Об утверждении Перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач
Приказ и.о. Председателя Национального космического агентства Республики Казахстан от 30 сентября 2013 года № 89/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 ноября 2013 года № 8881.
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.5
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "О персональных данных и их защите", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых задач.
2. Юридическому управлению обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению развития языков и информации после прохождения государственной регистрации в установленном законодательством порядке официально опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации и разместить на интернет-ресурсе Национального космического агентства Республики Казахстан (далее - Казкосмос).
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Казкосмоса Нургалиева Е.М.
5. Настоящий приказ вводится в действие с 25 ноября 2013 года.
И.о. Председателя
М. Молдабеков
Утвержден приказом
и.о. Председателя
Национального космического агентства
Республики Казахстан
от 30 сентября 2013 года № 89/НҚ
Перечень
персональных данных, необходимых и достаточных для
выполнения осуществляемых задач
п/п
Наименования персональных данных, необходимых и достаточных для выполнения задач, осуществляемых Национальным космическим агентством Республики Казахстан
1
Имя
2
Отчество (при его наличии)
3
Фамилия
4
Сведения о смене имени, отчества, фамилии
5
Транскрипция имени, отчества, фамилии
6
Данные о рождении:
дата рождения;
место рождения
7
Национальность
8
Пол
9
Сведения о семейном положении:
состояние в браке;
данные свидетельства о заключении брака;
данные свидетельства о расторжении брака;
имя, отчество, фамилия, супруги(а);
данные документа, удостоверяющего личность супруги(а);
имена, отчества, фамилия, дата рождения других членов семьи, иждивенцев;
степень родства;
имена, дата рождения детей
10
Данные о гражданстве (прежнее гражданство)
11
Данные о трудовой деятельности на текущее время:
наименование должности, структурного подразделения, организации;
общий стаж работы;
стаж государственной службы;
адрес и контактные телефоны;
трудовая биография: наименования организаций, должностей и период времени работы
12
Сведения об образовании, квалификации и о наличии степени, звании, специальных знаний или специальной подготовки;
наименование учебного заведения, место расположения, дата поступления и окончания, специальность;
полученный диплом, свидетельство, аттестат (наименование документа серия, номер, дата выдачи);
ученая степень;
ученое звание;
знание иностранных языков
13
Сведения о повышении квалификации и переподготовке:
наименование, местоположение образовательного учреждения, дата, наименование полученного документа
14
Юридический адрес,
место жительства
15
Номера контактных телефонов
16
Характеристика
17
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
18
Бизнес-идентификационный номер (БИН)
19
Портретное изображение (оцифрованная фотография)
20
Образец подписи
21
Данные документа, удостоверяющего личность:
наименование документа;
номер документа;
дата выдачи документа;
орган, выдавший документ
22
Сведения о состоянии здоровья
23
Сведения о воинском учете военнообязанных лиц и лиц, подлежащих призыву на воинскую службу:
серия, номер, дата выдачи (сдачи) военного билета;
наименование органа, выдавшего военный билет;
военно-учетная специальность;
воинские знания;
данные о приеме и снятии с учета
24
Сведения о заработной плате:
размер оклада;
надбавки
25
Сведения о наградах:
наименования наград, званий, дата поощрения
26
Сведения о социальных льготах и социальном статусе: серия, номер, дата выдачи, наименование органа, выдавшего документ, являющегося основанием для предоставления льгот и статуса
27
Материалы аттестаций, обязательных специальных проверок
28
Содержание и реквизиты трудового договора, гражданского-правового договора
29
Приказы по личному составу

Жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі төрағасының м.а. 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 89/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 06 қарашада № 8881 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 2013 жылғы 25 қарашадан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 мамырдағы «Дербес деректер және оларды қорғау туралы» Заңының 25-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берілген Жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Заң басқармасы осы бұйрықтың белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Тілдерді дамыту және ақпарат басқармасы осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін заңнамада белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияласын және Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің (бұдан әрі – Қазғарыш) интернет–ресурсына орналастырсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазғарыштың Жауапты хатшысы Е.М. Нұрғалиевке жүктелсін.
