О внесении изменений и дополнения в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 июля 2012 года № 4/49-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 июля 2012 года за N 2577. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 декабря 2012 года № 660/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27.12.2012 № 660/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2012 года № 461 «О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2560, опубликовано в газете «Дидар» от 30 декабря 2011 года № 153, 6 января 2012 года № 1, 9 января 2012 года № 2, «Рудный Алтай» от 5 января 2012 года № 1, 7 января 2012 года № 2) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить областной бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 179940025,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20219262,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1656314,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 158064449,0 тысяч тенге;
2) затраты – 182216638,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4504963,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5961280,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1456317,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1359600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1359600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 03 шілдедегі N 4/49-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 09 шілдеде N 2577 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 27 желтоқсандағы N 660/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.12.27 N 660/01-06 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2012 жылға арналған қаражатты бөлу туралы» 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 461 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2560, «Дидар» газетінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 153, 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 1, 2012 жылғы 9 қаңтардағы № 2, «Рудный Алтай» газетінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 1, 2012 жылғы 7 қаңтардағы № 2 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179940025,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20219262,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1656314,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 158064449,0 мың теңге;
2) шығындар – 182216638,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4504963,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5961280,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1456317,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1359600,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1359600,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -8141175,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8141175,1 тысяч тенге.»;
2) пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2012 год в сумме 370232 тысяч тенге.»;
3) пункт 13 дополнить подпунктом 22-1) следующего содержания:
«22-1) на реализацию социальных проектов по профилактике ВИЧ-инфекции среди лиц, находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011 - 2015 годы;»;
4) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                        Н. Тусупова
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата                       Г. Пинчук
Приложение
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 3 июля 2012 года № 4/49-V
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV
Областной бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8141175,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8141175,1 мың теңге.»;
2) 8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«Облыстың жергілікті атқарушы органының 2012 жылға арналған резерві 370232 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
3) 13 тармақ мынадай мазмұндағы 22-1) тармақшамен толықтырылсын:
«22-1) Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011 – 2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарындағы және одан босатылған адамдар арасында АИТВ-инфекциясының профилактикасы бойынша әлеуметтік жобаларды іске асыруға;»;
4) аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            Н. Түсіпова
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                       Г. Пинчук
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2012 жылғы 3 шілдедегі
№ 4/49-V шешіміне
қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 34/397-IV шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы

500000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10552099,6
1
Правоохранительная деятельность
8750882,6
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
8598676,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
7 336 227,9
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
5 725,0
006
Капитальные расходы государственного органа
849 245,1
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
6 986,0
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
59 154,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
66 630,0
015
Организация содержания служебных животных
21 059,0
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
229 999,0
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 826,0
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
20 824,0
271
Управление строительства области
152206,6
003
Развитие объектов органов внутренних дел
152 206,6
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
1801217,0
271
Управление строительства области
1801217,0
054
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
1 801 217,0
04
Образование
27956127,4
1
Дошкольное воспитание и обучение
3140122,0
261
Управление образования области
3140122,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 394 428,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
745 694,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5177070,8
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2086045,2
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 013 551,2

500000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10552099,6
1
Құқық қорғау қызметі
8750882,6
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы iшкi icтер органы
8598676,0
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7336227,9
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
5725,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
849245,1
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
6986,0
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
59154,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
66630,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
21059,0
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
229999,0
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2826,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
20824,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
152206,6
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
152206,6
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
1801217,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1801217,0
054
Республикалық бюджеттен Шығыс Қазақстан облысы аудандарының (облыстық маңызы бар қалаларының) бюджеттеріне берілетін Солнечный кентінде қазандық салуға арналған нысаналы даму трансферттері
1801217,0
04
Бiлiм беру
27956127,4
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
3140122,0
261
Облыстың білім басқармасы
3140122,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2394428,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
745694,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5177070,8
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2086045,2
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2013551,2

