Об утверждении форм заявок, журналов учета разрешений на пользование животным миром, в том числе учета и отчетности по ним
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 27 сентября 2013 года № 292-Ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 октября 2013 года № 8867. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 февраля 2015 года № 18-03/104
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 16.02.2015 № 18-03/104.
В соответствии с пунктом 23 Правил выдачи разрешений на пользование животным миром, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2004 года № 1469, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы:
1) журналов учета выдачи:
разрешений на использование в научных,  культурно-просветительских, воспитательных и эстетических целях согласно приложению 1 к настоящему приказу;
разрешений на производство охоты на диких животных, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
разрешений на пользование животным миром Республики Казахстан, согласно приложению 3 к настоящему приказу;
марок на производство охоты на диких животных, согласно приложению 4 к настоящему приказу;
разрешений на изъятие видов животных, численность которых подлежит регулированию, согласно приложению 5 к настоящему приказу.
2) заявок на получение разрешения:
на использование в научных, культурно-просветительских, воспитательных и эстетических целях, согласно приложению 6 к настоящему приказу;
на производство охоты на диких животных, согласно приложению 7 к настоящему приказу;
на пользование животным миром Республики Казахстан, согласно приложению 8 к настоящему приказу;
на изъятие видов животных, численность которых подлежит регулированию, согласно приложению 9 к настоящему приказу.
3) отчетов по учету:
разрешений на использование в научных, культурно-просветительских, воспитательных и эстетических целях, согласно приложению 10 к настоящему приказу;
разрешений на производство охоты на диких животных, согласно приложению 11 к настоящему приказу;
марок на производство охоты на диких животных, согласно приложению 12 к настоящему приказу;
разрешений на изъятие видов животных, численность которых подлежит регулированию, согласно приложению 13 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 декабря 2008 года № 756 «Об утверждении форм разрешений и заявок на пользование животным миром, журналов учета выдачи разрешений и марок, отчетности по учету разрешений и марок» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5416, опубликован в газете «Юридическая газета» от 6 февраля 2009 года № 19 (1616));

Өтінімдердің, жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат беру журналдарының, сонымен бірге олардың есептілігі мен санағының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 292-ө бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 30 қазанда № 8867 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 18-03/104 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 16.02.2015 № 18-03/104 бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 желтоқсандағы № 1469 қаулысымен бекітілген Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат беру ережесінің 23-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) мынадай есепке алу журналдары:
осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес, жануарларды ғылыми, мәдени-ағарту, тәрбиелік және эстетикалық мақсаттарда пайдалануға берілетін рұқсат қағаздарын;
осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес, жабайы жануарларды аулауға рұқсаттар беруді;
осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін пайдалануға берілетін рұқсат қағаздарын;
осы бұйрықтың 4-қосымшасына сәйкес, жабайы жануарларды аулауға таңбалар беруді;
осы бұйрықтың 5-қосымшасына сәйкес, саны жағынан реттеуге жататын жануарлардың түрін алуға берілетін рұқсат қағаздарын.
2) мынадай рұқсат алу өтінімдері:
осы бұйрықтың 6-қосымшасына сәйкес, жануарларды ғылыми, мәдени-ағарту, тәрбиелік және эстетикалық мақсаттарда пайдалануға;
осы бұйрықтың 7-қосымшасына сәйкес, жануарлар дүниесін пайдалануға: аң аулауға рұқсат беруді;
осы бұйрықтың 8-қосымшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін пайдалануға;
осы бұйрықтың 9-қосымшасына сәйкес, саны жағынан реттеуге жататын жануарлардың түрін алуға.