5. Осы бұйрық 2013 жылғы 25 қарашадан бастап қолданысқа енгізілсін.
Төрағаның м.а.                           М. Молдабеков
Қазақстан Республикасы
Ұлттық ғарыш агенттігі
Төрағасының м. а.
2013 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 89/НҚ бұйрығымен
бекітілді
Жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және
жеткілікті дербес деректердің тізбесі
р/с
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі жүзеге асыратын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің атауы
1
Аты
2
Әкесінің аты (бар болған жағдайда)
3
Тегі
4
Атын, әкесінің атын, тегін өзгерткені туралы мәліметтер
5
Атының, әкесінің атының, тегінің транскрипциясы
6
Тууы туралы деректер:
туған күні;
туған жері
7
Ұлты
8
Жынысы
9
Отбасылық жағдайы туралы мәлімет:
некеде болуы/болмауы;
неке қиылуы туралы куәлік деректері;
неке бұзылуы туралы куәлік деректері;
жұбайының аты, әкесінің аты, тегі;
жұбайының жеке басын куәландыратын құжаттың деректері;
отбасының басқа мүшелерінің, асырауындағылардың аттары, әкелерінің аттар, тетіктері және туған күні;
туыстық деңгейі;
балаларының аттары, туған күні
10
Азаматтығы туралы (бұрынғы азаматтығы) деректер
11
Ағымдағы уақыттағы еңбек қызметі туралы деректер:
лауазымның, құрылымдық бөлімшенің, ұйымның атауы;
жалпы еңбек өтілі;
мемлекеттік қызмет өтілі;
мекенжайы және байланыс телефондары;
еңбек жолы: ұйымдарының атаулары, лауазымдары және жұмыс істеген уақыты
12
Білімі, біліктілігі және дәрежелері болуы, атақтары немесе арнайы даярлығы туралы мәліметтер:
оқу орнының атауы, орналасқан жері, түскен, бітірген күні, мамандығы;
алған дипломы, куәлігі, аттестаты, (құжаттың атауы, нөмірі, берілген күні);
ғылыми дәрежесі;
ғылыми атағы;
шетел тілдерін білуі
13
Біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы мәліметтер:
білім беру мекемесінің атауы, орналасқан жері, алған құжатының атауы, берілген күні
14
Заңды мекенжайы,
тұрғылықты жері
15
Байланыс телефондарының нөмірлері
16
Мінездеме
17
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
18
Бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
19
Портреттік бейнесі (цифрланған фотосуреті)
20
Қолтаңба үлгісі
21
Жеке басын куәландыратын құжаттың деректері:
құжаттың атауы,
нөмірі,
берген орган мен күні
22
Денсаулығының жағдайы туралы мәліметтер
23
Әскери міндетті адамдар және әскери қызметке шақыруға жататын адамдарды әскери есепке алу туралы мәліметтер:
әскери билеттің сериясы, нөмірі, берген (өткізген) күні;
әскери билетті берген органның атауы;
әскери-есептік мамандығы;
әскери атағы;
есепке алу және есептен шығару туралы деректер
24
Еңбекақысы туралы мәліметтер:
жалақы мөлшері;
үстемеақылар
25
Наградалары туралы мәліметтер:
наградалары, атақтары, мадақтау күні
26
Әлеуметтік жеңілдіктер мен әлеуметтік мәртебесі туралы мәліметтер:
жеңілдіктер мен мәртебе беруге негіз болатын құжаттың, сериясы, нөмірі, берілген күні, берген органның атауы
27
Аттестаттау, міндетті арнайы тексеріс материалдары
28
Еңбек шартының, азаматтық-құқықтық шарттардың мазмұны мен реквизиттері
29
Жеке құрам бойынша бұйрықтар