Об утверждении формы представления устроителями аукционов информации о плательщиках сбора с аукциона и объектах обложения
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 313. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2013 года № 8593. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 23 февраля 2018 года № 273.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 23.02.2018 № 273 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 468 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму представления устроителями аукционов по аукционам в налоговые органы информации о плательщиках сбора с аукционов и объектах обложения согласно приложению к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр
Б. Жамишев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Агентства Республики Казахстан
по статистике
___________ Смаилов А.А.
8 июля 2013 года
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 10 июля 2013 года № 313
форма
Информация
о плательщиках сбора с аукционов и объектах обложения
за ___________ 20 ___ год
Наименование юридических лиц или фамилия, имя, отчество физических лиц, выставивших имущество (имущественные права) для реализации на аукционах*
ИИН или
БИН
Дата
проведения
аукциона
Место
проведения
аукциона
Метод
проведения
аукциона
Стоимость
реализованного имущества (имущественных прав), тыс. тенге
Сумма
исполнительской санкции, тыс. тенге
Сумма сбора с аукционов, подлежащая уплате в государственный бюджет (гр.7-гр.8)хЗ%), тыс. тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Итого:
___________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество руководителя устроителя аукциона)
___________________ Лицо, принявшее данные сведения _______
(подпись, печать) (Фамилия, имя, отчество, должность)
_____________
(подпись)
____________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество лица, ответственного за составление информации)
___________________
(подпись)
Дата составления "___" __________ 20 _____ г.
Дата принятия сведений "___" ___________ 20 _____ г.
* Отражаются все юридические и физические лица, выставившие имущество (имущественные права) для реализации на аукционе, независимо от факта реализации

Аукцион өткізушілердің аукционнан алым төлеушілер мен салық салу объектілері туралы ақпаратты ұсыну нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 313 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 05 тамызда № 8593 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 273 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 23.02.2018 № 273 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 468-бабы 2-тармағына сәйкес және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес аукцион өткізушілердің аукциондар бойынша салық органдарына аукциондардан алым төлеушілер мен салық салу объектілері туралы ақпаратты ұсыну нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті
(Ә.С. Жұмаділдаев) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің төрағасына (Ә.С. Жұмаділдаев) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Б. Жәмішев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігінің төрағасы
________________Ә.А. Смайылов
2013 жылы 08 шілде
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2013 жылғы 10 шілдедегі
№ 313 бұйрығымен
бекітілген
нысан
20__ жылғы ___________________________ үшін
аукциондардан алым төлеушілер мен салық салу объектілері туралы
ақпарат
Мүлікті (мүліктік құқықтарды) аукциондарда сату үшін шығарған заңды тұлғалардың атауы немесе жеке тұлғалардың тегі, аты, әкесінің аты*
ЖСН/БСН
Аукцион өткізілген күні
Аукцион өткізілген орыны
Аукцион өткізу әдісі
Сатылған мүліктің (мүліктік құқықтардың) құны, мың теңге
Орындау санкциясының сомасы, мың теңге
Мемлекеттік бюджетке төлеуге жататын аукциондардан алым сомасы
(7 баған – 8 баған) х 3%), мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Жиыны:
___________________________________
(Аукцион өткізуші бастығының
тегі, аты, әкесінің аты)
________
(қолы, мөрі)
Мәліметтерді қабылдаған адам
________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты
қызметі)
____________________________________
(ақпаратты жасауға жауапты
адамның тегі, аты, әкесінің
аты)
________
(қолы)
Мәліметтерді жасау күні 20__ жылғы
"__"_______
________
(қолы)
Мәліметтерді қабылдау күні
20__ жылғы "__"_______
* Сату фактісіне қарамастан, аукционда сату үшін мүлікті (мүліктік құқықты) шығарған барлық заңды және жеке тұлғалар көрсетіледі