О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 марта 2007 года № 70 "Об утверждении Правил предоставления услуг локомотивной тяги"
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 августа 2013 года № 626. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2013 года № 8674
В соответствии с подпунктом 18) пункта 2 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года «О железнодорожном транспорте» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 марта 2007 года № 70 «Об утверждении Правил предоставления услуг локомотивной тяги» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4619, опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2007 г., № 5, ст. 257) следующее изменение:
в Правилах предоставления услуг локомотивной тяги, утвержденных указанным приказом:
абзац второй подпункта 3) пункта 8 исключить.
2. Комитету транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Магзумов Р.К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его последующее официальное опубликование в средствах массовой информации и на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и размещение на интранет-портал государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Р. Скляр

"Локомотивтік тартқыш қызметтерін көрсетуді ұсыну ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 28 наурыздағы № 70 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2013 жылғы 09 тамыздағы № 626 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 28 тамызда № 8674 тіркелді
«Темір жол көлігі туралы» 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 2-тармағының 18) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Локомотивтік тартқыш қызметтерін көрсетуді ұсыну ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 28 наурыздағы № 70 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4619 тіркелді, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде 2007 жылғы, № 5, 257-құжат, жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген локомотивтік тартқыш қызметтерін көрсетуді ұсыну ережесінде:
8-тармақтың 3) тармақшасының екінші абзацы алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көлік және қатынас жолдары комитеті (Р.К. Мағзұмов) осы бұйрықтың:
1) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) оның Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенінен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында, оның ішінде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің интернет–ресурсында ресми жариялануын және Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдарының интранет–порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                          Р. Скляр