О стоимости разовых талонов
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 марта 2012 года N 2/7-V. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 09 апреля 2012 года за N 5-4-164. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 11/12-V
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата от 21.12.2012 N 11/12-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)», подпунктом 15), пункта 1, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на право реализации товаров на рынках города Риддер для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению 2.

Бір жолғы талондардың құны туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 наурыздағы N 2/7-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2012 жылғы 09 сәуірде N 5-4-164 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы N 11/12-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қалалық мәслихатының 2012.12.21 N 11/12-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Заңының 36 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының, 15) тармақшасына сәйкес Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес жеке тұлғалар, жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар үшін Риддер қаласының базарларында тауарларды сату құқығына бір жолғы талондар құны бекітілсін.
2. 2 қосымшаға сәйкес эпизодикалық сипаттағы қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құны бекітілсін.

3. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата № 29/8-IV от 29 декабря 2010 года «О стоимости разовых талонов» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-4-143 от 14 января 2011 года.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель очередной сессии              В. Стребков
Секретарь городского маслихата             И. Панченко
Приложение № 1
к решению II-й сессии
городского маслихата
№ 2/7-V от 14 марта 2012 года
Стоимость разовых талонов на право реализации товаров
на рынках города Риддер для физических лиц, индивидуальных
предпринимателей и юридических лиц
№ п/п
Вид деятельности
Ставки на 1 день (тенге)

3. Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/8-IV «Бір жолғы талондардың құны туралы», нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылдың 14 қаңтардағы 5-4-143 нөмірінде тіркелген шешімінің күшін жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрағасы                    В. Стребков
Қалалық мәслихат хатшысы                   И. Панченко
Қалалық мәслихатының
II-ші сессиясының
2012 жылғы 14 наурыздағы
№ 2/7-V шешіміне № 1 қосымша
Жеке тұлғалар, жеке кәсіпкерлер және заңды тұлғалар үшін
Риддер қаласының базарларында тауарларды сату құқығына
бір жолғы талондар құны
№ р/с
Қызмет түрі
1 күнгі ставка (теңге)