Об утверждении форм административных данных в рамках государственного учета автомобильных дорог общего пользования Республики Казахстан
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 28 ноября 2013 года № 951. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2013 года № 9047
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «Об автомобильных дорогах» и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы административных данных Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в рамках государственного учета автомобильных дорог общего пользования Республики Казахстан согласно приложениям 12 к настоящему приказу.
2. Национальному оператору по управлению автомобильными дорогами - акционерному обществу «Национальная компания «ҚазАвтоЖол» обеспечить предоставление административных данных в Комитет автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций согласно приложению 1 к настоящему приказу.
3. Акиматам областей обеспечить предоставление административных данных в Комитет автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций согласно приложению 2 к настоящему приказу.
4. Комитету автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Сагинов З.С.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, официальное опубликование в средствах массовой информации, в том числе на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и размещение его на интранет-портале государственных органов;
3) представление в Юридический департамент Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан сведений о государственной регистрации и о направлении на опубликование в средствах массовой информации в течение 5 рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
4) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан, направление копии на официальное опубликование в информационно-правовую систему «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан».

Қазақстан Республикасының жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын есепке алу шеңберінде әкімшілік деректердің нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 951 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 30 желтоқсанда № 9047 тіркелді
«Автомобиль жолдары туралы» 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 2-тармағының 10) тармақшасына және «Мемлекеттік статистика туралы» 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа 12-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасының жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарын есепке алу шеңберінде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің әкімшілік деректерінің нысандары бекітілсін.
2. Автомобиль жолдарын басқару жөніндегі Ұлттық операторы «ҚазАвтоЖол» ұлттық компаниясы» - акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль жолдары комитетіне осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес әкімшілік деректерді ұсынуын қамтамасыз етсін.
3. Облыстардың әкімдіктері осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль жолдары комитетіне әкімшілік деректерді ұсынуын қамтамасыз етсін.
4. Белгіленген заңнамалық тәртіппен Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті (З.С. Сағынов):
1)осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында, оның ішінде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында ресми жариялануын және оны мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бес жұмыс күні ішінде мемлекеттік тіркеу туралы және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауға жіберу туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы «Әділет» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға көшірмелерін жіберуді.

1. Форма «Сведения об автомобильных дорогах республиканского значения» разработана в соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «Об автомобильных дорогах» и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике».
2. Форма «Сведения об автомобильных дорогах республиканского значения» представляется Национальным оператором по управлению автомобильными дорогами - акционерным обществом «Национальная компания «ҚазАвтоЖол» ежегодно до 1 марта.
3. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 «№ п.п» указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2 «Наименование области» указывается полное наименование области;
в графе 3 «код по КАТО» указывается код по классификатору административно-территориального объекта области, указываемой в соответствующей графе 2;
в графе 4 «Общая протяженность дорог, км» указывается общая протяженность дорог республиканского значения общего пользования в километрах, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 5 «I» указывается протяженность дорог в километрах по категории «I», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 6 «II» указывается протяженность дорог в километрах по категории «II», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 7 «III» указывается протяженность дорог в километрах по категории «III», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 8 «IV» указывается протяженность дорог в километрах по категории «IV», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 9 «V» указывается протяженность дорог в километрах по категории «V», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 10 «А/Б» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - асфальто-бетонное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 11 «Ц/Б» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - цементно-бетонное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 12 «черно-грав.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - черно-гравийное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 13 «черно-щебен.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - черно-щебеночное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 14 «черно-грунт.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - черно-грунтовое, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 15 «гравийно-щебен.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - гравийно-щебеночное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 16 «грунт.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - грунтовое, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 17 «шт.» указывается общее количество мостов, находящихся в указанных в графе 2 областях соответственно (единица измерения - штука);
в графе 18 «п.м.» указывается общая протяженность мостов, указанных в графе 16 мостов (единица измерения - погонный метр);
в графе 19 «шт.» указывается общее количество труб, проходящих через дороги, указанных в графе 2 областях соответственно (единица измерения-штука);
в графе 20 «п.м.» указывается общая протяженность труб, указанных в графе 18 мостов (единица измерения - погонный метр);
в графе 21 «Всего, км» указывается общая протяженность зеленых насаждений, проходящих вдоль дорог областей, указанных в графе 2 соответственно;
в графе 22 «снегозащит.» указывается общая протяженность зеленых насаждений, служащих снегозащитными и проходящих вдоль дорог областей, указанных в графе 2 соответственно.
