О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 15 декабря 2011 года № 43-2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2012 года № 7-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 27 декабря 2012 года № 3125. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2013 года № 8-3
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.01.2013 № 8-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2012-2014 годы" от 15 декабря 2011 года № 43-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7-12-115, опубликованное 24 февраля 2012 года, 6 марта 2012 года, 14 марта 2012 года, 20 марта 2012 года, 31 марта 2012 года, 5 апреля 2012 года, 5 мая 2012 года, 11 мая 2012 года, 26 мая 2012 года, 8 июня 2012 года, 16 июня 2012 года, 22 июня 2012 года,28 сентября 2012 года, 5 октября 2012, 30 ноября 2012 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" № 8, №№ 9-10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 25, № 39, № 40, № 49) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 143 071" заменить цифрой "4 139 557";
цифру "3 547 807" заменить цифрой "3 544 293";
в подпункте 2) цифру "4 176 744" заменить цифрой "4 173 230";
в подпункте 3) цифру "89 683" заменить цифрой "79 552";
цифру "95 440" заменить цифрой "83 305";
цифру "5 757" заменить цифрой "3 753";
в подпункте 5) цифру "-123 356" заменить цифрой "-113 225";
в подпункте 6) цифру "123 356" заменить цифрой "113 225";
цифру "80 091" заменить цифрой "67 956";
цифру "76 556" заменить цифрой "74 552";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "568 903" заменить цифрой "554 065";
в абзаце втором цифру "8 194" заменить цифрой "8 188";
в абзаце четвертом цифру "39 595" заменить цифрой "41 627";
в абзаце пятом цифру "12 063" заменить цифрой "11 058";

Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-2 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда № 3125 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № 8-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 8-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Теректі аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы № 43-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-12-115 тіркелген, 2012 жылғы 24 ақпандағы, 2012 жылғы 6 наурыздағы, 2012 жылғы 14 наурыздағы, 2012 жылғы 20 наурыздағы, 2012 жылғы 31 наурыздағы, 2012 жылғы 5 сәуірдегі, 2012 жылғы 5 мамырдағы, 2012 жылғы 11 мамырдағы, 2012 жылғы 26 мамырдағы, 2012 жылғы 8 маусымдағы, 2012 жылғы 16 маусымдағы, 2012 жылғы 22 маусымдағы, 2012 жылғы 28 қыркүйектегі, 2012 жылғы 5 қазандағы, 2012 жылғы 30 қарашадағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде № 8, №№ 9-10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 25, № 39, № 40, № 49 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "4 143 071" деген сан "4 139 557" деген санмен ауыстырылсын;
"3 547 807" деген сан "3 544 293" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 176 744" деген сан "4 173 230" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "89 683" деген сан "79 552" деген санмен ауыстырылсын;
"95 440" деген сан "83 305" деген санмен ауыстырылсын;
"5 757" деген сан "3 753" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-123 356" деген сан "-113 225" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "123 356" деген сан "113 225" деген санмен ауыстырылсын;
"80 091" деген сан "67 956" деген санмен ауыстырылсын;
"76 556" деген сан "74 552" деген санмен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшадағы "568 903" деген сан "554 065" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "8 194" деген сан "8 188" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "39 595" деген сан "41 627" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "12 063" деген сан "11 058" деген санмен ауыстырылсын;

в абзаце шестом цифру "35 153" заменить цифрой "32 396";
в абзаце седьмом цифру "1 987" заменить цифрой "787";
в абзаце восьмом цифру "6 695" заменить цифрой "7 695";
в абзаце двенадцатом цифру "25 000" заменить цифрой "24 996";
в абзаце семнадцатом цифру "11 964" заменить цифрой "11 201";
в абзаце восемнадцатом цифру "80 091" заменить цифрой "67 956";
в подпункте 2) цифру "108 698" заменить цифрой "107 887";
в абзаце четвертом цифру "1 200" заменить цифрой "389";
в пункте 5:

алтыншы абзацта "35 153" деген сан "32 396" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "1 987" деген сан "787" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "6 695" деген сан "7 695" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "25 000" деген сан "24 996" деген санмен ауыстырылсын;
он жетінші абзацта "11 964" деген сан "11 201" деген санмен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацта "80 091" деген сан "67 956" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "108 698" деген сан "107 887" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "1 200" деген сан "389" деген санмен ауыстырылсын;
5-тармақта:

2163971
006
Дополнительное образование для детей
135615
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
787
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (корекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
31392
9
Прочие услуги в области образования
86906
464
Отдел образования района (города областного значения)
58982
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10773
005
Приобретение и доставка учебников, учебно- методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
28331
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1720
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
11058
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
7100
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27924
037
Строительство и реконструкция объектов образования
27924
05
Здравоохранение
1196
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1196
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1196
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
1196
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
218222
2
Социальная помощь
196431
451
Отдел занятости и социальных программ района( города областного значения)
196431
002
Программа занятости
74163
005
Государственная адресная социальная помощь
12800
006
Оказание жилищной помощи
504
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15152
010
Материальное обеспечение детей- инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2105
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36798
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
35150
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

2163971
006
Балаларға қосымша білім беру
135615
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
787
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
31392
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
86906
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
58982
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10773
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу- әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзу
28331
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1720
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11058
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
7100
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27924
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
27924
05
Денсаулық сақтау
1196
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1196
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1196
002
Ерекше жағдайларда сырқатты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
1196
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
218222
2
Әлеуметтiк көмек
196431
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
196431
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
74163
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12800
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
504
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15152
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2105
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36798
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
35150
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

9157
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9157
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24098
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
24098
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
24098
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17073
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17073
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17073
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17023
015
Капитальные расходы государственного органа
50
12
Транспорт и коммуникации
57066
1
Автомобильный транспорт
57066
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5997
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах(селах), аульных (сельских) округах
5997
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51069
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
51069
13
Прочие
39322
9
Прочие
39322
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5460
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
5460
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7185
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7185
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4277
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4277
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
22400
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии
19580
003
Капитальные расходы государственного органа

9157
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9157
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
24098
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
24098
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
24098
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17073
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17073
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17073
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17023
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
50
12
Көлік және коммуникация
57066
1
Автомобиль көлігі
57066
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5997
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5997
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
51069
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
51069
13
Өзгелер
39322
9
Өзгелер
39322
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5460
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
5460
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7185
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7185
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4277
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4277
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
22400
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19580
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары