О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 36-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 апреля 2012 года № 7-6-138. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 января 2013 года № 10-7
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.01.2013 № 10-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 апреля 2012 года № 2-3 "О внесений изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 6 декабря 2011 года № 36-1 "Об областном бюджете на 2012 – 2014 годы" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3075) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 22 декабря 2011 года № 36-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-6-135, опубликованное 10 февраля 2012 года,17 февраля 2012 года, 24 февраля 2012 года, 8 марта 2012 года, 17 марта 2012 года, 30 марта 2012 года, 6 апреля 2012 года в газете "Шұғыла" № 8, № 9, № 10, № 11-12, № 13-14, № 15, № 16 ) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 034 178" заменить цифрой "2 150 261";
цифру "199 306 " заменить цифрой "199 307";
цифру "1 770 " заменить цифрой "1 769";
цифру "1 832 825 " заменить цифрой "1 948 908";
в подпункте 2):
цифру "2 032 042" заменить цифрой "2 160 597;.
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "46 113" заменить цифрой "51 286";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "46 113" заменить цифрой "51 286";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрой "7 500";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрой "7 500";
в подпункте 5):
цифру "-43 977" заменить цифрой "-69 122";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "43 977" заменить цифрой "69 122";

Жәнібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 3-2 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 сәуірде № 7-6-138 тіркелді. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Батыс Қазақстан облысы Жәнібек ауданы мәслихатының 30.01.2013 N 10-7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 2-3 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 36-1 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3075 тіркелген) негізінде және аудан әкімдігінің ұсынысын ескере отырып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жәнібек аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 36-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 7-6-135 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 10 ақпанда, 17 ақпанда, 24 ақпанда, 8 наурызда, 17 наурызда, 30 наурызда, 6 сәуірде аудандық "Шұғыла" газетінде № 8, № 9, № 10, № 11-12, № 13-14, № 15, № 16 сандарында жарияланған) шешіміне, төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 034 178" деген сан "2 150 261" деген санмен ауыстырылсын;
"199 306" деген сан "199 307" деген санмен ауыстырылсын;
"1 770" деген сан "1 769" деген санмен ауыстырылсын;
"1 832 825" деген сан "1 948 908" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 032 042" деген сан "2 160 597" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "46 113" деген сан "51 286" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "46 113" деген сан "51 286" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0" деген сан "7 500" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0" деген сан "7 500" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-43 977" деген сан "-69 122" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "43 977" деген сан "69 122" деген санмен ауыстырылсын;

в строке "поступление займов" цифру "46 113" заменить цифрой "50 967";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрой "20 291";
2) в пункте 5:
цифру "3 000" заменить цифрой "5 000";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии              Е. А. Утебалиев
Секретарь районного маслихата    Т. З. Кадимов
Приложение
к решению районного маслихата
от 16 апреля 2012 года № 3-2
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2011 года № 36-2
Районный бюджет на 2012 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

"қарыздар түсімі" жолындағы "46 113" деген сан "50 967" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0" деген сан "20 291" деген санмен ауыстырылсын.
2) 5-тармақта:
"3 000" деген сан "5 000" деген санмен ауыстырылсын;
3) Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Е. Ә. Өтебалиев
Аудандық мәслихат хатшысы        Т. З. Кадимов
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 16 сәуірдегі
№ 3-2 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 36-2 шешіміне қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

7 850
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
(города областного значения)
7 350
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7 350
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8 436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования
социального оптимизма граждан
7 436
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
1 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные
территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
33 414
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 019
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
7 019
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 165
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 165
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
20 230
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
20 230
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 440
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 440
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 440
12
Транспорт и коммуникации
22 585
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 285
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22 285
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
300
013
Обеспечения функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
300
13
Прочие
27 214
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 195
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развития регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

7 850
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 350
001
жергілікті деңгей мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 350
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8 436
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттік нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігінін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 436
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
1 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
33 414
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 019
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
7 019
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 165
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 165
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
20 230
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
20 230
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 440
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) cәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 440
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 440
12
Көлiк және коммуникация
22 585
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 285
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 285
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық)
300
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда  (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмысын істеуін қамтамасыз ету
300
13
Басқалар
27 214
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул  (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
2 195
040
Республика бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыру ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру