О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах местного содержания при закупках товаров, работ, услуг"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 февраля 2013 года № 71. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2013 года № 8335. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 77
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра финансов РК от 26.02.2014 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 647 «Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах местного содержания при закупках товаров, работ, услуг» (далее - Приказ) (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5480, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 4, 2009 года) следующее изменение:
В Правилах сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации об объемах местного содержания при закупках товаров, работ, услуг, утвержденных указанным приказом:
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Амрина Г.А.) в установленном порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев
Приложение
к приказу
Министра финансов
от 13 февраля 2013 года № 71
Приложение 1
к Правилам сбора, обобщения и анализа
отчетности с учетом информации об объемах
местного содержания при закупках товаров, работ, услуг
Форма
Отчет 1-ГЗ о проведенных государственных закупках
товаров, работ и услуг за ___ квартал _____ года
______________________________________________________
(наименование заказчика)
Способ закупок
Код строки
Количество
Сумма, выделенная для закупки  (тенге)
Общий объем закупок (тенге)
в том числе у зарубежных поставщиков
Условная экономия от проведенных закупок (тенге)
проведенных закупок
поставщиков-победителей
в том числе зарубежных поставщиков
Государственные закупки, проведенные способом конкурса. Всего
в т.ч. с использованием двухэтапных процедур
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника
В т.ч. по государственным закупкам способом конкурса, признанных несостоявшимися
В т.ч. по государственным закупкам способом аукциона, признанных несостоявшимися
В т.ч. по государственным закупкам способом запроса ценовых предложений, признанных несостоявшимися
Государственные закупки, осуществленные без применения норм Закона
Государственные закупки, проведенные через товарные биржи
Итого проведено закупок

"Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 13 ақпандағы № 71 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 15 ақпанда № 8335 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 77 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Қаржы министрінің 26.02.2014 № 77 бұйрығымен (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылдың 30 желтоқсандағы № 647 (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 5480 тіркелген, Қазақстан Республикасы 2009 жылғы № 4 Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік орталық органдардың актілерінің жинағында жарияланған) бұйрығына (бұдан әрі - Бұйрық) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті мазмұнның көлемі туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау ережесінде:
1-қосымша осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік сатып алу әдіснамасы департаменті (Г.Ә. Әмрина) белгіленген тәртіп бойынша осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Министр                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 13 қаңтардағы № 71
бұйрығына қосымша
Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді сатып алу кезінде жергілікті
мазмұнның көлемі туралы ақпаратты
ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту
және талдау қағидасына 1-қосымша
нысаны
________________________________________________________________
(тапсырыс берушінің атауы)
_____ жылғы ___ тоқсандағы жүргізілген тауарларды, жұмыстарды
және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы 1-ГЗ есеп
Сатып алу тәсілі
Жол коды
Саны
Сатып алуға бөлінген сома
(теңге)
Сатып алудың жалпы көлемі
(теңге)
оның ішінде шетелдік өнім берушіде
Жүргізілген сатып алудан шартты өнемдеу
(теңге)
оның ішінде шетелдік өнім берушілер
жеңімпаз өнім берушілер
оның ішінде шетелдік өнім берушілер
Конкурс тәсілімен жүргізілген мемлекеттік сатып алу.
Барлығы
оның ішінде екі сатылы рәсімдерді пайдалана отырып
аукцион тәсілімен жүргізілген мемлекеттік сатып алу
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен жүргізілген мемлекеттік сатып алу
Бір көзден алу тәсілімен жүргізілген мемлекеттік сатып алу
Оның ішінде дәрменсіз деп танылған конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
Оның ішінде дәрменсіз деп танылған аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
Оның ішінде дәрменсіз деп танылған баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
Заң нормаларын қолданбай жүзеге асырылған мемлекеттік сатып алу
Тауар биржасы арқылы өткізілген мемлекеттік сатып алу
Жүргізілген сатып алулардың жиыны