О внесении изменения в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 308 "Об утверждении Правил реализации арестованного имущества при исполнении исполнительных документов"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 февраля 2013 года № 70. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2013 года № 8354. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 256
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 05.05.2015 № 256 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 74 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года «Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей» и подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 18 марта 2002 года «Об органах юстиции», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 3 ноября 2010 года № 308 «Об утверждении Правил реализации арестованного имущества при исполнении исполнительных документов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6630, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 26.11.2010 г., № 321-322 (26382-26383)) следующее изменение:
в Правилах реализации арестованного имущества при исполнении исполнительных документов, утвержденных вышеуказанным приказом:
подпункт 5) пункта 16 изложить в следующей редакции:
«5) юридические лица представляют справку о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица.».
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Имашев

"Атқарушылық құжаттарды орындау кезінде тыйым салынған мүлікті сату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 3 қарашадағы № 308 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 70 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 28 ақпанда № 8354 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы № 256 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 05.05.2015 № 256 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Атқарушылық iс жүргiзу және сот орындаушыларының мәртебесi туралы» 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 74-бабының 5-тармағына және «Әділет органдары туралы» 2002 жылғы 18 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 2-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Атқарушылық құжаттарды орындау кезінде тыйым салынған мүлікті сату ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Әділет министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 3 қарашадағы № 308 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6630 тіркелген және 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 144-146 «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген, Атқарушылық құжаттарды орындау кезінде тыйым салынған мүлікті сату ережесінде:
16-тармақтың 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«5) заңды тұлғалар заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелуі (қайта тіркелуі) туралы анықтаманы ұсынады.».
2. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Б. Имашев