Приложение 2
к приказу Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 28 ноября 2013 года № 951
Форма административных данных Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан в рамках государственного
учета автомобильных дорог общего пользования
Республики Казахстан
Сведения об автомобильных дорогах
областного и районного значения
Отчетный период 20 _ г.
Индекс: Форма № 1-МЗ
Периодичность: годовая
Круг лиц представляющих информацию: управления пассажирского транспорта и автомобильных дорог акиматов областей
Куда представляется: Комитет автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Срок представления: ежегодно до 1 марта
№ п. п
Наименование области
код по КАТО
Общая протяженность дорог, км
По категориям
В том числе по покрытиям
Мосты
Трубы
Зеленые насаждения
I
II
III
IV
V
А/Б
Ц/Б
Черно-
гравийно-щебен.
грунтов.
шт.
п.м.
шт.
п.м.
Всего, км
снегозащит.
грав.
щебен.
грунт.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Областного значения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
ИТОГО:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Районного значения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
ИТОГО:
Наименование учреждения: ________________________ Адрес: ____________
Ф.И.О. исполнителя: _____________ Телефон: ________ Место для печати
Ф.И.О. Руководителя: _________________ Подпись руководителя: ________
Примечание: Пояснения по заполнению приведены ниже
Пояснения
по заполнению формы «Сведения об автомобильных дорогах
областного и районного значения»

1. «Республикалық маңызы бар автомобиль жолдары туралы мәліметтер» нысаны «Автомобиль жолдары туралы» 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 2-тармағының 10) тармақшасына және «Мемлекеттік статистика туралы» 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының  4) тармақшасына сәйкес әзірленген.
2. «Республикалық маңызы бар автомобиль жолдары туралы мәліметтер» нысанын «ҚазАвтоЖол» Ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының Автомобиль жолдарын басқару жөніндегі ұлттық операторы жыл сайын 1 наурызға дейін ұсынады.
3.Нысан келесі түрде толтырылады:
«№ р.с.» деген 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі. Келесі ақпарат реттік нөмірді бұзбауы қажет;
«Облыс атауы» деген 2-бағанда облыстың толық атауы көрсетіледі;
«ӘАОЖ бойынша коды» деген 3-бағанда код тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстың әкімшілік-аумақтық объектісінің жіктеуіші бойынша көрсетіледі;
«Жолдың жалпы ұзақтығы, км» деген 4-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар жолдардың жалпы ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«I» деген 5-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «I» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«II» деген 6-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «II» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«III» деген 7-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «III» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«IV» деген 8-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «IV» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;;
«V» деген 9-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «V» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«А/Б» деген 10-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы асфальт-бетонды төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«Ц/Б» деген 11-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы цемент-бетонды төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«қара-қиыршық.» деген 12-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы қара қиыршықтасты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«қара-шағылтас.» деген 13-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы қара шағылтасты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«қара топырақ.» деген 14-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы қара топырақты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«қиыршықты-шағылтас.» деген 15-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы қиыршықты-шағылтасты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«топырақ.» деген 16-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы қиыршықты-шағылтасты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«дана» деген 17-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстарда орналасқан көпірлердің жалпы саны көрсетіледі (өлшем бірлігі - дана);
«қ.м.» деген 18-бағанда тиісінше көпірлер 16-бағанда көрсетілген көпірлердің жалпы саны көрсетіледі (өлшем бірлігі - қума метр);
«дана» деген 19-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардағы жолдар арқылы өтетін құбырлардың жалпы саны көрсетіледі (өлшем бірлігі - дана);
«қ.м.» деген 20-бағанда тиісінше құбырлар 18-бағанда көрсетілген құбырлардың жалпы саны көрсетіледі (өлшем бірлігі - кума метр);
«Барлығы, км» деген 21-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыс жолдарының бойынан өтетін жасыл көшеттердің жалпы ұзақтығы көрсетіледі;