3) мынадай есепке алу бойынша есептер:
осы бұйрықтың 10-қосымшасына сәйкес, жануарларды ғылыми, мәдени-ағарту, тәрбиелік және эстетикалық мақсаттарда пайдалануға берілетін рұқсат қағаздарын;
осы бұйрықтың 11-қосымшасына сәйкес, жабайы жануарларға аңшылық жүргізуге берілетін рұқсат қағаздарын;
осы бұйрықтың 12-қосымшасына сәйкес, жабайы жануарларға аңшылық жүргізуге берілетін таңбаларын;
осы бұйрықтың 13-қосымшасына сәйкес, саны жағынан реттеуге жататын жануарлардың түрін алуға берілетін рұқсат қағаздары бекітілсін.
2. Мынадай бұйрықтардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2008 жылғы 11 желтоқсанындағы № 756 «Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсатнамалар беру мен өтінімдердің, рұқсатнамалар мен таңбалар беруді есепке алу жорналдарының, рұқсатнамалар мен таңбаларды есепке алу жөніндегі есептіліктің нысандарын бекіту туралы» бұйрығының күші жойылсын деп танылсын (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2008 жылғы 26 желтоқсанда № 5416 болып тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 6 ақпанда, № 19 (1442) ресми жарияланған);

2) подпункт 3) пункта 1 приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 марта 2010 года № 200 «О внесении изменений в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6182, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 14, 2010 года (дата выхода тиража 26 августа 2010 года) и в газете «Казахстанская правда» от 11 ноября 2010 года № 303-305 (26364-26366)).
3. Комитету рыбного хозяйства Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра охраны окружающей среды Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Н. Каппаров
Приложение 1
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
ЖУРНАЛ
учета выдачи разрешений на использование животных в научных,
культурно-просветительских, воспитательных и эстетических целях
п/п
Дата и номер разрешения
Дата окончания срока действия разрешения
Вид пользования
Вид животных и их количество
Кому выдано (наименование юридического или фамилия имя отчество (при его наличии) физического лица)
Подпись получателя
1
2
3
4
5
6
Приложение 2
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
ЖУРНАЛ
учета выдачи разрешений на производство охоты на диких животных
№ п/п
и дата выдачи разрешения
Наименование организаций (областная территориальная инспекция, субъект охотничьего хозяйства)
Фамилия имя отчество (при его наличии) получателя
Номер и дата выдачи доверенности
Номер разрешения
Вид животного к добыче, самец, самка, сеголеток
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Количество животных к добыче
Срок действия разрешения
Место охоты (район, участок)
Номер и дата документа по оплате
Сумма оплаты (тенге)
Должность, фамилия имя отчество (при его наличии) выдавшего
Подпись получателя
7
8
9
10
11
12
13
Приложение 3
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
________________________________________________________________
(территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа)
форма
Журнал
учета выдачи разрешений на пользование животным миром
Республики Казахстан
№ п/п разрешения
Дата выдачи разрешения
Наименование юридического лица, фамилия имя отчество (при его наличии) физического лица и (или) ответственного юридического лица
Вид пользования
Цель изъятия
Виды рыб и других водных животных или продукты их жизнедеятельности
Количество (биомасса), разрешенное к изъятию (тонн или килограмм, голов тюленей – цифрами и прописью)
Половозрастной состав (в случае необходимости)
Сроки изъятия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
продолжение таблицы
Способы изъятия (отлов, отстрел, сбор и прочее)
Район (территория) и границы участка предполагаемого изъятия
Способы и орудия изъятия объектов животного мира или продуктов их жизнедеятельности, применяемые плавательные средства
Количество лиц, участвующих в изъятии объектов животного мира
Сумма платежей, внесенная за пользование животным миром, со ссылкой на документ, подтверждающий факт оплаты
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) должность лица, выдавшего разрешение
Подпись получателя
10
11
12
13
14
15
16
Примечание:
Страницы журнала нумеруются, прошиваются и скрепляются печатью
инспекции.
