О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 573 и Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 декабря 2013 года № 291. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2013 года № 9055. Утратил силу совместным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 147 и постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 24 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 147 и постановлением Правления Национального Банка РК от 26.02.2018 № 24 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие приказа см. п.3
В соответствии с пунктом 2 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 28 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ и Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5585, опубликованные в газете "Юридическая газета" 3 апреля 2009 года № 49 (1646) следующие изменения:
преамбулу указанных приказа и постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), пунктом 3 статьи 162 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном деле в Республике Казахстан" от 30 июня 2010 года, статьей 28 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 25 апреля 2003 года "Об обязательном социальном страховании", а также постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013 года № 1116 "Об утверждении Правил и сроков исчисления, удержания (начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 683 "Об утверждении Правил исчисления и перечисления социальных отчислений" Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр финансов Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ и Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";

"Өкімдер нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 573 бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 291 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 31 желтоқсанда № 9055 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 147 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 24 бірлескен бұйрығы және қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 147 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 26.02.2018 № 24 бірлескен бұйрығы және қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 611-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңының 28-бабына сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрі БҰЙЫРАДЫ және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өкімдердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5585 тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірде № 49 (1472) "Заң газеті" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың және қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 611-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 30 маусымдағы Кодексінің 162-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына, "Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" 2003 жылғы 25 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 17-бабына, сондай-ақ "Міндетті зейнетақы жарналарын, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу (есебіне жазу) және аудару қағидалары мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қазандағы № 1116 қаулысына, "Әлеуметтік аударымдарды есептеу және аудару ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы № 683 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрі БҰЙЫРАДЫ және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";

приложения 1, 2 и 3 изложить в редакциях согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящим приказу и постановлению.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящих приказа и постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан и последующее официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящие приказ и постановление вводятся в действие с 1 января 2014 года.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр финансов
Республики Казахстан
______________ Султанов Б.Т.
Председатель
Национального Банка
Республики Казахстан
_____________ Келимбетов К.Н.
Приложение 1
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 573
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 25 декабря 2013 года № 291
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2009 года № 27
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 февраля 2009 года № 16
Форма
Распоряжение
налогового (таможенного) органа о приостановлении расходных
операций по банковским счетам налогоплательщика
(налогового агента), плательщика таможенных платежей,
налогов и пеней
"___" ____________ 20 __ года № ______
(дата выписки)
Предъявлено в _________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды
_____________________________________________________________________
банковских операций, идентификационный номер (БИН), место нахождения)
В соответствии со статьей 611 Кодекса Республики Казахстан от
10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в
бюджет" (Налоговый кодекс)/статьей 162 Кодекса Республики Казахстан
от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике Казахстан" и
уведомлением от "___" ___________ года № ______
(дата вручения уведомления)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового (таможенного) органа,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (БИН)
приостановить расходные операции (указать X в соответствующей
ячейке):
в пределах суммы _______________________________________________________ тенге *
(сумма цифрами и прописью)
все расходные операции ___________________________________________________________
(причина приостановления)
за исключением операций и случаев изъятия денег, предусмотренных
пунктом 2 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008
года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый
кодекс)/пунктом 2 статьи 162 Кодекса Республики Казахстан от 30 июня
2010 года "О таможенном деле в Республике Казахстан"
_____________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, его структурного подразделения или фамилия,
имя, отчество индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного
судебного исполнителя и адвоката,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), место нахождения)
по банковским счетам (за исключением корреспондентских счетов)
_____________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
Место печати ________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество руководителя налогового (таможенного) органа)
Настоящее распоряжение вручено "____" _____________ _____ года
* указывается налоговым органом в случае непогашения налоговой задолженности
Приложение 2
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 573
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 25 декабря 2013 года № 291
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2009 года № 27
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 февраля 2009 года № 16
Форма
Распоряжение
налогового органа о приостановлении расходных операций
по банковским счетам агента
"___" ____________ 20 __ года № ______ (дата выписки)
Предъявлено в _________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды
_____________________________________________________________________
банковских операций, идентификационный номер (БИН), место нахождения)
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 21
июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан",
постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2013
года № 1116 "Об утверждении Правил и сроков исчисления, удержания
(начисления) и перечисления обязательных пенсионных взносов,
обязательных профессиональных пенсионных взносов", а также
уведомлением о сумме обязательных пенсионных взносов, обязательных
профессиональных пенсионных взносов, подлежащих перечислению в единый
накопительный пенсионный фонд от "___" ___________ года № ______
(дата вручения уведомления)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа, идентификационный номер (БИН)
приостановить расходные операции (указать X в соответствующей ячейке):
в пределах суммы _______________________________________________________ тенге *
(сумма цифрами и прописью)
все расходные операции ___________________________________________________________
за исключением операций и случаев изъятия денег, предусмотренных
пунктом 2 статьи 611 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008
года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый
кодекс)
_____________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, его структурного подразделения или фамилия,
имя, отчество индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного
судебного исполнителя и адвоката,
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), место нахождения)
по банковским счетам (за исключением корреспондентских счетов)
_____________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
Место печати ________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество руководителя налогового органа)
Настоящее распоряжение вручено "____" _____________ _____ года
Приложение 3
к приказу Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 12 декабря 2013 года № 573
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 25 декабря 2013 года № 291
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 января 2009 года № 27
и постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 27 февраля 2009 года № 16
Форма
Распоряжение
налогового органа о приостановлении расходных операций
по банковским счетам плательщика социальных отчислений
"___" _______________ 20 __ года № _______
(дата выписки)
Предъявлено в _________________________________________________
(наименование банка или организации, осуществляющей отдельные виды
_____________________________________________________________________
банковских операций, идентификационный номер (БИН), место нахождения)
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 25
апреля 2003 года "Об обязательном социальном страховании",
постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004
года № 683 "Об утверждении Правил исчисления и перечисления
социальных отчислений", а также уведомлением о представлении в
налоговый орган списков участников системы обязательного социального
страхования от "___" ___________ года № ______
(дата вручения уведомления)
_____________________________________________________________________
(наименование налогового органа, идентификационный номер (БИН),
_____________________________________________________________________
содержание уведомления)
приостановить все расходные операции, за исключением операций и
случаев изъятия денег, предусмотренных пунктом 2 статьи 611 Кодекса
Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)
_____________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, его структурного подразделения или фамилия,
имя, отчество индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, частного
судебного исполнителя и адвоката
_____________________________________________________________________
идентификационный номер (ИИН/БИН), место нахождения)
по банковским счетам (за исключением корреспондентских счетов)
_____________________________________________________________________
(индивидуальный идентификационный код)
Место печати ________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество руководителя налогового органа)
Настоящее распоряжение вручено "____" _____________ _____ года

1, 2 және 3-қосымшалары осы бұйрық пен қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сай редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) осы бұйрық пен қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оларды кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық және қаулы 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
Ұлттық Банкінің Төрағасы
Қазақстан Республикасы
___________ Қ.Н. Келімбетов
Қаржы министрі
______________ Б.Т. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 573 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 291 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 27 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
16 қаулысына
1-қосымша
Нысан
Салық (кеден) органының салық төлеушінің (салық агентінің),
кедендік төлемдерді, салықтар мен өсімпұлдарды
төлеушінің банк шоттары бойынша шығыс операцияларын
тоқтата тұру туралы
өкімі
20 ___ жылғы "___"_____________ № _______
(жазба күні)
_____________________________________________________________________
(банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
_____________________________________________________________________
ұйымның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН), орналасқан орны)
___________________________________________________________ ұсынылды.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 611-бабына/"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 2010 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабына және _____ жылғы "___" ___________ № _______
(хабарламаны табыс ету күні)
хабарламасына сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық (кеден) органының атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН)
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның, оның құрылымдық бөлімшесінің толық атауы немесе жеке кәсіпкердің,
_____________________________________________________________________
жеке нотариустың, жеке сот орындаушысының және адвокаттың аты-жөні,
_____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (БСН/ЖСН), орналасқан орны)
банк шоттары (корреспонденттік шоттарды қоспағанда) бойынша
_____________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру коды)
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң (Салық кодексi) 611-бабының 2-тармағында/"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 2010 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексі 162-бабының 2-тармағында көзделген ақшаны алып қою жағдайлары мен операцияларын қоспағанда, шығыс операциялары тоқтатыла тұрсын (X тиісті торкөзінде көрсету керек):
___________________________________________ теңге сомасы шегінде
(сомалары санмен және жазумен)
барлық шығыс операциялары
_____________________________________________________________________
(тоқтатыла тұрудың себебі)
Мөрдің орны
_____________________________________________________________________
(Салық (кеден) органы басшысының аты-жөні)
Осы өкім ________ жылғы "___" ________________ табыс етілді.
