кормов, используемых для кормления маточного поголовья
крупного рогатого скота (коров) в 20__ году
1. Товаропроизводитель ___________________________________.
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие крупного рогатого скота на 1 января 20__ года _____
голов, в том числе коров _____ голов ______________________________.
(указать направление продуктивности).
3. Планируемое поголовье коров на субсидирование сочных и
грубых кормов ____ голов.
4. Наличие земельных угодий, всего ______га, в том числе пашни
___га, пастбищных угодий ________ га.
5. Наличие кормов по состоянию на 1 января 20__ год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________   тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
6. Планируется заготовить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________   тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
7. Дополнительно планируется закупить в 20__ году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________   тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
8. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных
Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
9. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и
племенной работы ___________________ (дата и номер регистрации).
10. Адрес (полный) товаропроизводителя:_______________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации)
товаропроизводителя;
3) копия документа, выданного налоговым органом,
подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;

4) банктiк шоттың бары туралы, оның нөмiрi көрсетiлген банктiң
анықтамасы.
Белгiленген өлшемдерге сәйкес кәсiпорынды (шаруашылықты) ____
деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсiпорынның (шаруашылықтың) басшысы _______________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______.
Растаймын
Шығыс Қазақстан облысы ____________________ ауданының ауыл
шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы.
20__ жылғы ____________________________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
«Қазақстан құс өсірушілер одағы» заңды тұлғалар бірлестігімен
келісілді.
20__ жылғы «__» _______________________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 8 қосымша
20__ жылы аналық ірі қара мал басын (сиырларды)
азықтандыру үшін пайдаланылатын құнарлы жем мен ірі азықтың
құнын арзандатуға субсидия алуға
ӨТІНІМ
1. Тауар өндiрушi ____________________________________________.
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 20__ жылғы 1 қаңтардағы қолда бар ірі қара мал ____ бас,
оның iшiнде сиырлар _____ бас ______________________________________.
(өнімділік бағытын көрсету керек)
3. Құнарлы жем мен ірі азықты субсидиялауға жоспарланған
сиырлар саны ____ бас.
4. Қолда бар пайдаланылатын жерлер, барлығы ____ га, оның
iшiнде егістік жер ____ га, жайылымдық жерлер ____ га.
5. 20__ жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) құнарлы жем _____________________ тонна;
2) iрi азық ________________________ тонна;
3) қоспа жем _______________________ тонна;
4) жемдiк астық ____________________ тонна.
6. 20__ жылы дайындауға жоспарланды:
1) құнарлы жем _____________________ тонна;
2) iрi азық ________________________ тонна;
3) қоспа жем _______________________ тонна;
4) жемдiк астық ____________________ тонна.
7. 20__ жылы сатып алу қосымша жоспарланды:
1) құнарлы жем _____________________ тонна;
2) iрi азық ________________________ тонна;
3) қоспа жем _______________________ тонна;
4) жемдiк астық ____________________ тонна.
8. Қазақстан Республикасының бiрыңғай сәйкестендіру деректер
қорында тiркелдi _____ (тiркелген күнi және нөмiрi).
9. Селекциялық және асылдандыру жұмысының бiрыңғай ақпараттық
деректер қорында тiркелдi _____ (тiркелген күнi және нөмiрi).
10. Тауар өндiрушiнiң мекенжайы (толық): _____________.
11. Өтiнiмге мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) ветеринариялық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) тауар өндiрушiнi тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiктiң
көшiрмесi;
3) салық органы берген, клиенттiң салықтық есепке тұрғанын
растайтын құжаттың көшiрмесi;

4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его
номера;
5) обязательство о сохранности маточного поголовья;
6) справка о наличии кормовых культур в севообороте или договор
на покупку кормов.
Руководитель предприятия (хозяйства)____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ___ 20__ года.
Подтверждаю
Начальник отдела сельского хозяйства ___________ района
Восточно-Казахстанской области.
