Об организации молодежной практики и социальных рабочих мест в 2012 году
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 02 февраля 2012 года N 15085. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 06 марта 2012 года за N 5-1-181. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 21 мая 2012 года N 1304
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 21.05.2012 N 1304.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 13)14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5, подпунктами 5-4, 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктом 6 Правил организации и финансирования молодежной практики, пунктом 6 Правил организации и финансирования социальных рабочих мест, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020», решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 21 декабря 2011 года № 39/4 «О бюджете города Усть-Каменогорска на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-1-177) акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году (финансирование из местного бюджета), согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году (финансирование из республиканского бюджета), согласно приложению 2.
3. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места в 2012 году (финансирование из местного бюджета), согласно приложению 3.
4. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места в 2012 году (финансирование из республиканского бюджета), согласно приложению 4.
5. Признать утратившими силу:
1) подпункт 1) пункта 1 постановления акимата от 2 июня 2009 года № 1565 «О мерах по социальной защите от безработицы целевых групп населения»;
2) постановление акимата от 23 июля 2009 года № 2788 «О дополнительных мерах по социальной защите молодежи»;

2012 жылға жастар практикасы мен әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 02 ақпандағы N 15085 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық әділет басқармасында 2012 жылғы 06 наурызда № 5-1-181 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 мамырдағы N 1304 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2012.05.21 N 1304 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 13)14) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5-бабына, 7-бабының 5-45-7) тармақшаларына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы» қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру ережелерінің 6-тармағына, Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру ережелерінің 6-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына, Өскемен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 39/4 «2012-2014 жылдарға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-1-177 тіркелген) сәйкес, Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сай 2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі (жергілікті бюджеттен қаржыландыру) бекітілсін.
2. 2 қосымшаға сай 2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі (республикалық бюджеттен қаржыландыру) бекітілсін.
3. 3 қосымшаға сай 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі (жергілікті бюджеттен қаржыландыру) бекітілсін.
4. 4 қосымшаға сай 2012 жылы әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі (республикалық бюджеттен қаржыландыру) бекітілсін.
5. Күші жойылды деп танылсын:
1) Әкімдіктің 2009 жылғы 2 маусымдағы № 1565 «Халықтың нысаналы топтарын жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау бойынша шаралар туралы» қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы;
2) Әкімдіктің 2009 жылғы 23 шілдедегі № 2788 «Жастарды әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар туралы» қаулысы;