007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
72 494,0
261
Управление образования области
3091025,6
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 462 217,7
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 379 554,9
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
213 044,0
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы»
30 359,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
5 850,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4 874 558,1
253
Управление здравоохранения области
300014,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
300 014,0
261
Управление образования области
4574544,1
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 261 088,1
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
225000,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
88 456,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
2755339,0
253
Управление здравоохранения области
19241,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
19 241,0
261
Управление образования области
2736098,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
2736098,0
9
Прочие услуги в области образования
12009037,5
261
Управление образования области
3718949,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
74 675,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
43 402,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
34 860,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба

007
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
72494,0
261
Облыстың білім басқармасы
3091025,6
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1462217,7
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1379554,9
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213044,0
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
30359,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
5850,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
4874558,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
300014,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
300014,0
261
Облыстың білім басқармасы
4574544,1
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4261088,1
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
225000,0
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
88456,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктілігін арттыру
2755339,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19241,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
19241,0
261
Облыстың білім басқармасы
2736098,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
2736098,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
12009037,5
261
Облыстың білім басқармасы
3718949,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74675,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
43402,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34860,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу

98 158,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
84 217,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
93 742,0
013
Капитальные расходы государственного органа
2 243,0
029
Методическая работа
5 000,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
422 964,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
233 762,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 500 566,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 125 360,0
271
Управление строительства области
8290088,5
037
Строительство и реконструкция объектов образования
8290088,5
05
Здравоохранение
42580112,3
1
Больницы широкого профиля
27217,0
253
Управление здравоохранения области
27217,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
27217,0
2
Охрана здоровья населения
1271269,0
253
Управление здравоохранения области
1271269,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
732242,0
006
Услуги по охране материнства и детства
361 135,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
168766,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы
8024,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 102,0
3
Специализированная медицинская помощь
11890805,6
253
Управление здравоохранения области
11890805,6
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5605483,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
171874,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами

98158,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
84217,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
93742,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2243,0
029
Әдістемелік жұмыс
5000,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
422964,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
233762,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1500566,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1125360,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8290088,5
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
8290088,5
05
Денсаулық сақтау
42580112,3
1
Кең бейінді ауруханалар
27217,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27217,0
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
27217,0
2
Халықтың денсаулығын қорғау
1271269,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1271269,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
732242,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
361135,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
168766,0
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
8024,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1102,0
3
Мамандандырылған медициналық көмек
11890805,6
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11890805,6
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5605483,0
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
171874,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету

1033657,8
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
207524,8
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
914224,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
133411,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
188436,0
261
Управление образования области
1101614,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1047122,0
037
Социальная реабилитация
54492,0
271
Управление строительства области
1416337,2
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1416337,2
2
Социальная помощь
179513,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
179513,4
003
Социальная поддержка инвалидов
179513,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2789080,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2734306,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 253,2
007
Капитальные расходы государственного органа
3 840,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
185 952,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
58 958,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
35 601,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
966 923,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
177 844,2
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 226 935,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
54774,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
54774,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

1033657,8
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
207524,8
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
914224,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
133411,0
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
188436,0
261
Облыстың білім басқармасы
1101614,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1047122,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
54492,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1416337,2
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1416337,2
2
Әлеуметтік көмек
179513,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
179513,4
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
179513,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2789080,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2734306,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78253,2
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3840,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
185952,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
58958,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелер желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
35601,0
037
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттері
966923,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
177844,2
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1226935,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
54774,0
018
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
54774,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

15695336,0
1
Жилищное хозяйство
9542001,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35187,0
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187,0
261
Управление образования области
76 053,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
76 053,0
262
Управление культуры области
100 895,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
100 895,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
311 261,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
311 261,0
271
Управление строительства области
8538038,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3 603 544,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
194 440,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 825 000,0
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 635 054,0
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
280 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
480 567,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
480 567,0
2
Коммунальное хозяйство

15695336,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9542001,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35187,0
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35187,0
261
Облыстың білім басқармасы
76053,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76053,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
100895,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100895,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
311261,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
311261,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8538038,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3603544,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
194440,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2825000,0
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1635054,0
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
280000,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
480567,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға ағымдағы нысаналы трансферттер
480567,0
2
Коммуналдық шаруашылық