«__» ___ 20__ года _________________________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 9 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
Утверждаю
Аким _________ района
_________(Ф.И.О. подпись, печать)
«__»______ 20___ года
Сводный акт (ежемесячный)*
о реализации животноводческой продукции, а также количестве
коров по _________________ району
Наименование получателя субсидии, его реквизиты
Субсидируемая животноводческая продукция, тонн, штук
Количество коров, голов
Наименование, дата и № платежного документа
Объем реализованной животноводческой продукции, тонн, тыс. штук
Наименование покупателя, его реквизиты
Итого по району
* составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции.
Начальник отдела сельского хозяйства _________ (Ф.И.О. подпись)
Специалист отдела сельского хозяйства _______ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 10 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
Сводный список
распределения квот среди участников программы субсидирования и
размеров бюджетных субсидий
Наименование
Наличие поголовья, голов
в том числе маток, голов
Поголовье на откорме, голов
Поголовье дойных коров
района
хозяйства
вид продукции (уровень)
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
свинина
I
свинина
II
ИТОГО
мясо птицы
I
II
III
ИТОГО
товарное яйцо
I
II
III
ИТОГО
Шерсть
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Маточное поголовье коров*
х
х
х
х
продолжение таблицы:
Наименование
Объем производства продукции, тонн, тыс. штук
Норматив субсидий за единицу реализованной продукции, тенге
Доведенная квота
района
хозяйства
вид продукции (уровень)
тонн, тыс. штук
сумма субсидий, тыс. тенге
говядина
I
говядина
II
говядина
III
ИТОГО
молоко
I
молоко
II
молоко
III
ИТОГО
свинина
I
свинина
II
ИТОГО
мясо птицы
I
II
III
ИТОГО
товарное яйцо
I
II
III
ИТОГО
Шерсть
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Маточное поголовье коров*
*заполняется на субсидирование стоимости сочных и грубых кормов, используемых для кормления маточного поголовья (коров) крупного рогатого скота.
Примечание:
Управление сельского хозяйства области в течение четырех дней со дня утверждения квот представляет в Министерство сельского хозяйства копию решения акима области об утверждении квот для товаропроизводителей, участвующих в программе субсидирования.
Приложение 11 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
Утверждаю
Начальник управления сельского хозяйства
Восточно-Казахстанской области
_______________(Ф.И.О. подпись, печать)
«___»__________ 20_ года
Сводная ведомость по области
об объемах реализованной животноводческой продукции,
а также количестве коров и выплате субсидий
Наименование
Годовая квота
Норматив субсидий за единицу 1 кг, штук, реализованной животноводческой продукции или на 1 голову, тенге
Фактически реализовано животноводческой продукции, тонн, тыс.штук
Фактически
использовано комбикормов (концкормов) для производства мяса, яиц, тонн
сельхозтоваропроизводителя
продукции
тонн,
тыс. штук, гол.
тенге
с начала года
за отчетный месяц
с начала года
за отчетный месяц
Итого
продолжение таблицы:
Наименование
Годовая квота
Причитающаяся сумма субсидий с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий, тенге
Подлежит к оплате, тенге
сельхозтоваропроизводителя
продукции
тонн,тыс. штук, гол
тенге
Итого
Начальник отдела сельского хозяйства ________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер   _______________________(Ф.И.О., подпись)
Приложение 12 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
Утверждаю
Начальник управления сельского хозяйства
Восточно-Казахстанской области
_________________(Ф.И.О. подпись, печать)
«___»____________ 20_ года
Отчет (информация)*
по освоению средств по области
п/п
Наименование продукции
Доведенная квота
Доведенный план финансирования, тыс. тенге**
Фактически реализовано***
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
продолжение таблицы:
п/п
Наименование продукции
Находится на обработке в управлении сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области
Фактически оплачено
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
* представляется ежемесячно не позднее 5 числа, следующим за отчетным месяцем
** на отчетную дату с начала года
*** весь объем реализации (без учета субсидий)
Начальник отдела животноводства ____________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 13 к решению акима
Восточно-Казахстанской области
от 14 июня 2012 года № 3
Утверждаю
Начальник управления сельского хозяйства
Восточно-Казахстанской области
_________________(Ф.И.О. подпись, печать)
«___»____________ 20_ года
Отчет (информация)*
по объемам реализации животноводческой продукции
Наименование предприятия
Вид продукции
Доведенная квота,тонн, тыс. штук
Реализация
Объекты торговли
в том числе собственные
кг, штук
цена реализации,за 1 кг, 1 штуку, тенге
кг, штук
цена реализации,за 1 кг, 1 штуку, тенге
продолжение таблицы:
Наименование предприятия
Вид продукции
Доведенная квота,
тонн, тыс. штук
Реализация
Предприятия переработки
в том числе собственные
Другие
учреждения**
кг, штук
цена реализации,за 1 кг, 1 штуку, тенге
кг, штук
цена реализации,за 1 кг, 1 штуку, тенге
кг, штук
цена реализации,за 1 кг, 1 штуку, тенге
* цена реализации переработанной продукции
** больницам, школьным и дошкольным учреждениям и т.д.
Начальник отдела животноводства ____________ (Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________ (Ф.И.О., подпись)

4) банктiк шоттың бары туралы, оның нөмiрi көрсетiлген банктiң
анықтамасы;
5) аналық мал басының сақталуы туралы міндеттеме;
6) ауыспалы егістегі қолда бар мал азығы дақылдары туралы
анықтама немесе мал азығын сатып алуға шарт.
Кәсiпорынның (шаруашылықтың) басшысы ______________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «___» _______.
Растаймын
Шығыс Қазақстан облысы ____________________ ауданының ауыл
шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы.
20__ жылғы «__» _______________________________________
(Т.А.Ж., қолы, мөр)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 9 қосымша
Бекiтемiн
___________ ауданының әкімі
________________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «__» _______
__________ ауданы бойынша мал шаруашылығы өнімін өткізу,
сондай-ақ сиырлардың саны туралы жиынтық акт
(ай сайынғы)*
Субсидия алушының атауы, оның деректемелері
Субсидияланатын мал шаруашылығы өнімі, тонна, дана
Сиырлардың саны, бас
Төлем құжатының атауы, күні және №
Өткізілген  мал шаруашылығы өнімінің көлемі, тонна, мың дана
Сатып алушының атауы, оның деректемелері
Аудан бойынша жиыны
* субсидияланатын мал шаруашылығы өнімнің әрбір түріне жеке жасалады.
Ауыл шаруашылығы бөлiмiнiң бастығы ____________ (Т.А.Ж., қолы)
Ауыл шаруашылығы бөлiмiнiң маманы _____________ (Т.А.Ж., қолы)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 10 қосымша
Субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квотаны бөлудің
жиынтық тізімі және бюджеттік субсидиялардың мөлшері
Атауы
Қолда бар мал саны, бас
Оның ішінде аналық, бас
Бордақылауда тұрған мал саны, бас
Сауын сиырлар саны
ауданның
шаруашылықтың
өнім түрі (деңгей)
сиыр еті
I
сиыр еті
II
сиыр еті
III
ЖИЫНЫ
сүт
I
сүт
II
сүт
III
ЖИЫНЫ
шошқа еті
I
шошқа еті
II
ЖИЫНЫ
құс еті
I
II
III
ЖИЫНЫ
тауарлық жұмыртқа
I
II
III
ЖИЫНЫ
Жүн
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Сиырлардың аналық мал басы*
х
х
х
х
кестенің жалғасы:
Атауы
Өнім өндіру көлемі, тонна, мың дана
Сатылған өнімнің бірлігі үшін субсидия нормативі, теңге
Берілген квота
ауданның
шаруашылықтың
өнім түрі (деңгей)
мың тонна, дана
субсидия сомасы, мың теңге
сиыр еті
I
сиыр еті
II
сиыр еті
III
ЖИЫНЫ
сүт
I
сүт
II
сүт
III
ЖИЫНЫ
шошқа еті
I
шошқа еті
II
ЖИЫНЫ
құс еті
I
II
III
ЖИЫНЫ
тауарлық жұмыртқа
I
II
III
ЖИЫНЫ
Жүн
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Сиырлардың аналық мал басы*
* ірі қараның аналық мал басын (сиырды) жемдеу үшін пайдаланылатын құнарлы және ірі жемнің құнын субсидиялауға толтырылады
Ескертпе:
Ауыл шаруашылығы басқармасы квоталар бекітілген күннен кейін төрт күннің ішінде Ауыл шаруашылығы министрлігіне субсидиялау бағдарламасына қатысатын тауар өндірушілер үшін квоталарды бекіту туралы облыс әкімі шешімінің көшірмесін ұсынады.
