О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2011 года № 43-3 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 22 ноября 2012 года № 8-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 ноября 2012 года за № 3109. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23 января 2013 года № 10-3
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 23.01.2013 № 10-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2012-2014 годы" от 20 декабря 2011 года № 43-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-1-222, опубликованное 29 декабря 2011 года, 6 января 2012 года, 13 января 2012 года, 20 января 2012 года, 27 января 2012 года, 3 февраля 2012 года, 10 февраля 2012 года, 17 февраля 2012 года, 24 февраля 2012 года, 2 марта 2012 года, 7 марта 2012 года, 16 марта 2012 года, в газете "Пульс города" № 52, № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 617 993 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 395 531 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 95 918 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 869 518 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 238 426 тысяч тенге;
2) затраты – 21 345 471 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 727 478 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 727 478 тысяч тенге:
поступления займов – 3 036 283 тысяч тенге;
погашение займов – -358 092 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 49 287 тысяч тенге.";
в пункте 6:

2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 43-3 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 қарашадағы № 8-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 қарашада № 3109 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 қаңтардағы № 10-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 23.01.2013 № 10-3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 43-3 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-222 тіркелген, 2011 жылғы 29 желтоқсанда, 2012 жылғы 6 қаңтарда, 2012 жылғы 13 қаңтарда, 2012 жылғы 20 қаңтарда, 2012 жылғы 27 қаңтарда, 2012 жылғы 3 ақпанда, 2012 жылғы 10 ақпанда, 2012 жылғы 17 ақпанда, 2012 жылғы 24 ақпанда, 2012 жылғы 2 наурызда, 2012 жылғы 7 наурызда, 2012 жылғы 16 наурызда "Пульс города" газетінің № 52, № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18 617 993 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 395 531 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 95 918 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 869 518 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 8 238 426 мың теңге;
2) шығындар – 21 345 471 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 727 478 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 727 478 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 036 283 мың теңге;
қарыздарды өтеу – - 358 092 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 49 287 мың теңге.";
6-тармақта:

цифры "91 913" заменить цифрами "165 341";
в пункте 8:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на общеобразовательное обучение – 32 776 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета – 18 676 тысяч тенге;";
абзац четвертый исключить;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
"на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета – 80 824 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета – 19 643 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты:(общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета – 133 041 тысяч тенге;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета – 5 077 тысяч тенге;";
после слов "на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" – 477 891 тысяч тенге;" дополнить абзацем следующего содержания:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 331 100 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель 8-й внеочередной
сессии Уральского городского
маслихата                        С. Потиченко
Секретарь Уральского
городского маслихата             А. Шыныбеков
Приложение
к решению Уральского городского маслихата

"91 913" саны "165 341" санымен ауыстырылсын;
8-тармақта:
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жалпы білім беруге – 32 776 мың теңге;";
үшінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге – 18 676 мың теңге;";
төртінші абзац алынып тасталсын;
бесінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 80 824 мың теңге;";
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі,арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға – 19 643 мың теңге;";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайтуға – 133 041 мың теңге;";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 5 077 мың теңге;";
""Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 477 891 мың теңге;" деген сөздерден кейін келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 331 100 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
8-ші кезектен тыс сессиясының
төрағасы                         С. Потиченко
Орал қалалық мәслихатының
хатшысы                          А. Шыныбеков