Приложение 4
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
ЖУРНАЛ
учета выдачи марок на производство охоты на диких животных
№ п/п и дата выдачи марок
Наименование организаций (областная территориальная инспекция, субъект охотничьего хозяйства)
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) получателя
Номер и дата документа по оплате
Виды животных
Количество марок
Сумма оплаты (тенге)
Место охоты (район, участок)
Должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) выдавшего
Подпись получателя
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Приложение 5
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
ЖУРНАЛ
учета разрешений на изъятие видов животных, численность которых
подлежит регулированию
№ п/п и дата выдачи разрешения
Наименование организации
Фамилия, имя, отчество получателя
Номер и дата документа по оплате
Виды животных
Количество разрешения
Место изъятия (район, участок)
Должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии) выдавшего
Подпись получателя
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Приложение 6
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
________________________________________________
(полное наименование заявителя)
________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон)
Реквизиты заявителя ______________________________
(БИН, ИИН)*
Заявка
Прошу выдать «Разрешение на пользование животным миром: на
использование животных в научных, культурно-просветительских,
воспитательных и эстетических целях» ________________________________
Номер заявки __________________
Цель
использования
животных ____________________________________________________________
Способы
изъятия _____________________________________________________________
Ответственные лица
за использование
разрешения __________________________________________________________
Перечень и количество объектов, планируемых для изъятия из среды
обитания:
Вид животных
Количество (особей)
Район (территория) и границы участка
Примечание: * БИН – бизнес-идентификационный номер, ИИН –
индивидуальный идентификационный номер;
Половозрастной состав (в случае необходимости)
_____________________________________________________________________
Сроки изъятия c _____________ по _________________
Дата обращения «___»______ 20__год
Подтверждаю, что введенные в формах сведений к заявлению данные верны
Фамилия, инициалы и подпись _________________________________________
Приложение 7
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
________________________________________________
(полное наименование заявителя)
________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон)
Реквизиты заявителя ______________________________
(БИН, ИИН)*
Заявка
Прошу выдать «Разрешение на пользование животным миром: на
охоту» ______________________________________________________________
Номер заявки ________________________________________________________
Цель изъятия ________________________________________________________
Способы
изъятия _____________________________________________________________
Ответственные лица
за использование
разрешения __________________________________________________________
Перечень и количество объектов, планируемых для изъятия из среды
обитания:
Вид животных
Количество (особей)
Район (территория) и границы участка
Половозрастной состав
(в случае
необходимости) ______________________________________________________
Примечание: * БИН – бизнес-идентификационный номер, ИИН –
индивидуальный идентификационный номер;
Сроки изъятия c _____________ по _________________
Дата обращения «___»______ 20 __ год
Подтверждаю, что введенные в формах сведений к заявлению данные верны
Фамилия, инициалы и подпись __________________________________
Приложение 8
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
________________________________________________
(полное наименование заявителя)
________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон)
Реквизиты заявителя ______________________________
(БИН, ИИН)*
Заявка
Прошу выдать «Разрешение на пользование животным миром»
_____________________________________________________________________
Номер заявки __________________
Вид пользования _____________________________________________________
Наименование
водоема _____________________________________________________________
Цель
изъятия _____________________________________________________________
Способы
изъятия _____________________________________________________________
Ответственные лица
за использование разрешения: ________________________________________
Перечень и количество объектов, планируемых для изъятия из среды
обитания:
Вид рыб и других животных
Количество (килограмм, тонн)
Примечание: * БИН – бизнес-идентификационный номер, ИИН –
индивидуальный идентификационный номер;
Половозрастной состав (в случае необходимости)
_____________________________________________________________________
Сроки изъятия c _____________ по _________________
Район (территория) и границы участка предполагаемого изъятия
_____________________________________________________________________
Орудия изъятия:
Наименование орудия изъятия
Количество штук
Плавательные средства:
Тип судна
Количество штук
Дата обращения «___»______ 20__год
Подтверждаю, что введенные в формах сведений к заявлению данные верны
Фамилия, инициалы и подпись __________________________________
Приложение 9
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
________________________________________________
(полное наименование государственного органа)
________________________________________________
(полное наименование заявителя)
________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, № дома, телефон)
Реквизиты заявителя ______________________________
(БИН, ИИН)*
Заявка
Прошу выдать «Разрешение на изъятие видов животных, численность
которых подлежит регулированию» _____________________________________
Номер заявки __________________
Цель
изъятия _____________________________________________________________
Способы
изъятия _____________________________________________________________
Ответственные лица
за использование
разрешения: _________________________________________________________
Перечень и количество объектов, планируемых для изъятия из среды обитания:
Вид животных
Количество (особей)
Район (территория) и границы участка
Половозрастной состав
(в случае
необходимости)_______________________________________________________
Примечание: * БИН – бизнес-идентификационный номер, ИИН –
индивидуальный идентификационный номер;
Сроки изъятия c _____________ по_________________
Дата обращения «___»______ 20__год
Подтверждаю, что введенные в формах сведений к заявлению данные верны
Фамилия, инициалы и подпись __________________________________
Приложение 10
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
Отчет по учету разрешений на использование животных в научных,
культурно-просветительских, воспитательных и эстетических целях
_______________ области в 20__ году
№ п/п
Вид животных
Полученные бланки разрешения
Использованные бланки разрешения
Испорченные бланки разрешения
Неиспользованные и
возвращенные бланки разрешения
Количество (штук)
Количество (штук)
Количество (штук)
Количество (штук)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1. «Для граждан Республики Казахстан»
2. «Для иностранных лиц»
Руководитель ____________________________ областной территориальной
инспекции ведомства уполномоченного органа
Фамилия, инициалы и подпись __________________________________
Приложение 11
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
Отчет по учету разрешений на производство охоты на
диких животных использованных на территории
____________________ области в 20__ году
№ п/п
Вид животных
Полученные бланки разрешения
Использованные бланки разрешения
Испорченные бланки разрешения
Неиспользованные и возвращенные бланки разрешения
Количество (штук)
Количество (штук)
Количество (штук)
Количество (штук)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1. «Для граждан Республики Казахстан»
2. «Для иностранных лиц»
Руководитель ____________________________ областной территориальной
инспекции лесного и охотничьего хозяйства
Фамилия, инициалы и подпись ____________________
Приложение 12
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
Отчет по учету марок на производство охоты
на диких животных использованных на территории
______________________________ области в 20__ году
№ п/п
Вид животных
Полученные марки (штук)
Использованные марки (штук)
Неиспользованные марки (штук)
1
2
3
4
5
1. «Для граждан Республики Казахстан»
2. «Для иностранных лиц»
Руководитель ____________________________ областной территориальной
инспекции лесного и охотничьего хозяйства
Фамилия, инициалы и подпись ____________________
Приложение 13
к приказу Министра охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 27 сентября 2013 года № 292-ө
форма
Отчет по учету разрешений на изъятие видов животных,
численность которых подлежит регулированию
____________________ области в 20__ году
№ п/п
Вид животных
Полученные бланки разрешения
Использованные бланки разрешения
Испорченные бланки разрешения
Неиспользованные и возвращенные бланки разрешения
Количество (штук)
Количество (штук)
Количество (штук)
Количество (штук)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1. «Для граждан Республики Казахстан»
2. «Для иностранных лиц»
Руководитель ____________________________ областной территориальной
инспекции ведомства уполномоченного органа
Фамилия, инициалы и подпись ____________________

2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 200 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы» бұйрығының 1-тармағының 3) тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6182 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2010 жылғы № 14 (Тиражға шыққан уақыты 26.08.2010 ж.); «Казахстанская правда» газетінде 2010 жылғы 11 қарашада № 303-305 (26364-26366) ресми жарияланған).
3. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Балық шаруашылығы комитеті заңнамада белгіленген тәртіпте осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің жетекшілік ететін вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Н. Қаппаров
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
1-қосымша
нысан
Жануарларды ғылыми, мәдени-ағарту, тәрбиелік және эстетикалық
мақсаттарда пайдалануға рұқсаттар беруді есепке алу
журналы
р/с
Рұқсат № және берілген күні
Рұқсаттың қолданылу мерзімі аяқталатын күн
Пайдалану түрі (жануарлардың түрі және олардың саны)
Кімге берілді (заңды тұлғаның атауы немесе жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Алушының қолы
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
2-қосымша
нысан
Жабайы жануарларды аулауға рұқсаттар беруді есепке алу
журналы
Рұқсаттың р/с № және берілген күні
Ұйымның атауы (облаумақинспекциясы, аңшылық ісін пайдаланушы)
Алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Сенім хаттың нөмірі және берілген күні
Рұқсаттың нөмірі
Олжаланатын жануардың түрі, аталық, аналық, ұшар
Олжаланатын жануарлардың саны
1
2
3
4
5
6
7
кестенің жалғасы
Рұқсаттың қолданылу мерзімі
Аң аулау орыны (аудан, учаске)
Төлем құжатының нөмірі және күні
Төлемақы сомасы (теңге)
Рұқсат берушінің лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Алушының қолы
8
9
10
11
12
13
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
3-қосымша
нысан
____________________________________________________________
(уәкілетті орган ведомствасының аумақтық бөлімшесі)
Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін пайдалануға
рұқсаттар беруді есепке алу журналы
Рұқсаттың
р/с №
Рұқсаттың берілген күні
Заңды тұлғаның атауы, жеке тұлғаның және (немесе) жауапты заңды тұлғаның аты-жөні
Пайдалану түрі
Алып қою мақсаты
Алып қоюға рұқсат берілген балық және басқада су жануарларының түрі немесе олардың тiршiлiк ету өнiмдері
Алып қоюға рұқсат етілген саны (биомассасы) (тн немесе кг, итбалық басы – цифр мен және жазбаша)
Жыныс - жас құрамы (қажет жағдай да)
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Алып қою мерзімі
Алып қою тәсілдері (аулау, ату, жинау және тағы басқа;
Болжамды алып қою учаскесінің ауданы (аумағы) мен шекарасы
Жануарлар дүниесі объектілерін немесе олардың тіршілік ету өнімдерін алып қою тәсілдері мен қарулары, қолданылатын жүзу құралдары
Жануарлар дүниесiн объектiлерін алып қоюға қатысушы адамдардың саны
Төлену фактісін растайтын құжатқа сілтеме жасай отырып, жануарлар дүниесiн пайдаланғаны үшiн төленген төлем сомасы
Рұқсатты берген тұлғаның лауазымы, аты-жөні
Алушының қолы
9
10
11
12
13
14
15
16
Ескертпе: Журналдың парақтары белгіленіп, тігіліп және инспекцияның мөрімен куәландырылады
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
4-қосымша
нысан
Жабайы жануарларды аулауға таңбалар беруді есепке алу
журналы
р/с және таңба берілген күн
Ұйымның атауы (облыстық аумақтық инспекция; аңшылық шаруашылығы субъектісі)
Алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Төлемақы құжатының нөмірі және берілген күні
Жануарлар
түрі
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
Таңбалар саны
Төлемақы сомасы (теңге)
Аң аулау орны (аудан, учаске)
Берушінің лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Алушының қолы
6
7
8
9
10
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
5-қосымша
нысан
Саны жағынан реттеуге жататын жануарлар түрлерiн алуға
рұқсат беруді есепке алу
журналы
Р/с және таңба берілген күн
Ұйымның атауы (облаумақинспекциясы; аңшылық ісін пайдаланушы)
Алушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Төлемақы құжатының нөмірі және берілген күні
Жануарлар түрі
1
2
3
4
5
кестенің жалғасы
Таңбалар саны
Төлемақы сомасы (теңге)
Аң аулау орны (аудан, учаске)
Берушінің лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Алушының қолы
6
7
8
9
10
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
6-қосымша
нысан
