О внесении изменения в приказ Министра культуры Республики Казахстан от 14 марта 2011 года № 46 "Об утверждении формы прокатного удостоверения на фильм"
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 25 сентября 2013 года № 226. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 октября 2013 года № 8845. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года № 155
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и спорта РК от 29.12.2014 № 155 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра культуры Республики Казахстан от 14 марта 2011 года № 46 «Об утверждении формы прокатного удостоверения на фильм» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6876, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 16, 2011 года) следующее изменение:
форму прокатного удостоверения на фильм, утвержденную указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в установленном порядке официальное опубликование настоящего приказа с последующим представлением в Департамент юридической службы Министерства культуры и информации Республики Казахстан сведений об опубликовании;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    М. Кул-Мухаммед
Приложение
к приказу Министра культуры
и информации Республики Казахстан
от 25 сентября 2013 года № 226
Утверждено
приказом Министра культуры
Республики Казахстан
от 14 марта 2011 года № 46
Форма
___________________________________________________________
(уполномоченный орган, выдающий прокатное удостоверение
на фильм)
г. Астана                     «  » ______________ 20__ года
ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ НА ФИЛЬМ
Название фильма _______________________________________________
Формат ________ Количество серий ________ Хронометраж _________
Жанр______________________________________ Вид_________________
Возрастной зрительский ценз страны производителя (индекс) _____
Студия-производитель __________________________________________
Страна-производитель ____________________ Год выпуска _________
Автор сценария ____________ Режиссер-постановщик ______________
Оператор-постановщик ___________ Художник-постановщик __________
Автор музыкального произведения ____________ Продюсер __________
Язык, языки дубляжа (при их наличии) ___________________________
Права на фильм на территории __________________________________
принадлежат ____________________________________________________
_______________________________________________________________
Категория прав использования            Срок действия прав
фильма                        использования фильма до:
_______________________________     ___________________________
Индекс фильма по возрастному зрительскому цензу _______________
______________________________________________     ____________
(Фамилия и инициалы уполномоченного лица)          (подпись)
№ _______________________________
(номер прокатного удостоверения)

"Фильмге прокаттау куәлігінің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет министрiнiң 2011 жылғы 14 наурыздағы № 46 бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2013 жылғы 25 қыркүйектегі № 226 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 24 қазанда № 8845 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 155 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және спорт министрінің 29.12.2014 № 155 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Фильмге прокаттау куәлігінің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрiнiң 2011 жылғы 14 наурыздағы № 46 бұйрығына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеудің тiзiлiмiнде № 6876 болып тiркелген, 2011 жылғы № 16 Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
осы бұйрықпен бекітілген фильмге прокаттау куәлігін беру нысаны осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлiгiнiң Мәдениет комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде бекітілген заңнамаға сәйкес мемлекеттiк тiркеуiн;
2) осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен ресми жариялануын, жарияланғаннан кейін мәліметті Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі Заң қызметі департаментіне ұсынсын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                М. Құл-Мұхаммед
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат министрінің
2013 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 226 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Мәдениет министрінің
2011 жылғы 14 наурыздағы
№ 46 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
____________________________________________________
(фильмге прокаттау куәлігін беретін уәкілетті орган)
Астана қаласы                                20__ жылғы « »__________
ФИЛЬМГЕ ПРОКАТТАУ КУӘЛІГІ
Фильмнің атауы ______________________________________________________
Форматы ____________ Серияларының саны _______ Хронометражы _________
Жанры ____________________________ Түрі _____________________________
Шығарушы-ел берген көрермендердің жас шегі (индексі) ________________
Шығарушы-студия _____________________________________________________
Шығарушы-ел ________________________________ Шыққан жылы ____________
Сценарийдің авторы ___________________ Қоюшы-режиссер _______________
Қоюшы-оператор ______ _________________ Қоюшы-суретші _______________
Музыкалық шығарманың авторы _________________ Продюсер ______________
Тілі, дубляждау тілдері (олар болған жағдайда)  _____________________
____________________________________________ аумағында фильмге құқығы
_____________________________________________________________________
___________________________________________________________ тиесілі.
Фильмді пайдалану құқығының санаты     Фильмді пайдалану құқығының
қолданылу мерзімі:
____ ________________ ____________     _______________________ дейін
Көрермендердің жас шегіне қарай фильмнің индексі ____________________
___________________ _______________________      ____________________
(Уәкілетті тұлғаның тегі және аты-жөні)              (қолы)
№ ___________________________
(прокаттау куәлігінің нөмірі)