Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 19 октября 2012 года N 1106. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 06 ноября 2012 года за N 2714. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района от 01 апреля 2013 года N 1319
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Катон-Карагайского района от 01.04.2013 N 1319.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктами 14-2)14-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Катон-Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Т. Ракышеву.
3. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
4. Признать утратившим силу постановление районного акимата от 22 сентября 2011 года № 492 «Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы» (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов 05 октября 2011 года за № 5-13-93, опубликованное в районной газете «Арай-Луч» за № 73 (7479) от 14 октября 2011 года).
Исполняющий обязанности
акима района                               Р. Курмамбаев

Қылмыстық–атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 19 қазандағы N 1106 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 06 қарашадағы N 2714 тіркелді. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 01 сәуірдегі N 1319 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Катонқарағай аудандық әкімдігінің 01.04.2013 N 1319 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-2)14-3) тармақшаларына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-5) тармақшасына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиыншылықтарды бастан кешіріп жүрген қылмыстық–атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әлеуметтiк қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамту үшiн, Катонқарағай ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қылмыстық–атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшiн, сондай–ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бiр пайыз мөлшерiнде жұмыс орындарының квотасы белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б. Рақышеваға жүктелсiн.
3. Қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
4. Катонқарағай аудандық әкімдігінің «Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы» 2011 жылғы 22 қыркүйектегі (2011 жылдың 05 қазанында нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5-13-93 тіркелген, 2011 жылғы 14 қазанда аудандық «Арай-Луч» газетінің № 73 (7479) санында жарияланған) № 492 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Аудан әкiмiнің
міндетін атқарушы                          Р. Құрмамбаев