________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
_______________________________________________
(өтінім берушінің толық атауы)
________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй №, телефоны)
өтінім берушінің реквизиттері _____________________
(БСН, ЖСН)*
Өтінім
«Ғылыми, мәдени-ағарту, тәрбиелік және эстетикалық мақсаттарда
пайдалануға рұқсат» беруді сұраймын _________________________________
_____________________________________________________________________
Өтінім нөмірі: __________________
Жануарларды пайдалану
мақсаты _____________________________________________________________
Аулау әдісі__________________________________________________________
Рұқсатты қолдануға
жауапты
тұлғалар:____________________________________________________________
Мекендеу ортасынан алу үшін жоспарланған объектілердің саны және тізімі:
Жануарлар түрлері
Саны (жеке)
Аудан (аумақ) және учаске шекаралары
Жыныстық жасының құрамы
(қажет болған жағдайда)______________________________________________
Ескертпе: * БСН – бизнес сәйкестендіру нөмірі, ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі
Аулау мерзімдері _____________ дан _________________ дейін
Өтініш беру күні «___»_______ 20__ жыл
Мәлімет нысаны түрінде енгізілген мәліметтер дұрыс екенін, растаймын
Тегі, аты-жөні және қолы ____________________
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
7-қосымша
нысан
________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
________________________________________________
(өтінім берушінің толық атауы)
________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй №, телефоны)
өтінім берушінің реквизиттері_______________________
(БСН, ЖСН)*
Өтінім
«Жануарлар дүниесін пайдалануға: аң аулауға рұқсат» беруді
сұраймын:____________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Өтінім нөмірі: __________________
Аулау мақсаты _______________________________________________________
Аулау әдісі _________________________________________________________
Рұқсатты қолдануға
жауапты
тұлғалар:____________________________________________________________
Мекендеу ортасынан алу үшін жоспарланған объектілердің саны және тізімі:
Жануарлар түрлері
Саны (жеке)
Аудан (аумақ) және учаске шекаралары
Жыныстық жасының құрамы
(қажет болған жағдайда)______________________________________________
Ескертпе: * БСН – бизнес сәйкестендіру нөмірі, ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі
Аулау мерзімдері _____________ дан _________________ дейін
Өтініш беру күні «___»_______ 20 __ жыл
Мәлімет нысаны түрінде енгізілген мәліметтер дұрыс екенін, растаймын
Тегі, аты-жөні және қолы ____________________
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
8-қосымша
нысан
________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
________________________________________________
(өтініш берушінің толық атауы)
________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй нөмірі, телефоны)
өтініш берушінің реквизиттері______________________
(БСН, ЖСН)*
Өтінім
«Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсат» беруді
сұраймын_____________________________________________________________
Өтінім нөмірі: __________________
Пайдалану түрі_______________________________________________________
Су айдынының атауы___________________________________________________
Аулау мақсаты________________________________________________________
Аулау әдісі__________________________________________________________
Рұқсатты қолдануға жауапты тұлғалар:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Ескертпе: * БСН – бизнес сәйкестендіру нөмірі, ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі
Мекендеу ортасынан алу үшін жоспарланған объектілердің саны және тізімі:
Балық және басқа жануарлар түрі
Саны (килограмм, тонна)
Жыныстық жасының құрамы (қажет болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
Алу мерзімдері _____________ дан _________________ дейін
Болжамды алудың ауданы (аумағы) және учаске шекаралары