*Салық берешегі өтелмеген жағдайда салық органымен көрсетіледі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 573 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 291 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 27 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
16 қаулысына
2-қосымша
Нысан
Салық органының агенттiң банк шоттары бойынша
шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы
өкімі
20 __ жылғы "___" ______________ № ______
(жазба күнi)
____________________________________________________________________
(банктiң немесе банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын
____________________________________________________________________
ұйымның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН), орналасқан орны)
_________________________________________________________ ұсынылды.
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 28-бабына, "Мiндеттi зейнетақы жарналарын, мiндеттi кәсіптік зейнетақы жарналарын есептеу, ұстап қалу (есебiне жазу) және аудару тәртiбi мен мерзiмдерiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2013 жылғы 18 қазандағы № 1116 қаулысына, сондай-ақ бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына аударуға жататын мiндеттi зейнетақы жарналарын, мiндеттi кәсіптік зейнетақы жарналарының сомасы туралы _____ жылғы "___" ____________ № _________
(хабарламаны табыс ету күні)
хабарламасына сәйкес
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН)
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның, оның құрылымдық бөлімшесінің толық атауы немесе жеке кәсіпкердің,
_____________________________________________________________________
жеке нотариустың, жеке сот орындаушысының және адвокаттың аты-жөні,
_____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), орналасқан орны)
банк шоттары (корреспонденттiк шоттарды қоспағанда) бойынша
_____________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру коды)
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң (Салық кодексi) 611-бабының 2-тармағында көзделген ақшаны алып қою жағдайлары мен операцияларын қоспағанда, шығыс операциялары тоқтатыла тұрсын (X тиісті торкөзінде көрсету керек):
_____________________________________________ теңге сомасы шегінде
(сомалары санмен және жазумен)
барлық шығыс операциялары
Мөрдің орны _________________________________________________________
(Салық органы басшысының аты-жөні)
Осы өкiм ______ жылғы "___" ____________ табыс етiлдi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 573 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 291 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 27 бұйрығына және
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
16 қаулысына
3-қосымша
Нысан
Салық органының әлеуметтік аударымдарды төлеушінің банк шоттары
бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы
өкімі
20 __ жылғы "___" _______________ № _______
(жазба күні)
_____________________________________________________________________
(банктің немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын
_____________________________________________________________________
ұйымның атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН), орналасқан орны)
___________________________________________________________ ұсынылды.
"Міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы" 2003 жылғы 25 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабына, "Әлеуметтік аударымдарды есептеу және аудару ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы № 683 қаулысына, сондай-ақ
_____________________________________________________________________
(салық органының атауы, сәйкестендіру нөмірі (БСН)
салық органына міндетті әлеуметтік сақтандыру жүйесі қатысушыларының тізімін беру туралы
_____ жылғы "___"___________ № _____ хабарламасына сәйкес
(хабарламаны табыс ету күні)
_____________________________________________________________________
(заңды тұлғаның, оның құрылымдық бөлімшесінің толық атауы немесе жеке кәсіпкердің,
_____________________________________________________________________
жеке нотариустың, жеке сот орындаушысының және адвокаттың аты-жөні,
_____________________________________________________________________
сәйкестендіру нөмірі (ЖСН/БСН), орналасқан орны)
банк шоттары (корреспонденттiк шоттарды қоспағанда) бойынша
_____________________________________________________________________
(жеке сәйкестендіру коды)
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексiнiң (Салық кодексi) 611-бабының 2-тармағында көзделген ақшаны алып қою жағдайлары мен операцияларын қоспағанда, басқа барлық шығыс операциялары тоқтатыла тұрсын.
Мөрдің орны ____________________________________________________
(Салық органы басшысының аты-жөні)
Осы өкім ________ жылғы "___" ________________ табыс етілді.