Об организации и финансировании молодежной практики и социальных рабочих мест в 2012 году
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 06 февраля 2012 года N 160. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 февраля 2012 года за N 5-5-138. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 11 июня 2012 года N 238
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 11.06.2012 N 238.
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», правил организации и финансирования социальных рабочих мест, правил организации и финансирования молодежной практики, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» в целях обеспечения временной занятости и материальной поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы социальные рабочие места для граждан из целевых групп населения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить перечень работодателей, где будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Оплата труда участников молодежной практики осуществляется из средств местного и республиканского бюджетов, согласно утвержденного плана финансирования на 2012 год.

2012 жылы жастар практикасы мен әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 06 ақпандағы N 160 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 ақпанда N 5-5-138 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы N 238 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының әкімдігінің 2012.06.11 N 238 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген жастар практикасын ұйымдастыру мен қаржыландыру қағидалары, әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру қағидалары, негізінде жұмысқа орналасуда қиындықты сезінетін халықтың әртүрлі нысаналы топтарын материалдық қолдау және уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, халықтың нысаналы топтарындағы азаматтар үшін әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, жастар іс-тәжірибесінен өту үшін әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
3. Жастар іс-тәжірибесіне қатысушылардың еңбекақысын төлеу 2012 жылға бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес, жергілікті және республиқалық қаражаттарынан жүзеге асырады.

4. Расходы работодателей на оплату труда из целевых групп, трудоустроенных на социальные рабочие места частично возмещаются из средств местного и республиканского бюджетов, согласно утвержденного плана финансирования.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 29 сентября 2011 года № 75 « О мерах по социальной защите от безработицы целевых групп населения в рамках программы развития сферы социальной защиты населения» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-5-129 от 07 октября 2011 года, опубликованного в районной газете «Абай ели» № 38 (159) от 11-18 октября 2011 года).

4. Әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналасқан нысаналы топтағылардың еңбекақысын төлеуге кеткен жұмыс берушінің шығындары бекітілген қаржы жоспарына сәйкес жартылай жергілікті және республиқалық бюджеттерден өтеледі.
5. Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 75 «Халықты әлеуметтік қорғау саласын дамыту бағдарламасы аясында халықтың мақсатты тобын жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау жөніндегі шаралар туралы» қаулысының күші жойылды деп танылсын. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 07 қазанда № 5-5-129 санымен тіркелген, аудандық «Абай елі» газетінің 2011 жылғы 11-18 қазандағы № 38 (159) санында жарияланған).