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 11 қосымша
Бекiтемiн
Шығыс Қазақстан облысы
ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
________________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «__» __________
Сатылған мал шаруашылығы өнімдерінің көлемі,сондай-ақ
сиырлардың саны және субсидия төлеу туралы облыс бойынша
жиынтық тізімдеме
Атауы
Жылдық квота
Өткізілген мал шаруашылығы өнімінің 1 кг, дана бірлігі үшін немесе 1 басқа арналған субсидия нормативі, теңге
Нақты өткізілген мал шаруашылығы өнімі, тонна, мың дана
Ет, жұмыртқа өндіру үшін нақты пайдаланылған қоспа жем (құнарлы жем) тонна
ауылшаруашылық тауарын өндірушінің
өнімнің
тонна,мың дана,бас.
теңге
жыл басынан бері
есептік айда
жыл басынан бері
есептік айда
Жиыны
кестенің жалғасы:
Атауы
Жылдық квота
Жыл басынан бері тиесілі субсидия сомасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені,теңге
Тиесілі субсидия сомасының қалдығы, теңге
Төлеуге жататыны, теңге
ауылшаруашылық тауарын өндірушінің
өнімнің
тонна,мың дана,бас.
теңге
Жиыны
Ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ________ (Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер _____________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 12 қосымша
Бекiтемiн
Шығыс Қазақстан облысы
ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_________________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «__» __________
Облыс бойынша қаражатты игеру бойынша есеп (ақпарат)*
р/с
Өнімнің атауы
Берілген квота
Берілген қаржыландыру жоспары, мың теңге**
Нақты өткізілгені***
деңгей
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
деңгейі
кг, мың дана
сома,мың теңге
кестенің жалғасы:
р/с
Өнімнің атауы
Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасында өңдеуде жатыр
Нақты төленгені
деңгейі
кг, мың дана
сома, мың теңге
деңгейі
кг, мың дана
сома, мың теңге
* келесі есептік айдың 5 күнінен кешіктірмей ай сайын беріледі
** жыл басынан бергі есептік күні
*** барлық өткізу көлемі (субсидияны есепке алмағанда)
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы _____________ (Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер _________________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Шығыс Қазақстан облысы әкiмiнiң
2012 жылғы 14 маусымдағы
№ 3 шешіміне 13 қосымша
Бекiтемiн
Шығыс Қазақстан облысы
ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
________________ (Т.А.Ж., қолы, мөр)
20__ жылғы «__» __________
Мал шаруашылығы өнімдерін өткізу көлемі бойынша есеп (ақпарат)
Кәсіпорынның атауы
Өнімнің түрі
Берілген квота,тонна, мың дана
Өткізу
Сауда нысаны
Оның ішінде өзінің
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін теңге
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін теңге
кестенің жалғасы:
Кәсіпорынның атауы
Өнімнің түрі
Берілген квота,
тонна, мың дана
Өткізу
Қайта өңдеу кәсіпорны
оның ішінде өзінің
Басқа мекемелер **
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін теңге
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін теңге
кг, дана
өткізу бағасы, 1 кг, 1 дана үшін теңге
* қайта өңделген өнімді өткізу бағасы
** ауруханаларға, мектептерге және мектепке дейінгі мекемелерге және т.б.
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ____________ (Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер ________________________________ (Т.А.Ж., қолы)