О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 32-1 "О бюджете Бурлинского района на 2012-2014 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 апреля 2012 года № 3-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 апреля 2012 года № 7-3-128. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2013 года № 9-6
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.02.2013 № 9-6 (вводится в действие с 01.01.2013)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата "О бюджете Бурлинского района на 2012-2014 годы" от 13 декабря 2011 года № 32-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-3-121, опубликованное 21 января 2012 года, 25 января 2012 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" № 6-7, № 8-9), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "5 528 162" заменить цифрой "6 633 023";
цифру "4 724 302" заменить цифрой "3 635 252";
цифру "76 858" заменить цифрой "86 865";
цифру "710 774" заменить цифрой " 2 894 678";
в подпункте 2) цифру "5 544 053" заменить цифрой "6 650 777";
в подпункте 3) цифру "12 942" заменить цифрой "10 369";
в абзаце первом "32 987" заменить цифрой "29 124";
в абзаце втором "20 045" заменить цифрой "18 755";
в подпункте 5) цифру "-28 833" заменить цифрой "-28 123";
в подпункте 6) цифру "28 833" заменить цифрой "28 123";
в абзаце первом "32 987" заменить цифрой "29 124";
в абзаце третьем "0" заменить цифрой "3 153";
2) в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "735 044" заменить цифрой "1 647 591";
в абзаце десятом цифру "6 448" заменить цифрой "6 821";
в абзаце тринадцатом цифру "42 000" заменить цифрой "340 195";
в абзаце семнадцатом цифру "24 270" заменить цифрой "29 124";
дополнить абзацами восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым следующего содержания:
"на молодежную практику - 2 099 тыс. тенге;

Бөрлі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 32-1 "2012-2014 жылдарға арналған Бөрлі ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 3-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 сәуірде № 7-3-128 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 8 ақпандағы № 9-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихаттың 08.02.2013 № 9-6 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған Бөрлі ауданының бюджеті туралы" 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 32-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-3-121 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтардағы, 2012 жылдың 25 қаңтарындағы № 6-7, № 8-9 "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы "5 528 162" деген сан "6 633 023" деген санмен ауыстырылсын;
"4 724 302" деген сан "3 635 252" деген санмен ауыстырылсын;
"76 858" деген сан "86 865" деген санмен ауыстырылсын;
"710 774" деген сан "2 894 678" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "5 544 053" деген сан "6 650 777" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "12 942" деген сан "10 369" деген санмен ауыстырылсын;
бірінші абзацта "32 987" деген сан "29 124" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "20 045" деген сан "18 755" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-28 833" деген сан "-28 123" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "28 833" деген сан "28 123" деген санмен ауыстырылсын;
бірінші абзацта "32 987" деген сан "29 124" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "0" деген сан "3 153" деген санмен ауыстырылсын;
2) 3 тармақта:
1) тармақшадағы "735 044" деген сан "1 647 591" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "6 448" деген сан "6 821" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "42 000" деген сан "340 195" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "24 270" деген сан "29 124" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші абзацтармен толықтырылсын:
"жастар практикасына - 2 099 мың теңге;

на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" - 2 777 тыс. тенге;
на реконструкцию канализационных сетей в центральной части города Аксай. Устройство головной насосной станции № 1 с напорными коллекторами и переносом канализационной накопительной системы № 1 за черту города - 270 004 тыс. тенге;
на реконструкцию канализационных сетей в центральной части города Аксай. Устройство самотечных сетей с напорным коллектором по улице Советская - 202 105 тыс. тенге;
на решение вопросов обустройства моногородов - 132 140 тыс. тенге.";
3) пункт 3 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 1 276 211 тыс. тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона - 1 226 050 тыс. тенге;
награждение победителей областного конкурса "Лучший населенный пункт области 2011 года" - 2 000 тыс. тенге;
на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах - 27 431 тыс. тенге;
газификация социальных объектов села Александровка - 20 130 тыс. тенге;
на обеспечения санаторно-курортного лечения ветеранов - 600 тыс. тенге.";

"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыру үшін - 2 777 мың теңге;
Ақсай қаласының орталық бөлігіндегі кәріздік желілерін қайта құру. № 1 кәріз жинақтаушы желісін қала сыртына көшіру және арынды коллектормен № 1 басты сорғы стансасын орнату - 270 004 мың теңге;
Ақсай қаласының орталық бөлігіндегі кәріздік желілерін қайта құру. Советская көшесіне қысым коллекторы бар өздігімен ағатын желілерді орнату - 202 105 мың теңге;
моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге - 132 140 мың теңге.";
3) 3 тармақ мына мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 1 276 211 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
өңiрдiң шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге - 1 226 050 мың теңге;
"2011 жылғы облыстағы үздік елді мекен" облыстық конкурсының жеңімпаздарын марапаттауға - 2 000 мың теңге;
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 27 431 мың теңге;
Александровка ауылындағы әлеуметтік нысандарды газдандыруға - 20 130 мың теңге;
ардагерлердің санаторлық-курорттық емделуін қамтамасыз етуге - 600 мың теңге.";