«қардан қорғ.» деген 22-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыс жолдарының бойынан өтетін қардан қорғайтын құрылғылардың жалпы -ұзақтығы көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрінің
2013 жылғы 28 қарашадағы
№ 951 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының жалпы пайдаланымдағы автомобиль
жолдарын есепке алу шеңберінде Қазақстан Республикасы Көлік
және коммуникация министрлігінің әкімшілік деректерінің нысаны
Облыстық және аудандық маңызы
бар автомобиль жолдары туралы
мәліметтер
20 ___ ж. есепті кезеңі
Индексі № 1-ЖМ нысан
Кезеңділігі: жылдық
Ақпаратты ұсынатын тұлғалардың тобы: Облыстардың Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармалары
Қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті
Тапсыру мерзімі: жыл сайын 1 наурызға дейін
P с
Облыс атауы
ӘАОЖ бойынша
Жолдың жалпы ұзақтығы
Санаттары бойынша
Соның ішінде төсемдері бойынша
I
II
III
IV
V
АБ
ЦБ
Қара-
қиыршықты-шағылтас
топырақ
қиыршық
шағылтас
топырақ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Облыстық маңызы бар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Барлығы:
кестенің жалғасы
Көпірлер
Құбырлар
Жасылкөшеттер
дана
км.
дана
км
Барлығы, км
қардан қорғау
17
18
19
20
21
22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Аудандық маңызы бар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Барлығы:
Мекеменің атауы: ___________________ Мекенжайы: ___________
Орындаушының Т.А.Ә.:________________ Телефоны: ____________ Мөр орны
Басшының Т.А.Ә: ____________________ Қолы _________________
Ескерту: Толтыру бойынша түсіндірме төменде келтірілген
«Облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдары
туралы мәліметтер» нысанын толтыру бойынша түсіндірме

1. Форма «Сведения об автомобильных дорогах областного и районного значения» разработана в соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «Об автомобильных дорогах» и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года «О государственной статистике».
2. Форма «Сведения об автомобильных дорогах областного и районного значения» представляется управлениями пассажирского транспорта и автомобильных дорог акиматов областей ежегодно до 1 марта.
3. Форма заполняется следующим образом:
в графе 1 «№ п.п» указывается номер по порядку. Последующая информация не должна прерывать нумерацию по порядку;
в графе 2 «Наименование области» указывается полное наименование области;
в графе 3 «код по КАТО» указывается код по классификатору административно-территориального объекта области, указываемой в соответствующей графе 2;
в графе 4 «Общая протяженность дорог, км» указывается общая протяженность дорог областного и районного значения общего пользования в километрах, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 5 «I» указывается протяженность дорог в километрах по категории «I», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 6 «II» указывается протяженность дорог в километрах по категории «II», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 7 «III» указывается протяженность дорог в километрах по категории «III», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 8 «IV» указывается протяженность дорог в километрах по категории «IV», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 9 «V» указывается протяженность дорог в километрах по категории «V», проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 10 «А/Б» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - асфальто-бетонное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 11 «Ц/Б» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - цементно-бетонное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 12 «черно-грав.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - черно-гравийное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 13 «черно-щебен.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - черно-щебеночное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 14 «черно-грунт.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - черно-грунтовое, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 15 «гравийно-щебен.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - гравийно-щебеночное, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 16 «грунтов.» указывается протяженность дорог в километрах по типу покрытия - грунтовое, проходящих по указанным в графе 2 областям соответственно;
в графе 17 «шт.» указывается общее количество мостов, находящихся в указанных в графе 2 областях соответственно (единица измерения - штука);
в графе 18 «п.м.» указывается общая протяженность мостов, указанных в  графе 16 мостов (единица измерения - погонный метр);
в графе 19 «шт.» указывается общее количество труб, проходящих через дороги, указанных в графе 2 областях соответственно (единица измерения - штука);
в графе 20 «п.м.» указывается общая протяженность труб, указанных в графе 18 мостов (единица измерения - погонный метр);
в графе 21 «Всего, км» указывается общая протяженность зеленых насаждений, проходящих вдоль дорог областей, указанных в графе 2 соответственно;
в графе 22 «снегозащит» указывается общая протяженность снегозащитных устройств, проходящих вдоль дорог областей, указанных в графе 2 соответственно.

