Об определении категории граждан, расходы которых по арендной плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах возлагаются на местный бюджет
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 июля 2012 года № 5-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 августа 2012 года № 7-3-133.
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.09.2020 № 53-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить следующую категорию граждан, расходы которых по плате за пользование жилищем в частном жилищном фонде и арендных домах, возлагаются на местный бюджет:
участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
государственные служащие;
работники бюджетных организаций.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.09.2020 № 53-4 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Кусаинова
Секретарь районного
маслихата
А. Куликешев

Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берілген тұрғын үйлердегі тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының шығыстары жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтар санатын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдеде № 5-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 тамызда № 7-3-133 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 18.09.2020 № 53-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңның 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңның 97 бабына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жеке тұрғын үй қорындағы және жалға берiлетін үйлердегі тұрғынжайды пайдаланғаны үшiн төлемақы төлеу жөніндегі шығыстар жергілікті бюджетке жүктелетін келесі азаматтар санаты айқындалсын:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері;
мемлекеттік қызметшілер;
бюджеттiк ұйымдардың қызметкерлерi.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 18.09.2020 № 53-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Кусаинова
Аудандық мәслихат хатшысы А. Куликешев