_____________________________________________________________________
Алу құралы:
Алу құралының атауы
Саны дана
Жүзу құралдары:
Кеменің түрі
Саны дана
Өтініш беру күні «___»_______20__ жыл
Мәлімет нысаны түрінде енгізілген мәліметтер дұрыс екенін, растаймын
Тегі, аты-жөні және қолы ____________________
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
9-қосымша
нысан
________________________________________________
(мемлекеттік органның толық атауы)
________________________________________________
(өтінім берушінің толық атауы)
________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үй №, телефоны)
өтінім берушінің реквизиттері_______________________
(БСН, ЖСН)*
Өтінім
«Саны жағынан реттеуге жататын жануарлардың түрін алуға рұқсат»
беруді сұраймын:_____________________________________________________
_____________________________________________________________________
Өтінім нөмірі: __________________
Аулау мақсаты________________________________________________________
Аулау әдісі _________________________________________________________
Рұқсатты қолдануға
жауапты тұлғалар:____________________________________________________
Мекендеу ортасынан алу үшін жоспарланған объектілердің саны және тізімі:
Жануарлар түрлері
Саны (жеке)
Аудан (аумақ) және учаске шекаралары
Жыныстық жасының құрамы
(қажет болған жағдайда)_____________________________________________
Ескертпе: * БСН – бизнес сәйкестендіру нөмірі, ЖСН – жеке сәйкестендіру нөмірі
Аулау мерзімдері _____________ дан _________________ дейін
Өтініш беру күні «___»_______ 20 __ жыл
Мәлімет нысаны түрінде енгізілген мәліметтер дұрыс екенін, растаймын
Тегі, аты-жөні және қолы ____________________
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
10-қосымша
нысан
20 __ жылы ________ облысының аумағында жануарларды ғылыми,
мәдени-ағарту, тәрбиелiк және эстетикалық мақсаттарда
пайдалануды есепке алу бойынша есеп
р/с
Жануарлар түрі
Алынған таңбалар (дана)
Пайдаланылған таңбалар (дана)
Пайдаланылмаған және қайтарылған таңбалар (дана)
1
2
3
4
5
1. «Қазақстан Республикасының азаматтары үшін»
2. «Шетелдік азаматтар үшін»
__________________________ облыстық орман және аңшылық шаруашылығы
аумақтық инспекциясының басшысы
Тегі, аты-жөні және қолы ________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
11-қосымша
нысан
20 __ жылы ________ облысының аумағында жабайы жануарларды
аулауға рұқсат беруді есепке алу бойынша есеп
р/с
Жануарлар түрі
Алынған таңбалар (дана)
Пайдаланылған таңбалар (дана)
Пайдаланылмаған және қайтарылған таңбалар (дана)
1
2
3
4
5
1. «Қазақстан Республикасының азаматтары үшін»
2. «Шетелдік азаматтар үшін»
__________________________ облыстық орман және аңшылық шаруашылығы
аумақтық инспекциясының басшысы
Тегі, аты-жөні және қолы ________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
12-қосымша
нысан
20 __ жылы ________ облысының аумағында пайдаланылған
жабайы жануарларды аулауға берілген таңбаларды есепке алу
бойынша есеп
р/с
Жануарлар түрі
Алынған таңбалар (дана)
Пайдаланылған таңбалар (дана)
Пайдаланылмаған және қайтарылған таңбалар (дана)
1
2
3
4
5
1. «Қазақстан Республикасының азаматтары үшін»
2. «Шетелдік азаматтар үшін»
__________________________ облыстық орман және аңшылық шаруашылығы
аумақтық инспекциясының бастығы
Тегі, аты-жөні және қолы ________________________________________
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 292-ө бұйрығына
13-қосымша
нысан
20 __ жылы ________ облысының аумағында пайдаланылған
саны жағынан реттеуге жататын жануарлардың түрін алуға
берілетін рұқсат қағаздарын есепке алу
бойынша есеп
р/с
Жануарлар түрі
Алынған таңбалар (дана)
Пайдаланылған таңбалар (дана)
Пайдаланылмаған және қайтарылған таңбалар (дана)
1
2
3
4
5
«Қазақстан Республикасының азаматтары үшін»
«Шетелдік азаматтар үшін»
__________________________ облыстық орман және аңшылық шаруашылығы
аумақтық инспекциясының басшысы
Тегі, аты-жөні және қолы ________________________________________