1. «Облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдары туралы мәліметтер» нысаны «Автомобиль жолдары туралы» 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 2-тармағының 10) тармақшасына және «Мемлекеттік статистика туралы» 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының  4) тармақшасына сәйкес әзірленген.
2. «Облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдары туралы мәліметтер» нысанын Облыстардың Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармалары жыл сайын 1 наурызға дейін ұсынады.
3. Нысан келесі түрде толтырылады:
«№ р.с.» деген 1-бағанда реттік нөмірі көрсетіледі. Келесі ақпарат реттік нөмірді бұзбауы қажет;
«Облыс атауы» деген 2-бағанда облыстың толық атауы көрсетіледі;
«ӘАОЖ бойынша коды» деген 3-бағанда код тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстың әкімшілік-аумақтық объектісінің жіктеуіші бойынша көрсетіледі;
«Жолдың жалпы ұзақтығы, км» деген 4-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жалпы пайдаланымдағы республикалық маңызы бар жолдардың жалпы ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«I» деген 5-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «I» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«II» деген 6-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «II» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«III» деген 7-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «III» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«IV» деген 8-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «IV» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«V» деген 9-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың «V» санаттары бойынша ұзақтығы километрлерде көрсетіледі;
«А/Б» деген 10-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы асфальт-бетонды төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«Ц/Б» деген 11-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы цемент-бетонды төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«қара-қиыршық.» деген 12-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы кара қиыршықтасты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«қара-шағылтас.» деген 13-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы қара шағылтасты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«қара-топырақ.» деген 14-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы қара топырақты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«қиыршықты-шағылтас.» деген 15-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан ететін жолдардың ұзақтығы қиыршықты-шағылтасты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«топырақ.» деген 16-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардан өтетін жолдардың ұзақтығы қиыршықты-шағылтасты төсемі бойынша километрлерде көрсетіледі;
«дана» деген 17-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстарда орналасқан көпірлердің жалпы саны көрсетіледі (өлшем бірлігі - дана);
«қ.м.» деген 18-бағанда тиісінше көпірлер 16-бағанда көрсетілген көпірлердің жалпы саны көрсетіледі (өлшем бірлігі - кума метр);
«дана» деген 19-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыстардағы жолдар арқылы өтетін құбырлардың жалпы саны көрсетіледі (өлшем бірлігі - дана);
«қ.м.» деген 20-бағанда тиісінше құбырлар 18-бағанда көрсетілген құбырлардың жалпы саны көрсетіледі (өлшем бірлігі - қума метр);
«Барлығы, км» деген 21-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыс жолдарының бойынан өтетін жасыл көшеттердің жалпы ұзақтығы көрсетіледі;
«қардан қорғ.» деген 22-бағанда тиісінше 2-бағанда көрсетілген облыс жолдарының бойынан өтетін қардан қорғайтын құрылғылардың жалпы ұзақтығы көрсетіледі.