О присвоении наименования улице в селе Манат
Решение акима Таргынского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 03 сентября 2012 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 октября 2012 года N 2694
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении», подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве», с учетом мнения жителей села Манат РЕШАЮ:
1. Присвоить безымянной улице в селе Манат наименование «Өтеміс».
2. Контроль за исполнением решения возложить на главного специалиста Егеубаеву Д.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа                                А. Бакимбаев

Манат ауылының көшесіне атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Тарғын ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 03 қыркүйектегі N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 08 қазанда N 2694 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14-бабының 4)тармақшасына сәйкес Манат ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШЕМІН:
1. Манат ауылының атаусыз көшесіне «Өтеміс» атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау бас маман Д. Егеубаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі                                А. Бакимбаев