О внесении изменений в решение от 13 декабря 2011 года № 32-1 "О бюджете Бурлинского района на 2012-2014 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 декабря 2012 года № 8-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 декабря 2012 года № 3129. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2013 года № 9-6
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 08.02.2013 № 9-6 (вводится в действие с 01.01.2013)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата "О бюджете Бурлинского района на 2012-2014 годы" от 13 декабря 2011 года № 32-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-3-121, опубликованное 21 января 2012 года, 25 января 2012 года в газете "Бөрлі жаршысы -Бурлинские вести" № 6-7, № 8-9) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1) цифру "6 633 023" заменить цифрой "6 770 783";
цифру "3 635 252" заменить цифрой "3 615 564";
цифру "16 228" заменить цифрой "35 916";
цифру "2 894 678" заменить цифрой " 3 032 438";
подпункте 2) цифру "6 650 777" заменить цифрой " 6 727 460";
подпункте 3) цифру "10 369" заменить цифрой "4 524";
цифру "29 124" заменить цифрой "23 279";
подпункте 4) в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой "52 360";
в строке "поступления от финансовых активов государства" цифру "0" заменить цифрой "52 360";
подпункте 5) цифру "-28 123" заменить цифрой "-13 561";
подпункте 6) цифру "28 123" заменить цифрой "13 561";
цифру "29 124" заменить цифрой "14 562";
в пункте 3:
подпункте 1) цифру "1 647 591" заменить цифрой "1 756 227";
в абзаце третьем цифру "8 194" заменить цифрой "8 188";
в абзаце шестом цифру "35 853" заменить цифрой "35 553";
в абзаце седьмом цифру "1 656" заменить цифрой "708";
в абзаце десятом цифру "6 821" заменить цифрой "5 879";
в абзаце двенадцатом цифру " 63 000" заменить цифрой "258 034";
в абзаце пятнадцатом цифру "255 185" заменить цифрой "195 714";
в абзаце шестнадцатом цифру "55 398" заменить цифрой "46 041";

2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 32-1 "2012-2014 жылдарға арналған Бөрлі ауданынық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда № 3129. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 8 ақпандағы № 9-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихаттың 08.02.2013 № 9-6 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының "2012-2014 жылдарға арналған Бөрлі ауданының бюджеті туралы" 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 32-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-3-121 тіркелген, 2012 жылғы 21 қаңтардағы, 2012 жылдың 25 қаңтарындағы "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" газетінде № 6-7, № 8-9 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "6 633 023" деген сан "6 770 783" санмен ауыстырылсын;
"3 635 252" деген сан "3 615 564" санмен ауыстырылсын;
"16 228" деген сан "35 916" санмен ауыстырылсын;
"2 894 678" деген сан "3 032 438" санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "6 650 777" деген сан "6 727 460" санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "10 369" деген сан "4 524" санмен ауыстырылсын;
"29 124" деген сан "23 279" санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолдағы "0" деген сан "52 360" санмен ауыстырылсын;
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер" жолдағы "0" деген сан "52 360" санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-28 123" деген сан "-13 561" санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "28 123" деген сан "13 561 санмен ауыстырылсын;
"29 124" деген сан "14 562" санмен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшадағы "1 647 591" деген сан "1 756 227" санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "8 194" деген сан "8 188" санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "35 853" деген сан "35 553" санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "1 656" деген сан "708" санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "6 821" деген сан "5 879" санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "63 000" деген сан "258 034" санмен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта "255 185" деген сан "195 714" санмен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта "55 398" деген сан "46 041" санмен ауыстырылсын;

453 857
21
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных),
специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних
за счет трансфертов из республиканского бюджета категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
3 809
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 641 811
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 641 811
3
Общеобразовательное обучение
2 473 356
6
Дополнительное образование для детей
136003
63
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
708
64
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
31 744
9
Прочие услуги в области образования
258 582
464
Отдел образования района (города областного значения)
58 368
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 946
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
29 000
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
9 122
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7 300
467
Отдел строительства района (города областного значения)
200 214
37
Строительство и реконструкция объектов образования
200 214
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
205 035
2
Социальная помощь
175 949
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
175 949
2
Программа занятости
80 151
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

453 857
21
Республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы трансферттер есебiнен жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету), дарынды балалар үшiн мамандандырылған, жетiм балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшiн балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттiк жасқа толмағандарды бейiмдеу орталықтары тәрбиешiлерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақының мөлшерiн ұлғайту
3 809
40
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 641 811
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
2 641 811
3
Жалпы білім беру
2 473 356
6
Балаларға қосымша білім беру
136003
63
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
708
64
Бастауыш, негiзгi орта, жалпыға бiрдей орта бiлiм беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгiдегi, арнайы (түзету); жетiм балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердiң, мектеп-интернаттарының мұғалiмдерiне бiлiктiлiк санаты үшiн қосымша ақы мөлшерiн республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен ұлғайту
31 744
9
Білім беру саласында өзге де қызметтер
258 582
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім бөлімі
58 368
1
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 946
5
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
29 000
15
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен жетiм баланы (жетiм балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтiп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдерi
9 122
20
Республикалық бюджеттен берiлетiн трансферттер есебiнен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7 300
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
200 214
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
200 214
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
205 035
2
Әлеуметтік көмек
175 949
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
175 949
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
80 151
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету