О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года № 41/2-IV "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2012 года N 6/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2012 года за N 2746. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14 января 2013 года № 14)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Шемонаихинского районного маслихата от 14.01.2013 № 14).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 ноября 2012 года № 6/78-V «О внесении изменений в решение от 8 декабря 2011 года № 34/397-IV «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 ноября 2012 года за № 2720) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 41/2-IV «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-160, опубликовано в газете «ЛЗ Сегодня» от 5 января 2012 года № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 2 983 881 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 110 405 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 272 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 510 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 849 694 тысяч тенге;
2) затраты – 3 074 134,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 188 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 17 456 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 268 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3660 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3660 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 111 101,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 111 101,9 тысяч тенге, том числе:
поступление займов – 16 989 тысяч тенге;
погашение займов - 268 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 94380,9 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы N 6/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қарашада N 2746 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қаңтардағы N 14 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шемонаиха аудандық мәслихатының 2013.01.14 N 14 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95–IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/397-IV шешімге өзгерістер енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 14 қарашадағы № 6/78-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 20 қарашадағы № 2720 болып тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шемонаиха аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2- IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-19-160 тіркелген, «ЛЗ Сегодня» газетінде 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 1-санында жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 2 983 881 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 110 405 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 272 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16 510 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 849 694 мың теңге;
2) шығындар – 3 074 134,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 17 188 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17 456 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу - 268 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 3660 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 3660 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге; теңге.»;
7 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 12 500 тысяч тенге.»;
в пункте 10:
подпункты 1) и 7) изложить в следующей редакции:
«1) 15 537 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
«7) 650 тысяч тенге - на оказание  единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более  совместно проживающих несовершеннолетних детей.»;
пункт 14-3 изложить в следующей редакции:
«14-3. Предусмотреть в районном  бюджете на 2012 год целевые трансферты на развитие за счет средств республиканского бюджета на  проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 187 373 тысяч тенге..»;
в пункте 15:
подпункты 1), 3), 4), 5), 6),  7) и 8) изложить в следующей  редакции:
«1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа в сумме 124 258 тысяч тенге, согласно приложению 5;»;
«3) на организацию подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности в сумме 751 тысяч тенге, согласно приложению 7;»;
«4) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 35 525,2 тысяч тенге, согласно приложению 8;»;
«5) на обеспечение санитарии населенных пунктов в сумме 8 118 тысяч тенге, согласно приложению 9;»;
«6) на содержание мест захоронений и погребение безродных в сумме 890 тысяч тенге, согласно приложению 10;»;
«7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в сумме 88 576 тысяч тенге, согласно приложению 11;»;
«8) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 53 149 тысяч тенге, согласно приложению 12;»;
приложения 157891011 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234567 и  8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
секретарь Шемонаихинского
районного маслихата                        А. Баяндинов
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 ноября 2012 года № 6/2-V
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 21 декабря 2011 года № 41/2-IV
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1. ДОХОДЫ

«7. 2012 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 12 500 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
10 - тармақта:
1) және 7) - тармақшалар келесі редакцияда жазылсын:
«1) 15 537 мың теңге - азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысқандарға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысқандарға және ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан жауынгерлердің отбасыларына);
7) 650 мың теңге - бірге тұрып жатқан төрт және оданда көп кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар көп балалы аналарға біржолғы материалдық көмек көрсетуге.»;
14-3 -тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«14 - 3. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджет есебінен мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға нысаналы даму трансферттер 187 373 мың теңге сомасында қарастырылсын.»;
15 - тармақта:
1), 3), 4), 5), 6), 7) және 8) - тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
«1) 5 - қосымшаға сәйкес қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің қызметiн қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 124 258 мың теңге сомасында;»;
«3) 7 - қосымшаға сәйкес ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыруға 751 мың теңге сомасында;»;
«4) 8 - қосымшаға сәйкес елді мекендерде көшелерді жарықтандыруға 35 525,2 мың теңге сомасында;»;
«5) 9 - қосымшаға сәйкес елді мекендердің санитарлық жағдайын қамтамасыз етуге 8 118 мың теңге сомасында;»;
«6) 10 - қосымшаға сәйкес жерлеу орындарын күтіп – ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеуге 890 мың теңге сомасында;»;
«7) 11 - қосымшаға сәйкес қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің автокөлік жолдарын қамтамасыз етуге 88 576 мың теңге сомасында;»;
«8) 12 - қосымшаға сәйкес елді мекендерді көркейтуге және көгалдандыруға 53 149 мың теңге сомасында;»;
аталған шешімнің 157891011 және 12 - қосымшалары осы шешімнің 1234567 және 8 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ә. Баяндинов
Шығыс Қазақстан облысы
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 қарашадағы
№ 6/2-V шешiмiне 1 қосымша
Шығыс Қазақстан облысы
Шемонаиха аудандық мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 41/2-IV шешiмiне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санат
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I. КІРІСТЕР

96835
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
54561
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей- сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
475
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
41799
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1475633
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
751
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
751
464
Отдел образования района (города областного значения)
1474882
003
Общеобразовательное обучение
1373747
006
Дополнительное образование для детей
74192
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
902
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы - интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей- сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
26041
9
Прочие услуги в области образования
161523
464
Отдел образования района (города областного значения)
161523
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14315
002
Создание информационных систем
678
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16400
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1900
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
18129
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
99301
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

96835
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
54561
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
475
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
41799
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
1475633
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
751
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
751
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1474882
003
Жалпы бiлiм беретін оқыту
1373747
006
Балаларға қосымша білім беру
74192
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
902
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
26041
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
161523
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
161523
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14315
002
Ақпараттық жүйелер құру
678
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16400
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1900
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18129
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
99301
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету