Об организации и финансировании молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 01 февраля 2012 года N 685. Зарегистрировано управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 февраля 2012 года за N 5-13-111. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района от 06 июня 2012 года N 883
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района от 06.06.2012 N 883.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.

2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 01 ақпандағы N 685 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық әділет басқармасында 2012 жылғы 10 ақпанда N 5-13-111 тіркелді. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 06 маусымдағы N 883 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 06.06.2012 N 883 қаулысымен.

В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктами 5-7) статьи 7статьи 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьями 58 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года «О государственной молодежной политике в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки молодежи, испытывающих затруднения в трудоустройстве, акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасы, 18-2 бабы, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдесіндегі «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы» Заңының 58-баптары, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы «Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» № 836 қаулысы негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту және жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған жастарды қолдау мақсатында Катонқарағай аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: